PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוצר חדש יצא לאור ה VELOCITY 90 !!! פשוט מדהים

gal15260
11-04-2010, 00:10:34
עוד לא עברה הסערה שחולל המסוק VELOCITY 50 (שכמובן בארץ יש כבר נציגות שלהם, משה יחד עם בנו איתן )

אז בבקשה קבלו עוד מסוק מבית Outrage אשר נקרא VELOCITY 90

המסוק מדהים כ"כ מדהים : :eek:

http://up203.siz.co.il/up2/mgj1eig3znid.jpg (http://www.siz.co.il/)

וכמובן לינק לקישור : לתמונות נוספות ....

http://www.helituning.com/index.php/blog/outrage-blog/559-outrage-90-pictures-a-details.html

יש לי תחושה שזה יכנס חזק לשוק שלנו כמו הטירקסים בארץ !!:)

TooLy
11-04-2010, 01:49:05
לא מאמין שהם יחוללו איזו סערה, סך הכל 700 תחת שם אחר.

הבוררר
11-04-2010, 04:32:34
דווקא אותי זה מאוד מעניין השאלה הגדולה היא מה תג המחיר..
ולדעתי זה יהיה הלהיט הבא שיעשה קצת יותר מדגדוג קל לטירקס 700

mosheg
11-04-2010, 08:28:15
בעניין המחיר , לגבי ה 600 , קצת יותר יקר מ הטירקס אבל איכויות טיסה שאין מה להשוות. אין צורך בכלל במערכת FBL להשגת תוצאות מדהימות בזריזות עם המערכת הבסיסית שלהם. חלקי החילוף שווים במחיר לטירקס אולי זולים יותר. בולוסיטי יש הרבה יותר נקודות "שבירה" מיוחדות כך שבריסוק הנזקים הם מזעריים. אין שידרוגים משמעותיים אני מטיס עם מערכת כמו שהקיט הגיע.
צריכת הזרם נמוכה משמעותית ( ולא יודע להסביר את זה ) 250 מ"א לטיסה אני מטיס עם סוללה 56 גרם ליפו של 1000 מ"א 2 תאים וזה מספיק לי ל 3 טיסות עם בטחון.
משקל טיסה מלא 3400 גרם.

החסרונות , כרגע אני מביא את החלפים מארה"ב קצת יותר זמן משלוח ומחיר.
לא יצא עדיין לשוק ה 90. ב אמצא מאי אני צריך לקבל את ה 90.

כן אני ממומן של OUTRAGE יצרנית ה ולוסיטי.

asafh1
11-04-2010, 08:39:07
מנהלי הפורום ,
מיקום השירשור הזה ..... בפורום אתרים מסחריים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gal15260
11-04-2010, 09:00:47
מנהלי הפורום ,

היי אסף!

למה אתה סבור שירשור זה אמור להיות ממוקם בפורום מיסחריים !!

האם ראית איזה שהיא המלצה לגבי חנות מסויימת לקניית המסוק או משהו כזה ? האם ראית איזה שהיא המלצה לקניית המסוק מיצרן מסויים בארץ וכדומה ?....

:)

asafh1
11-04-2010, 09:03:18
אני מצטט אותך : נציגות שלהם, משה יחד עם בנו איתן )

עומר בנימיני
11-04-2010, 09:08:50

אני לא יודע למה אתה חושב ככה, בכל אופן גם אם ה-Outrage היה בנוי בדיוק כמו הטירקס (ובכלל מכלול הראש שלו שונה לגמרי מזה של הטירקס) אומרים שה- Outrage מאוד איכותי, וזה בניגוד לטירקס, זאת אומרת שהחלקים שלו מחזיקים יותר זמן מעמד.

מסוק מדהים, נחכה שיגיע לארץ.

gal15260
11-04-2010, 09:26:33
אני מצטט אותך : נציגות שלהם, משה יחד עם בנו איתן )

נציגות שזה אומר שזה לא בהכרח מכירה ! אלא מישהו שמטיס מטעם נציגות את המסוק שלהם!!

