PDA

צפייה בגרסה מלאה : סדנת כיוון מסוקים

אורח
10-10-2008, 19:09:06
היי חברים.

החלטתי לפתוח קורס של כיוון מסוקים. כפי שאתם יודעים אני בהחלט דוגל בקוד פתוח,כלומר אנחנו נבחר את הזמן והמקום.אני אגיע עם עוד חבר ש"קצת" מבין במסוקים בכדי לתת הדרכה על כיוון המסוק מ א-ת....בכדי שלא יווצר מצב שבו אני מבטיח ולא מקיים.כל מי שרוצה לעבור את הסדנא.יאשר בבקשה את השתתפותו במסר אישי בתוספת מספר טלפון שלו. אשמח אם נקבע כבר עכשין את התאריך (מקום אני ימצא בתל אביב)....הסדנא תיכלול את כל מה שקשור בכדי לכוון את המסוק.כל מי שיש לו מד פיץ מפתח לינקים,וכל דבר שהוא משתמש בו לכיוון המסוק.(ספרות וכ'ו).מי שרוצה יוכל להביא את המסוק שלו.הסדנא תהיה ככל הנראה במרכז הספורט הלאומי בהדר יוסף,קיבלתי כרגע אישור ראשוני.(אלא אם כן נחליט אחרת) יאללה חברים תרימו את הכפפה.
כמו כן אשמח לקבל את עזרתו של כל אחד ואחת מכם.

נכון לרגע זה יש לי תאריך ל 30.10.08 יום חמישי. מי שיכול להודיע בבקשה....ייתכן מאוד שהתאריך ישתנה יום או יומיים קדימה.

בתודה שאול.

wind556
11-10-2008, 12:22:00
כל הכבוד
אני אתך-גם כתלמיד וגם כעוזר אם תזדקק לעוזר
ולמי שלא יודע במי מדובר ובמה מדובר,שאול אביגור הוא בעל יכולת גבוהה מאד להעביר חומר, בסבלנות אין סופית ובלי לעגל פינות ועם ידע רב ביותר.
מאז שהקופטר שלי כוןן בעזרתו, יש לי מסוק מושלם

זה לא שאני ממליץ, זה פשוט חובה....

Roi
11-10-2008, 12:55:36
גם אני אשמח להגיע.

כל הכבוד על היוזמה!

רון333
11-10-2008, 13:27:55
אשמח להגיע

כל הכבוד

המרסק
11-10-2008, 14:59:51
התאריך קצת בעיתי מבחינתי, אבל אם מדובר בשעות הערב והיות וזה ליד העבודה בהחלט אעשה הכל להגיע.

אורח
11-10-2008, 15:47:44
התאריך קצת בעיתי מבחינתי, אבל אם מדובר בשעות הערב והיות וזה ליד העבודה בהחלט אעשה הכל להגיע.

כרגע זה יהיה לקראת ה 30.10 אני מחר כבר אדע מה יהיה התאריך הסופי.
אשתדל לכשתוכל להגיע.ואם לא.......שיעור פרטי אף פעם לא מזיק.:)
עד עכשיו יש למעלה מ25 רשומים.במקרה הכי גרוע.אפשר להוסיף עוד "כיתה" אם וכאשר אצטרך.אפילו באותו היום (אני יעשה אופציה לשכור את האולם).

מחר עדכונים.

asafh1
11-10-2008, 17:23:16
גם אני אבוא בשימחה :) אני זקוק לכיוונים :)
+ חבר

המרסק
11-10-2008, 17:40:10
תודה רבה.

פלאפון אין לי (עניין של פרנציפ), אבל אני זמין ת-מ-י-ד במייל אם תרצה להוסיף אותי לרשימת התפוצה ההולכת וגדלה:
runny@nana.co.il

אורח
11-10-2008, 18:50:59
תודה רבה.

פלאפון אין לי (עניין של פרנציפ), אבל אני זמין ת-מ-י-ד במייל אם תרצה להוסיף אותי לרשימת התפוצה ההולכת וגדלה:
runny@nana.co.il

אוהבים אותך אחי (חתיכת פרנציפ).....תחזיק מעמד. אני בהחלט יהיה איתך בקשר.
האמת היא שאני רואה את הדברים הטובים ללא פלאפון זה שלא תגדל לך פתאום ביצה שלישית......:eek:

המרסק
11-10-2008, 19:34:09
זה דווקא יכול להחשב כאלמנט חיובי.
היות ושם, לפי טענות מסוימות, נמצא המוח שלנו.

זה הולך להיות מפגש בסגנון של "כל אחד מביא עוגה" ,או בגירסה התל אביבית שלו "כל אחד מביא חסה וגזר" ?

אורח
11-10-2008, 19:44:40
זה דווקא יכול להחשב כאלמנט חיובי.
היות ושם, לפי טענות מסוימות, נמצא המוח שלנו.

זה הולך להיות מפגש בסגנון של "כל אחד מביא עוגה" ,או בגירסה התל אביבית שלו "כל אחד מביא חסה וגזר" ?

אהבתי את המינוח "כל אחד מביא עוגה".....בהחלט אפשרי!.אולם כפי שאמרתי אני אפרסם את עלות השכרת האולם (לפי המתמטיקה שלי זה יצא בסביבות ה גג 50 ש"ח לאדם.) זה כל מה שצריך,ואם מישהו מכיר גם אולם נחמד מסודר שיכול להכיל 35 איש עם שולחנות זה יחסוך גם את ההוצאה הזו.בכל אופן אני מחר אפרסם את התאריך והמיקום הסופי.מי שרוצה יותר ממוזמן להצטרף.