PDA

צפייה בגרסה מלאה : DX7 - איזה ואיפה לקנות?

vinay
04-10-2008, 16:39:12
שלום,

אני טס בקרוב לארה"ב והחלטתי לנצל את ההזדמנות ולקנות שלט DX7.

בחבילות המלאות יש גם סרווים שאני לא צריך ולכן אני מחפש חבילות ללא סרווים במחיר זול יותר. גם הבנתי שרצוי לא לקנות את ה AR6100.

ראיתי אתרים שמוכרים את ה DX7 עם AR7000 (לא ראיתי עם AR6200) וללא סרווים. האם זה מתאים למסוקים כמו Belt, CopterX, TRex?

מאיזה חנות בארה"ב שיש לה חבילות כאלו אתם ממליצים לקנות?

אני מצאתי עד כה:
http://www.chiefaircraft.com/rcmsec/Models/RadioControl/Spektrum/SpektrumRadios.html

http://www.espritmodel.com/index.asp?PageAction=VIEWCATS&Category=659

אבל אינני מכיר את החנויות האלו.

תודה

wind556
04-10-2008, 19:06:04
בארץ בכל חנות יזכו אותך על הסרוואים והמקלט אם תתעקש, סביר להניח שגם בחו"ל
לגבי המקלט 6100 הוא המקלט הכי מתאים למסוקי 450,עוד לא ראיתי אחד שהתלונן על בעייה איתו, ומה שקרה במסוק שלי היה כפי הנראה כשל סרוו
המקלט 7000 הוא ממש ענק פיזית וה6200 טיפה יותר קטן
לא משנה באיזו חנות תקנה, רק תברר אם הם עושים משלוחים לישראל, למקרה שמסיבה כלשהי תאלץ לשלוח את המשדר לתיקון (זה כבר קרה כמה פעמים)
בהצלחה
עודד

liran
04-10-2008, 20:04:40
עד לא מזמן אפשר היה למצוא ברשת חנויות שהציעו חבילות של משדר ומקלט בלבד על ה-DX7 אבל כעת זה כמעט בלתי אפשרי מהסיבה הפשוטה ש-י horizonhobby האבא והאמא של JR ו-SPEKTRUM הוציאו הנחייה מפורשת לכל החנויות למכור את ספקטרום אך ורק כחבילה מלאה שכוללת גם סרוויים וסוללת מקלט. אני ממליץ לך לא להזמין באינטרנט אלא לגשת פיזית לחנות באזור שתהיה, ושם לנסות לקנות משדר ומקלט בלבד, יש יותר סיכוי שתצליח פנים מול פנים עם מוכר. לגופו של עניין, ה-AR7000 שמגיע עם ה-DX7 באמת פיזית קצת גדול למסוקי מיקרו חשמליים והייתי הולך יותר לכיוון של ה-AR6100 או על ה-AR6200 אם אתה מעוניין בכיסוי של 2 מקלטים כמו ב-7000. אני מטיס את הטירקס 450 שלי עם DX7 ו- AR6000 מקלט יחיד ועובד לי מצויין כבר למעלה מחצי שנה.

vinay
04-10-2008, 20:18:17
במידה ויהיה לי זמן לבקר בחנות - איזה חנות באיזור Palo Alto, Cupertino, Mountain View, Sunnyvale מומלצת?

