PDA

צפייה בגרסה מלאה : דחוף להתקין בודק שגיאות

menachem
21-04-2010, 18:07:59
דחוף להתקין בודק שגיאות יש מודעות שפשוט בושה לקרוא אותם
מנחם:mad:

MDreamer
21-04-2010, 18:17:08
כבר הותקן אחד (http://www.efly.co.il/forums/member.php?u=140) אבל המשתמשים לא מסתדרים איתו:D
זה יוצר חיכוכים.
היום לכל אחד יש אפשרות להתקין pluging בדפדפן שמתקן שגיעוט.
מי שזה באמת חשוב לו ואיכפת לו ומודע לבעיה יעשה זאת.

MDreamer
21-04-2010, 18:17:09
כבר הותקן אחד (http://www.efly.co.il/forums/member.php?u=140) אבל המשתמשים לא מסתדרים איתו:D
זה יוצר חיכוכים.

אייל שפירא
21-04-2010, 18:18:15
ודחוף להתקין מנגנון שמבטל תגובות כפולות. ;)

MDreamer
21-04-2010, 18:20:13
הרמתי להנחתה :)

menachem
22-04-2010, 09:42:07
אז אולי אפשר לשים הודעה שמומלץ להתקין מתקן שגיאות ולתת קישור

sagi
22-04-2010, 10:04:51
מאיין יס לי באיה לקרוה אבריט נכונה ....
יחול לעיות בגלל שעני עם ספקטרום ? :D

guyst
22-04-2010, 10:08:33
לא צריך להיסחף....
מעטים הפוסטים עם השגיאות.
אז מה קרה? אז יש קצת שגיאות....
עדיין קריא ואם כואב קח נורופן....:)

Boogle
22-04-2010, 18:08:45
כבר הותקן אחד (http://www.efly.co.il/forums/member.php?u=140) .

האם אפשר לעדכן לו גרסה שיחליף צבע לכתום :D

b1yossi
22-04-2010, 19:46:20
זה יוצר חיכוכים.

האם אפשר לעדכן לו גרסה שיחליף צבע לכתום :D

ולחצן DISABLE ? :rolleyes:

26112611
23-04-2010, 18:03:39
עני ממש לו מבין אל מה הדיון

עפשר לכשוב... לקמה אנשים קבר יש פה שגיעוט?

nimo
23-04-2010, 18:42:36
מנחם,יש כאלה אנשים שפעם בכמה חודשים בורחת להם אות פה ושם..ויש גם כאלה דיסלקטים..מה עכשיו? הבושה כל כך גדולה שפשוט אי אפשר לקרוא? קח טיפקס ותתחיל לתקן על המסך:)

flatspin
23-04-2010, 19:00:53
כפי שאני רואה את פני הדברים, יש מספר סיבות לשגיאות הכתיב והניסוח.
אחת, טעות נפוצה בהקלדה. מומלץ בחום לכל כותב לקרוא את מה שכתב. לרוב יזהה מיד את הטעות ויתקן אותה לפי שליחת ההודעה.
שניה, הכותב הינו עולה חדש והעברית היא שפה חדשה עבורו. יש לכבד אותו על המאמץ הנדרש ממנו לכתוב בשפה זרה וקשה. יחשוב כל אחד מאיתנו רק איזה מאמץ נדרש ממנו לכתוב לכאן או לשם באנגלית.
שלישית, הכותב דיסלקט. קורה. יש גם כאלו. יש לקבל אותם כפי שהם ולא להעיר כלל. (לרוב) אלו אנשים חכמים ונבונים וטעויות הכתיב אצלם אינן רצוניות. העיקר שאנחנו מבינים אותם ומגיבים לגופו של ענין.
רביעית, אלו ילידי הארץ שעברית היא שפת אמם, שאינם יודעים לנסח משפט אחד ברור. האשמה במקרה זה נעוצה, לדעתי, במערכת החינוך שמעודדת נחשלות. אין כל דמיון בין דרך ההוראה בעת שלמדתי ביסודי ובתיכון ובין צורת ההוראה המקובלת היום. צר לי על הנפגעים, אבל עלינו לקבל אותם בחיבוק חם.

eitan-ro
24-04-2010, 09:02:33
כפי שאני רואה את פני הדברים, יש מספר סיבות לשגיאות הכתיב והניסוח.
אחת, טעות נפוצה בהקלדה. מומלץ בחום לכל כותב לקרוא את מה שכתב. לרוב יזהה מיד את הטעות ויתקן אותה לפי שליחת ההודעה.
שניה, הכותב הינו עולה חדש והעברית היא שפה חדשה עבורו. יש לכבד אותו על המאמץ הנדרש ממנו לכתוב בשפה זרה וקשה. יחשוב כל אחד מאיתנו רק איזה מאמץ נדרש ממנו לכתוב לכאן או לשם באנגלית.
שלישית, הכותב דיסלקט. קורה. יש גם כאלו. יש לקבל אותם כפי שהם ולא להעיר כלל. (לרוב) אלו אנשים חכמים ונבונים וטעויות הכתיב אצלם אינן רצוניות. העיקר שאנחנו מבינים אותם ומגיבים לגופו של ענין.
רביעית, אלו ילידי הארץ שעברית היא שפת אמם, שאינם יודעים לנסח משפט אחד ברור. האשמה במקרה זה נעוצה, לדעתי, במערכת החינוך שמעודדת נחשלות. אין כל דמיון בין דרך ההוראה בעת שלמדתי ביסודי ובתיכון ובין צורת ההוראה המקובלת היום. צר לי על הנפגעים, אבל עלינו לקבל אותם בחיבוק חם.

כל מילה בסלע! אני חושב שמעל ל90% מהטעיות כתיב שיש כאן זה מהסיבה הזו! אבל לגבי החינוך אני מסכים ולא מסכים - זה נכון שמערכת החינוך די מסריחה, אבל בוא לא נשכח מאיפה הכל מגיע... מהבית! הילדים מגיעים לבי"ס עם חינוך של ערסים בריונים מהבית והם משפיעים על שאר הסביבה והמערכת החינוך כבר לא תעזור כי זה הטבע של הילדים וזה מה שהם רואים בבית.
אני לומד באוניברסיטה בב"ש וכשאני הולך\חוזר מהלימודים אני רואה את התנהגות ההורים (אני מדבר כרגע ספציפית לגבי שכונות ג,ד) ואני ממש לא מתפלא אחר כך כשאני רואה את הילדים שלהם בני 10 מעשנים ושותים והם עושים את זה מהסיבה שהם מחקים את ההורים...