PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון בעיה במשדרי ספקטרום

matana21
31-03-2010, 23:12:18
שלום לכולם,
לאחר שיחה עם בחור מאוד מנוסה בענף נאמר לי כי
קיימת בעיה בשלטים של ספקטרום-

מישהו אי פעם נתקל במצב שהמסוק, טיסן מאבד תקשורת באויר?

תודה וחג שמח לכוולם!

alon-zil
31-03-2010, 23:16:39
אני לא אוליי ביגלל שאני מישתמש בדור הראשון של ספקטרום DX-6

MDreamer
31-03-2010, 23:25:54
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?p=133682&highlight=SPEKTRUM#post133682

guyst
31-03-2010, 23:36:27
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?p=133682&highlight=SPEKTRUM#post133682

מעיין, איך אתה יוצר לינק לפוסט ספציפי בשירשור?

titleman
31-03-2010, 23:38:11
אני יכול רק להגיד לך משהו אחד
אני בגלל שלט ספקטרום DX5 ריסקתי טריינר
מאז אני לא מטיס איתו
פתאום איבדתי קליטה ומול הפנים שלי הטיסן ננעץ בריצפה.
לא ממליץ עליהם
אני עברתי לפוטאבה

MDreamer
31-03-2010, 23:40:11
ככה:22239

matana21
31-03-2010, 23:42:29
אני משתמש בdx6i עם apprentice ומתכנן בקרוב לעבור לטיסן בנזין יקר יותר,
ולהתבסס על שידור קליטה של ספקטרום (DX6I)
האם יש מישהו ממקור ראשון שחווה התרסקות בגלל שלט?!?

tisanir
31-03-2010, 23:42:31
הבעיה טמונה במשדר DX6i.
אני משתמש ב DX7 ומעולם לא הייתה לי שום בעיה.

ניר

guyst
31-03-2010, 23:49:36
ככה:22239

ככה נותן לי צפייה בהודעה בודדת ולא פוסט ספציפי בשירשור המלא (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=136833&postcount=4)

Boogle
01-04-2010, 00:17:25
ככה נותן לי צפייה בהודעה בודדת ולא פוסט ספציפי בשירשור המלא (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=136833&postcount=4)

תגיד לי אם הבנתי נכון ? ככה? (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=136857&postcount=10)

עבור לקורונה, מקסימום שרון ישתלט לך על הטיסן בשטח :D

דניאל דקל
01-04-2010, 06:39:26
עוד נתון בשביל הסטטיסטיקה שלכם

מקלט DX7 בין חודשיים היה תקול, לבסוף החליפו לי אותו

מעולם לא קרה לי שמקלט של פוטאבה היה תקול

ה DX7 נפוץ מאוד בשוק כולל חו"ל בגלל יחס תמורה-עלות מהטובים בשוק

לגבי אמינות? זאת כבר שאלה בעייתית

בתיאוריה - פוטאבה אמין יותר (קופץ כל הזמן בין תדרים)

במציאות - כנראה שקשה להגיע למסקנה ברורה

אני יודע דבר אחד - אין עשן בלי אש :D

אייל שפירא
01-04-2010, 07:40:16
א ל ו ה י ם
א ד י ר י ם !

לא נמאס לכם? כל חצי שעה פותחים שירשור חדש למלחמות רדיו, לפחות תוציאו את האנטנות שיהיה עם מה לסייף...

יש לי DX7 = השלט הכי טוב בשביל החלב ובכל גלקסיה בטווח שני מליארד שנות אור. השלט היחיד שיותר טוב ממנו זה הDX7SE שגורם לטיסנים של אחרים לכבות מנוע ולנחות מהבושה. זה שלט כל כך טוב שאמא שלי כבר לא לוחצת עלי שאביא לה נכדים, ואישתי מוכנה לשלישיה עם כל דוגמנית שאבחר.
זה השלט הכי טוב בחיים שלפני המוות, ואחריו יש כזה שלט למלאך המוות והוא מטיס מגל FPV בגיהנום.
נכון שיש לו לפעמים איבוד קליטה, ומדי פעם הוא נכבה באמצע או מעלה עשן מבית הסוללה, ולפעמים גם באים ערסים ומרביצים לי בגלל שאין לי פוטאבה, אבל אין מה לעשות ככה זה השלטים הטובים.

liran
01-04-2010, 07:47:54

אין עשן בלי אש :D

קבל עוד נתון בשביל הסטטיסטיקה שלך: אין שטויות בלי מיץ עגבניות ;)

guyst
01-04-2010, 08:43:46
א ל ו ה י ם
א ד י ר י ם !

