PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות שלום וחג שמח לכם ?

דוד פלד
30-03-2010, 18:12:56
ובכן יום בעסה הוא לי היום :cool:

שמח וטוב לי .
נירדם לי בלילה האחרון ומזמזם לי ליפני שעניי נעצמות ואני מתחיל לרחף בין העננים וחולם לי על דאון יפיפה בוהק בלובנו שמרחף כמו מלאך לבן. אני מחייך אליו הוא מחייך אלי חזרה ואני אומר לעצמי אך איזה חלום מדהים... ובחלום :eek: אני רואה סערה מתקרבת סערה שכמוהה לא ראיתי מיימי השמיים התכסו בעננים שחורים ורחות עזות מנשבות בעוצמה ואני לפתע מרגיש שאני צונח לכיוון האדמה במהירות אדירה והאדמה מתקרבת ומתקרבת ומתקרבת.... ואני מרגיש חבטה ואני שומע מרחוק רחוק אבא קום קיבלתה דואר. אני מתעורר בהקלה עם זיעה קלה אבל בחששות כבדים. החלום עדיין במוחי ואני טס במהירות הבזק למחשב פותח תדואר קורא את הודעה ופשוט צונח לכיסא בהלם :eek: אני פשוט לא מאמין הדאון היפה שלי שחלמתי עליו אני אומר לעצמי מה 175 אירו על מה על משלוח???:confused: למה עכשיו הוא ניזכר למסור לי ? למה לא בהזמנה עצמה ? מה הזמנתי טנק?לממממממממממממממממממממה? :mad: ומרוב כעס אני מתחיל להשתעל ומרוב שיעול יוצא לי אבק לבן ואז נזכרתי :rolleyes: כןןן המצות דיקט האלו שאכלתי ההההם האשמים העיקריים הם אלו שאחראים לכול הרע זה .. והבת שלי ליידי שואלת אותי תגיד אבא זה נכון שהסינים קטנים ?
מה אמרת אני שואל ? סינים ! ענתה לי.. ואז תוך שניה חיבקתי אותה חיבוק עז ואמרתי לה סינים קטנים?
הם גדולים.. הם ענקיים.. איפוא אתה יה סיני. אני כבר בא לאתר!! מי צריך את הגזלן האירופי גנב בין גנב
http://www.youtube.com/watch?v=EALiVv6-eyg&feature=PlayList&p=0F9ABABEF5553E3C&playnext=1&playnext_from=PL&index=22

:D:D:D:D:D:D:D:D כמו שאומרים אצלנו הימאים העיקר הבריאות והתיסרוקת :D:D

liran
30-03-2010, 19:59:09
אני לא יודע אם לצחוק או לבכות...
להבא במקום לאכול את המצות דיקט האלה תבנה לך מהן דאון ;)
רק בריאות וחג שמח !

MDreamer
30-03-2010, 20:04:33
אני חושב שהרגע ניצחת את גידי פג'רו בתחרות הפוסט הכי הזוי שהיה פה פעם.
כבוד:o .. אהה.. אני חושב

דוד פלד
30-03-2010, 20:32:57
:D:D:D;)

guyst
30-03-2010, 22:08:38
מה המצות עושות לכם...? יותר גרוע מפטריות...:)