PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בנושא בקרים

israelmg12
09-03-2010, 20:21:52
בס"ד

שלום לכולם , יש לי שני בקרי מהירות 30 A אבל לא הטסתי כבר יותר משנה וגם לפני זה הם לא עבדו טוב במיוחד . משהו אמר לי שצריך לתכנת אותם מהתחלה . משהו יכול להסביר לי במה מדובר? איך מתכנתים ? וגם אם אפשר להבין את הפעולה עצמה... מה בדיוק מתבצע בזמן התיכנות ? (בתוך הבקר - כשמבינים לעומק זוכרים טוב יותר :) )
תודה רבה מראש לכל העונים
טיסות בטוחות לכולם
ישראל :)

gillb
09-03-2010, 23:22:53
תכנות של בקר: ישנן תכונות בבקר שניתן לשנות. לדוגמא, אפשר להתאים את הבקר לסוללה שני תאים או שלושה תאים (יש בקרים בהם זה אוטמטי). לדוגמא, אפשר לתכנת את הבקר כך, שבעת הורדה לסרק המדחף יעמוד ולא ימשיך להסתובב (מתאים למדחפים מתקפלים בדואנים) ועוד...

כיצד מתבצע התכנות: התכנות בדרך כלל מתבצע באמצעות שינוי מצב סטיק המצערת כשהבקר משמיע סדרה של צלצולים וצפצופים. לכל בקר יש בדרך כלל דף הוראות שם כתוב כיצד ניתן לתכנת את הבקר.

לדוגמא בבקר זה: http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10015&Product_Name=Hobbyking_SS_Heli_Series_70-80A_ESC_w/UBEC בסוף רשימת התכנות תראה קישור בו כתוב ssh70 manual כנס לקישור ותראה הוראות לדוגמא לתכנות בקר. בנוסף קיימת גם אפשרות לתכנת בקר עם כרטיס תכנות.

לגופו של ענין, אם תעביר קישור לבקרים שברשותך אולי יהיה אפשר לעזור

בהצלחה
גיל ברקאי