לא נמאס לכם? כל חצי שעה פותחים שירשור חדש למלחמות רדיו, לפחות תוציאו את האנטנות שיהיה עם מה לסייף...

יש לי DX7 = השלט הכי טוב בשביל החלב ובכל גלקסיה בטווח שני מליארד שנות אור. השלט היחיד שיותר טוב ממנו זה הDX7SE שגורם לטיסנים של אחרים לכבות מנוע ולנחות מהבושה. זה שלט כל כך טוב שאמא שלי כבר לא לוחצת עלי שאביא לה נכדים, ואישתי מוכנה לשלישיה עם כל דוגמנית שאבחר.
זה השלט הכי טוב בחיים שלפני המוות, ואחריו יש כזה שלט למלאך המוות והוא מטיס מגל FPV בגיהנום.
נכון שיש לו לפעמים איבוד קליטה, ומדי פעם הוא נכבה באמצע או מעלה עשן מבית הסוללה, ולפעמים גם באים ערסים ומרביצים לי בגלל שאין לי פוטאבה, אבל אין מה לעשות ככה זה השלטים הטובים.

+1000000 קרעת אותי. אייל עזוב זו תרפייה לאנשים מסויימים

haimz24
01-04-2010, 09:03:53
לדעתי מחוויה אישית עם ה dx6i זה זבלה של שלט וגם המקלטים שלו זבלה בהזדמנות הראשונה אני עובר ל dx7, בזמנו היה לי ת dx6 הרגיל ולא חוויתי שום בעיה, בגלל השלט dx6i ריסקתי טריינר לאדמה..

matana21
01-04-2010, 09:13:20
חברים,

אני לא מנסה לעורר "מלחמת שלטים"

רציתי רק לדעת האם מישהו נתקל בבעיות תקשורת עם ה-dx6i
אני יודע שהDX7 מעולה
השאלה הינה אך ורק לגבי ה-dx6i

tisanir
01-04-2010, 09:20:39
כן היו לו בעיות בעבר.
לא יודע לגבי החדשים שנמכרים...

ניר

ziki
01-04-2010, 09:23:24
שלום לכולם,
לאחר שיחה עם בחור מאוד מנוסה בענף נאמר לי כי
קיימת בעיה בשלטים של ספקטרום-

מישהו אי פעם נתקל במצב שהמסוק, טיסן מאבד תקשורת באויר?

תודה וחג שמח לכוולם!

עוד פעם מתחיל הפוסט הלא רציני הזה?
מי הוא אותו "בחור מאד מנוסה בענף" ?
אני לא אתפלא אם מדובר במנכ"ל פוטאבה ! :)

אייל שפירא
01-04-2010, 09:24:17
אם כך נראה לי שברוב המקרים ולגבי רוב החברות התשובה תהיה די דומה - החדשים טובים יותר מהישנים, היקרים טובים יותר מהזולים.
(כמובן שיש יוצאים מן הכלל, ותיכף יתחיל הויכוח בדיוק על זה)

haimz24
01-04-2010, 09:26:07
אם כך נראה לי שברוב המקרים ולגבי רוב החברות התשובה תהיה די דומה - החדשים טובים יותר מהישנים, היקרים טובים יותר מהזולים.
(כמובן שיש יוצאים מן הכלל, ותיכף יתחיל הויכוח בדיוק על זה)

במקרה שלי ה dx6 הישן היה ללא תקלה ולו אף אחת לעומת ה dx6i "החדש".

