PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מאזנות לאיזיסטאר

Ashaman
21-03-2010, 05:34:54
היי לכולם,

אני שוקל בנייה עצמית של מאזנות לאיזיסטאר שלי, ויש לי מס' שאלות.

1. האם יש צורך בצירים עבור המאזנות, או שמא דבק סלוטייפ יוכל להחזיק אותן? בחלק משרשורי הבניה ראיתי צירים ובאחרים לא.
2. האם יש איזושהי שיטה מיוחדת לחיתוך ישר של המאזנות, שמפחיתה את הסיכויים לטעות אנוש?

תודה מראש,
אופיר.

wind556
21-03-2010, 07:35:03
חלק יגידו לך ככה וחלק יגידו ככה
כבעליו של איזי סטאר עם מאזנות שאני עשיתי..
בהתחלה עשיתי אותן כביכול בצורה המהירה והקלה שממליצים עליה אלה שאין להם כוח לבנות יותר מידי. ושמתי מסקינטייפ חזק.
אחרי כמה טיסות החלפתי את ההמסקינטייפ בצירים הרגילים והטובים של פעם, מתקופת הבלזה. ואין מה להשוות את צורת התיפקוד של המאזנות.
כמו שהאיזי סטאר היה לי מורה טוב להטסה ככה הוא גם לימד אותי שאם רוצים תוצאות טובות . אין קיצורי דרך....
מה שלא תחליט... שיהיה בהצלחה

דרור

אלו מילים של טיסנאי אמיתי ;)
אין קיצורי דרך
באיזי הכי נכון לשים צירים של ממש, 4 יחידות על כל מאזנת.
חשוב מאד מאד מאד (ועוד מאד) לשים את הציר במרכז העובי
חשוב לא פחות להדביק אותו נכון עם דבק CA אבל להישמר ביותר שלא ידלוף דבק לציר עצמו
לחתוך ישר עם סרגל וסקאלפל כמובן
לבצע שיחרור לתנועת המאזנת רק בזוית הנכונה (כמעט כולם טועים שם ועושים פאזה שמשאית יכולה לעבור בה).
הזוית הנכונה היא הזוית שנסגרת לחלוטין כשהמאזנת מגיעה לסוף הטווח שלה ואין "עודפים"
לפני חיתוך הזוית והכנת הצירים כדאי מאד לסמן קו בעט על מרכז העובי, זה מאד יקל בהמשך.
בהצלחה

dror_c
21-03-2010, 11:41:44
היי לכולם,

אני שוקל בנייה עצמית של מאזנות לאיזיסטאר שלי, ויש לי מס' שאלות.

1. האם יש צורך בצירים עבור המאזנות, או שמא דבק סלוטייפ יוכל להחזיק אותן? בחלק משרשורי הבניה ראיתי צירים ובאחרים לא.
2. האם יש איזושהי שיטה מיוחדת לחיתוך ישר של המאזנות, שמפחיתה את הסיכויים לטעות אנוש?

תודה מראש,
אופיר.

חלק יגידו לך ככה וחלק יגידו ככה
כבעליו של איזי סטאר עם מאזנות שאני עשיתי..
בהתחלה עשיתי אותן כביכול בצורה המהירה והקלה שממליצים עליה אלה שאין להם כוח לבנות יותר מידי. ושמתי מסקינטייפ חזק.
אחרי כמה טיסות החלפתי את ההמסקינטייפ בצירים הרגילים והטובים של פעם, מתקופת הבלזה. ואין מה להשוות את צורת התיפקוד של המאזנות.
כמו שהאיזי סטאר היה לי מורה טוב להטסה ככה הוא גם לימד אותי שאם רוצים תוצאות טובות . אין קיצורי דרך....
מה שלא תחליט... שיהיה בהצלחה

דרור

Ashaman
21-03-2010, 21:51:11
לפי מה שקראתי פה (http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=350408&page=2&pp=100#post4408489), יש לחתוך את המאזנות באופן הבא (תמונה מצורפת באמצעות כישורי ה PAINT המרהיבים שלי), ולחבר אותן בהתאם ב 3-4 מקומות בכנף. האם זה מדוייק?

s.mario
22-03-2010, 11:12:55
אכן!