PDA

צפייה בגרסה מלאה : ההודעה ה-1000 שלי - תודות לפורום!

guyst
18-03-2010, 16:01:27
ליום הולדתי האחרון שלי (ולא אסגיר בן כמה אני :)) אישתי המדהימה עשתה לי הפתעה בדמות קופסת קרטון גדולה. פתחתי אותה וליבי החל לפעום במהירות לנוכח ההוק האדום, כמו ילד שקיבל את הצעצוע שראה בחלון הראווה וחיכה כמה חודשים לקבלו. לא משנה שמאז היא מקטרת כל יום על הטעות שעשתה בגלל ההוצאות, הקופסאות החומות מהסיני, ריח הציאנו בבית, ההתמכרות, חלקי הטיסנים בכל חדר, הבריחה מהמיטה כל שבת בבוקר ושאר הירקות...:rolleyes:
זה קרה לפני רק 6 חודשים ומאז אני נהנה מכול רגע בתחביב והפורום הזה!
אז זה הזמן להודות לפורום, למנהליו ולחברים פה. הכרתי קהילה מדהימה שתמיד שם לעזור, לתרום, לחלוק, לשתף ולהשקיע, אם מזמנם פה מול המסך או בשטח. לכל בעייה הכי קטנה כולם מתקבצים סביבך עם פלייר, ציאנו, סוללה, סרוו ואפילו מנוע מבלי לבקש כל תמורה.
נכון שיש פה ושם ניצוצות בגלל הלוקטייט, DX7 vs. Futaba, עזרה טלפונית מעודד או סתם מישהו שרוצה להתפרק על איזה ילד...:D אבל בלי זה לא יהיה מעניין ולא יהיה על מה לצחוק כששותים קפה בשטח... ;)
האם יש מקום להתגאות בהודעה ה-1000...? אז אולי אני מתלהב, נהנה להגיב ולעזור, לצחוק או סתם לכתוב שטויות בשתיים בלילה, אבל נראה שיש משהו שקשה להתנתק מהפורום הזה... תבדקו, אפילו אנשים שנוסעים לחו"ל מתחברים...

טוב אפסיק עם ההשתפכות הרגשית הזאת ואקנח רק שאפשר להתגאות בקהילה הקטנה שיצרנו פה ותמשיכו לרדת אחד על השני שיהיה על מה לצחוק...:D

תודה!

יש מערבית... זזתי לזרוק את ה-DIU מהצוק לפני השקיעה....:cool:

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=21752&stc=1&d=1268925508

nir
18-03-2010, 16:07:10
ברכות ידידי ל-1000 הודעות. אתה בדרך הנכונה למליון.

ותתחדש כמובן.

Boogle
18-03-2010, 16:57:48
גיא עצור, אם תגיב להודעה זו המונה יהפוך ל1001 וכבר לא יהיה מיוחד....או שאולי תכניס עוד 111 הודעות? :D
תעשה חיים, תוך חצי שנה אתה משיג אותי :D

MDreamer
18-03-2010, 21:06:07
נכון שיש פה ושם ניצוצות בגלל הלוקטייט, DX7 vs. Futaba, עזרה טלפונית מעודד או סתם מישהו שרוצה להתפרק על איזה ילד...:D אבל בלי זה לא יהיה מעניין ולא יהיה על מה לצחוק כששותים קפה בשטח... ;)

וזה המקום להודות לבוגל שלא מסוגל לראות חבית דלק בלי לשחק לידה עם גפרורים.. אהה איזה קטע גם לשרשור הזה הוא נדחף!
בהרבה אהבה! גיא, אני שמח שאנחנו מצליחים לספק לך לשאר חברי הפורום קרקע לתחביב הכי כיף שיכול להיות לדעתי.

נ.ב.
בוגל, יש לי מתנה בשבילך.

Boogle
18-03-2010, 22:11:00
נ.ב.
בוגל, יש לי מתנה בשבילך.

למה מזמזם לי בראש :Beware of Greeks bearing gifts ???:D

איציק רונן
22-03-2010, 13:45:57
איזה יופי.
יש לזה תחושה של הגשמה, תודה לך על 1000 תמיכות בפורום.
איציק

guyst
22-03-2010, 15:25:01
איזה יופי.
יש לזה תחושה של הגשמה, תודה לך על 1000 תמיכות בפורום.
איציק

ההנאה כולה שלי. :)

מר מתוק
22-03-2010, 16:14:35
ההנעה כולה שלי. :)

מאברוק חבריקו. :D
לחיי עוד הרבה הודעות שמחות / מצחיקות / משתפות / ועוד ועוד.

שחר