PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות בעיה עם צפיה בתמונות

MDreamer
11-04-2010, 21:30:50
היי,

אני מודע לכך שיש בעיה עם צפיה בחלק מהתמונות בשרשורים.
אני מטפל בזה. ואודיע בשרשור זה על עדכונים בנושא.
לא להתרגש, אלו רק ריקושטים מהשדרוג - דברים שצפיתי שיקרו בצורה זו או אחרת..

מעיין

MDreamer
16-04-2010, 20:14:06
טוב,

מצאתי את הבעיה.
ליאב, יש מצב שכאשר גלשת ושמת את הקישורים לתמונות שלך "התעצלת" ונכנסת ל efly.co.il ולא ל www.efly.co.il?
ההקישור החלקי של התמונות הוא זה שיוצר את הבעיה. נסה ליצור שוב את הקישורים כאשר אתה נכנס ל eFly בצורה רגילה. כלומר www.efly.co.il לא רק efly.co.il

נסה בבקשה ליצור את הקישורים מחדש בצורה תקינה וספר אם זה עובד.
אם זה מסתדר אנסה לשחק עם רשומות ה MX שיצור קישור ל www.efly.co.il ולא לאפשר לגלוש בכתובת הזו.*
תודה

eitan-ro
17-04-2010, 00:04:43
בשירשור של הWALLPAPER עשיתי COPY=>PASTE לכתובת ועדיין היו אנשים שלא ראו את התמונות.
איתן.

MDreamer
17-04-2010, 00:11:18
אבל המקור נכתב כשגלשת ב efly.co.il ולא ב www.efly.co.il
נסה לתקן זאת ובדוק שוב בבקשה.

eitan-ro
17-04-2010, 07:19:17
גם במקור השתמשתי ב COPY PASTE

Liav
17-04-2010, 09:31:31
מעיין, גם לי זה קרה, כנראה שאני באמת "עצלן" :cool:
תיקנתי את זה, אבל אין לי מושג איך זה משפיע - צריך לשאול את חברי הפורום שהתקשו לראות תמונות.

איתן, הכוונה היא שאתה גלשת ל-efly.co.il ולכן כשעשית Copy->Paste קיבלת כתובת ללא www - זה בדיוק מה שקרה גם לי.
הדרך הכי מהירה לתקן את הלינקים, היא לשנות את האפשרויות של העורך, שיציג עורך טקסט בסיסי.
ככה, תוכל לראות בעריכת ההודעה את הלינקים שלך, ולא את התמונות.
העתקתי את כל הטקסט ל-notepad, ועשיתי החלפה (באמצעות Control+H) ל-http:// עם http://www ובשניה תיקנתי את כל הלינקים.

מעיין, על הדרך, חשבתי על עוד רעיון (לא יודע עד כמה השרתים של eFly יאהבו אותו) - כל פעם שאני מכין הודעה כזו עם תמונות, אני עושה Copy-> Paste ללינקים וזה סתם שורף זמן. יכול להיות שיש דרך יותר פשוטה ומהירה לצרף את התמונות לתוכן ההודעה?
אם לא, מה אתה אומר על כך שברגע שמצרפים קובץ תמונה, הוא אוטומטית יצורף לתוכן ההודעה?
מה שישאר למשתמש, זה לדאוג לצרף את התמונות בסדר המתאים ולמחוק מתוכן ההודעה את התמונות הפחות רלוונטיות.
אפשר גם במקום לעשות צירוף אוטומטי, לשים check box ליד כל שורה שבה מצרפים קובץ, ורק מה שמסומן, יצורף להודעה.
זה יחסוך המון המון זמן לכל מי שכותב הודעות שכאלה.

מה אתה אומר?

eitan-ro
17-04-2010, 15:16:17
אם לא, מה אתה אומר על כך שברגע שמצרפים קובץ תמונה, הוא אוטומטית יצורף לתוכן ההודעה?
מה שישאר למשתמש, זה לדאוג לצרף את התמונות בסדר המתאים ולמחוק מתוכן ההודעה את התמונות הפחות רלוונטיות.
אפשר גם במקום לעשות צירוף אוטומטי, לשים check box ליד כל שורה שבה מצרפים קובץ, ורק מה שמסומן, יצורף להודעה.

מה אתה אומר?

+1

MDreamer
17-04-2010, 22:29:19
מעיין, גם לי זה קרה, כנראה שאני באמת "עצלן" :cool:
תיקנתי את זה, אבל אין לי מושג איך זה משפיע - צריך לשאול את חברי הפורום שהתקשו לראות תמונות.

איתן, הכוונה היא שאתה גלשת ל-efly.co.il ולכן כשעשית Copy->Paste קיבלת כתובת ללא www - זה בדיוק מה שקרה גם לי.
הדרך הכי מהירה לתקן את הלינקים, היא לשנות את האפשרויות של העורך, שיציג עורך טקסט בסיסי.
ככה, תוכל לראות בעריכת ההודעה את הלינקים שלך, ולא את התמונות.
העתקתי את כל הטקסט ל-notepad, ועשיתי החלפה (באמצעות Control+H) ל-http:// עם http://www ובשניה תיקנתי את כל הלינקים.

מעיין, על הדרך, חשבתי על עוד רעיון (לא יודע עד כמה השרתים של eFly יאהבו אותו) - כל פעם שאני מכין הודעה כזו עם תמונות, אני עושה Copy-> Paste ללינקים וזה סתם שורף זמן. יכול להיות שיש דרך יותר פשוטה ומהירה לצרף את התמונות לתוכן ההודעה?

מה אתה אומר?

דבר ראשון אני שמח שזה הסתדר.
יש לי רעיון. אפשר לעשות פיצ'ר שבוא ברגע שתלחץ על תמונה ברגע העריכה יפתח תפריט שיאפשר בקליק אחד להוסיף את התמונה להודעה. זה בסדר לדעתך? להוסיף ל TODO LIST?

Liav
17-04-2010, 23:07:50
אם מדובר בשני קליקים לתמונה, זה הרבה יותר טוב מהמצב כיום...

להוסיף

Liav
14-06-2010, 10:48:10
יש התקדמות?

מעיין, אני יודע שאתה מעדיף להעלות את התמונות ל-eFly ולא לשרתים אחרים, אבל מה עושים כאשר מדובר בשרשור בניה מפלצתי שמכיל מעל 100 תמונות? :confused:

בקרוב יעלה שרשור בניה די גדול (לא שלי) עם כמות תמונות גדולה מאוד.
נאלצתי להגיד לבונה והצלם המוכשר שיעלה את התמונות לפיקסה... :(

MDreamer
14-06-2010, 23:18:56
סבלנות ליאב. אני לא full time באתר.. תראה שיש ימים שאני כל היום מול המחשב ויש פעמים שאני שבוע לא נכנס. זה גבוה בסדר העדיפויות.

Liav
15-06-2010, 09:37:23
מעיין, אתה עושה פה עבודה טובה מאוד ואני יודע שאתה הולך לטפל בזה. :)

אני בסה"כ רציתי להתעדכן - עברו חודשיים מאז שהנושא הועלה ולא שמענו שום דבר חדש.

אגב, מה בנוגע להעלאת כמות מרובה של תמונות? זה גם על הפרק?

MDreamer
15-06-2010, 09:39:19
כן.

Liav
15-06-2010, 10:14:59
מצויין :D