ziki
01-04-2010, 09:28:23

מקלט DX7 בין חודשיים היה תקול, לבסוף החליפו לי אותו

מעולם לא קרה לי שמקלט של פוטאבה היה תקול

ה DX7 נפוץ מאוד בשוק כולל חו"ל בגלל יחס תמורה-עלות מהטובים בשוק

לגבי אמינות? זאת כבר שאלה בעייתית

בתיאוריה - פוטאבה אמין יותר (קופץ כל הזמן בין תדרים)

במציאות - כנראה שקשה להגיע למסקנה ברורה

אני יודע דבר אחד - אין עשן בלי אש :D

דניאל
לא נמאס לך?
הבנו שאתה שונא את ספקטרום ולא מרוצה מהטכנולוגיה וכו..., לשימחתך יש אלטרנטיבות אחרות.
הבעיה היא שמה שיקרה בסוף זה שמרוב השמצות תתחיל להאמין שמה שאתה כותב בנושא הזה גם נכון !

bendisar
01-04-2010, 09:32:29
חברים,

אני לא מנסה לעורר "מלחמת שלטים"

רציתי רק לדעת האם מישהו נתקל בבעיות תקשורת עם ה-dx6i
אני יודע שהDX7 מעולה
השאלה הינה אך ורק לגבי ה-dx6i

אם זאת השאלה, אז התשובה פשוטה
השלט של חברת ספקטרום מדגם DX6I, ואך ורק השלט הזה מחברת ספקטרום (אולי גם ה-DX5E שבנוי על אותה פלטפורמה) הוא שלט זבל!!
אמנם מבחינת שידור אף פעם לא הייתה לי איתו בעייה (ואני מטיס מסוקים בעלי גוף מקארבון שזה דבר שמאוד מפריע לקליטה)
אבל הפלסטיקה שלו היא מאיכות מאוד נמוכה. וגם הגימבלים שלו (הסטיקים) מאוד לא מדוייקים ונשחקים עם הזמן עד כדי כך שאי אפשר להשתמש בהם
השלט הקודם שלי עד לפני חודשיים היה ה-DX6I והוא נהרס לגמרי, בערוץ אחד ישנם רעידות מאוד רציניות ובנוסף כמעט כל שאר הערוצים לא חוזרים כל פעם בדיוק למרכז, אלא כל פעם למקום אחר
השלט שלי היה עובד בסדר למשך שנתיים וחצי, ואני קניתי אותו יד שנייה אבל יש אנשים שהשלט הזה איכזב אותם הרבה לפני זה
יצא לי להטיס עם ה- DX7 שהוא שלט מצויין אבל אני אישית לא כל כך אהבתי את ההרגשה של הגימבלים שלו ועכשיו אני אישית רכשתי שלט JR X9303 שהוא שלט עילית ברמת ייצור ואיכות גבוהה ביותר מכל בחינה (JR זה פשוט שם נרדף לספקטרוםׂ)
מקווה שעזרתי
אלעד

eitan-ro
01-04-2010, 09:41:00
א ל ו ה י ם
א ד י ר י ם !

:D:D:D:D:D:D

leetal
01-04-2010, 10:07:20
לדעתי מחוויה אישית עם ה dx6i זה זבלה של שלט וגם המקלטים שלו זבלה בהזדמנות הראשונה אני עובר ל dx7, בזמנו היה לי ת dx6 הרגיל ולא חוויתי שום בעיה, בגלל השלט dx6i ריסקתי טריינר לאדמה..

אם היו לך בעיות עם ה-DX6I צפוי שיהיו לך בעיות גם ב-DX7 וגם ב-JRX9303 וגם ב-DX5 כי בכל הספקטרום/JR מודול השידור זהה. אם טיסן מתרסק בגלל השלט זה רק בגלל מודול שידור/מקלט שבו.

אם אין בעיות שידור ב-DX6I בשטח מסוים ואתה רוצה להתקדם לשלט טוב יותר תעבור ל-DX7, אם היו לך בעיות באותו השטח עם ה-DX6I ימשיכו להיות לך בעיות בכל הספקטרומים JRים למיניהם.

