PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני מבין שזוהי הייתה הלצה של ה 1 באפריל

חזי
02-04-2010, 10:51:28
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=20327

מר מתוק
02-04-2010, 12:50:38
כן, זה התחיל בתור הלצה של אחד באפריל והמשיך הרבה הרבה מעבר לכך...

פרסמתי את מודעת המכירה בבוקרו של האחד באפריל בשעת בוקר מוקדמת.
בשעה תשע וקצת, המשתמש "החביב" gal פתח פה בפורום שירשור שבו הוא דורש ממנהלי הפורום למחוק מיד את ההודעה הכוזבת (הוא לא באמת ידע שהיא כוזבת! הוא לא פנה אלי באותו מועד ולא שאל אותי דבר!) כי הדבר לא מצחיק אותו...

בסביבות השעה 12 בצהריים הודעת המכירה שלי נמחקה באורח פלא מבלי שמישהו ממנהלי הפורום שוחח איתי או בירר אם אכן יש אמת בדבר המכירה.

לגבי מחיקת הודעת המכירה, שלחתי מסר למהלים באשר לסיבת המחיקה (הרי לא עברתי על שום כלל של הפורום) ולאחר זמן קצר הובהר לי ע"י המנהל שמחק כי המחיקה נעשתה בתום לב והעניין נסלח ונשלם בחיוך.

לגבי ההתנהגות של "קהל הלקוחות"... זה כבר סיפור אחר לגמרי...
אז מה היה לנו:

1. מסר פרטי מאדם השואל אם אפשר להוריד במחיר ולסגור בשעה הקרובה את העסקה... מצחיק מפני שאותו אדם מוכר רק שלט + מקלט + מזוודה לשלט בכפול מהמחיר אותו ביקשתי עבור הדאון + שלט + מקלט + מודול סינתיסייזר + מזוודה!

2. המשתמש "החביב" gal שלח לי מסר הבוקר ובו הוא שואל אם המכירה עדיין אקטואלית ואם אפשר להגיע היום לרכוש את הדאון.

מה אומר ומה אגיד? אתם תשפטו לבד.

הלצת אחד באפריל שיצאה משליטה והראתה את הפרצוף האמיתי של האנשים מאחורי הניקים.

חג שמח,

שחר

* אשמח אם המנהלים ישאירו את ההודעה הזו ולא יימחקו אותה. אולי אנשים מעט ייפנימו את הדברים ויישפרו את ההתנהגות שלהם בעתיד בכל הקשור להתנהגות בין אדם לחברו...

ואהבת לרעך - כמוך.

leetal
02-04-2010, 13:04:57
שחר..אתה ההיתה אחד האנשים החשובים, התורמים והנדיבים בפורום, ותרמתה גם מהידע וגם לאוירה הטובה שבפורום. לא מזמן כנראה שעזבתה את efly בגלל קומץ טרדנים וקנאים. נראה שכשהחלטתה לאחרונה לחזור הביתה, שוב הרעים יוצאים מהחורים, וחבל.

guyst
02-04-2010, 13:07:54
שחר, גלגלים למעלה ותמריא מהשטויות.

חג שמח!:)

אייל שפירא
02-04-2010, 14:14:38
למכירה : שרוול רוח של Hobby King כחדש. חייב להימכר לפני ששחר יגלה שהוא שכח אותו על האנטנה של האוטו שלי.
יימכר ב5000 שקל, או מוכן להחליף עבור טי רקס 700 ניטרו עם שלט 9 ערוצים טוב. לא חייב רצועה.

ZvikaF
02-04-2010, 14:23:05
שחר - כבר היו לך הצלחות גדולות יותר ב1 לאפריל :)

Boogle
02-04-2010, 14:44:46
שחר אם זה עדיין אקטואלי אני קונה, אבל רק אם אתה מוסיף אקיוסל 8 לחבילה אחרת איך אטען את הסוללות???

:p:p:p

sharonx
02-04-2010, 14:46:11
צביקה - ספר ספר....

אליקופטר
02-04-2010, 15:23:00
שחר שכחת אותי ?
טוב אז ככה לגבי עניין הקונים אני יכול להוסיף:

1. באותו יום הבטיח לי בחור שהוא בא לרכוש ממני מסוק ואת הכסף יעדתי לדאון האהוב הזה.
2. אותו אחד לא הגיע כמו רבים אחרים שמבזבזם את זמני לגבי מכירת אותו מסוק ויותר חמור אני מבזבז את זמני בשיחות עימם הכל נגמר בהבטחה וקביעת מועד אבל ניגמר בהעלמות טוטאלית של המתעניין אפילו בלי להודיע על הביטול שזו הבעיה ולא השאלות שקדמו.3. שחר אני מבטיח לך שאלי התקשרו לא מעט חברי פורום ואיני מוכן לפרסם את שמם או כינויים אבל אותם אנשים מוכרים גם ציוד וחלקם מוכרים ציוד דומה לשלי ,וביקשו לרכוש ממני ביקשו הנחות ונופפו במחירי ח"ול אך לא התבישו להקפיץ את הודעתם ולא לשנות את המחיר שלהם שהיה זהה לשלי באותו ציוד אני מבטיח שאיני משקר .

