PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק איזה כיף השבת מתקרבת. כולנו השבוע בגעש

gillb
18-02-2010, 11:34:39
חברים וטיסנאים יקרים

איזה כיף, שוב השבת בפתח ואני כרגיל מתרגש ומחכה, כמו כל שבוע, לאותם שלוש שעות בודדות, של חסד, בגעש שם אני פוגש את האנשים הנחמדים וזוכה לעסוק בתחביב האהוב עלי.

לאור האירועים האחרונים בגעש ניראה כי השבת הקרובה תהיה משמעותית בכל הקשור להנאה שלנו מהתחביב.

אפתח בכך, שאני סבור, שכולנו שווים (גם אם זה מישהו, שזה עתה קנה בחנות, צעצוע פלסטיק, שבטעות מישהו הדביק לו את השם טיסן). השטח הוא פתוח ולא מדובר במנחת מסודר. סתם חתיכת דשא, שמצאנו ואנחנו מטיסים עליה. מי שבא ברוך הבא!

על כן, על מנת שכולנו נהנה בשבת הקרובה ניראה לי הגיוני שנפעל כדלקמן:

1. נתמקם במשטח הדשא במקום בו התמקמו עד היום המסוקים. את המכוניות נחנה לא לאורך השטח (כפי שחנינו עד היום) אלא אנכית לשטח דהיינו, הרכב ניצב לשטח. כדי שלכולם יהיה מקום. משכימי הקום שימו לב, כפי שאתם תנהגנו כך ינהגו השאר.
2. נבוא עם מצב רוח טוב, הרבה סבלנות, נשמור על כללי הבטיחות ואם אנחנו רואים מישהו, חס וחלילה, העומד לעשות שטות נשתדל להעיר את תשומת לבו לכך בנימוס ובדרך ארץ (ב 99.99% מהמקרים זה עובד).
3. נקבל את כולם בברכת בוקר טוב. אני מבטיח, כרגיל, להביא קפה. מי שיכול, שיביא קפה ואחרים עוגות ועוגיות. מבערך 8:30 עד 9:00 נשב (מי שירצה כמובן) נשתה קפה, נאכל עוגה ועוגיות (כרגיל) ונתחיל לרכל על מה היה השבוע בפורום. אולי, גם נגיע לכמה הסכמות חדשות שנוכל להעלות אותן כאן.
4. בכוונתי להביא מצלמה ולצלם כדי, שכולם יוכלו לראות איזה כיף עושים החברים בגעש.

בברכת סוף שבוע נעים ושבת שלום לכולם

גיל ברקאי - חולה על הדשא בגעש.

asafh1
18-02-2010, 11:44:36
חברים וטיסנאים יקרים

איזה כיף, שוב השבת בפתח ואני כרגיל מתרגש ומחכה, כמו כל שבוע, לאותם שלוש שעות בודדות, של חסד, בגעש שם אני פוגש את האנשים הנחמדים וזוכה לעסוק בתחביב האהוב עלי.

לאור האירועים האחרונים בגעש ניראה כי השבת הקרובה תהיה משמעותית בכל הקשור להנאה שלנו מהתחביב.

אפתח בכך, שאני סבור, שכולנו שווים (גם אם זה מישהו, שזה עתה קנה בחנות, צעצוע פלסטיק, שבטעות מישהו הדביק לו את השם טיסן). השטח הוא פתוח ולא מדובר במנחת מסודר. סתם חתיכת דשא, שמצאנו ואנחנו מטיסים עליה. מי שבא ברוך הבא!

על כן, על מנת שכולנו נהנה בשבת הקרובה ניראה לי הגיוני שנפעל כדלקמן:

