PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון תקלות

rc airplane
13-02-2010, 18:49:48
כמה תקלות יכולות לקרות בטיסן 3d חשמלי?

אייל שפירא
13-02-2010, 19:03:31
חמש.

rc airplane
13-02-2010, 19:06:05
אפשר לפרט קצת ואיך אפשר למנוע אותן?

עמיחי
13-02-2010, 19:14:50
מה פתאום, שש תקלות אם סופרים את החדשה

rc airplane
13-02-2010, 19:16:35

אז איך אפשר לנסות למנוע אותן

guyst
13-02-2010, 19:17:32
עם CA:cool:

wind556
13-02-2010, 20:03:32
אפשר לפרט קצת ואיך אפשר למנוע אותן?

לא להטיס, ימנע את כולן

wind556
13-02-2010, 20:04:19

החדשה כבר מזמן ישנה, אבל הראשונה בוטלה, אל תגיד לי שלא ידעת....

guyst
13-02-2010, 20:10:25
איזה צינים אנשים פה. ממש שכונה....:D:D:D

אייל שפירא
13-02-2010, 20:38:03
התקלות שיכולות להיות הן:
הטיסן בנוי לא טוב, הכנפיים רופפות, המשקל לא מאוזן נכון, יש אלמנטים שמפריעים לזרימת האויר ויוצרים ״גרר״, המנוע לא חזק מספיק, המנוע לא מותקן נכון, המנוע לא מחווט נכון, הפרופלור לא מתאים, הפרופלור הפוך, הסוללות לא מתאימות, הסוללות ריקות, בקר המהירות לא מתאים, בקר המהירות לא מחווט נכון, בקר המהירות נשרף, המנוע נשרף, הסרוואים נשרפו, הסרוואים לא מחווטים נכון, הסרוואים לא חזקים מספיק, הסרוואים לא ממוקמים נכון, החיבורים בין הסרוואים להגאים לא מכוונים נכון, או משוחררים, המקלט לא מסונכרן עם השלט, השלט לא מכוון נכון, השלט מקולקל, הסוללה בשלט ריקה, הרצועה של השלט לא נוחה, השמש מסנוורת, הרוח חזקה מדי בשביל להטיס, השטח לא מתאים להטסה, השטח מצויין להטסה אבל כבר יש עשרים טיסנים באויר ואתה מודאג ובצדק, הכלב לעס לך את הכבלים של המטען בלילה, האוטו התחפר בחול בדרך למנחת, אישתך רוצה לנסוע להורים בסופש...

למה שלא תנסה לפרט על מה אתה מדבר?

rc airplane
13-02-2010, 21:35:31
התקלות שיכולות להיות הן:
הטיסן בנוי לא טוב, הכנפיים רופפות, המשקל לא מאוזן נכון, יש אלמנטים שמפריעים לזרימת האויר ויוצרים ״גרר״, המנוע לא חזק מספיק, המנוע לא מותקן נכון, המנוע לא מחווט נכון, הפרופלור לא מתאים, הפרופלור הפוך, הסוללות לא מתאימות, הסוללות ריקות, בקר המהירות לא מתאים, בקר המהירות לא מחווט נכון, בקר המהירות נשרף, המנוע נשרף, הסרוואים נשרפו, הסרוואים לא מחווטים נכון, הסרוואים לא חזקים מספיק, הסרוואים לא ממוקמים נכון, החיבורים בין הסרוואים להגאים לא מכוונים נכון, או משוחררים, המקלט לא מסונכרן עם השלט, השלט לא מכוון נכון, השלט מקולקל, הסוללה בשלט ריקה, הרצועה של השלט לא נוחה, השמש מסנוורת, הרוח חזקה מדי בשביל להטיס, השטח לא מתאים להטסה, השטח מצויין להטסה אבל כבר יש עשרים טיסנים באויר ואתה מודאג ובצדק, הכלב לעס לך את הכבלים של המטען בלילה, האוטו התחפר בחול בדרך למנחת, אישתך רוצה לנסוע להורים בסופש...

למה שלא תנסה לפרט על מה אתה מדבר?

אני מדבר על זה שהכול מחובר נכון מה עוד יכול לקרות?
לי קרה היום שנתתי פול גז הטיסן נסע קצת והפרופ עף יחד עם עם הציר והמנוע יחד עם התושבת נפלו
אני ואבא שלי תיקנו את זה אבל רציתי לדעת מה עוד יכול לקרות

אייל שפירא
13-02-2010, 22:15:07
איך אתה סוגר ברגים? עם הציפורניים?
בפעם הבאה תיפצע או תיפצע מישהו אחר.
היית רוצה שמישהו יפעיל מכסחת דשא הפוכה עם ברגים רופפים לידך? זה היה נראה לך טריוויאלי שמשור דיסק ישתחרר ויעוף מהמנוע שלו?

״הכל מחובר נכון״ זה באנדרסטייטמנט של הלייף

wind556
13-02-2010, 22:30:30
על שאלות טפשיות מקבלים תשובות טפשיות
נראה לי שהשואל זקוק למדריך במשרה מלאה ולא להתכתבות בפורום
אני חושב שזה חסר אחריות לתת הנחיות דרך כאן, האיש יחשוב שהוא יודע כבר הכל ואז הטיסן שלו ינחת ישר לפרצוף של דורון......
ולך השואל, אם יש לך טיסן, תן למומחה לבדוק אותו, קח שעורי הטסה ורק אז תשאל על פרט זה או אחר.
לא לומדים שחיה בהתכתבות