דניאל דקל
01-04-2010, 10:15:12
כל כך אופייני לישראלים

היה לי ברור שכל מי שיש לו DX7 יהיה "מרוצה" (אחרת הוא יצא פרייר)

אבל יש לי כנראה מנטליות אירופאית, ואני מספיק ישר עם עצמי

יש לי פוטאבה 8, וגם ספקטרום DX7, ויש לי מקור להשוואה

יש לי שאלה, כמה מבעלי ה DX7 מחזיקים עוד שלט להשוואה?

ואגב, איני מבין את מקור את מקור הכעס עלי, יש לכם שלט "מעולה" תהנו ממנו !!!

גם אם יגיעו 1000 טיסנאים שיגיעו ויגידו כי פוטאבה הינה &^& של חברה

זה ממש לא יזיז לי, אני את האמת יודע (למשל, שבמשך 10 שנים לא היתה לי כל בעיה)

אייל שפירא
01-04-2010, 10:27:04
דניאל אני לא זוכר שאיפשהו מישהו דיבר לרעה על פוטאבה. ההשמצות הן כמעט תמיד כלפי ספקטרום, והדברים ה"רעים" שנאמרו על פוטאבה הם שהמקלטים יקרים והתפריטים מסובכים.
הDX7 פופולרי בדיוק כמו שהאייפון פופולרי, טכנולוגיה מתוחכמת במראה פשוט במידה הנכונה שמתחילים ירגישו בה נוח ומתקדמים ידעו איך לנצל אותה טוב יותר.
קוראים לזה GUI, וככה נוקיה הפכה לחברה הכי נמכרת בארץ.

ללו
01-04-2010, 10:32:52
לי היה dx6i ואני רוצה להגיד לכם הוא לא שלט זבל הוא המיץ של הזבל פעמיים ריסקתי איתו את הטיסן בשל כשל מערכתי,ולא פעם נישברו לי הלחצנים של הקיזוזים,תשאלו את leetel הוא נהיה אלוף בלתקן לי אותו כל הזמן,יש לי פוטבה וזה ליגה אחרת של שלט.

tisanir
01-04-2010, 10:49:36
דניאל- במקרה יש לי שלט להשוואה והוא הסנוואה RD6000.
הוא לא מתקרב ברמה שלו לספקטרום. שלא נדבר עם כל הטיסנים שיצא לי לכוון עם פוטאבה/סנוואה/מולטילקס וכו'. ועובדה גם אני בחרתי ב DX7. אני לא אומר שהוא השלט הכי טוב, אני רק אומר שהנפוצות שלו היא ממש לא מקרית והוא נותן התמורה הגדול ביותר ביחס למחירו.
תפסיקו את המלחמה הטיפשית הזו.

ניר

דניאל דקל
01-04-2010, 11:23:02
אין כאן שום מלחמה והיא בוודאי לא טיפשית

דיון רלוונטי להצדקה/אי הצדקת הפופולריות של DX7

אם אתה רוצה אפשר לפתוח שרשור לאיזון עבור פוטאבה :D

אגב, אם פוטאבה יצאו בסרטון המדובר, כנראה שהיה להם על מה להסתמך

guyst
01-04-2010, 11:25:09
פשוט פתטיות!
כל שבועיים אותם אנשים מגיבים באותה חוסר מקצועיות, משתמשים באותם משפטים לגבי אותו נושא.
בסוף מתהדרים שהם אירופאים....
לא נמאס לכם?
יש כאן אנשים חדשים שבסוף ישתכנעו בשטויות שלכם.
נכון, יתכנו מקרים של כשלים כאלו ואחרים שקרו לכם באופן אישי. ויתכן ואתם צודקים, ויתכן שאתם לא בחנתם את כל הכשלים האחרים בטיסן שאולי זה לא היה הרדיו. ---> אבל!!! תתלוננו אצל היצרן ואל תוציאו את זעמכם פה. החדשים פה שלא מבינים הם לא שק החבטות שלכם.
ביום שלישי צלל המוגי שלי לאדמה והיה נראה שחוסר שליטה בשימוש ב- DX7 המדהים שלי (חייב להשתמש ב"סופרלטיבים" כאלה כדי לאזן את התיאורים מהצד השני). ומה התברר....? ה-HXT900 כשל! לא הרדיו. אל דאגה, עבר אתמול בלילה ניתוח לב פתוח והוא מוכן לשבת...:cool:

חברה. בואו ננהל שיחות ברמה קצת יותר גבוהה (אולי האירופאים לא מספיק ברמה...:)). - נתונים מקצועיים והוכחות בבקשה.

