PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! בקשה למטיסי טיסנים בגעש

dbrosh
30-03-2010, 18:59:46
אנא מכם - נא לא להטיס טיסנים לריבוע הטסת המסוקים. כשאתה באוויר עם המסוק ומנסה בשיניים לשמור אותו שם, ופתאום גוזר לך את האוויר איזה צסנה עליז, זה מוציא מהריכוז, אפילו מפחיד, ומפריע מאוד להטסה. געש מספיק גדולה, יש לטיסנים דונמים של מרחב, לא צריך - במיוחד כמו שעשו לנו היום - להתעקש להדחף לאזור המסוקים ולגרום לנו להתחיל לצרוח באמצע הטסות שירחיקו את הטיסנים מאיתנו. יש ארבע רוחות שמיים, שלוש שלכם בגעש, לא צריך להטפל דווקא לזאת שלנו. נא לא להפחיד ולעצבן. תודה.

ilan_l
30-03-2010, 19:35:26
אני אתחיל מזה שלא בא לי לריב או לפתוח שרשור , רק דעתי/ניסיוני בעניין ,

הגעתי בשבת האחרונה לגעש והתמקמתי עם שאר המטיסים , הגיעו לשיטתך "המסוקאים" ,
והתמקמו לי בפיינל (200 מטר מזרחית לנו ) , מאותו רגע "צרחות" שאתרחק , מה לעשות , לא יכול , זקוק לפיינל ארוך , אני עם סקייל כבד ולא עם קלקר , המסקנה שלי , אני עם געש גמרתי ,
לא מחפש מי צודק , מי חזק , פשוט תסתכל על זה מנקודת מבט של מטיס טיסן שלא
מחפש להפריע לך אלה לבוא מסודר לנחיתה וזקוק למסדרון ארוך עבור זה .

אילן .

dbrosh
30-03-2010, 20:18:50
אני אתחיל מזה שלא בא לי לריב או לפתוח שרשור , רק דעתי/ניסיוני בעניין ,

הגעתי בשבת האחרונה לגעש והתמקמתי עם שאר המטיסים , הגיעו לשיטתך "המסוקאים" ,
והתמקמו לי בפיינל (200 מטר מזרחית לנו ) , מאותו רגע "צרחות" שאתרחק , מה לעשות , לא יכול , זקוק לפיינל ארוך , אני עם סקייל כבד ולא עם קלקר , המסקנה שלי , אני עם געש גמרתי ,
לא מחפש מי צודק , מי חזק , פשוט תסתכל על זה מנקודת מבט של מטיס טיסן שלא
מחפש להפריע לך אלה לבוא מסודר לנחיתה וזקוק למסדרון ארוך עבור זה .

אילן .

אילן ידידי, מה לעשות, זו חלוקת השטח בגעש - באזור המערבי הטיסנים, באזור המזרחי המסוקים. זה לא שהתמקמנו לך באופן אישי - ככה המיקום. אין לנו יותר מ- 200 מטר מזרחה. אחרי זה נגמר השטח ומתחיל הקניון. לאן אתה רוצה שנלך, לכביש החוף?

asafh1
30-03-2010, 20:54:36
אילן
האם אתה חושב שגם המסוקאים וגם הטיסנים יכולים להתקבץ יחדיו ????באותו שטח ? ????

אייל שפירא
30-03-2010, 22:28:43
יכול להיות שהצסנה שהפריעה לך היום היתה הטריינר שלי, מצטער - הדבקתי עליו מצלמה ורציתי לצלם את כולם מלמעלה, ורק באמצע הסיבוב קלטתי שאני בטח מוציא את המסוקאים מדעתם.
מבטיח שלא יקרה שוב... :(

tisanir
30-03-2010, 22:30:39
למה הטיסנאים והמסוקאים בנפרד??
לדעתי אתם צריכים להתחבר. מסוקאים לא עולים להרבה טיסות ביום וגם נחים בין טיסה לטיסה.. בזמן הזה הטיסנאים יעלו לאוויר.
מה אתם חושבים?

