PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לא הבנתי את התוכניות של הMUGI

trex_lover
11-03-2010, 14:44:46
http://www.mugi.co.uk/evo_plans.php

איפה צריך לחתוך,בקו המקווקו או בקו שרשום לידו PUSHROD LINE?

(אני מתכוון לשרטוט הראשון)

תודה רבה לעוזרים

giladba
11-03-2010, 14:49:01
בנאדם - אתה גדול, אי אפשר לעצור אותך ולא משנה מה יגידו כולם.

גלעד

אייל שפירא
11-03-2010, 15:09:21
בנאדם - אתה גדול, אי אפשר לעצור אותך ולא משנה מה יגידו כולם.

גלעד

:D
"לא משנה מה יגידו כולם" - זה האנדרסטייטמנט של 2010.

wind556
11-03-2010, 15:14:25
http://www.mugi.co.uk/evo_plans.php

איפה צריך לחתוך,בקו המקווקו או בקו שרשום לידו PUSHROD LINE?

(אני מתכוון לשרטוט הראשון)

תודה רבה לעוזרים
צריך לחתוך את כל הקווים, אבל במדוייק
ואחרי זה להדביק באלכסון

trex_lover
11-03-2010, 15:33:14
צריך לחתוך את כל הקווים, אבל במדוייק
ואחרי זה להדביק באלכסון

סתם שתדע,מישהו יכול לחשוב שהציניות שלך זה באמת מה שצריך ואז יקרה משהו רע..

אייל שפירא
11-03-2010, 16:56:38
גם אני ממליץ לך להתקשר לשי.
במיוחד אם אתה לא מזהה את המילה PUSHROD!

wind556
11-03-2010, 18:15:21
רבותי המלומדים והנכבדים
יש לכם זיכרון קצר מאד
הנודניק הזה התחיל את המסע שלו כאן לפני זמן רב בדיוק באותה דרך.
הכל חוזר על עצמו תמיד
מבחינתי הוא פסול עזרה, ונחשב בעיני למיטרד.
לא רק את המקללים, משמיצים וכו' צריך להוציא מהפורום, גם ובעיקר את אלה שמשתמשים באנשים כאן בצורה מעוותת שיכולה אפילו להגיע לידי גרימת אסון על ידי טיפש שחושב שהוא החכם מכולם.
אל תקחו את זה על מצפונכם, עיזרו לאיש הזה להתרחק מטיסנים ומסוקים, טובת הכלל מחייבת את זה

Boogle
11-03-2010, 18:19:59
שי , אני יכול גם להתקשר אליך שתסביר לי :D

המאהב של הטירקס יהיה יופי של איש מכירות , יזרקו אותו מהדלת יזחל מהחלון, יזרקו מהחלון יזחל מהארובה.

טירקס, יש הוראות עבודה באתר של המוגי קרא אותן !! לפחות פעמיים, העזר בגוגל או באבא'שך (שאני מרחם עליו- עם ילדים כמוך לא צריך ש...) לתרגום. ואם אתה לא מבין, אולי תעבור להטיס טיסני נייר??

אייל שפירא
11-03-2010, 19:32:01
אני מבקש מכולם לעצור.
דיפדוף קצר בהיסטוריית ההודעות של Trex_Lover מעלה תהיה משמעותית, האם הוא לא בעצם eFly_Hater

ב18 באוגוסט הוא רצה להתחיל להטיס, ובמהלך שירשור אחד עבר בתוך שעות ספורות מטי-רקס 250 לקופטר איקס 450, כשכל מה שעניין אותו זה האם הם יכולים לטוס הפוך.
הוא זכה ליותר מ20 תגובות, חלקן ממש ארוכות מנומקות וסבלניות מאנשים רציניים, וב11 בלילה הוא כבר ירד מנושא המסוקים.
שנאמר - WTF?

באותו היום הוא גם הספיק להצהיר בפורום שהוא הוריד סימולטור לא חוקי והציע למכירה FU4 CORSAIR חדש, שלא ברור למה נמצא אצלו.