דניאל דקל
01-04-2010, 13:18:46
על איזה חוסר מקצועיות אתה מדבר?:mad:

כל מה שרשמתי זה עובדות בתור בעלים של מכשיר כזה !!!

רוצה עוד עובדה לסטטיסטיקה?

שמתם לך כמה המקלט עדיין?

באחד הפעמיים כאשר רציתי לשלוף אותו מהסקוטש ולהעביר אותו לטיסן אחר הוא פשוט התפרק !!!

(החלק התחתון והעליון נפרדו זה מזה) ואז ראיתי כמה איכות הבניה של המקלט ירודה

מקלט פוטאבה משוריין לעומתו - איני יכול כבר לספור את הפעמים שהעברתי מקלטי פוטבה מטיסן

אחד למשנהו, ועדיין לא זכיתי לראות את קרביו...

ziki
01-04-2010, 13:31:26
על איזה חסור מקצועיות אתה מדבר?:mad:

שמתם לך כמה המקלט עדיין?

באחד הפעמיים כאשר רציתי לשלוף אותו מהסקוטש ולהעביר אותו לטיסן אחר הוא פשוט התפרק !!!

מקלט פוטאבה משוריין לעומתו - איני יכול כבר לספור את הפעמים שהעברתי מקלטי פוטבה מטיסן

משום מה אצלך הכל מתפרק, מאבד סנכרון ולא תקין בכל מה שנוגע לספקטרום.
חודשים אתה משמיץ את המותג בפורום, מביא דוגמאות כאלו ואחרות, מחזיק פוטאבה במקביל אבל נשאלת השאלה הפשוטה והבסיסית ביותר, למה אתה לא מוכר את הספקטרום שלך?

ziki
01-04-2010, 13:32:25
פשוט פתטיות!
כל שבועיים אותם אנשים מגיבים באותה חוסר מקצועיות, משתמשים באותם משפטים לגבי אותו נושא.
בסוף מתהדרים שהם אירופאים....
לא נמאס לכם?
יש כאן אנשים חדשים שבסוף ישתכנעו בשטויות שלכם.
נכון, יתכנו מקרים של כשלים כאלו ואחרים שקרו לכם באופן אישי. ויתכן ואתם צודקים, ויתכן שאתם לא בחנתם את כל הכשלים האחרים בטיסן שאולי זה לא היה הרדיו. ---> אבל!!! תתלוננו אצל היצרן ואל תוציאו את זעמכם פה. החדשים פה שלא מבינים הם לא שק החבטות שלכם.
ביום שלישי צלל המוגי שלי לאדמה והיה נראה שחוסר שליטה בשימוש ב- DX7 המדהים שלי (חייב להשתמש ב"סופרלטיבים" כאלה כדי לאזן את התיאורים מהצד השני). ומה התברר....? ה-HXT900 כשל! לא הרדיו. אל דאגה, עבר אתמול בלילה ניתוח לב פתוח והוא מוכן לשבת...:cool:

חברה. בואו ננהל שיחות ברמה קצת יותר גבוהה (אולי האירופאים לא מספיק ברמה...:)). - נתונים מקצועיים והוכחות בבקשה.

+1

dbrosh
01-04-2010, 13:32:44

שמתם לך כמה המקלט עדיין?

