PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה דעתכם על השלט הזה?

שרון2785
02-04-2010, 10:30:57
מה דעתכם על השלט הזה ?
האם כדי להזמין אותו מהחנות הזאת?
ומה לגבי המכס?
תודה. :)

http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9828&Product_Name=Futaba_6EX_2.4GHZ_FAAST_Radio_System_ w/R617FS_Receiver_(Mode_2)

wind556
02-04-2010, 10:42:16
השלט הזה הוא אחד השלטים המעצבנים והלא נוחים ביותר שקיימים
שידור וקליטה טובים, ממשק משתמש שנוצר באינקוויזיציה
אם אתה לא בוגר פוטאבה יהיה לך מאד קשה לנווט בו, שזה הדבר הכי חשוב בשלט
עברו אצלי לא מעט כאלה, זה עונש כבד.
ומלבד זאת המקלטים שלו ענקיים ויקרים, ואתה תזדקק ליותר ממקלט אחד.
בקיצור, לא הייתי נוגע בו
וחוץ מזה, שלט קונים בארץ, יש נושא חשוב ביותר של שרות ואחריות וכמו כן נדרש רשיון יבוא ממשרד התקשורת שזה אפשרי אבל מסורבל
תקנה בארץ

Boogle
02-04-2010, 12:00:52
לא הגדרת מה אתה מחפש, אם מחיר קנה את אחד השלטים הסינים למשל טורניג'י 9 שיש באתר
זכור שאתה צריך לקנות MODE2 !!

רצוי שתריץ את המילה "שלט" או "מתלבט שלט" בחיפוש.

תקבל 1E7 תגובות שרובן קללות והגדרות שDX7 זה חרא של שלט ואין עליו ואין על פוטאבה אבל רק אם זה JR :D

אם תסנן את ה9.99999E6 תגובות של שטויות תמצא כ 10 המלצות טובות לשלטים.

אם תלך לפורום "מדריכים" תמצא שם מדריך לייבוא שלט.

חיים ומוות ביד החיפוש :rolleyes:

guyst
02-04-2010, 12:04:50
DX7 שולט!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

b1yossi
02-04-2010, 12:39:50
השלט הזה הוא אחד השלטים המעצבנים והלא נוחים ביותר שקיימים מה הוא עושה ? שר שירים מעצבנים בקול מאנפף ???
שידור וקליטה טובים, ממשק משתמש שנוצר באינקוויזיציה כן זה נכון, בעיקר לטכנופובים :D
אם אתה לא בוגר פוטאבה יהיה לך מאד קשה לנווט בו, שזה הדבר הכי חשוב בשלט יש לי כנראה עוד הרבה ללמוד מכיוון שלתומי חשבתי שהעיקר זה ארגונומיה, תפעול סטיקים ומתגים, ואמינות :cool:
עברו אצלי לא מעט כאלה, זה עונש כבד.ואני חשבתי שהיית בעליו של אחד כזה שהשאיר אצלך טרואמה בלתי נסבלת (בעצם זה שלא היה לך כזה מסביר את הפוסט)
בקיצור, לא הייתי נוגע בו זה הדבר היחיד שדייקת בו, אבל זו גם דעתך האישית בלבד.
וחוץ מזה, שלט קונים בארץ, יש נושא חשוב ביותר של שרות ואחריות וכמו כן נדרש רשיון יבוא ממשרד התקשורת שזה אפשרי אבל מסורבל
תקנה בארץ

ולפותח השרשור, יש נם לא מעט שלטים מצויינים בתחום, קשה למצוא גרועים מבינהם אם בכלל.
לרוב הדעות ינוע בשישה כיווני אויר בהתאם להרגלים האישיים של כל משיב, על מה הוא גדל ולמה הוא התרגל.
ישנן עוד חברות מצויינות והמשדרים שלהם אינם נופלים זה מזה : מולטיפלקס, ספקטרום, JR, סנוואה, הייטק, פוטבה שכחתי מישהוא ?

כל בחירה שתעשה תהיה מצויינת, בחר שלט שמוצא חן בעינך ארגונומית ויזואלית ומתאים לך כספית, אי אפשר ליפול כאן.

leetal
02-04-2010, 12:49:43
השלט הזה הוא אחד השלטים המעצבנים והלא נוחים ביותר שקיימים
שידור וקליטה טובים, ממשק משתמש שנוצר באינקוויזיציה
אם אתה לא בוגר פוטאבה יהיה לך מאד קשה לנווט בו, שזה הדבר הכי חשוב בשלט
עברו אצלי לא מעט כאלה, זה עונש כבד.
בקיצור, לא הייתי נוגע בו
תקנה בארץ

עודד הדבר הכי חשוב בשלט זו אמינות השידור בלבד, כי אחרי שכיוונתה את השלט מול הטיסן (בקרקע) והטיסן עולה לאויר, אתה רוצה לשלוט בו. ומבחינה זו אין כמו השידור של הפוטאבה.

המרסק
02-04-2010, 13:41:41
עודד הדבר הכי חשוב בשלט זו אמינות השידור בלבד, כי אחרי שכיוונתה את השלט מול הטיסן (בקרקע) והטיסן עולה לאויר, אתה רוצה לשלוט בו. ומבחינה זו אין כמו השידור של הפוטאבה.

יש אנשים ,והכינוי שלי יעיד, שללא קשר לסוג השלט - שליטה לא תהיה בכל מקרה ,אז למה להשקיע.

ודא"ג, גם לי יש פוטאבה :)

z999
02-04-2010, 14:29:08
אני מטיס עם השלט הזה. הוא טיפה לוקה בחסר אם רוצים להטיס יותר מהטיסן האווירובטי הפשוט (אני מטיס איתו טריינר 46. ודאון פשוט) אבל בשביל דאונים וטיסנים שדורשים מיקסים (ולא צריכים את ה2.4 של פוטבה) יש לי FUTABA 8U מוסב עם משדר קורונה.

הממשק לא מדהים אבל אם קוראים את ספר ההוראות (מה שצריך לעשות עם כל שלט) אז הוא לא מסובך. הדבר היחיד שממש מציק זה שאם פספסת את ההדגרה שרצית להיכנס אליה אז צריך לעבור עוד פעם על כל התפריט. לא היו לי איבודים עם השלט הזה, לא היו התנגשויות עם שלטים אחרים והטיסן תמיד עובר בדיקת טווח.

דבר אחד שמציק לי בשלט זה שאם שמים אותו עם רצועה אז הוא לא מאוזן והסטיקים כל הזמן פוגעים בי (מפריע מאוד בהתנעה) אבל השלט לא כבד ולא מפריע להחזיק אותו כל עוד הטיסות לא ארוכות.

ארגונומית אין לי בעיה עם השלט אבל גם אין לי הרבה נסיון עם שלטים אחרים.

אה, וכדי לקנות מקלט צריך למכור כליה. כיום כבר יש מקלטים קטנים לפוטבה 2.4 אבל המחירים נעים בין 40-60$

דוד פלד
02-04-2010, 18:48:43
אלוהים ישמור עוד פעם ? חשבתי שאנחנו מאחורי זה. :D:D