PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדש בתחום

bar199950
03-04-2010, 19:20:29
שלום לכולם אני חדש בתחום ופתוח להצעות עם איזה טיסנים להתחיל יש בידי תקציב של כ-1500 ש"ח ואימונים של כ-3 שבועות ב-real flight 4.5.

תודה רבה:)

אייל שפירא
03-04-2010, 19:41:37
יש לך איזשהו משהו שקשור איכשהו בצורה כלשהי לתחום הזה? יש לך שלט? מקלט? סוללות? מטען?
לקנות טיסן כולל ציוד איכותי ב1500 שקל זה קצת צפוף...
אני יכול להגיד לך שהתברברתי הרבה בבניה זולה של טיסנים (שיצאו מחורבנים מחוסר נסיון) עד שהבנתי שאני צריך לקנות אחד טוב.

ההמלצה השכיחה ביותר היא לקנות איזי סטאר ולהכין לו מאזנות, או את החיקוי הסיני שלו ולהוסיף לו בהמשך הרבה דבק.
טיסן "טריינר" עם גלגלים מגביל אותך בשטח ההטסה וגם עולה יותר, אבל מלמד אותך להמריא ולנחות.
טיסני הדאון כמו האיזי סטאר וחיקוייו ממריאים בזריקה מהיד ונוחתים על הגחון כך שאפשר להטיס אותם ללא מגבלה של שטח נחיתה ישר וברוח, והם מאפשרים לך גם ללמוד וגם לבלות הרבה זמן באויר.

לגבי רדיו אל תתפשר, ואפילו תחסוך על הטיסן ולא על הרדיו כי זה משהו שאתה קונה פעם אחת ואם הוא גרוע אתה יכול לאבד את הטיסן שלך לתוך מישהו\משהו\איפשהו וזה מאוד מסוכן.

יש הרבה מדריכים מומחים בפורום שישמחו להבין טלפונית מה הכיוון שלך ולתת לך עצות לגבי הטיסן שיתאים לך. בכל מקרה הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות לארנק שלך זה לקנות משהו זול ולא מתאים.

ברוך הבא ובהצלחה. :)

דוד פלד
03-04-2010, 20:03:40
ברוך הבא לתחום כמוני כמוך (ראה את דרגתי ):D כך שהגעתה לפורום שיציף אותך בתשובות.
טובות ומועילות
(חכה ששאר הקצינים יעלו ברשת) ותיראה שהגעתה למקום הנכון .
בנתיים אתה ואני רחוקים מכאן
http://www.youtube.com/watch?v=CCwsL09AeBc

המשך פעילות מהנה ובהצלחה ;)

tisanir
04-04-2010, 00:15:06
ברוך הבא לפורום ולתחביב!
הייתי ממליץ לך להתחיל כמו שצריך עם טריינר נרומאלי עם גלגלים.
חפש מידע על הטריינר- אפרנטיס ועל הטריינר- מנטור.
שניהם טיסנים מעולים ומתאימים לך מבחינת תקציב.

השארתי לך הודעה פרטית, ניר

bar199950
04-04-2010, 13:26:20
תודה רבה לכולם על התגובות:)
זה עזר מאד