השאלה היא אם שמת לוקטייט בספינדל של הקופטר איקס ME או הלכת על המקורי

leetal
01-04-2010, 13:33:08
איזה מצחיקים הדיונים הנ"ל..
איך אפשר להשוות בין מרצדס למזדה? שתיהן מכוניות טובות מאוד, רק שהאחת יקרה ויוקרתית והשניה זולה ועממית.
אני אגב בעלים של היונדאי (http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8992&Product_Name=Turnigy_9X_9Ch_Transmitter_Only_(Mode _2)) של השלטים ומרוצה מאוד

ziki
01-04-2010, 13:48:10
איזה מצחיקים הדיונים הנ"ל..
איך אפשר להשוות בין מרצדס למזדה? שתיהן מכוניות טובות מאוד, רק שהאחת יקרה ויוקרתית והשניה זולה ועממית.
אני אגב בעלים של היונדאי (http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8992&Product_Name=Turnigy_9X_9Ch_Transmitter_Only_(Mode _2)) של השלטים ומרוצה מאוד

פוטאבה 8 שלט מעולה אבל רחוק מלהיות מרצדס (אם זו ההשוואה) :)

guyst
01-04-2010, 14:01:19

שמתם לך כמה המקלט עדיין?

דניאל, יש דרך להציג דברים!!!!!!!! שמת לב לסימני הקריאה שלי...? כל עובדה שאתה מביא מלווה בהרבה כאלה (ונותן משמעות אחרת במדיה זו), מנסיונך האישי בלבד (לא ממש מדגם מייצג) ואתה חוזר על אותם הדברים באותם שירשורים (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?p=133682&highlight=SPEKTRUM#post133682). מקצועי?
סטטיסטיקה בעינייך... שים לב לסימון באדום, זו סטטיסטיקה? זו קביעת דעה שלך בלבד.
כל שבת בגעש מגיעים לפחות 10 DX7 ולא שמעתי אחד מתלונן מתוך 20-40 מטיסים. זה מדגם מסויים.
גם לפוטבה (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=19890)יש בעיות ויכול להיות שזה בעייה רק לבחור הזה, או תפעול לא נכון.

בואו נתקדם מהשירשורים האלה ואם עולה שוב שאלה כזו, תביאו מנסיונכם לגבי תכונות המוצר, הדברים הטובים והפחות טובים לדעתכם, ללא סימני קריאה והדגשות למינהן.

זו מקצועיות, לדעתי! :)

guyst
01-04-2010, 15:05:46
ומי שלא מרוצה מה-DX6, יש לכם הזדמנות זולה יותר להחליף (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=20337) ל-DX7 שחלקנו פה מרוצים ממנו.:)

אייל שפירא
01-04-2010, 15:10:06
איכסה DX7 עברתי להטיס עם כבלים.

דניאל דקל
01-04-2010, 17:05:08
I ARREST MY CASE

מצידי שכולם יקנו DX7, ממילא איני מקבל אחוזים מהם :D

הינה עוד כמה "קוטרים" כמוני:

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=711648

נתקלתי באותם בעיות שהם נתקלו, בנוסף לצרות אחרות...

הפעם זה היה בלי סימני קריאה, מקווה שזה מקצועי יותר :D

tisanir
01-04-2010, 18:36:31
איכסה DX7 עברתי להטיס עם כבלים.

מה נהייתה ללו? :D גם את המאוורר אני לא אדליק עם ה DX7.
ללו- מתי מטיסים?

ניר

eagle701
01-04-2010, 18:48:18
מהניסיון שלי עם DX7 הרוב הגדול של האנשים שריסקו לטענתם בגלל המערכת לא באמת בדקו מה היה הגורם לריסוק
ראיתי מספר ריסוקים שבהם המטיסים צעקו אין לי רדיו אך הריסוקים היו עקב חוסר תשומת לב
הכי קל להאשים את המערכת רדיו בעיקר שיש כאלה שמוסיפים עוד שמן למדורה
לי יש DX7 ואני מטיס אותו במנחת שלטענת כל המטיסים יש בו הפרעות רדיו במערכת הזאת, אך איזה קטע עוד לא חוויתי אפילו פעם אחת איבוד שידור או כל צרה אחרת

ללו
01-04-2010, 20:04:23
מה נהייתה ללו? :D גם את המאוורר אני לא אדליק עם ה DX7.
ללו- מתי מטיסים?