אורח
09-10-2008, 20:30:29
עד לא מזמן אפשר היה למצוא ברשת חנויות שהציעו חבילות של משדר ומקלט בלבד על ה-DX7 אבל כעת זה כמעט בלתי אפשרי מהסיבה הפשוטה ש-י horizonhobby האבא והאמא של JR ו-SPEKTRUM הוציאו הנחייה מפורשת לכל החנויות למכור את ספקטרום אך ורק כחבילה מלאה שכוללת גם סרוויים וסוללת מקלט. אני ממליץ לך לא להזמין באינטרנט אלא לגשת פיזית לחנות באזור שתהיה, ושם לנסות לקנות משדר ומקלט בלבד, יש יותר סיכוי שתצליח פנים מול פנים עם מוכר. לגופו של עניין, ה-AR7000 שמגיע עם ה-DX7 באמת פיזית קצת גדול למסוקי מיקרו חשמליים והייתי הולך יותר לכיוון של ה-AR6100 או על ה-AR6200 אם אתה מעוניין בכיסוי של 2 מקלטים כמו ב-7000. אני מטיס את הטירקס 450 שלי עם DX7 ו- AR6000 מקלט יחיד ועובד לי מצויין כבר למעלה מחצי שנה.

אני גם כן מטיס עם 6100 (רדיו 9303) והוא פשוט מעולה!!!....אמנם הוא מוגדר כמקלט PARK (לא FULL RANGE). אבל מעולם לא היתה לי שום בעיה.

אופיר נחום
09-10-2008, 21:49:35
לגבי זיכוי על הסרוואים: זה לא יהיה כל כך קל. דיי לא אוהבים אותם. ( DS821 ממש זבל של סרוואים)
לגבי משדר בלבד: אין בעיה להשיג. יש בגרנד RC חנות בסדר גמור.
http://www.grandrc.com/inc/sdetail/59626

אגב, לבי אספיריט, tooly הכיר לי אותם והזמנתי מהם כבר כמה פעמים. שרות יוצא דופן ומעולה. ממליץ בחום.

vinay
09-10-2008, 22:21:36
לגבי זיכוי על הסרוואים: זה לא יהיה כל כך קל. דיי לא אוהבים אותם. ( DS821 ממש זבל של סרוואים)
http://www.grandrc.com/inc/sdetail/59626

אגב, לבי אספיריט, tooly הכיר לי אותם והזמנתי מהם כבר כמה פעמים. שרות יוצא דופן ומעולה. ממליץ בחום.
אכן נראה שירות טוב - שאלתי אותם ובנו לי חבילה עם 6200 ב 275$. אבל זה לא כולל סוללת מקלט ו-SWITCH. צריך אותם? כמה הם עולים לחוד?

GRANDRC יקרים משמעותית ...

אופיר נחום
09-10-2008, 23:33:28
לא צריך: זה למסוקי דלק קטנים וטיסנים כדי לכבות את המקלט (מפסק באיכות לא משהו). בחשמליים מכבים ע"י ניתוק קונקטור הדין כך שאין צורך במפסק.

vinay
09-10-2008, 23:41:53
לא צריך: זה למסוקי דלק קטנים וטיסנים כדי לכבות את המקלט (מפסק באיכות לא משהו). בחשמליים מכבים ע"י ניתוק קונקטור הדין כך שאין צורך במפסק.
זה אני מבין אם כך בהנחה שמשתמשים ב BEC ולא בסוללת שלט?

אורח
10-10-2008, 01:53:56
זה אני מבין אם כך בהנחה שמשתמשים ב BEC ולא בסוללת שלט?

אמת.לכל בקר ישנו גם קונקטור רגיל בשביל המקלט עם מתח הזנה של 6-5V במידה ואתה מעוניין להוסיף BEC חיצוני.יש לנתק את ה (+) החוט האדום בלבד מהקונקטור של הבקר.לאחר מכן יש להלחים את ה BEC בצורה מקבילה לאותו הDEAN של הבקר (DEAN זכר) ולאחר מכן לחבר את ה BEC ישירות לערוץ ה BATT ואת החיבור של הבקר ללא ה(+) לחבר לערוץ המנוע.(כדי לקבל אך ורק SIGNAL ...).:)

אם ישנם עוד שאלות בכיף

liran
10-10-2008, 07:06:29

לגבי grandrc שווה אולי אפילו להרים טלפון ולשאול אם זה עדיין אקטואלי, כי היו מקרים בהם פירסומים באתרים לא תאמו את המציאות.