ניר

dbrosh
30-03-2010, 22:36:01
יכול להיות שהצסנה שהפריעה לך היום היתה הטריינר שלי, מצטער - הדבקתי עליו מצלמה ורציתי לצלם את כולם מלמעלה, ורק באמצע הסיבוב קלטתי שאני בטח מוציא את המסוקאים מדעתם.
מבטיח שלא יקרה שוב... :(

הצסנה החצופה לא היתה שלך אייל. בלי להזכיר שמות.

bendisar
30-03-2010, 22:38:19
לדעתי אתם צריכים להתחבר. מסוקאים לא עולים להרבה טיסות ביום וגם נחים בין טיסה לטיסה.. בזמן הזה הטיסנאים יעלו לאוויר.
מה אתם חושבים?

ניר

לא ולא,
המסוקאים גם ככה לא לוקחים הרבה שטח, אבל בשטח שהם כן מטיסים אי אפשר להרשות שום הפרעה בגזרת ההטסה לא למטיסים מתחילים ובמיוחד לא למטיסי 3D אשר תמיד טסים בכל מגבלות גזרת הההטסה תוך כדי הנחה שכל השטח פנוי
מצטער אם זה פוגע במישהו מהטיסנאים אבל חברה תרחמו עלינו
אם חס וחלילה מתרסק מסוק בגלל הפרעה של טיסן זה לא חתיכת קאפה שנשברת פה אלא מאות שקלים שנזרקים לפח
נא להתחשב
אלעד

אייל שפירא
30-03-2010, 22:40:42
מה אתם חושבים?

ניר

ברצינות?
מסוקים לא עולים ל"דוג פייטס" כמו טיסנים, ולא נראה לי שמסוק יתאושש בקלות מהתנגשות אוירית עם כלי טיס אחר.
המסוקאים יושבים בתור וממתינים לעלות לשמים נקיים, בעוד שהטיסנאים פשוט צועקים "המראה" ו-"נחיתה" ומקסימום בורחים קצת באלכסון לתוך הדשא לא קרה כלום.
אני לא מקנא במסוקאי שבאמצע 3D עצבני על שאריות הסוללה עובר לו איזה טריינר מעל הראש ומוציא אותו מפוקוס, ואני בטח לא רוצה להיות הסיבה שבגללה מישהו ריסק משהו.
ניר, אתה הרי מטיס גם וגם, איזו מין הצעה מוזרה העלית פה?

tisanir
30-03-2010, 22:46:26
כנראה שלא הבנתי אותי אייל.
ההצעה שלי הייתה שמסוקאים וטיסנאים יטיסו על אותו שטח אבל לא באותו הזמן!
מסוקאי יעלה מדי פעם והטיסנים ירדו ויתנו לו את הבמה להנות.
חוץ מזה, מסוקאים מתחילים שרק בשלב הריחופים יכולים לרחף בצד השני של המכוניות באזור האדמה.
שוב זו דעתי ומביקורים במספר מנחתים ככה זה בדר"כ.

elim55
31-03-2010, 00:25:41
אני לא מבין מה יש לטיסנאים לחפש מזרחה...מה גם שזה כיוון השמש עבורנו.
אנחנו יכולים להטיס דרומה ,מערבה וצפון מבלי להפריע למסוקאים המטיסים ממזרח.
קצת יותר התחשבות בבקשה.

אריה הלפרין
31-03-2010, 08:22:11
חברים הכל בסדר
אנחנו מסתדרים לא רע ביחד
זה שהטיס לנו מעל הראש אתמול הבין מה היה התנצל
והבטיח לא לחזור על זה בשנית
השטח מספיק גדול
ןאפשר להסתדר

(אייל אתה יכול לבוא להגיד שלום )

guylederer
31-03-2010, 18:34:04
כל מה שנאמר נכון ... פשוט מאד אל תציקו למסוקאים ואם לא יציקו לכם ... :)
חג שמח
גיא