PDA

צפייה בגרסה מלאה : "חינוך" משתמשים חדשים

אייל שפירא
07-03-2010, 08:22:21
הנה רעיון שיכול לשנות את כמות השאלות הכפולות שנשאלות (לפעמים באותו עמוד יש שאלה ושני פוסטים מתחתיה התשובה).
משתמשים חדשים הרי צריכים להירשם, לאשר איזה לינק באי-מייל, לעשות V זריז על חוקים שאף אחד לא עוצר לקרוא...
אולי משתמש יוכל לסיים את תהליך ההרשמה רק אחרי שהשתמש בכלי החיפוש כדי למצוא קוד שצריך להקיש ?

מיד אחר כך הוא יצטרך לכתוב תגובה שבה הוא מצטט את ההודעה שלפניו אבל בלי התמונה שהיתה בה, משבץ לינק באמצע משפט ומוחק את כל הפעמים שכתוב בהודעה "דחוף" "כנסו" ומקסימום שלושה סימני קריאה ברצף פעם אחת. ולמשך 24 השעות הבאות הפורומים יהיו ריקים עבורו ויופיעו רק הנעוצים. והוא יצטרך לעבור מבחן מעשי בסימולטור. ולהעלות תמונת עירום של הלוגו eFly מקועקע על שטח של 10" לבחירתו. ולבנות מיציקות קרבון פסל של איציק עם משקפי הוידאו ולהשתחוות לו ולהשליך עליו עלי כותרת ומאריכי סרוואים.

עומר בנימיני
07-03-2010, 14:20:44
מיד אחר כך הוא יצטרך לכתוב תגובה שבה הוא מצטט את ההודעה שלפניו אבל בלי התמונה שהיתה בה, משבץ לינק באמצע משפט ומוחק את כל הפעמים שכתוב בהודעה "דחוף" "כנסו" ומקסימום שלושה סימני קריאה ברצף פעם אחת. ולמשך 24 השעות הבאות הפורומים יהיו ריקים עבורו ויופיעו רק הנעוצים. והוא יצטרך לעבור מבחן מעשי בסימולטור. ולהעלות תמונת עירום של הלוגו eFly מקועקע על שטח של 10" לבחירתו. ולבנות מיציקות קרבון פסל של איציק עם משקפי הוידאו ולהשתחוות לו ולהשליך עליו עלי כותרת ומאריכי סרוואים.

חזק!! :D

MDreamer
07-03-2010, 21:25:35
ואתה חושב שזה יעזור? לא.
אנחנו לא פה כדי לחנך אנשים איך להתנהג, זה לא יצליח. אפילו מערכת החינוך הרימה ידיים
אנחנו פה כדי לתת להם מידע ועל הדרך אולי לדאוג שהם לא יסכנו אף אחד כשהם מטיסים.
זה נראה לי עקר בטירוף

אייל שפירא
01-02-2011, 12:44:22
דרימי, אולי תשקול שנית?

MDreamer
01-02-2011, 13:05:19
אולי פשוט ניתן לך הרשאות לעשות BAN?

asafh1
01-02-2011, 13:18:36

תיתן לי הרשאות לעשות BAN :D
יש לי כמה משתמשים בקנה ......

erazz
01-02-2011, 13:21:06
כמו לתת לחתול לשמור על השמנת....

לא שמת לב שהוא אוהב להגיב על הכל. עכשיו תחשוב מה יקרה אם הוא יקבל אפשרות לחסום. הוא יחסום את עצמו! ואז עוד יתלונן על זה!!!!

רק בשביל הספורט... תן לו רשות. מעניין מה יקרה :)

אייל שפירא
01-02-2011, 13:46:12
פתח פורום "קטינים מתחילים עם שאלות רטוריות" ותן לי לנהל אותו. סטאלין יהיה גאה בי... :D

Shlomi4046
01-02-2011, 15:28:23
אייל ממה אתה מתפרנס בחיי היום יום!?

