PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק הפוגי שטס מדהים

ללו
16-04-2010, 18:48:06
היום הגיע יריב מהפורום עם הפוגי שלו,פרי יצירתו של עודד(wind556),אני חייב לציין הבנייה ברמה גבוהה קוים מדוייקים,ניראה כאילו מכונת שטנץ בנתה אותו,לאחר שראינו והתלהבנו הגיע זמן ההטסה,אני רוצה להגיד לכם הטסתי אותו הוא טס ישר מדוייק דוהה כמו דאון,עם מנוע RC TIMER הוא פשוט ניפלא וכיף להטסה,גם חיים שהוא מומחה למוגי התלהב ממנו(חיים אתמול הטיס את המוגי לילה המהיר שלו במפגש),ניראה לי שגם לי בא איזה פוגי,עודד שיחקת אותה יצא מדהים רואים שהשקעת בו המון איזה סבלנות יש לך יישר כח,זה הלינק של שרשור הבניה של הפוגי http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=20751&highlight=%F4%E5%E2%E9

sharonx
16-04-2010, 19:10:15
מצטער ללו אבל אם אין סרטון זה לא קרה.
פעם אנשים היו משתפים הרבה סרטונים משטחי ההטסה ועכשיו זה כמעט ונעלם.

בתור אחד ששיתף הרבה סרטונים וגם השקיע בעריכה שלהם שיהיה מעניין, קצר ועינייני, זה קצת חורה לי שרמת השיתוף ירדה. וגם לשים סרטון ישר מהמצלמה של 5 דקות שרוב הזמן בו רואים שמים זה לא כזה יעיל, כי אנשים מאבדים סבלנות מהר.
זאת הסיבה שאני כבר לא מעלה סרטונים כמו פעם, נמאס לי שאני ועוד בודדים משקיעים בזמן שאחרים בפוט מתעצלים לשתף.

זה מפריע לא רק לי, אלא להרבה חבר'ה שדיברתי איתם, וחבל, כי זה מוריד מהכיף ומהווי של הפורום.

ללו, סליחה שאני מנצל את השרשור שלך לטובת זה, אבל אולי המגמה פה תשנה בעקבות זה.
שבת שלום לכולם.

wind556
16-04-2010, 19:18:12
ללו,שמח מאד שנהנית
גם כשאני הטסתי אותו לראשונה הוא מתנהג נפלא, גם נשלט מדוייק וגם חזק ומהיר.
קדימה לשולחן העבודה, כפי שכבר אמרתי מי שירצה הסברים על הבניה מוזמן

amnon
16-04-2010, 19:29:15
אני מחכה לסוללה ובקר מהסיני ,אני מעריך תוך שבוע שבועיים גם אני אספר סיפורי פוגי.:)

ללו
16-04-2010, 19:33:53
מצטער ללו אבל אם אין סרטון זה לא קרה.
פעם אנשים היו משתפים הרבה סרטונים משטחי ההטסה ועכשיו זה כמעט ונעלם.

בתור אחד ששיתף הרבה סרטונים וגם השקיע בעריכה שלהם שיהיה מעניין, קצר ועינייני, זה קצת חורה לי שרמת השיתוף ירדה. וגם לשים סרטון ישר מהמצלמה של 5 דקות שרוב הזמן בו רואים שמים זה לא כזה יעיל, כי אנשים מאבדים סבלנות מהר.
זאת הסיבה שאני כבר לא מעלה סרטונים כמו פעם, נמאס לי שאני ועוד בודדים משקיעים בזמן שאחרים בפוט מתעצלים לשתף.

זה מפריע לא רק לי, אלא להרבה חבר'ה שדיברתי איתם, וחבל, כי זה מוריד מהכיף ומהווי של הפורום.

ללו, סליחה שאני מנצל את השרשור שלך לטובת זה, אבל אולי המגמה פה תשנה בעקבות זה.
שבת שלום לכולם.
שרון אם יום שישי הבא יריב יבוא שוב לשטח ההטסה אני מבטיח לצלם ולהעלות את הפוגי,וחוץ מזה מה זה הנפקדות הזאת שאתה לא מגיע,יום שישי הבא תבוא והצילום עליך,אני צריך שתצלם לי עוד כמה דברים

guyst
16-04-2010, 21:25:38
היום הגיע יריב מהפורום עם הפוגי שלו,פרי יצירתו של עודד(wind556),אני חייב לציין הבנייה ברמה גבוהה קוים מדוייקים,ניראה כאילו מכונת שטנץ בנתה אותו,לאחר שראינו והתלהבנו הגיע זמן ההטסה,אני רוצה להגיד לכם הטסתי אותו הוא טס ישר מדוייק דוהה כמו דאון,עם מנוע RC TIMER הוא פשוט ניפלא וכיף להטסה,גם חיים שהוא מומחה למוגי התלהב ממנו(חיים אתמול הטיס את המוגי לילה המהיר שלו במפגש),ניראה לי שגם לי בא איזה פוגי,עודד שיחקת אותה יצא מדהים רואים שהשקעת בו המון איזה סבלנות יש לך יישר כח,זה הלינק של שרשור הבניה של הפוגי http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=20751&highlight=%F4%E5%E2%E9

איך הוא ביחס למוגי? מהיר ומדוייק יותר?

Boogle
16-04-2010, 23:29:25
אין על המוגי, אין על הפוגי, בכלל אין עלינו.

אבל כולם מנסים להיות אבל לא יהיו:

ס ו ו י פ ט

guyst
17-04-2010, 09:36:30
אין על המוגי, אין על הפוגי, בכלל אין עלינו.

אבל כולם מנסים להיות אבל לא יהיו:

ס ו ו י פ ט

על גם וגם וגם שמעת....?
או אצלכם הפולנים.... עיניים גדולות.... :D

ללו
17-04-2010, 14:49:02
איך הוא ביחס למוגי? מהיר ומדוייק יותר?

מבחינת מהירות ביחס לגודלו הוא קצת יותר גדול מהמוגי הרגיל,אפשר להשים עליו סט אפ יותר כבד מהמוגי הרגיל,יכול להיות שמוגי 125-150 יהיה אותו הדבר,אבל כאן מדובר על עבודה שעודד עשה שלא רואים כל יום זה משהו מדהים,צריך לראות כדי להבין,גם אתמול שהטסנו אותו הייתה רוח קצת חזקה והוא כמו פלס באויר,אני חושב שאם ישימו עליו סט אפ חזק הוא יהיה טיל,מה גם בפנים יש יותר מקום לתמרן אפשר להכניס ידיים בלי שום בעיה.

haimgil
19-04-2010, 19:13:51
ללו איך זה שחזרת מהעבודה ולא היתקשרת קיפסו ללו

ללו
19-04-2010, 19:34:16
ללו איך זה שחזרת מהעבודה ולא היתקשרת קיפסו ללו

בואנו איז'ו,באיזה שעה מחר מדליקים את המנגל,נביא את הפאנג'ט נעשה מופע ראווה,מתי בונים איזה פוגי.

mus
19-04-2010, 19:47:29
רגע רגע פוגי זה לא מוגי שהושחז לו האף:)

ללו
19-04-2010, 19:53:54
***חח בדיוק כמו כלב פיקינז עם אף בפנים