ניר

מחר בצהריים תביא איתך את המוגיצ'וגי שלך

tisanir
01-04-2010, 20:08:45
מחר בצהוריים???
במסובים? תתקשר אלי.
0542457838
ואין יותר מוגי צ'יקמוקי, יש מוגי לילה מטורף!

matana21
01-04-2010, 22:12:39
עזרתם לי,

תודה,

יש מישהו שרוצה לקנות DX6I בן חודש?
:)

אייל שפירא
02-04-2010, 07:22:19
אני מוכן להחליף איתך בתמורה לשעון מעורר שמפשל פעם בשבועיים ואני מאחר לעבודה (או להטסות כמו היום). רוצה? :)

wind556
02-04-2010, 09:21:28
אני מוכן להחליף איתך בתמורה לשעון מעורר שמפשל פעם בשבועיים ואני מאחר לעבודה (או להטסות כמו היום). רוצה? :)

ולי יש שעון שמדיייק בול פעמיים ביום...רוצה?

wonderd
02-04-2010, 10:28:51

מדהים כמה שטויות במשפט אחד..

YAHELMOY
02-04-2010, 16:03:21
אני יכול רק להגיד לך משהו אחד
אני בגלל שלט ספקטרום DX5 ריסקתי טריינר
מאז אני לא מטיס איתו
פתאום איבדתי קליטה ומול הפנים שלי הטיסן ננעץ בריצפה.
לא ממליץ עליהם
אני עברתי לפוטאבה

אני הייתי איתו שזה קרה וגם לו יש אפרנטיס אבל אני יכול להגיד לך שלDX7 אין כבר בעיות לעוד מישהו שאני מכיר יש כמה חודשים ויש לו 0 בעיות

אייל שפירא
02-04-2010, 16:25:39
למקרה שמישהו עדיין לא הספיק להבין מאף אחד משש מאות השירשורים המקבילים -

ספקטרום DX7 זה השלט הכי טוב שאלוהים מרשה לנו להחזיק.

ספקטרום DX5 וספקטרום DX6i לא מומלצים על ידי 4 מכל 5 רופאי שיניים בישראל.

לקנות שלט מעולה ומקלטים FULL RANGE ולטעון את הסוללות בצורה נכונה ולבדוק לפני הטיסה שהכל פועל - בלי זה אין לאף אחד זכות להתלונן על תקלות רדיו.

היוצאים מן הכלל:
פוטאבה יותר טוב מספקטרום. סאנווה יותר טוב מספקטרום. JR יותר טוב מספקטרום. הייטק יותר טוב מספקטרום. מודולים של קורונה יותר טובים מספקטרום. השלטים המוזרים של הסיני יותר טובים מספקטרום. השלטים של וולקרה ושל אי-סקיי יותר טובים מספקטרום. השלטים עם האינפרה אדום של המסוקים המעפנים עם שני הערוצים יותר טובים מספקטרום. סבבה. הבנו. תחליקו.

haimz24
02-04-2010, 16:37:51
מדהים כמה שטויות במשפט אחד..
אני מנסה להבין איפה ראית שטויות במה שכתבתי?
הכל חוויה אישית שלי מהשלטים לא נראה לך אל תגיב תבלע תצפרדע ותשאיר בבטן שלך יש?

איזי
02-04-2010, 16:59:59
השלטים עם האינפרה אדום של המסוקים המעפנים עם שני הערוצים יותר טובים מספקטרום.

לא יפה:D

yosi678
02-04-2010, 17:35:36

לקנות שלט מעולה ומקלטים FULL RANGE ולטעון את הסוללות בצורה נכונה ולבדוק לפני הטיסה שהכל פועל - בלי זה אין לאף אחד זכות להתלונן על תקלות רדיו.

היוצאים מן הכלל:
פוטאבה יותר טוב מספקטרום. סאנווה יותר טוב מספקטרום. JR יותר טוב מספקטרום. הייטק יותר טוב מספקטרום. מודולים של קורונה יותר טובים מספקטרום. השלטים המוזרים של הסיני יותר טובים מספקטרום. השלטים של וולקרה ושל אי-סקיי יותר טובים מספקטרום. השלטים עם האינפרה אדום של המסוקים המעפנים עם שני הערוצים יותר טובים מספקטרום. סבבה. הבנו. תחליקו.