אז עם המתיחה הפכה ל "פרצופו של הקונה" פרצופו מכוער ביותר !!!

מה ששנוא עליך על תעשה לחברך!

יש לי לא מעט סיפורים על פרצופו המכורע של המוכר אבל את זה נשאיר ל1 באפריל 2011.

שחר ראית שפירסמת לא מעט דברים במחירים שנארה כאילו כל יום 1 ב אפריל ולי זה לא היה נראה מוזר לכן לא חשדתי מודה:D

tisanir
02-04-2010, 15:35:42
למכירה : שרוול רוח של Hobby King כחדש. חייב להימכר לפני ששחר יגלה שהוא שכח אותו על האנטנה של האוטו שלי.
יימכר ב5000 שקל, או מוכן להחליף עבור טי רקס 700 ניטרו עם שלט 9 ערוצים טוב. לא חייב רצועה.

הספקתי להודיע לו :D

ניר

מר מתוק
02-04-2010, 21:42:16
שחר..אתה ההיתה אחד האנשים החשובים, התורמים והנדיבים בפורום, ותרמתה גם מהידע וגם לאוירה הטובה שבפורום. לא מזמן כנראה שעזבתה את efly בגלל קומץ טרדנים וקנאים. נראה שכשהחלטתה לאחרונה לחזור הביתה, שוב הרעים יוצאים מהחורים, וחבל.

דוד, תודה רבה על המילים החמות. :o

שחר, גלגלים למעלה ותמריא מהשטויות.

חג שמח!:)

גיא, גלגלים למעלה ומנועים בפול גז לקראת המראה. תודה. :)

אייייייייייייייייל!!! בוא קח את המסוק שלי כולל השלט!!! רק אל תפגע לי בשק רוח!!!!!!!! :p:D;):)

שחר - כבר היו לך הצלחות גדולות יותר ב1 לאפריל :)

ציקי, אשמח אם תרענן זכרוני... :confused:

שחר שכחת אותי ?
טוב אז ככה לגבי עניין הקונים אני יכול להוסיף:

1. באותו יום הבטיח לי בחור שהוא בא לרכוש ממני מסוק ואת הכסף יעדתי לדאון האהוב הזה.
2. אותו אחד לא הגיע כמו רבים אחרים שמבזבזם את זמני לגבי מכירת אותו מסוק ויותר חמור אני מבזבז את זמני בשיחות עימם הכל נגמר בהבטחה וקביעת מועד אבל ניגמר בהעלמות טוטאלית של המתעניין אפילו בלי להודיע על הביטול שזו הבעיה ולא השאלות שקדמו.3. שחר אני מבטיח לך שאלי התקשרו לא מעט חברי פורום ואיני מוכן לפרסם את שמם או כינויים אבל אותם אנשים מוכרים גם ציוד וחלקם מוכרים ציוד דומה לשלי ,וביקשו לרכוש ממני ביקשו הנחות ונופפו במחירי ח"ול אך לא התבישו להקפיץ את הודעתם ולא לשנות את המחיר שלהם שהיה זהה לשלי באותו ציוד אני מבטיח שאיני משקר .

אז עם המתיחה הפכה ל "פרצופו של הקונה" פרצופו מכוער ביותר !!!

מה ששנוא עליך על תעשה לחברך!

יש לי לא מעט סיפורים על פרצופו המכורע של המוכר אבל את זה נשאיר ל1 באפריל 2011.

שחר ראית שפירסמת לא מעט דברים במחירים שנארה כאילו כל יום 1 ב אפריל ולי זה לא היה נראה מוזר לכן לא חשדתי מודה:D

אלונצ'וק, לא שכחתי רק בחרתי לא לציין בהודעתי את "החבר'ה הטובים" אלא להתמקד באלו שהם לא... ;)

אז "אליקופטר" לא חידשתי לי כלום. מה שחוויתה מאותו בחור? אצלי זה היה מספר פעמים. "אני ברחוב שלך, מה המספר המדוייק?, אני כבר מגיע". כמו שהמשיח לא הגיע גם הקונה לא. ובשנים האחרונות מכרתי המון.
ישנו מספר מאוד מצומצם של חברים שכיף לקנות ולמכור להם. לא מעט בירברו לי במוח להורדת מחיר, לפעמים הסכמתי אבל הם לא יודעים כי הפסידו במעמד זה "מתנות", והרבה שערכם לפעמים פי כמה ממחיר המוצר.
לא פעם ניתקלתי במוכרים "לא ישרים" "המוצר חדש בניילון" במציאות "גל גרוטאות" או דגם לא נכון וכ"ו.

