PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיסת מבחן ל EASYSTAR+ FPV

topgun13
01-10-2008, 16:09:06
לכל מומחים בתחום ה FPV !

אתמול ביצעתי מבחן למערכת הFPV (היה קצת רוחות ) לכן הטיסה לא יציבה.
משום מה קיבלתי הרבה הפרעות וידאו ( נראה לי הפרעות בשידור כנראה סביבה רועשת ?).
מצורף סירטון טיסת מבחן מ 30.09.08 (http://vimeo.com/1857333)
1857333
המערכת היתה מורכבת על טיסן ניטרו (http://www.vimeo.com/1676594)ולא היו הפרעות בצורה הזאת.
1676594
השמח לקבל חוות דעת.

בתודה

MickeyM
01-10-2008, 16:59:54
כל הכבוד דרור עשית עבודה יפה עם ה OSD .. אגב מצאת פיתרון למד דלק?

אני משער שההפרעות בודיאו נובעות מהעובדה שיש לך מערכת כח חשמלית ואני יודע שיש לה שני השפעות לפחות: 1. בקר המהירות פולט גלים אלקטרומגנטים חזקים בסביבה הקרובה שלו - נסה להרחיק את ציוד הוידיאו
2.במידה ואתה משתמש באותו מקור מתח יתכן הפרעות שנובעות מבקר המהירות נסה לבודד בטבעות פריט (יש מאמר מלא על בידוד חפש בפורום) וחבר מינוסים כל אחד בנפרד עד לסוללה

מקווה שעזרתי...

topgun13
01-10-2008, 17:23:52
כל הכבוד דרור עשית עבודה יפה עם ה OSD .. אגב מצאת פיתרון למד דלק?

אני משער שההפרעות בודיאו נובעות מהעובדה שיש לך מערכת כח חשמלית ואני יודע שיש לה שני השפעות לפחות: 1. בקר המהירות פולט גלים אלקטרומגנטים חזקים בסביבה הקרובה שלו - נסה להרחיק את ציוד הוידיאו
2.במידה ואתה משתמש באותו מקור מתח יתכן הפרעות שנובעות מבקר המהירות נסה לבודד בטבעות פריט (יש מאמר מלא על בידוד חפש בפורום) וחבר מינוסים כל אחד בנפרד עד לסוללה

מקווה שעזרתי...

1.יש טבעת פריט בבקר המהירות
2.המתחים + המינוסים מגיעים בנפרד לסוללה.
אם הבחנת בסרט יש אזורים עם פחות הפרעות.

דרור

ZvikaF
01-10-2008, 17:38:26
זה לא נראה רעש מהמנוע כי גם שאין מנוע יש הפרעות, תנסה להזיז את המשדר או האנטנה ותראה אם יש שינוי.

topgun13
01-10-2008, 18:04:06
זה לא נראה רעש מהמנוע כי גם שאין מנוע יש הפרעות, תנסה להזיז את המשדר או האנטנה ותראה אם יש שינוי.

היי צביקה !
כמו שאמרת גם לי לא נראה מהמנוע.
אני ינסה לשנות את מיקום המשדר ולראות אם יש שינוי.

MDreamer
01-10-2008, 18:34:09
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=1050

איציק רונן
01-10-2008, 18:54:29
כתבתי תגובה לפני כמה שעות והיא נעלמה... אין לי מושג איך... מי מנהל את הפורום הזה לעזזל :mad:
אני רואה מספר סוגים של הפרעות:

פסים אופקיים עדינים (בתדר גבוה) זה דוקא כן נראה לי מהבקר. למרות הפריט נראה שכשאתה פותח מנוע זה מחמיר מאוד. נראה לי שקירבה פיזית למנוע או הבקר או לחוטים שלהם עושים את זה.
הפרעה די קבוע בצד שמאל של הפריים. זה בדרך כלל מראה על חיבור אדמות לא מספיק טוב.
ניתוקים מלאים ועיבוד תמונה. נראה לי שאלו הנקודות שאתה ממש חולף מעל מקלט הוידאו. סביר להניח שאתה עם אנטנת אומני, זה אומר שיש לך קונוס מת ללא קליטה מעל הראש.
רעידות מכאניות. נראה שהמצלמה יושבת על מתקן גמיש מידי (לא רוצה להגיד רעועה) או שהמנוע זורק חזק מאוד
צריך להקשיח את התושבת..
הבעיה שלפני ההמראה התמונה נראת די טובה. זה אומר שעל הקרקע בלי להטיס יהיה קשה לדבג את הבעיה. במידה ואתה רואה את ההפרעות גם על הרצפה. זה יותר טוב, ממליץ להרחיק מאוד את משדר הוידאו מכל ציוד וכבלים רק לשם בדיקה.
הפרעיציק

Itay4D
01-10-2008, 21:35:55
היי אורן, נראה לי שהשהכיוון שאתה אמור לבדוק הוא המיקרופון, לפעמים ההגברה חזקה מאוד וגורמת להפרעות למערכת הוידאו.

תנסה לשם הניסוי לעשות טיסה בלי המיקרופון ותעדכן בתוצאות

איתי
The Israeli FPV king

topgun13
01-10-2008, 21:59:34
היי אורן, נראה לי שהשהכיוון שאתה אמור לבדוק הוא המיקרופון, לפעמים ההגברה חזקה מאוד וגורמת להפרעות למערכת הוידאו.

תנסה לשם הניסוי לעשות טיסה בלי המיקרופון ותעדכן בתוצאות

איתי
The Israeli FPV king

היי איתי.
זה דרור אבא של אורן העלת נקודה שלא חשבתי אליה שווה בדיקה.

guylihi
01-10-2008, 23:32:41
באמת בסרטון של האיזי יש מיקרופון ובסרטון של הטיסן דלק אין...
הOSD אחד הדברים מראה לך כמה מטר הטיסן עצמו ממך ובנוסף החץ לאיזה כיוון לפנות אחד החזקים!