ארבעה ימים אחרי זה הוא חזר בכוחות מחודשים, וכאילו לא קיבל אפילו תשובה אחת לשירשור הקודם שלו התחיל מהתחלה בשאלות רטוריות על טי רקס 450, וכהרגלו בקודש התעקש להוציא אנשים משלוותם ואני מצטט: "מישהו יכול כבר לענות על השאלות שלי?". שעתיים וחצי אחרי כן הוא ביקש לדעת אם כדאי לו לקנות את רשימת הלינקים מאי-ביי, שכללו מסוק, DX7, מקלט וסוללות.
האנשים כבר איבדו לסירוגין את הסבלנות ואחרים ניסו להסביר לו מההתחלה את כל התורה בתיאורים מפורטים, אבל נתקלו שוב בשאלות כמו "אז בקיצור שאלה אחת,האם הלינקים שהבאתי,כל המסוק והדברים,טובים בשבילי?"
שלושה ימים אחרי - שוב שירשור טורדני שכותרתו - "האם כדאי לי להתחיל עם BELT CP V2?". ניסים TZN אזר אומץ וניסה שוב להסביר לו, בסבלנות סיעודית ממש, אבל 10 דקות מאוחר יותר הבחור חזר להפציץ -
תקשיבו,אני מחפש מסוק ב1500-1600 שקל...
למה?
הורים שלי הנמיכו לי תקציב
אז מישהו יכול להמליץ לי על מסוק במחיר הזה?
ושוב ניסו אנשים טובים להסביר לו את משמעות העלויות, אבל שוב הוא פירסם לינקים עם השאלה "מה אתם חושבים על המסוק הזה:"

12 דקות(!) אחרי זה הוא כבר פתח פוסט חדש, והפעם:
"שמעתי ממישהו שאפשר לקנות טיסן טריינר 2000 שקל חוץ מסרוואים ושלט ומקלט ...
האם זה נכון?"
על התשובות שהוא קיבל הפעם הוא כבר לא הגיב, ובעצם נעלם לאיזה חודשיים.

באוקטובר הוא חזר, וביקש לפתוח דף חדש כי "אתם אחלה פורום ואני רוצה להיות ביחסים טובים אתכם".
עשרה ימים אחר כך הוא הפתיע בשאלה שלא גרמה לאף אחד דה-ז'ה -וו:
"איזה קופטר יותר כדאי?", כמובן בליווי לינקים לאי-ביי.
כשחברי פורום שוב ניסו לתומם להבין למה הוא מתעקש על הבחירות ההזויות האלה הוא פשוט ענה את המשפט האלמותי:
"ויש לי שאלה,למה הג'יירו מתחבר?"

בנובמבר הוא החליט להתחיל עם טיסנים, הפעם זה כמעט נשמע כמו שיחה קוהורנטית, אבל בכל פעם שהוא קיבל תשובות לשאלות שלו הוא פתח שירשור חדש עם שאלות מאוד דומות.
מאז הוא הספיק לקנות טריינר ושלט בבין נובמבר לדצמבר, וכבר התחיל בשאלות בסגנון "האם כדאי לי להחליף את השלט" ו"איזה טיסן שלב שני מתאים לי".

בקיצור - הילד הזה מטיס טריינר דלק כבר שלושה חודשים לפחות, אבל הוא לא יודע מה זה פושרוד.
הוא פותח פוסט חדש על כל שאלה, וכולן מנוסחות ברדידות, ובזילזול מכעיס בידע ובנסיון של המשיבים.
ואחרי למעלה מחצי שנה הוא עדיין מבקש שנבחר עבורו איזה לינק יותר כדאי לו, והוא מגיב רק לתגובות ציניות ולא לתשובות מקצועיות.

אז אור, אני רוצה לסכם במילה אחת את מה שכנראה לא אמרו לך מספיק בחיים:
ח ל א ס !

וחברים, אם מישהו מזהה אותו מטיס בשטח, תזהירו את האחרים.

trex_lover
11-03-2010, 19:33:49
תודה רבה על ההעלבות

פשוט בושה שמתייחסים ככה לילד שרוצה עזרה בבניית טיסן בשביל ההנאה :(

26112611
11-03-2010, 19:49:04
למחוק

ללו
11-03-2010, 20:01:51
אני מבקש מכולם לעצור.
דיפדוף קצר בהיסטוריית ההודעות של Trex_Lover מעלה תהיה משמעותית, האם הוא לא בעצם eFly_Hater

ב18 באוגוסט הוא רצה להתחיל להטיס, ובמהלך שירשור אחד עבר בתוך שעות ספורות מטי-רקס 250 לקופטר איקס 450, כשכל מה שעניין אותו זה האם הם יכולים לטוס הפוך.
הוא זכה ליותר מ20 תגובות, חלקן ממש ארוכות מנומקות וסבלניות מאנשים רציניים, וב11 בלילה הוא כבר ירד מנושא המסוקים.
שנאמר - WTF?

