PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם ניתן לבדוק איפה נמצאת חבילת דואר רגיל?

vinay
05-10-2008, 17:31:15
שלום,

הזמנתי חבילה ב Heliguy. באתר היה רשום שכל חבילה מעל מחיר מסוים נשלחת בדואר רשום תישלח בדואר רשום אבל הם על דעת עצמם החליטו שזה יקר להם מידי במקרה זה ושלחו בדואר רגיל והתנצלו ובקשו שאבין (זה לאחר שבדקתי איתם למה).

כעת אני מחכה שבועיים ועדיין לא קיבלתי שום דבר.

אני יודע שהדואר בארץ לא מבריק וגם במכס זה יכול להתעכב אבל האם קיימת דרך לבדוק איפה חבילה נמצאת במידה והיא נתקעת במקרה של דואר רגיל? יש למי להתקשר לבדוק אם חבילה על שמי עברה שם או שדואר רגיל לחלוטין אין שום מעקב?

תודה

TooLy
05-10-2008, 18:43:52
יש לך איזשהו מספר מעקב ?
אם כן, אפשר לבדוק בדואר בארץ ובאתר דואר ארה"ב.
בדוק עם החנות אם יש אפשרות שהם שלחו את זה עם מספר מעקב.

המרסק
05-10-2008, 19:00:08
בגלל החגים יש עיכובים בדואר, חבילות רבות מגיעות מחו"ל ורק מעטות עוברות.
תאלץ להמתין בסבלנות.

אני מחכה לחלקי חילוף כבר זמן מה.

Nlackrif
06-10-2008, 17:41:02
עוד שאלה...
איך אני יודע אם החבילה תקועה במכס (בדואר לא רשום)?

תודה.

vinay
06-10-2008, 19:12:05
ועוד שאלת דואר.

האם דואר רשום ודואר שניתן לעקוב אחריו עם מספר מעקב זה אותו דבר? או שיכול להיות האחד בלי השני?

Boogle
07-10-2008, 08:37:38
מספר מעקב חייב רישום ולכן זה הופך ל"דואר רשום".
חבילה ללא מעקב מקבלת מספר שלא ניתן לעקוב אחריו אלא לקוות לחסדי שמיים (מכס/דואר/...) שתגיע.

אגב, בשביל להרגיע, פעם קיבלתי כבר את הפתק מהדואר עם המספר של החבילה הלא רשומה, ומסתבר שאי שם בדרך ממרכז החלוקה לסניף הדואר היא "נעלמה".

במצב כזה אין אחריות אין עם מי לדבר ואין מה לעשות.
תמיד רצוי להוסיף את תוספת התשלום בעבור רישום, אז לפחות אפשר לתבוע את הדואר לפיצוי. אגב, לא המקבל אלא השולח רשאי לתבוע.

vinay
07-10-2008, 17:29:17
מספר מעקב חייב רישום ולכן זה הופך ל"דואר רשום".
חבילה ללא מעקב מקבלת מספר שלא ניתן לעקוב אחריו אלא לקוות לחסדי שמיים (מכס/דואר/...) שתגיע.

תודה

והאם יכול להיות דואר רשום שאין עבורו מספר מעקב? (כלומר לשולח יש הוכחה ששלח אבל ללא מספר מעקב)