אז....לקחת הרבה אויר ולהמשיך קדימה. אין טעם "בללמד" אנשים כללי התנהגות מינימליים.

בברכה
מ.

נ.ב. בקרוב תוצע מכירה של הרבה פריטים "בגרושים" רובם של חבר שפרש מהתחום.

מוטק'ה,

זכורים לי האיומים במכות שקיבלת מכמה אנשים על שלא הסכמת לרדת במחיר על דאון שפרסמת למכירה במחיר שמלכתחילה היה נמוך עד כדי דבר עבירה פלילית.
צר לי שדברים רעים קורים לאנשים טובים... :(

חג שמח ומבדח לכוווווווווווווווווווווולם,

שחר

wind556
02-04-2010, 22:03:41
הידעתם שאחד באפריל נקרא חג השוטים???
:D:D:D

gal
02-04-2010, 22:21:44
מה קרה שחר תפסו אותך עם המכנסים למטה????:confused:
אתה רוצה שאני אפרסם את הודעת הSMS שכתבת לי שזו הלצה של 1 באפריל ושאין בכונתך למכור דבר
תאמין לי שלפני שביקשתי שימחקו דיברתי איתך במידה והמכירה היתה אמיתית הקולריס שלך כבר היה בידי
אבל מה לעשות כנראה שהיתי צריך להאמין למה שאומרים....
ואותי מענין לאיפה נעלה הבקשה לי והשרשור שלי למחיקת המודעה .....אהההההה פשוט אין לי את הטלפון של מנהלי הפורום כנראה שאני לא טוב כמוכם כמה חבל
שיהיה לכולכם חג שמח

וכן גם לך שחר
ואם לא הבנת ההודעה הבוקר היתה על אותו המשקל של הדבר הזה שקראת לו מתחית 1 באפריל

MDreamer
02-04-2010, 23:16:31
לי יש בעיה. אני מאמין שכן אדם נולד כאשר הוא טוב מיסודו. זאת בעיה אישית שלי שאני חי איתה וחוטף על זה מפעם לפעם. הקטע היפה שאני חוטף על זה רק פעם אחת.
פרסמת פוסט בבקשה למחוק הודעה של מר מתוק. היות ואתה יוזר ותיק ומוכר הנחתי שמר מתוק יצר איתך קשר וביקש ממך לפרסם את זה כדי למחוק את המודעה כי לא הייתה לו גישה למחשב. מה לעשות שאני כזה תמים ומאמין שיחס נבנה על אמון במשך זמן ועשיתי זאת. מחקתי גם את השרשור שלך כי אין בו טעם וגם את שרשור המכירה של מר מתוק וחשבתי שבזה נגמר הסיפור.
אחרי כמה שעות קיבלתי הודעה פרטית (לא טלפון, אל תרד על עצמך אתה טוב כמו כולם, אין פה אליטות או מקורבים רק כמה טיסנאים) ששאלה בחצי זעם לאן נעלמה המודעה שלו. עניתי לו בערך את מה שכתבתי למעלה וחשבתי שאתה פתחת את השרשור הזה במסגרת מתיחת 1 באפריל.
אז יצא שהשרשור שלך נמחק. את של מר מתוק החזרתי כי ביקש (גם את שלך אפשר להחזיר אם תרצה) ואתה כועס.. אין לי מושג על מי או על מה.
היה נפתר כל הסיפור אם היית שולח הודעה פרטית או משהו לפני כל הבלאגן או הסבר יותר מפורט בפוסט שפתחת.