באותו היום הוא גם הספיק להצהיר בפורום שהוא הוריד סימולטור לא חוקי והציע למכירה FU4 CORSAIR חדש, שלא ברור למה נמצא אצלו.

ארבעה ימים אחרי זה הוא חזר בכוחות מחודשים, וכאילו לא קיבל אפילו תשובה אחת לשירשור הקודם שלו התחיל מהתחלה בשאלות רטוריות על טי רקס 450, וכהרגלו בקודש התעקש להוציא אנשים משלוותם ואני מצטט: "מישהו יכול כבר לענות על השאלות שלי?". שעתיים וחצי אחרי כן הוא ביקש לדעת אם כדאי לו לקנות את רשימת הלינקים מאי-ביי, שכללו מסוק, DX7, מקלט וסוללות.
האנשים כבר איבדו לסירוגין את הסבלנות ואחרים ניסו להסביר לו מההתחלה את כל התורה בתיאורים מפורטים, אבל נתקלו שוב בשאלות כמו "אז בקיצור שאלה אחת,האם הלינקים שהבאתי,כל המסוק והדברים,טובים בשבילי?"
שלושה ימים אחרי - שוב שירשור טורדני שכותרתו - "האם כדאי לי להתחיל עם BELT CP V2?". ניסים TZN אזר אומץ וניסה שוב להסביר לו, בסבלנות סיעודית ממש, אבל 10 דקות מאוחר יותר הבחור חזר להפציץ -
תקשיבו,אני מחפש מסוק ב1500-1600 שקל...
למה?
הורים שלי הנמיכו לי תקציב
אז מישהו יכול להמליץ לי על מסוק במחיר הזה?
ושוב ניסו אנשים טובים להסביר לו את משמעות העלויות, אבל שוב הוא פירסם לינקים עם השאלה "מה אתם חושבים על המסוק הזה:"

12 דקות(!) אחרי זה הוא כבר פתח פוסט חדש, והפעם:
"שמעתי ממישהו שאפשר לקנות טיסן טריינר 2000 שקל חוץ מסרוואים ושלט ומקלט ...
האם זה נכון?"
על התשובות שהוא קיבל הפעם הוא כבר לא הגיב, ובעצם נעלם לאיזה חודשיים.

באוקטובר הוא חזר, וביקש לפתוח דף חדש כי "אתם אחלה פורום ואני רוצה להיות ביחסים טובים אתכם".
עשרה ימים אחר כך הוא הפתיע בשאלה שלא גרמה לאף אחד דה-ז'ה -וו:
"איזה קופטר יותר כדאי?", כמובן בליווי לינקים לאי-ביי.
כשחברי פורום שוב ניסו לתומם להבין למה הוא מתעקש על הבחירות ההזויות האלה הוא פשוט ענה את המשפט האלמותי:
"ויש לי שאלה,למה הג'יירו מתחבר?"

בנובמבר הוא החליט להתחיל עם טיסנים, הפעם זה כמעט נשמע כמו שיחה קוהורנטית, אבל בכל פעם שהוא קיבל תשובות לשאלות שלו הוא פתח שירשור חדש עם שאלות מאוד דומות.
מאז הוא הספיק לקנות טריינר ושלט בבין נובמבר לדצמבר, וכבר התחיל בשאלות בסגנון "האם כדאי לי להחליף את השלט" ו"איזה טיסן שלב שני מתאים לי".

בקיצור - הילד הזה מטיס טריינר דלק כבר שלושה חודשים לפחות, אבל הוא לא יודע מה זה פושרוד.
הוא פותח פוסט חדש על כל שאלה, וכולן מנוסחות ברדידות, ובזילזול מכעיס בידע ובנסיון של המשיבים.
ואחרי למעלה מחצי שנה הוא עדיין מבקש שנבחר עבורו איזה לינק יותר כדאי לו, והוא מגיב רק לתגובות ציניות ולא לתשובות מקצועיות.

אז אור, אני רוצה לסכם במילה אחת את מה שכנראה לא אמרו לך מספיק בחיים:
ח ל א ס !

