PDA

צפייה בגרסה מלאה : הודעה באתר מישלוחים

טלרועי
23-03-2010, 20:47:22
דבר הדואר האמור הוטס לחו"ל. זאת ההודעה באתר הדואר מעקב מישלוחים .מה אני אמור

להבין מזה .

עומר בנימיני
23-03-2010, 20:52:10

להבין מזה .

אתה מתכוון ששלחו אליך משהו והוא חזר לשולח? אם כן, ועברו 30 יום, אני חושב שאין מה לעשות, אתה צריך לשלם על משלוח חוזר כדי שיישלחו לך חזרה (הדואר תמיד מחזיר חבילות אחרי 30 יום), אם הדואר סתם החזיר את החבילה שלך לחו"ל לפני שעברו 30 יום או לפני שבכלל הגיע לסניף הדואר הקרוב (קורה להם לפעמים) והמשלוח הוא בדואר רשום אתה צריך להתקשר לחברת משלוחים, לתת להם את פרטי החבילה ולהגיד להם שהחבילה עוד לא הגיעה אליך, הם פותחים תיק ומטפלים בעניין, אם יש במלאי הם שולחים לך חבילה חדשה, אם זה משהו יחיד ואישי אני חושב שהם פשוט מחכים עד שהוא יחזור אליהם ושולחים אליך חזרה, בכל אופן זה החלק הראשון שאמרתי הוא מניסיון, כדאי לך לנסות לדבר עם החברת משלוחים, הם בדרך כלל מטפלים בעניין.

טלרועי
23-03-2010, 21:10:47
מה הכוונה לחברת מישלוחים . לאתר שממנו בוצעה ההזמנה . סהכ" מאז ההזמנה עברו 10

ימים בדיוק . יכול להיות שכבר היגיע חבילה ובלי להודיע לי כלום החזירו אותה . Air Parcel - Slow . זה סוג המישלוח שלי .

עומר בנימיני
23-03-2010, 21:19:50
מה הכוונה לחברת מישלוחים . לאתר שממנו בוצעה ההזמנה . סהכ" מאז ההזמנה עברו 10

ימים בדיוק . יכול להיות שכבר היגיע חבילה ובלי להודיע לי כלום החזירו אותה . Air Parcel - Slow . זה סוג המישלוח שלי .

זה יכול להיות, פעם הדואר בארץ החזיר לי חבילה לחו"ל בלי שידעתי ולפני שבכלל קיבלתי את ההודעה שהחבילה הגיעה לסניף הדואר, במקרה הזה הזמנתי דרך USPS, נתתי להם את הפרטים של החבילה והם שלחו לי את החבילה חזרה. אם אתה לא יודע דרך איזו חברה בוצע המשלוח, תשאל את האתר שממנו ביצעת את ההזמנה אם הם יכולים לדבר בשבילך עם החברה, אולי הם יסכימו ויוכלו לטפל לך בזה.

שחר לזרוב
23-03-2010, 21:22:11
מדבריך אני מבין שאתה מדבר על חבילה שאמורה להגיע אליך מחו"ל.
ההודעה שאתה מתאר ברורה ביותר ואני לא מבין מה לא ברור בה. בתרגום חופשי: "אתר דואר ישראל - שיא הקידמה - בדיחה מהלכת על שתיים. אל תסמוך על מילה שכתובה באתר . . . "

מהיכן נשלחה החבילה ? תיכנס לאתר האינטרנט של דואר ארץ המוצא ותעשה את החיפוש שם. סביר שתקבל פרטים טובים יותר.

בכל מקרה, לגבי דואר ישראל - כנראה שהחבילה עדיין לא הגיע לארץ (גם לאור סוג המשלוח וגם לאור ההודעה שקיבלת באתר).

בהצלחה

עומר בנימיני
23-03-2010, 21:32:48
מדבריך אני מבין שאתה מדבר על חבילה שאמורה להגיע אליך מחו"ל.
ההודעה שאתה מתאר ברורה ביותר ואני לא מבין מה לא ברור בה. בתרגום חופשי: "אתר דואר ישראל - שיא הקידמה - בדיחה מהלכת על שתיים. אל תסמוך על מילה שכתובה באתר . . . "

מהיכן נשלחה החבילה ? תיכנס לאתר האינטרנט של דואר ארץ המוצא ותעשה את החיפוש שם. סביר שתקבל פרטים טובים יותר.

בכל מקרה, לגבי דואר ישראל - כנראה שהחבילה עדיין לא הגיע לארץ (גם לאור סוג המשלוח וגם לאור ההודעה שקיבלת באתר).

בהצלחה

צודק, שכחתי לומר, כשאתה מזמין חבילה מחו"ל תמיד תבדוק את המספר מעקב באתר דואר של הארץ שממנה נשלחה החבילה, בניגוד לדואר ישראל הם מעדכנים מדי יום, ככה שברגע שרשום לך שהחבילה הגיעה ליעד תחכה יום-שלושה ימים ותלך לדואר לקבל את החבילה, אישית כשהזמנתי mp4 והייתי מאוד לחוץ לקבל אותו כדי שלא ייקרה לו משהו בדואר וזה, פשוט בדקתי באינטרנט, וברגע שראיתי שהחבילה הגיעה הלכתי לדואר עם המספר מעקב והחבילה באמת הייתה שם, רק לאחר *שבועיים* קיבלתי בדואר את המכתב שאומר שהחבילה הגיעה ואפשר ללכת לאסוף אותה, אז באמת לא כדאי לסמוך על הדואר.

amiteini
24-03-2010, 08:27:50

להבין מזה .

זה בדרך כלל קורה במשלוחים מטייואן, לפי מה שנראה לי מנסיון במשלוחים קודמים, כשהחבילה לא הגיעה לארץ מקבלים את ההודעה שהפריט הוטס לחול, כאשר החבילה מגיעה לארץ אז מקבלים הודעה שאין נתונים ואחרי שזה עובר איזה תהליך של שבוע במכס מקבלים נתונים על מיקום החבילה.

עוז
24-03-2010, 21:14:13
הכוונה ל - "דבר הדואר האמור הוטס מחו"ל וכרגע הוא בדרכו לארץ הקודש"
אם המשלוח שלך אכן מטייואן תכנס לאתר הבא:
http://postserv.post.gov.tw/webpost/CSController?cmd=POS4007_1