PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוצר חדש GYRO 701 FUTABA

motti-74
26-04-2010, 08:22:05
מוצר חדש של פוטבה.....מזכיר את ה- 611 לדעתי...אבל נראה מעניין..
משום שהוא מכיל גוברנור מובנה השולט על הסל"ד דרך השלט...בנוסף תומך במערכת SBUS החכמה של פוטבה בה ניתן לחבר כל רכיב לכל ערוץ במקלט ע"י תכנות מראש ולקבל את התפעול הרצוי בסטיקים.

www.infinity-hobby.com/main/newsdesk_info.php?newsdesk_id=400

שחר לזרוב
26-04-2010, 13:10:09
אני מניח שזו רק שאלה של זמן עד שיתחילו להוציא מערכות אלקטרוניות משולבות כגון זו, גם של חברות אחרות.

בסופו של דבר (גם אם המחיר יהיה גבוה) אני מניח שיהיו מקלטים שמיועדים למסוקים שמלבד מקלט הם יהיו גם גוברנור, ג'יירו, רגולטור, טלמטריה ומי יודע מה עוד ימציאו. אני מהמר על ALIGN שיוציאו כזה ראשונים :D

lior_bar_ami
26-04-2010, 13:24:33
Total G שיצא בקרוב לא יהיה רחוק מהחזון אותו אתה מתאר...

מע' FBL בעלת 3 צירים (עם ג'יירו זנב Mini/Solid G), גוברנור (ATG), רגולטור, ויכולת התממשקות ליח' קליטה לווינית כמו של JR/Spektrum ובעצם שימוש כמקלט.

דווקא בכל מה שנוגע לתיחכום המוצרים שלה, ALIGN בפיגור אחרי המתחרות - הם תמיד דגלו בשיטת ה (KISS (KEEP IT SIMPLE STUPID המוׁכֶרֵת (והם מוכרים...). קח לדוגמא את מע' ה FBL שלהם שאמנם מאוד מאוד קלה לכיוון, אך טכנולוגית נחותה מהגרמניות המקבילות מרחק די גדול...

אגב - גם מע' ה VBAR החדשות לרבות ה MINI לא רחוקות שנות אור עם החזון הזה, וכבר היום יש לך מע' ייצוב מדהימה, עם מע' שמירת זנב מהטובות בעולם (אם לא הכי טובה) - ועם יכולת דומה של התממשקות ליח' קליטה לווינית.

העתיד כבר כאן ;)

lior_bar_ami
26-04-2010, 13:33:44
מוצר חדש של פוטבה.....מזכיר את ה- 611 לדעתי...אבל נראה מעניין..
משום שהוא מכיל גוברנור מובנה השולט על הסל"ד דרך השלט...בנוסף תומך במערכת SBUS החכמה של פוטבה בה ניתן לחבר כל רכיב לכל ערוץ במקלט ע"י תכנות מראש ולקבל את התפעול הרצוי בסטיקים.

www.infinity-hobby.com/main/newsdesk_info.php?newsdesk_id=400

אולי ההשקעה הכי מיותרת של FUTABA מאז אי פעם....

לא מצליח להבין חברה שמשקיעה במוצר שהוא SOON TO BE נחלת העבר, כשכל החברות מתעלות את המאמצים שלהם לפתח ולהוציא מע' ייצוב ב 3 צירים - והם עדיין תקועים במע' עם ג'יירו זנב (ציר סיבסוב בלבד).

ואם זה לא מספיק, לקחו את אחת היח' גוברנור הגרועות שקיימות היום בשוק ה GV-1 וממישקו אותה לתוך מוצר טוב (יחסית) - ה GY611, והכול כדי לתת לו שם חדש ולמכור אותו ביותר כסף...

חבל, כי את הסוס לפיתוח מע' ייצוב זנב (דהיינו ג'יירו) במידות קטנות פוטאה תפסה היטב עם ה GY520 המעולה שלה, שאפילו לא נופל מה 611 - ובמקום להתקדם משם, נראה שבמהלך זה הם הלכו קצת אחורה, וחזרו לעיצוב המיושן של ג'יירו גדול עם Amplifier בלי יכולת חיבור למחשב...

נאור
26-04-2010, 14:02:21
לדעתי המוצר הזה יצא בעיקר בכדי להשלים את מערכת ה SBUS

lior_bar_ami
26-04-2010, 19:21:42
ועדיין זה לא מצדיק את קיומו, לא בעידננו...

guyro
26-04-2010, 20:01:31
ועדיין זה לא מצדיק את קיומו, לא בעידננו...

אני בטוח שפוטבה יודעים מהם עושים ויש להם פלח שוק מספיק טוב...

lior_bar_ami
26-04-2010, 20:13:46
אני בטוח שפוטבה יודעים מהם עושים ויש להם פלח שוק מספיק טוב...

זה שאתה בטוח זה יופי, טעויות עסקיות חברות עושות - ואני סבור שזו טעות..

הם מאמינים במוצר שזמן המדף שלו כנראה יהיה נמוך מאוד, במיוחד עם החלופות הלא פחות טובות - ואולי אף יותר טובות, הקיימות בשוק.

גילוי נאות - הכותב הוא אוהב מושבע של מוצרי FUTABA.

guyro
26-04-2010, 20:19:33
זה שאתה בטוח זה יופי, טעויות עסקיות חברות עושות - ואני סבור שזו טעות..

הם מאמינים במוצר שזמן המדף שלו כנראה יהיה נמוך מאוד, במיוחד עם החלופות הלא פחות טובות - ואולי אף יותר טובות, הקיימות בשוק.

גילוי נאות - הכותב הוא אוהב מושבע של מוצרי FUTABA.

מה אתה כזה "אלים" היום ?:D

lior_bar_ami
26-04-2010, 21:19:19
איזה אלים? מקסימום עלים... :D:D

guyro
26-04-2010, 21:21:24
איזה אלים? מקסימום עלים... :D:D

נו, רואים אותך ביולי השנה ?