1. נתמקם במשטח הדשא במקום בו התמקמו עד היום המסוקים. את המכוניות נחנה לא לאורך השטח (כפי שחנינו עד היום) אלא אנכית לשטח דהיינו, הרכב ניצב לשטח. כדי שלכולם יהיה מקום. משכימי הקום שימו לב, כפי שאתם תנהגנו כך ינהגו השאר.
2. נבוא עם מצב רוח טוב, הרבה סבלנות, נשמור על כללי הבטיחות ואם אנחנו רואים מישהו, חס וחלילה, העומד לעשות שטות נשתדל להעיר את תשומת לבו לכך בנימוס ובדרך ארץ (ב 99.99% מהמקרים זה עובד).
3. נקבל את כולם בברכת בוקר טוב. אני מבטיח, כרגיל, להביא קפה. מי שיכול, שיביא קפה ואחרים עוגות ועוגיות. מבערך 8:30 עד 9:00 נשב (מי שירצה כמובן) נשתה קפה, נאכל עוגה ועוגיות (כרגיל) ונתחיל לרכל על מה היה השבוע בפורום. אולי, גם נגיע לכמה הסכמות חדשות שנוכל להעלות אותן כאן.
4. בכוונתי להביא מצלמה ולצלם כדי, שכולם יוכלו לראות איזה כיף עושים החברים בגעש.

בברכת סוף שבוע נעים ושבת שלום לכולם

גיל ברקאי - חולה על הדשא בגעש.

+1
לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר

RonenTal
18-02-2010, 13:08:42
מילים כדורבנות
באמת יהיה טוב אם נתחיל להעלות תמונות מהשטח בכל שבת.
בשבתות שאני לא מצליח להגיע, אני מת לראות איך היה באותו יום..:rolleyes:

IttaiP
18-02-2010, 13:24:12
מה זה +1
אני שם +2 :)
וגם קפה ועוגיות

guyst
18-02-2010, 14:24:26
בכיף...:D:cool:

guylederer
18-02-2010, 17:47:53
כל זה בגלל שאני בא ?! P:
סתם סתם ... יהיה עמוס כנראה :)
אני מציע לצלם את כווללללם ...
נתראה שם
גיא

wind556
18-02-2010, 17:56:08
ולא לשכוח, להביא מעדרים מגרפות וטוריות.
מי שיש לו מכבש גם מוזמן להביא....

guyst
18-02-2010, 18:01:15
כל זה בגלל שאני בא ?! P:
סתם סתם ... יהיה עמוס כנראה :)
אני מציע לצלם את כווללללם ...
נתראה שם
גיא

פעם אחרונה לפני הגיוס....?:)

Boogle
18-02-2010, 20:44:54
אני איתכם ברוחי (יומולדת אצל המשפחה בצפון משבית אותי בשבת)

gillb
18-02-2010, 21:47:46
אני איתכם ברוחי (יומולדת אצל המשפחה בצפון משבית אותי בשבת)

אתה בכלל "בוגד" בנו בזמן האחרון.......מה אתה חושב שלא ראינו את הסרטונים שלך???

guylederer
18-02-2010, 22:27:37
פעם אחרונה לפני הגיוס....?:)

מפתאום ! אל תבאס אותי !
אני מתגייס במאי P:

Boogle
18-02-2010, 22:40:37
אני מתגייס במאי P:

[קול של זקנה סורגת] "בימינו מחזור מאי היה אעפס בעייתי משו כזה מאו מאו" :D

Boogle
18-02-2010, 22:42:06
אתה בכלל "בוגד" בנו בזמן האחרון.......מה אתה חושב שלא ראינו את הסרטונים שלך???

שבת האחרונה היתה בגידה בגידה :D יש המשך לסרט הטיסה באז"מ, רק אמצא זמן לערוך 40 ומשהו דקות טיסה (חרא מצלמה זה מה נכנס ב4GB)

guyst
19-02-2010, 07:56:08
שבת האחרונה היתה בגידה בגידה :D יש המשך לסרט הטיסה באז"מ, רק אמצא זמן לערוך 40 ומשהו דקות טיסה (חרא מצלמה זה מה נכנס ב4GB)

מה חרא...? תחשוב אם היה 16GB כמה זמן עריכה היית צריך להשקיע....?:rolleyes:
אני בכלל מעדיף צילומי וידאו קצרים במצלמה דיגיטלית מאשר מצלמת וידאו עם הסרטות של שעות שאף פעם לא מוצאים זמן לערוך....

אייל שפירא
19-02-2010, 08:32:00
אולי תאספו את כל שטיחי הרכב מכולם ויהיה על מה להנחית מסוקים? :D

רציתי להגיע לבדוק את הAXN המודבק ולקבל חוות דעת על האקסטרה-קאפה, אבל אני אצל ההורים בצפון.
מקווה שהחורף ישאר שרבי גם בסופש הבא.