עכשיו צריך לקחת את זה לשלב הבא ....

ריאלטי בפורום "הנפגעים של אייל" כל הנפגעים מכל הזמנים בשורה של פוסטים מרגשים!
:D
LIKE

T_A
01-02-2011, 15:37:17
אני גולש בפורום רכב (שאין חובב רכב בארץ שלא מכיר אותו) בשם קארספורום , הניהול שם הוא מאוד מאוד נוקשה וזה טוב מאוד.
פתיחת דיון חדש תמיד תעשה לפי חוקים מסוימים
כמו כותרת אינפורמטיבית, בלי 'דחוף' , בלי סימני פיסוק מיותרים (הפורום אפילו לא מאפשר שימוש ב ... ), חובה לעשות חיפוש לפני פתיחה של כל דיון, שגיאות כתיב יתוקנו ע"י המנהלים בצבע אדום (כולל סלג) ובלי 'אחי' ו'***ח' ועוד ועוד
אפילו על החתימה יש הגבלות וחוקים.
וזה עובד , מדובר על פורום ענקי ואולי הגדולים בארץ, אין שם מקום לילדים קטנים שיבלגנו אותו כל יום (אחד החוקים זה שאסור לרשום בו אם אין לך רשיון רכב למשל)

אייל שפירא
01-02-2011, 15:53:53
תומר אם כל המתחילים היו משקיעים שליש ממה שהשקעת אתה כשנכנסת לפורום תאמין לי שהיתה פה אוירה הרבה פחות צינית ביחס אליהם,
אבל כשבאותו שבוע מתנהלים שלושה דיונים על שלט X9 ושני דיונים על AXN וכולם זה מעל זה - קשה לותיקים להתאפק.

אני לא בעד צנזורה, אני בעד הגדלת ראש ולקיחת אחריות.

להיכנס לשלושה פורומים ולכתוב בכולם "תביאו לי מסוק זול דחוףףףףףף" זו העצלנות הכרונית של הדור המפונק שאף אחד לא טורח לחנך כי זה לא פוליטיקלי קורקט להגיד לילד "לא".

mixerfix
01-02-2011, 16:24:27
תן לי! אבל לא BAN. אני רוצה זכות לעשות לאנשים Ridicule. למשל - שהיוזר שלהם יופע עם אוזני חמור למשך שבוע. או להושיב אותם ב- Box of Shame. או לחבר להם טלפון שדה לרקמות ריריות ולסובב ולצלם ולהעלות!

דחופפפפ!!!! אחי!!!! תביא לי לעסות ככה!

ZvikaF
02-02-2011, 09:33:43
תן לי! אבל לא BAN. אני רוצה זכות לעשות לאנשים Ridicule. למשל - שהיוזר שלהם יופע עם אוזני חמור למשך שבוע. או להושיב אותם ב- Box of Shame. או לחבר להם טלפון שדה לרקמות ריריות ולסובב ולצלם ולהעלות!

נשמע רעיון טוב :rolleyes:

MDreamer
02-02-2011, 10:37:03

אולי במקום זה נדביק להם קוקו מצחיק ונלביש אותם בחולצת HK?:D

Ido
02-02-2011, 10:43:29
אני מצטרף בחום למציעים כללים יותר ברורים. ישנם הרבה מטיסים מבוגרים (כלומר, אשכרה, קשישים שעברו את גיל 40) שלא מתקרבים לפורום הזה בגלל הסגנון.
את המדינה אי אפשר לחנך, והעתיד שלה לא נראה משהו, לפחות נשארו לנו הפורומים.

guyst
02-02-2011, 10:46:25
אני מצטרף בחום למציעים כללים יותר ברורים. ישנם הרבה מטיסים מבוגרים (כלומר, אשכרה, קשישים שעברו את גיל 40) שלא מתקרבים לפורום הזה בגלל הסגנון.
את המדינה אי אפשר לחנך, והעתיד שלה לא נראה משהו, לפחות נשארו לנו הפורומים.

