PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוגי easyfly - הסטאפ

giladba
17-04-2010, 16:50:03
ש של שלום לכולם,

אני רוצה לשתף אתכם בסטאפ של המוגי (easyfly) שלי. הסטאפ הוא לאנשים שגם רוצים מוגי אבל גם כזה שלא צריך לקרוע איתו את השמיים וסתם לבנות, להטיס ולהנות :).
גיליתי גם שכדאי להתחיל ב DR של 65% כדי לקבל תחושה של התגובות של הטיסן ולא לאבד שליטה או את הטיסן.

בנייה - על פי האתר שעודד הפנה אליו.
משקל סופי עומד על 340 גרם כולל הכל לא כולל סוללה. הדבקתי בדבק מגע כך שאני מניח שהיה אפשר לחסוך עוד כמה גרמים אם הייתי משתמש ב CA.

מנוע (http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4918&Product_Name=Turnigy_28-26-CQ_1300Kv_Brushless_Outrunner) - המנוע הזה סוחב את משקל הטיסן (כולל סוללה) בלי בעיה עם פרופ 7X6, כך שההמראה קלה מאוד, לא צריך להתפלל לפני כל המראה.

איזון הטיסן - מתבצע עם סוללה 1300 (115 גרם), כך שאין צורך בשום תוספת משקל מקדימה. חשוב מאוד לדחוף את הסוללה עד הסוף כדי לקבל איזון נכון (ראו תמונה 3 למטה).

תושבת מנוע - מאלומיניום. מאוד חשוב כדי שנוכל לתקן את זווית המנוע בשטח למקרה הצורך (ראו תמונה 2).

ידית זריקה - חשוב מאוד, לפחות בהתחלה. לזכור למקם אותה בנקודת האיזון של הטיסן (ראו תמונה 4).

טיסה - רגועה מאוד, מאפשרת הטסה של הרבה מעבר ל 10 דקות עם סוללה אחת.

זהו, תהנו מטיסן יפה, מדליק, שדואה כמו דאון, לא "טיל" אבל קל יחסית לשליטה.

גלעד

tisanir
17-04-2010, 16:56:56
יפה מאוד גלעד.
המוגי הקודם שלי טס עם מנוע 19 גרם ופרופ 8X4. לכן אני מכיר את ההרגשה של מוגי פשוט וטוב.
ממליץ להוסיף לשרשור המוגי הגדול.

ניר

michael
17-04-2010, 22:16:14
מתיחת פנים קלה תהיה מבורכת
ואין צורך במנתח פלסטי בכיר
פשוט חתוך עוד אחד ותחליף