*** אייל קרעתה אותי...:D:D:D

בעלים של dx7 גאה ;):eek:

tisanir
02-04-2010, 17:58:08
DX7 שליטעעעעע :)

Boogle
02-04-2010, 19:28:20
קונה שלטים DX6i

100 ש"ח ליח'

tisanir
02-04-2010, 19:47:25
לא קונה גם ב10 שקל ליחידה :D

ניר

hai
02-04-2010, 20:13:45
חפרתם לי ת'מוח כבר עם הכן טוב לא טוב
לא טוב אל תיקנו !

ns_motiam
04-04-2010, 00:30:08
יכולה להיות בעיה בכל מכשיר רוב הסיכויים שזה במקלט

תפתח את מארז המשדר ותראה אם החיבור הפנימי בין האנטנה למדר בורד של המשדר תקין
אם לא תנסה מקלט אחר

[B]אם לפי הכיס שלך אתה עובד אם מכשיר 6 אל תיתן לחכמולוגים להוסיף לך צער על הבעיה שבמילא כניראה יש לך, והאמן לי אחרי שאני מטיס 35 שנה היו לי כבר כמה מכשירים בחיים
המכשיר טוב וגם השיטה נמכרו עד היום בעולם מאות אלפי מכשירים כאלה
, החברה אמינה ,כשהיתה בעיה במקלטי 9 בזמנו עם אחד הקבלים, הם מייד פירסמו באינטרנט ללא בושה כולל איך מתקנים למי שלא מעוניין ללכת לתחנת שירות וצילום תקריב של המעגל מודפס של המקלט וסימון החלק

:o:o:o:o:o

דניאל דקל
04-04-2010, 04:58:59
[QUOTE]
החברה אמינה ,כשהיתה בעיה במקלטי 9 בזמנו עם אחד הקבלים, הם מייד פירסמו באינטרנט ללא בושה כולל איך מתקנים למי שלא מעוניין ללכת לתחנת שירות וצילום תקריב של המעגל מודפס של המקלט וסימון החלק:[QUOTE]

בדיוק כפי שהיה במקרה של טויוטה, כנראה שלא היתה להם ברירה...

אגב, סתם שאלה לי אליכם

נניח שהייתי מציע לכם מכשיר סלולר דור I, מישהו מכם היה קונה?

טכנולוגית ה DSM/DSM2 של ספקטרום הינה בין הראשונות בשוק ולכן גם המיושנת ביותר ..

אייל שפירא
04-04-2010, 07:48:13
[QUOTE]
נניח שהייתי מציע לכם מכשיר סלולר דור I, מישהו מכם היה קונה?

שכנעת אותי עם המטאפורה המדוייקת הזו, אני מוכר את הDX7 שלי.
על מה אתה ממליץ? שמעתי שיש טכנולוגיה מודרנית יותר עם תדרים כמו של הרדיו, שמעתי שקוראים לזה AM. זה ממש חדש.

wonderd
04-04-2010, 08:14:19
אני מנסה להבין איפה ראית שטויות במה שכתבתי?
הכל חוויה אישית שלי מהשלטים לא נראה לך אל תגיב תבלע תצפרדע ותשאיר בבטן שלך יש?

אם החוויה האישית שלך מדווחת לך שהמקלטים של DX6I הם זבלה ואתה מצהיר שאתה עובר ל DX7 - אז אתה מדבר שטויות כי המקלטים הם בדיוק אותם המקלטים.
דרך אגב, אחרי שהטריינר שלך התרסק, ביצעת בדיקות לשלט ולמקלט כדי לבדוק אם התקלה נבעה מהם או ממשהו אחר? איזה כשל התגלה במערכת? אני אשמח לדעת כדי שאוכל להזהיר משתמשים אחרים.

guyst
04-04-2010, 09:52:18

היוצאים מן הכלל:

:D

טוב שיש על מה לצחוק, ומי אמר שבפורום הזה משעמם....?

ספקטרום הכי.....!:cool: