PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! איבוד קליטה בdx7 וריסק בעיכבות כך

gal
15-05-2010, 11:50:36
אמש בוצע טסט פלייט להוק היפיוף שלי של e flight (שהבונה שלו זה שי מהפורום שעשה עבודה מצוינת ואף ביצע את הטסט ) אבל בשלב מסוים הטיסן פשוט איבד קליטה במרחק של בערך 200 מטר וצלל לאדמה דבר דומה קרה לי לאחר מכן עם הבנדיט שלי שיצא בשלום מהסיפור אבל ביצענו בדיקת טווח על שלושה מקלטים שונים כולם full range ופשוט מסתבר*שהשלט מפסיק לשלוט לאחר בערך 100 מטר יש למישהו רעיון מה יכול לגרום לכך עזרתכם נדרשת
גל

Observer
15-05-2010, 12:00:01
ראשית, צר לי בצערך.
כדי שנוכל לעזור לך להבין מה קרה שם, תהיה חייב לספק יותר פרטים ובעיקר תמונות על איזה ואיך המקלט היה מותקן, באיזו סוללת מקלט (או UBEC) השתמשתם, ואיך בוצעה בדיקת טווח.
בלי פרטים נוספים לא נוכל לעזור.

גיא חנוך
15-05-2010, 12:12:06
אם זה קרה בשני טיסנים הייתי בודק את אנטנת המשדר.. אם חטפה מכה בעבר או נשברה והודבקה זו הסיבה

לא סתם עשו כפתור לבדיקת טווח במשדר. . מומלץ לבדוק לפני כל יום הטסה

gal
15-05-2010, 12:12:41
הבדיקה נעשתה על שלושה מקלטים שונים 7000,6100,6200 עם לוין ואנטנה ב90 מעלות הבקרים כולם של טורנגי 80 60 40 אמפר ובדיקת הטווח נעשתה תוך פתיחת מצערת ונסיעה ברכב עד לאיבוד שידור כשכול הזמן אני בסלולרי עם שי שנשאר עם הטיסנים ששרדו

liran
15-05-2010, 12:15:33
דאגת לטעון את סוללת המשדר לפני ההטסה?

Shay
15-05-2010, 12:19:13
זו סוללת ליפו המתח היה על 12.5 וולט

gal
15-05-2010, 12:42:28
בוקר טוב שי

Shay
15-05-2010, 12:48:07
בוקר טוב גל

Observer
15-05-2010, 12:55:40
גם לא קיבלנו תשובה עם איזו סוללת מקלט השתמשתם (אם ב BEC של הבקר זה רמז ראשון למה שקרה).
שנית - לא ביצעתם בדיקת טווח כראוי.
על פניו ובלי שלפני כל הפרטים - המקלטים נכנסו ל-RESET כשצריכת הזרם עלתה עם תחילת השימוש בסרוואים.

אני מחכה לשמוע מה מקור ההזנה למקלט ולסרוואים.

gal
15-05-2010, 13:12:57
למקלט ולסרוואים סוללת 4 תאים וbec של טורנגי ואם תקרא כמו שצריך תראה שמדובר על שלושה מקלטים שונים שלושה בקרים שונים שלושה טיסנים שונים ושלוש סוללות שונות ובכולם הבעיה זהה ככה שלא נראה לי שהבעיה היא bec

Observer
15-05-2010, 13:21:52
למקלט ולסרוואים סוללת 4 תאים וbec של טורנגי ואם תקרא כמו שצריך תראה שמדובר על שלושה מקלטים שונים שלושה בקרים שונים שלושה טיסנים שונים ושלוש סוללות שונות ובכולם הבעיה זהה ככה שלא נראה לי שהבעיה היא bec

ולי דווקא כן נראה.
אבל אני רק משער - ברור שהכל מצביע על המכנה המשותף (משדר) אבל על תזלזל במכנה המשותף הנוסף והוא ה BEC.

Shay
15-05-2010, 13:31:07
האם אתה חושב שהבעיה הייתה הפרעות שנגרמו ממנו?
הייתה טבעת פיריט על שני הבקרים

haimz24
15-05-2010, 13:53:09
לי היייתה תבעיה ב dx6 והסתבר שזה הבקר שהיה תקול, כשמדובר ב 3 טיסנים שונים עם מקלטים שונים שכולם מגיבים אותו הדבר לאחר 100 מ' לא מגיבים יותר כנראה שמדובר במשדר..

alon-zil
15-05-2010, 14:14:52
רגע DX6 או DX6I לי יש את הישן ולי אף פעם לא היתה בעיה השלט חוץ מפעם אחת שהסוללה בשלט הישתחררה מהחיבור שלה והמסוק שלי למזלי היה LAMA V4 המשיך לעלות וחיכיתי 5 דקות עד שהוא ירד בקיצור כדי ליבדוק את החיבורים של הסוללה בשלט ליפעמים הם רופפים.