אני חושב ששנה הבאה אני מחשיך את האתר ב 1 באפריל:cool:
חג שמח

gal
02-04-2010, 23:22:57
אני לא כועס אני רק לא מבין למה נותנים במה למתיחות של מר מתוק מעל דפי הפורם
וכמו שכתבתי לך בהודעה הפרטית באותו יום היתי בשטח ואני שמעתי לא אחד ולא שנים שהתרעמו על כך שהפורום שאמור ליהיות רציני ותומך בקהל הטיסנאים בארץ נותן במה לשטויות האלו
טוב פשוט נשבר לי מלהתעסק בשטויות האלו כול הזמן
חג שמח

מר מתוק
03-04-2010, 03:38:42
מה קרה שחר תפסו אותך עם המכנסים למטה????:confused:
אתה רוצה שאני אפרסם את הודעת הSMS שכתבת לי שזו הלצה של 1 באפריל ושאין בכונתך למכור דבר
תאמין לי שלפני שביקשתי שימחקו דיברתי איתך במידה והמכירה היתה אמיתית הקולריס שלך כבר היה בידי
אבל מה לעשות כנראה שהיתי צריך להאמין למה שאומרים....
ואותי מענין לאיפה נעלה הבקשה לי והשרשור שלי למחיקת המודעה .....אהההההה פשוט אין לי את הטלפון של מנהלי הפורום כנראה שאני לא טוב כמוכם כמה חבל
שיהיה לכולכם חג שמח

וכן גם לך שחר
ואם לא הבנת ההודעה הבוקר היתה על אותו המשקל של הדבר הזה שקראת לו מתחית 1 באפריל

אני לא כועס אני רק לא מבין למה נותנים במה למתיחות של מר מתוק מעל דפי הפורםוכמו שכתבתי לך בהודעה הפרטית באותו יום היתי בשטח ואני שמעתי לא אחד ולא שנים שהתרעמו על כך שהפורום שאמור ליהיות רציני ותומך בקהל הטיסנאים בארץ נותן במה לשטויות האלו
טוב פשוט נשבר לי מלהתעסק בשטויות האלו כול הזמן
חג שמח

גל,

חשבתי 20 פעם אם להגיב להודעות השיקריות שלך ולבסוף החלטתי שאין לי ברירה ואני חייב להראות לאמת את האור.

אכן, היו לי מספר טלפונים ומספר הודעות SMS מיד לאחר פרסום מודעת המכירה למרות שלא פרסמתי לא מספר טלפון / פקס / מייל או כתובת תא דואר אחרת בגוף ההודעה.

למרות הפניות הלא מוזמנות ב-SMS, הגבתי מיידית לכל אחד ואחד בהודעה חוזרת כי זו מתיחת אחד באפריל וברכת חג שמח (פסח, לא אחד באפריל).
אם אכן אתה היית אחד מאלו שהגדילו ראש ושלחו SMS, עשית זאת תוך התחזות לשם אחר כי לא קיבלתי אף הודעה ממישהו בשם גל.

גם כל אלו ששלחו מסרים בנוגע למכירה, קיבלו תגובה תוך דקותיים כי מדובר במתיחת אחד באפריל.

אז אנא ממך, אל תהפוך אותי לשקרן!

אבל, זהו לא העניין בכל הסיפור, העניין הוא שממתי אתה הפכת למבקר ההומור ב-EFLY?!?
מי אתה שתחליט מה מצחיק?!? מי אתה שתקבע מהי מתיחה טובה או לא?!?

בשתי הודעותייך שציטטתי פה אתה לא החלטי בעליל:
1. בהודעה המגיבה לי רשמת:"ואם לא הבנת ההודעה הבוקר היתה על אותו המשקל של הדבר הזה שקראת לו מתחית 1 באפריל".

2. בהודעה המגיבה לדרימר אתה רושם ומתלונן כל כך כי ההומור שלי משבש לך את חוויית הגלישה בפורום:"אני לא כועס אני רק לא מבין למה נותנים במה למתיחות של מר מתוק מעל דפי הפורם".

תחליט! אתה כן מצטרף להלצת אחד באפריל או נגד לתת במה להלצות מעל דפי הפורום?!?

זהו, אני סיימתי סופית להתעסק בנושא ובתוך כך מבקש סליחה ומחילה מחברי הפורום על שגררתי אותם להתגוששות הבוצית הזו.

חג שמח ומבדח לכווווווולם,

שחר

gal
03-04-2010, 06:45:26
מבחינתי העינין סגור אין לי כוח לויכוחי למי יש יותר גדול כול אחד ישפוט לפי הכרותו עם הנשמות הפועלות
חג שמח
גל

אליקופטר
03-04-2010, 09:38:03
חברים אני זוכר את מתיחת 1 באפריל עם/על איציק רונן, מכירה של אתר משהו כזה ומנעתם ממנו אפשרות להגיב .....:):D:D

eitan-ro
03-04-2010, 12:54:49
http://4.bp.blogspot.com/_DZH2cmCoois/R45CuDyn2dI/AAAAAAAAESk/LihVjxZ_v0I/s400/under_construction.gif
http://www.3simplerules.com/images/digging.jpg
http://62.90.118.184/_Uploads/1358hole.jpg