PDA

צפייה בגרסה מלאה : פירסום אזור מגורים בקונים מוכרים

ללו
10-03-2010, 08:49:43
לאחרונה ניתקלנו באתר של קונים מוכרים שצריך לציין אזור מגורים,לדעתי זה דבר מיותר בכותרת זה מכער את הדף,השורה של הכותרת נהיית ארוכה מידי,לדעתי צריך להכניס את זה לתוכן המודעה ולא בכותרת או לוותר על זה בכלל,הרי מי שרוצה לקנות מגיע לכל מקום זה לא הבעיה מוצאים סידור,מה אתם אומרים יש משהו במה שאני אומר או שאתם מסכימים אם זה שישאר ככה.

eli
10-03-2010, 08:51:53
לא כל אחד נוסע לצפון מהדרום ואפילו מהמרכז לכן כדאי לפרסם איזור מגורים
אלי

אייל שפירא
10-03-2010, 10:34:18
ללו, במקום לשים שני שירשורים זהים בפורום המסוקים והטיסנים, יכולת פשוט להגיב פעם אחת על הפוסט הזה:
http://efly.co.il/forums/showthread.php?t=19312

ללו
10-03-2010, 11:12:39
אם שמתם לב רשמתי גם שאפשר ורצוי להכניס את זה לתוכן המודעה בכדי שיהיה יותר מסודר

umbo
10-03-2010, 11:30:40
אזור המגורים זה נתון מאוד נחוץ במכירה וקניה !
מכוון שאנשים לא טורחים לרשום את זה ומרוב התרגשות אפילו שוכחים לרשום מס' טלפון שלהם במודעת מכירה, הרי זה טוב מאוד שיש משהו שמזכיר להם לרשום פרטים חשובים ובסיסיים.
בנוסף, היה פוסט שלם בענין וכל הכותבים תמכו ברעיון - איפה היית אז?

ללו
10-03-2010, 11:38:33
אזור המגורים זה נתון מאוד נחוץ במכירה וקניה !
מכוון שאנשים לא טורחים לרשום את זה ומרוב התרגשות אפילו שוכחים לרשום מס' טלפון שלהם במודעת מכירה, הרי זה טוב מאוד שיש משהו שמזכיר להם לרשום פרטים חשובים ובסיסיים.
בנוסף, היה פוסט שלם בענין וכל הכותבים תמכו ברעיון - איפה היית אז?

כניראה שהייתי בתאילנד באותו זמן:D,אני לא אומר לא לרשום אבל יש דרך אחרת כמוך וכמוני שרושמים איזור מגורים בפרופיל למעלה משמאל בקטן,מבלי לכער את כל הדף,שמת לב איך זה ניראה בעיני זה לא יפה,אפשר להכניס את זה לתוכן המודעה הרבה יותר נחמד,ולמה לא לעשות כמו ביד 2 עם נתונים יותר מדויקים,שלא תבינו לא נכון אני בעד שיהיה אבל יותר מסודר ולא פרוביזורי

umbo
10-03-2010, 12:38:47
כניראה שהייתי בתאילנד באותו זמן:D,אני לא אומר לא לרשום אבל יש דרך אחרת כמוך וכמוני שרושמים איזור מגורים בפרופיל למעלה משמאל בקטן,מבלי לכער את כל הדף,שמת לב איך זה ניראה בעיני זה לא יפה,אפשר להכניס את זה לתוכן המודעה הרבה יותר נחמד,ולמה לא לעשות כמו ביד 2 עם נתונים יותר מדויקים,שלא תבינו לא נכון אני בעד שיהיה אבל יותר מסודר ולא פרוביזורי

אני מקווה ובטוח שנהנת מאוד בתאילנד.
אני לא צריך להיות מליץ יושר של דרימר, שמצא שזו הדרך הקלה והפשוטה ביותר לעשות מה שלא מעט חברי הפורום בקשו ממנו.
לעניננו, התוספת הזו ממש לא מפריעה (לי לפחות :) ) ומאוד מועילה לעניני קניה ומכירה, כי כמו שצינת, הרבה לא טורחים לציין בפרטים שלהם את אזור המגורים.
שיהיה לך הכל טוב :)

MDreamer
10-03-2010, 19:17:45
ללו בעתיד יהיה טופס מכירה. עד אז זה פיתרון הביניים כי זה מה שכואל לרוב החבר'ה.

ללו
11-03-2010, 08:13:16
הרוב הכריע