PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מכיר את תכונות הטיסה אני מתלבט לגביו

gal
03-03-2010, 11:45:43
http://aircraft-world.com/prod_datasheets/hp/3d-25/CAP232-25-BIG.jpg

אני מתלבט עם לעלות לאויר או לחכות מכיוון שאני לא מכיר את הטיסן ותכונות הטיסה בעיקרון עד היום הטסתי
דאונים דאונים מהירים פאן ג'ט שני EDF מהירים אבל מעולם לא טיסן 3D כנף תחתית
וקניתי אותו ובניתי אותו אבל לא בא לי לרסק אותו
עוצו עצה
תודה גל

gillb
03-03-2010, 12:33:13
לא צריכה להיות לך כל בעיה להטיס את הטיסן הזה. הוא אומנם חריף מאוד בתגובותיו. אבל, אם בטיסות הראשונות תשמור על מרכז כובד כמו שכתוב, תכייל את ההגאים לתנועה עדינה הטיסן יגיב בהתאם ולא תהיה בעיה לשלוט עליו. ככל שתטיב ללמוד את הטיסן כך תוכל לשנות את כיולי ההגאים לקבלת סוג הטיסה הרצוי לך.

כמו כן, אם אינך בטוח בקש מטיס בעל נסיון בהטסה של טיסנים מסוג זה לבדוק את הכיולים ולבצע טיסת בדיקה.

בהצלחה גיל

yosi678
03-03-2010, 12:47:12
לא צריכה להיות לך כל בעיה להטיס את הטיסן הזה. הוא אומנם חריף מאוד בתגובותיו. אבל, אם בטיסות הראשונות תשמור על מרכז כובד כמו שכתוב, תכייל את ההגאים לתנועה עדינה הטיסן יגיב בהתאם ולא תהיה בעיה לשלוט עליו. ככל שתטיב ללמוד את הטיסן כך תוכל לשנות את כיולי ההגאים לקבלת סוג הטיסה הרצוי לך.

כמו כן, אם אינך בטוח בקש מטיס בעל נסיון בהטסה של טיסנים מסוג זה לבדוק את הכיולים ולבצע טיסת בדיקה.

בהצלחה גיל

+1

ועוד דבר חשוב מאוד,תרגול בסימולטור יכול לעזור לך להשתלט עליו.

בהצלחה,
יוסי.

wind556
03-03-2010, 13:27:15

בהצלחה גיל

מדוייק ביותר, במיוחד החלק של לכייל הגאים לתנועה עדינה