קשישים = עברו את גיל 40...? וואלה מסכנים... :)

MDreamer
02-02-2011, 10:52:21
אפשר לשעות כזה דבר: 5 הודעות ראשונות של כל משתמש חדש צריכות לעבור מודרציה. כלומר הן יתפרסמו רק עם אישור מנהל הפורום הרלוונטי.
השאלה אם זה לא יעמיס על החבר'ה הטובים שעושים את עבודת הקודש בהתנדבות.

igalr
02-02-2011, 10:53:43
תתחיל מ BAN על עצמך כי בפורום הזה כבר יש מספר דיונים בנושא הגבלת כמות הודעות , אישורי מנהלים למיניהם , 18+ ועוד לא מעט בסגנון הזה

תעשה חיפוש מקדים להצעות שלך וכשתראה שיש תשובה ורעיונות שלך שם תמחוק את השרשור המיותר הזה.

אייל שפירא
02-02-2011, 11:01:23
אני מציע שנפתח פורום "תלונות קטנוניות, מירמור ואפס תכלית" וניתן לך לנהל אותו.

igalr
02-02-2011, 11:24:16
אני מציע שנפתח פורום "תלונות קטנוניות, מירמור ואפס תכלית" וניתן לך לנהל אותו.

אני בטוח שאתה תהיה הגולש הכי פעיל בפורום הזה , אני רואה שאתה מסתדר להתבכיין על שטויות בלי פורום יעודי , כך שגם ההצעה שלך הזו היא חסרת תכלית.

אייל שפירא
02-02-2011, 11:26:49
אתה לא חייב לסבול כל כך מההודעות שלי.
פשוט כנס אלי לפרופיל, ומתחת ל"סווג משתמש" תבחר באפשרות "הוסף לרשימת חסומים", כמו שעשיתי לך הרגע.

igalr
02-02-2011, 11:32:48
למה אתה חושב שאני סובל מההודעות שלך ?

או שאתה מתלונן על כך שאתה סובל מההודעות שלי ?

מזל שבקרוב יפתחו עבורך את פורום תלונות והצעות ללא תכלית , תראה איך בתוך כמה דקות כתבת הצעות ללא תכלית שראויות להיות נעוצות בפורום הנ"ל .

כמו שכתבתי אתה חי במציאות מדומה ומתפלא שאחרים לא משתפים איתך פעולה .