כאמור המסוקים הללו אינם נמכרים בארץ עדין!!!

yoel4fly
11-04-2010, 10:21:05

TOOLY ,

לא מתאים לך כזו הערה,שום ערך מענין אין בה.

כל החוות דעת בפורומים בחו"ל לאנשים שהטיסו TREX ועברו ל-VELOCITY אמרו כי יש הבדל משמעותי בין המסוקים בנתוני ההטסה שלו...

yoel4fly
11-04-2010, 10:27:35
נציגות שזה אומר שזה לא בהכרח מכירה ! אלא מישהו שמטיס מטעם נציגות את המסוק שלהם!!

כאמור המסוקים הללו אינם נמכרים בארץ עדין!!!

גל, אל תתאמץ, לא חסרים אנשים שכואב להם לפרגן.

asafh1
11-04-2010, 10:47:16
גל, אל תתאמץ, לא חסרים אנשים שכואב להם לפרגן.

לפרגן על מה ?

הנה אמרתי - אחלה מסוק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

השירשור הזה צריך להיות במקום אחר .

שחר לזרוב
11-04-2010, 10:54:37
נראה לי שאחרי שתותי יטיס אותו, נהיה כולנו חכמים יותר.

בינתיים אני יכול להגיד שיש דברים שאהבתי מאד (כמו התכנון של הראש ושל מערכת הזנב וכמובן החופה המדהימה), אבל יש משהו אחד שמאד לא אהבתי וזה העובדה שציר ההנעה מחובר ישירות למנוע ללא מיסב חד כיווני, וזה מנסיוני במסוקים אחרים מתכון לרעידות אם לא בונים את המערכת בדיוק מירבי.

צריך להשאיר את הראש פתוח לרעיונות חדשים ולמסוקים חדשים ולא להיות מקובע למסוק אחד (TREX לדוגמא), אף על פי שהיום אני מטיס את ה-700, מרוצה עד הגג ולא יכול לבקש יותר מזה. עדיין - לדעתי לפסול מראש את המסוק, או להשוות כל מסוק חדש שיוצא לשוק למסוקים של ALIGN זה שגוי.

ה-VELOCITY 50 טס מדהים ובנוי מעולה. כמו כל מסוק חדש בשוק, יש לו מחלות ילדות שצריך ללמוד ויאמר לזכות OUTRAGE שהיא קשובה לשוק ולצרכנים ומעדכנת כל חלק שצריך (ובינינו, גם לטירקסים היו מחלות שונות ומשונות שנפתרו). על הנייר ולאור הטיסה של ה-50, אני מאמין שה-90 צפוי להיות חיה רעה רצינית עם תכונות טיסה מיוחדות ביותר.

בינתיים, נתרפק על התמונות ונזיל ריר . . . אבל לא יותר מזה :D

flyinglizard
11-04-2010, 12:18:20
מנהלי הפורום ,

לא הבנתי מה אתה רוצה.

eagle701
11-04-2010, 17:26:41
לא חושב שזה יעורר סערה בארץ לא בגלל שהוא לא מסוק מדהים אלה בגלל המחיר הראשוני שלו
ה50 קיים בשוק כבר המון זמן ורק עכשיו הגיעו 3 כאלה לארץ. 2 לתותי ואחד שאני רכשתי לפני חודשיים אך עדין יושב בקרטון עקב חוסר זמן לבנות
ככה גם יהיה עם ה90 ההבדל במחיר הראושני לפחות לעומת הטירקס הוא גדול מאוד!!!

TooLy
11-04-2010, 18:27:09
TOOLY ,

לא מתאים לך כזו הערה,שום ערך מענין אין בה.

כל החוות דעת בפורומים בחו"ל לאנשים שהטיסו TREX ועברו ל-VELOCITY אמרו כי יש הבדל משמעותי בין המסוקים בנתוני ההטסה שלו...

