PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על DX7

SEVEN
30-04-2010, 10:05:17
היי,

אני רוצה להזמין את ה-DX7 בגרסת המשדר בלבד. שמתי לב שהוא מופיע כ:
DX7 7-Channel Air Transmitter Only MD2

או כ:

DX7 7-Channel Heli Transmitter Only MD2

בשניהם מפורט בתכונות כי הוא מתאים לטיסנים ומסוקים, מישהו יודע מה ההבדל אם בכלל ?

תודה

rafulikos
30-04-2010, 10:29:40
קודם כל אני מציע לך לחפש קצת תשובות בפורום לפני שאתה מעלה שאלה כי הכל כבר נאמר .

אם תבדוק תגלה שלא כל כך פשוט להזמין "מוצרי רדיו" ללא אישור של משרד התקשורת אלא אם כן אתה מביא את זה במזוודה !

דבר שני השלט לא מתאים לך כי הוא מארה"ב ושם עובדים בMD2 שלא כמו באירופה ובישראל .

אתה צריל MD1 , משמע TROT בצד שמאל ולא ימין .

SEVEN
30-04-2010, 10:48:09
התגובה שלך מיותרת, מה גם שאתה טועה לגבי MD1 ... בדיוק הפוך.

עדיף שתגיב אם יש לך אינפורמציה שיכולה לעזור.

בהנחה שבעתיד ארצה גם להטיס טיסן ולא רק מסוק, איזה מהם עדיף על השני ?

תודה

bendisar
30-04-2010, 10:48:53
קודם כל אני מציע לך לחפש קצת תשובות בפורום לפני שאתה מעלה שאלה כי הכל כבר נאמר .

אם תבדוק תגלה שלא כל כך פשוט להזמין "מוצרי רדיו" ללא אישור של משרד התקשורת אלא אם כן אתה מביא את זה במזוודה !

דבר שני השלט לא מתאים לך כי הוא מארה"ב ושם עובדים בMD2 שלא כמו באירופה ובישראל .

אתה צריל MD1 , משמע TROT בצד שמאל ולא ימין .

לא מדוייק

קודם כל,
בארץ משתמשים ב- MODE 2, בו המצערת נמצאת בצד שמאל, ב-MODE1 המצערת נמצאת בצד ימין, ומשתמשים בו בדרך כלל באירופה, וגם שם בצורה מצומצמת, לכן הבחירה של אדון שבע היא נכונה

ועכשיו נעבור אליך אדון שבע
היות ואתה מתכנן להטיס מסוקים אתה צריך את גרסאת ה HELI, מבחינת תוכנה שני השלטים זהים אבל יש הבדל במיקום המתגים בין גרסאת המסוקים (HELI) לבין גרסאת הטיסנים (AIR), היות ואתה מתכנן על מסוקים גרסאת המסוקים תהיה נוחה יותר. אבל גם לא תהיה לך שום בעייה להטיס טיסנים איתה. בנוסף תסתכל באזור המאמרים בפורום וחפש את המדריך להוצאת אישור ממשרד התקשורת ליבוא מערכות רדיו בארץ. אתה חייב את זה כי במקרה והשלט יתפס במכס ולא והיה לך אישור השלט יוחרם
מקווה שעזרתי
אלעד

SEVEN
30-04-2010, 10:52:03
תודה רבה אלעד, עזרת.
החיפוש אצלי לא ממש עובד ולכן יכול להיות שאני ממחזר שאלות.
בכל מקרה ... מנסיונך, להטיס מסוק וטיסן יחדיו עם אותו שלט, איזו בחירה עדיפה ?

תודה.

guyst
30-04-2010, 11:01:16
תזמין בגרסת המסוקים, גם לי יש כזה ואני מטיס טיסנים.
בגירסת המסוקים כמה מהמתגים ממוקמים מעט שונה והסטיק של המנוע הולך חלק. כפי שאמרתי הוא מתאים גם לטיסנים.

guyst
30-04-2010, 11:02:20
תודה רבה אלעד, עזרת.
החיפוש אצלי לא ממש עובד ולכן יכול להיות שאני ממחזר שאלות.
בכל מקרה ... מנסיונך, להטיס מסוק וטיסן יחדיו עם אותו שלט, איזו בחירה עדיפה ?

תודה.

מסוקים

bendisar
30-04-2010, 11:02:33
הבחירה העדיפה היא גרסאת המסוקים, מכיוון שלמסוקים מיקום המתגים האלה הוא קריטי אבל לטיסנים ממש לא. לכן לא תהיה לך שום בעייה להטיס טיסנים עם שלט בגרסאת המסוקים, שכחתי גם להוסיך שבגרסאת הטיסנים המצערת לא זזה חלק, אלא בקליקים. דבר שדי מפריע בהטסת מסוקים
מניסיון של רבים בפורום אין שום בעייה להטיס טיסנים עם גרסאת המסוקים
אני אישית מטיס גם מסוקים וגם טיסנים עם שלט שהוא בגרסאת מסוקים (JR9303) ונהנה מכל רגע:)
דרך אגב הנה קישור (http://efly.co.il/forums/showthread.php?t=2661&highlight=%E9%E1%E5%E0+%F9%EC%E8) למאמר ליבוא מערכת רדיו לארץ

SEVEN
30-04-2010, 11:04:26
תודה רבה לכם :)
אני אלך על גרסת המסוקים ... סופ"ש נעים!

yaron78
30-04-2010, 13:44:52
שלום 7
אולי תוכל לשים פה קישור מהיכן אתה מזמין?מחיר וכו...
חוץ מזה אני מבין שצריך לבקש אישור לייבא.. לפני שהמשדר מגיע? או כשהוא כבר במכס?
למשל נניח ואני מזמין משדר והמשלוח הוא דרךאס יו פי אס מהיר עם מעקב אבל בטוח זה מכס וחייב אישור..מה התהליך מדוייק מישהו יודע?