וחברים, אם מישהו מזהה אותו מטיס בשטח, תזהירו את האחרים.
איזה עבודת תחקיר עם כל הפרטים המדויקים+זמנים מדויקים שיחקת אותה כל הכבוד

giladba
11-03-2010, 20:05:21
אני דווקא הייתי מאוד רוצה להמשיך לראות אותו בפורום, אני חייב להודות שככה הרבה יותר מעניין.
אני מוצא את עצמי יותר ויותר מחכה לשאלות המשכילות שלו ועוד יותר לראות את התגובות הראשוניות שלנו (שבהם מנסים לעזור:D) ואז את התגובות בהמשך (ראו לעיל:mad:).

צריך אחד כזה בכל פורום.

גלעד

guyst
11-03-2010, 20:16:20
מנהלים, אם הפורום הוגדר למעל גיל 18 כנראה שיש סיבה לזאת. זה הזמן לחסום אותו!
יש אחרים מתחת גיל 18 ששומרים על כללי ההתנהגות אבל הילד הזה (וגם אני דיפדפתי אחורה לראות על מה המהומה ולא על מאומה) מטרטר את הפורום!
כולנו רוצים פה להנות ולא להתעצבן, הילד הזה מכניס הרבה רעשים לפורום של מאות אנשים. זו קהילה חברתית וניתן לראות שכמעט פה אחד אנחנו לא חייבים לספוג את השטויות של הילד.
נדב, אתה רוצה לקחת חסות עליו? בבקשה, תעזור לו באופן אישי.

אייל שפירא
11-03-2010, 20:17:06
איזה עבודת תחקיר עם כל הפרטים המדויקים+זמנים מדויקים שיחקת אותה כל הכבוד

פדאנטיות יתר כפיצוי על הפרעת קשב.

אני לא מנסה להסתלבט עליו, זה פשוט דפוס התנהגות ואני מאמין שהוא לא עושה את זה בכוונה ולכן אני לא רוצה שחבריי לפורום יתרגזו סתם, לא עליו ובטח שלא על אלה שאיבדו את הסבלנות כלפיו.

wind556
11-03-2010, 20:17:53
אומר את זה שוב, כי זה חשוב:
אם יש דמות קלאסית למטיס כלשהו שיסכן את הסובבים אותו, הרי זה הוא
התנהגות סופר אגוצנטרית וחסרת כל הבחנה בקיום של אחרים יכולה להיות קטלנית כשיש לך ביד נשק מעופף נוסח המוגי או מסוק כלשהוא
הדבר הנכון לעשות זה להתריע בזמן ולהימנע מלספק לו כלי נשק.
אגב, הוא לא היחיד, יש גם את FIREFOX3 שמגלה בדיוק את אותו דפוס התנהגות , ולא אתפלא אם זה אותו אחד בשני שמות

26112611
11-03-2010, 20:19:42
למחוק

liorz055
11-03-2010, 20:30:01
גם אני כמו אייל קראתי את כל ההודעות של הבחור והמסקנה שלי:
זה לא אדם אמיתי.
זה סתם מישהו שבא לו להציק בכרוניקה ידועה:
שאלה לא קשורה
אי הקשבה
וכל כמה זמן המשפט המתגוננן והתוקף: "שאני כולה ילד ומתחיל, וגם אתם הייתם ככה פעם אז סבלנות"
רק חבל שהוא מוציא את החשק והרצון משאר האנשים פה.

26112611
11-03-2010, 20:38:00
אני מבין את הבעיה שלכם פה, זאת בעיה מורכבת ביותר שיש לה פתרון אחד בלבד, לא לענות

wind556
11-03-2010, 20:43:21
לא לא, אני מכיר גם אותו והוא מישהו אחר

נדב, אתה מחטיא את העיקר
זה לא משנה אם זה אותו אחד או שניים, זה מיפגע ובדיוק אנשים כאלה אין להם מקום כאן

26112611
11-03-2010, 20:48:05
למחוק

אייל שפירא
11-03-2010, 21:09:40
אין לי שום בעיה עם זה אבל אני לא חושב שלהעליב אותם יפתור את הבעיה, חוץ מפגיעה בהם זה לא יתן כלום

זה עלול בטעות לגרום למישהו מהם להבין שאולי הוא לא מספיק "בעניינים" כדי לשחק בצעצועים שיכולים גם להרוג בשימוש חסר אחריות.
למושג האמורפי "חינוך" יש הרבה פנים, ומי שזקוק לו ימצא אותן במוקדם או במאוחר, ולפעמים בצורת כאפה.