מצטער אבל אני לא מוצא שום דבר מיוחד במסוק הזה, רוב המסוקים החדשים נבנים בהשראת ה-700.

mosheg
11-04-2010, 18:46:50
טולי - מספיק שתסתכל על מערכת היגוי הזנב בשביל שתוכל להגיד איזה גאוני. אין בכלל דמיון ל טירקס
הכל ממוסב 0 חופשים פשוט גאוני. גיאומטרית ההיגוי בכלל לא דומה ל טירקס וכו' נראה לי שלא הסתכלת מספיק - גש לעשות שעורי בית. בטירקס יש כיוון יחיד לכל המסוק ב ולוסיטי יש אין סוף צירופים לכיוונים מיוחדים. עדיין לא מכניס את איכויות הטיסה ואורך החיים של החלקים כפרמטר של מחיר. מציעה לך לספור את כמות המייסבים לצורך השוואה , השווה גם משקל וכו'. אתה מוזמן גם להגיע ולהטיס אחד כזה ולהשוות מהירות התגובה של ההיגוי ( עם פדלים פלסטיק מקוריים ). רק אז תוכל להגיד אם יש משהוא מיוחד או לא. סיקליק 7 מעלות ופיץ 12 מעלות בלבד.
אגב יש לי גם טירקסים כך שאני כן יכול להשוות. עכשיו ספר לי כמה עולה טירקס 600 NSP.
לא יודע כמה עולה הולוסיטי.

eagle701
11-04-2010, 19:17:01
משה מחיר קיט של הוילוסטי הוא 549.99 הקיט מגיע ערום בלי כלום רק עם אגזוז
קיט ערום של טירקס 600 קשה מאוד למצוא אבל כשמוצאים מחירו 300 דולר
הבדל של 250 דולר
אני אישית בכל זאת בחרתי בוילוסטי אחרי שקראתי את הביקורות וראיתי את הסרטים ראיתי שאין איפה לטעות...
גם אני תמיד אוהב להיות שונה ולא ללכת כמו כלם ולקנות את אותו המסוק

mosheg
11-04-2010, 19:35:50
עוז.
אפשר לינק ל NSP ב 300 $ ?. מצאתי קומבואים עם מנוע יותר בכיוון של 750$.
חוץ מזה הצעתי עזרה בבניה / כיוונים אתה מוזמן להתקשר.

motti-74
11-04-2010, 20:05:08
שחר...גם אני מרוצה מאיך שאתה מטיס את הטירקס....בניגוד לאיך שהטסת אז גבר....

היום אתה ....אתה .....אתה משוחרר פשוט...........ומהיר!!!;)

asafh1
11-04-2010, 20:12:37
מה שאני אוהב בשירשור הזה זה האוביקטיביות של האנשים !

gal15260
11-04-2010, 20:15:49
אסף מה מפריע ? בדיוק בשרשור הזה....

אני לא מבין על מה אתה מתעקש !!
אין פה שום איזכור לגבי חנות או המלצה לקניה במקום בארץ!!!

אם יש לך משהו שמפריע לך אשמח אם תדבר איתי בפרטי ולא תספים פה על גבי השרשור .....:)

mosheg
11-04-2010, 20:31:15
מאוד מפריע לאסף, אז שיעבירו את זה למסחריים לי לא איכפת אם זה עושה לו טוב שיהיה. רק מי הסוחר שהולך להרוויח מזה אני לא יודע. היחיד שתוכל לטעון לחוסר אוביקטיביות בעניין זה אולי אני. כל השאר לא מוצא סיבה. ספר לנו מה שאתה יודע. אני לא יודע עדיין.

flyinglizard
11-04-2010, 20:39:53
אני מקווה שהבעיות הרבות שהיו ב50 לא יחזרו על עצמם. תקראו את הפורום של OUTRAGE בHELIFREAK, אנשים התחרפנו לגמרי מהבעיות בקיטים.

ziki
11-04-2010, 21:13:54
נראה לי שאחרי שתותי יטיס אותו, נהיה כולנו חכמים יותר.

בינתיים אני יכול להגיד שיש דברים שאהבתי מאד (כמו התכנון של הראש ושל מערכת הזנב וכמובן החופה המדהימה), אבל יש משהו אחד שמאד לא אהבתי וזה העובדה שציר ההנעה מחובר ישירות למנוע ללא מיסב חד כיווני, וזה מנסיוני במסוקים אחרים מתכון לרעידות אם לא בונים את המערכת בדיוק מירבי.