bendisar
02-02-2011, 11:45:20
ואתם יודעים מה אני חושב?
אני חושב שצריך לחנך חלק מהמשתמשים הוותיקים פה
ואני גם אנמק למה
אני נמצא בפורום הזה מהיום בו הוא הוקם, וכן גם אני כמו כל מי שבתחום הייתי מתחיל
וגם אני שאלתי שאלות מטופשות, על מסוקים שנחשבים לזבל,
וגם אני לפעמים הצעתי רעיונות חדשים לשיפור מוצרים, שכנראה לאנשים מסויימים היו נראות כאבסורד
וגם אני שאלתי איזה שלט יותר טוב, ספקטרום או פוטאבה
אבל אתם יודעים מה היה ההבדל?
שאפילו אם אנשים לא הסכימו עם מה שאמרתי, או חשבו שזו שטות מוחלטת, או היו בטוחים שהייתי
יכול למצוא את התשובות בשרשור אחר
הם ענו לי בצורה מכובדת, בדרך ארץ כפי שיאה לענות
וגם אני גדלתי משם, והשתמשתי בידע שרכשתי משלל אנשים שונים מכל קצוות הארץ והעולם
לעזור למתחילים אחרים להיכנס לתחום בצורה חלקה ומכובדת, ואם הדעה של מישהו נוגדת את הדעה שלי
כמעט תמיד הבעתי את דעתי הנגדית בצורה מכובדת, או שפשוט לא הגבתי בכלל
אבל בזמן האחרון משהו משתנה בפורום זה
משום מה משתמשים וותיקים חושבים שמונה ההודעות שלהם יכול לתת להם את הזכות לזלזל במתחילים
לענות בצורה מזלזלת, פוגעת או לא רצינית
משום מה אותם וותיקים שוכחים שגם הם שאלו שאלות מטופשות פעם
אז נכון שיש מילים מעצבנות כמו דחוף שמצורך אליו סימני פיסוק רבים
שיש הודעות כאלה אפשר לעשות מספר דברים
אם זה כל כך מרגיז אותכם-לא לענות
אפשר לענות בצורה מקצועית
ואפשר לענות בצורה מקצועית, ולבקש מהשואל לכתוב כותרת עניינית פעם הבאה
תאמינו לי שברוב המוחלט של המקרים, אם לא יגיבו לאותו אדם ששאל בצורה לא מסודרת. הוא בדרך כלל יבין בעצמו שלא ככה שואלים, או שהוא יחפש את המידע במקום אחר
אז כמו שבשרשור מהעבר אמרו לי אנשים שהם היו בשטח הטסה קודם, לכן הם לא רוצים עוד מטיסים חדשים או אחרים וישנו להם את מה שהיה עד עכשיו
אז אני לא אומר את זה בצורה כזו בוטה ופוגעת
אבל, אני הייתי בפורום הזה מיומו הראשון,וזה באמת הפורום הכי גדול משוכלל ומקצועי בארץ כרגע.
אבל הרמה פה מתדרדרת מהר מאוד, ובתור מי שהיה בפורום הזה בהתחלה אני יודע שזה לא חייב להיות ככה
ואני מבקש מכולכם, פעם הבאה שאתם רואים שאלה או דעה שנראית לכם מטופשת תספרו עד 10
ותחשבו מה לעשות, או יותר חשוב מה לא לעשות
לא להגיב בצורה מזלזלת
לא להעליב
ולא לצחוק על חשבונו של אדם אחר
זה לא מוסיף לכם כבוד
זה לא מוסיף לאדם השואל כבוד
וזה לא מוסיף לפורום הנפלא שלנו כבוד

חבל לי לראות שאדם חדש פותח שרשור לגבי הצעה חדשה לשינוי שהוא חושב שאולי כדאי לעשות
וחברי הפורום ממש משפילים אותו, וגורמים לו לחשוב כאילו השאלה שלו היא מטופשת וחסרת כל הגיון, ועוד עושים את זה בצורה מגעילה
בזכות אנשים ששואלים שאלות "מטופשות" כאלה התחום שלנו התפתח כל כך לאחרונה, בזכות אותם רעיונות "אבסורדיים" יצאו הפיתוחים הטכנולוגיים הכי משמעותיים
חבל לי לראות שאדם שואל איזה שלט יותר טוב (ונכון שהשאלה נשאלה בעבר, אבל בתחום שלנו דברים משתנים מהר וכל הזמן) ואנשים מריצים "דאחקות" ביניהם על הקרב בין פוטאבה לספקטרום,
בלי להתייחס בכלל לשאלה המקורית או לענות עליה בצורה מכובדת
ושלא תבינו אותי לא נכון, אני לא בעד לנהוג בכפפת משי בכל ילד בן 12 (סליחה על ההכללה, יש בפורום הזה ילדים בגיל הזה שתורמים יותר מחברי פורום בגיל כפול) שמטריד את כולם בשאלותיו מליון פעמים ביום, ובמקרים כאלה ההנהלה של הפורום מטפלת יפה מאוד
אבל לשאר חברי הפורום, אל תתערבו, אל תגיבו, אל תורידו את הרמה

מה שאני בא לאמר פה, שגם דעה אישית יש דרך להביע
בלי לפגוע באף אחד, ותאמינו לי שאם תנהגו ככה כולנו נרוויח

אני מקווה שהדברים שכתבתי פה יחלחלו לתודעתם של אנשי הפורום, ותחשבו פעמיים לפני שאתם מרביצים לאיזה מתחיל עם המקלדת