:D

שחר
נגעת בנקודה חשובה מאד שכואבת במסוקי הירובו.
העדר המיסב החד כיווני הזה גורמת לציר הקלא'צ לפתח רעידות עם הזמן שבסופו של דבר משפיעות על כל יציבות המסוק גם אם בונים את המערכת בדיוק המירבי.

גם לדעתי יהיה קשה מאד למסוקים הללו להגיע לרמת פופולריות של אליין וזאת בגלל מגוון הכלים, שידרוגים, עליות וזמינות חלפים שיש לאליין בעולם.
בניגוד לטיסנים היום בתחום המסוקים נראה כאילו שיש מונופול לאליין מבחינת כמות ומגוון כלים ואחרי זה את כל השאר (איכותיים יותר ואיכותים פחות).
בכל מקרה תחרות תמיד עושה טוב בתחום.

eagle701
11-04-2010, 22:03:07
עוז.
אפשר לינק ל NSP ב 300 $ ?. מצאתי קומבואים עם מנוע יותר בכיוון של 750$.
חוץ מזה הצעתי עזרה בבניה / כיוונים אתה מוזמן להתקשר.

בזמנו כשהזמנתי את הקיט מצאתי במספר מקומות
היום אני מוצא רק פה: http://www.infinity-hobby.com/main/product_info.php?cPath=31_108&products_id=1825
זה לא NSP אבל זה גם לא במלאי
בכל מקרה כל הקומבואים שאתה מוצא מגיעים כבר עם ציוד לעומת שהוילוסטי שמגיע ערום

בקשר לעזרה בבניה תודה יש מצב שאני עוד ידבר אתך עוד כמה שבועות רק אז אולי יהיה לי זמן פנוי להתחיל בעבודה :)

הבוררר
11-04-2010, 23:38:15
אני חושב שהחסרון הכי גדול במסוק הוא באמת עניין ההנעה ללא המיסב החד כיווני,זה פשוט פטנט מיושן וגרוע, הירובו השתמשו ועדיין משתמשים בפטנט וזו המחלה הכי גדולה במסוקים שלהם-פשוט מאכזב, אבל כמו שזה נשמע אני מאמין שהם יתגברו ויוציאו שידרוג נורמלי.
tooly היקר אני חושב שממש לא הסתכלת מקרוב (מספיק תמונה בתקריב) כדי להבין כמה הוא שונה מהטירקס, כל מכלול הראש והזנב שונים לגמרי- ואם כבר השוואה אז ל-sdx, מכלול הראש ממש דומה פרט לכמה פרטים (שאפשר להגיד שנלקחו בחשבון ויושמו כדי לשפר עוד יותר את עבודת הראש)
נראה טוב ומהסרטון של טארק אפילו עוד יותר!!
velocity 50\90-- כנראה המתחרה הבא!

mosheg
12-04-2010, 06:44:59
בתמונה של ה 90 אי אפשר עדיין לדעת מה שיטת החיבור של מוט ההתנעה לקלטש יש בשורש המוט פלסטיק לבן כך שלא נראה לי שזה יחידה אחת אבל נחכה ונראה - לא עוד הרבה זמן.
בעניין התחרות , לא חושב שיש. מי שרוצה יקנה טירקס מי שרוצה משהוא אחר לא חסר. היום אפשר להתאים סוג מסוק למטיס. יש כאלה זריזים ויש פחות. אם תהיה תחרות אז היא בשרות / זמינות חלפים , מחיר אמינות וחדשנות. בינתיים הרבה חברות התחילו לנגוס באליין שהיא חברה מעולה והיא פרצה לשוק מהסיבה שהצליחה להעמיד מסוק מעולה וזול.

ואין דבר כזה NSP ב 300$.
למי יש לינק של NSP ( ערום -מסוק + להבים או אגזוז ) ומחיר. ? לצורך השוואה.
אז נתחיל להתווכח על כדאיות.