דניאל דקל
15-05-2010, 14:21:22
אני הוכחתי זאת מדעית על DX5 , ולא ע"י ספקולציות

רכשתי זמזם של GWS, אשר מתחיל לזמזם לאחר סגירת שלט/איבוד סיגנל

כפי שציפיתי, בזמן הטסת האפרנטיס שלי שמעתי כל 10-20 שניות את הביפר נותן ביפ קצר,

עובדה המעידה על אובדן קליטה זמנית

אני חושב שהדבר הטוב ביותר שהפורום הזה יכול לעשות בנושא,

זה להפסיק להמליץ על הטכנולוגיה המיושנת של ספקטרום, DSM, שאמינותה מוטלת בספק ע"י רבים וטובים

בכל רחבי הרשת

והנה ריכוז תקלות של ספקטרום, שקרו במהלך חוג טיסנאות שאני מעביר

1. השלט של אחד החניכים מסוג DX5 התקלקל לאחר כחודש, החליפו במסגרת אחריות. כעת המקלט שלו כנראה תקול, כיוון שלא יוצאת פקודת מתח למנוע (ניסינו להחליף בקר ומנוע, הבעיה לא נפתרה)

2. מקלט DX7 שלי הוחלף לאחר שאי אפשר היה לעשות איתו BINDIG

3. איבוד שליטה עם שלט DX5 ע"י אחד החניכים שלי. קרה בזמן נחיתה. בפעפ הראשונה חשבתי שהזדקר, בפעם השניה ניסיתי להציל וראיתי שהוא צודק. לאחר BINDING מחודש התופעה לא חזרה.

4. ניסיון להטיס ללא מקלט הלווין. ביררתי בחנות טיסנים ואמרו לי שאפשר, אבל זה פחות בטוח. ובכן, הסופר זום הישן והמרוט שלי מודיע לכם כי הדבר באמת בעייתי - כל הגוף נשבר לחתיכות...

asafsee
15-05-2010, 14:23:48
אכן עושה רושם שמדובר בבעיית משדר, יתכן גם שישנו נזק כלשהו ליחידת השידור בשלט
מומלץ מאוד לשלוח את השלט לבדיקה בהורייזן

MDreamer
15-05-2010, 14:53:31
אם זה קרה בשני טיסנים הייתי בודק את אנטנת המשדר.. אם חטפה מכה בעבר או נשברה והודבקה זו הסיבה

לא סתם עשו כפתור לבדיקת טווח במשדר. . מומלץ לבדוק לפני כל יום הטסה
בכל משדר 2.4 אם האנטנה התקנתקה והמודול פעיל גרמת נזק בלתי הפיך. מה שאתה מתאר בדיוק מתאים למשדר שפעל ללא אנטנה שניה ואז חוברה לו אנטנה.
האם השלט חדש אצלך?

ללו
15-05-2010, 15:51:13
בכל משדר 2.4 אם האנטנה התקנתקה והמודול פעיל גרמת נזק בלתי הפיך. מה שאתה מתאר בדיוק מתאים למשדר שפעל ללא אנטנה שניה ואז חוברה לו אנטנה.
האם השלט חדש אצלך?
אני יגיד לכם את זה עוד 1000000000000 פעם עד שתבינו,אחרי שזה יעלה לכם הרבה בכיס תגידו ללו צדק

tisanir
15-05-2010, 16:01:45
אני יגיד לכם את זה עוד 1000000000000 פעם עד שתבינו,אחרי שזה יעלה לכם הרבה בכיס תגידו ללו צדק

אתה רוצה להגיד עוד משהו נגד ה DX7? או שכבר אמרת הכל?
אני מאוד מחבב אותך אבל נמאס כל יום לשמוע תלונות מצידך. הבנו שאתה לא אוהב את שלטי ספקטרום וש DSM2 זו חרא טכנולוגיה.
די! יש מספיק אנשים שמרוצים מהשלט ולא רוצים לשמוע את ההערות האלה כל יום מחדש.

ניר

ללו
15-05-2010, 16:10:35
אתה רוצה להגיד עוד משהו נגד ה DX7? או שכבר אמרת הכל?
אני מאוד מחבב אותך אבל נמאס כל יום לשמוע תלונות מצידך. הבנו שאתה לא אוהב את שלטי ספקטרום וש DSM2 זו חרא טכנולוגיה.
די! יש מספיק אנשים שמרוצים מהשלט ולא רוצים לשמוע את ההערות האלה כל יום מחדש.

ניר

נימאס גם לקרוא כאן כל יום מישהו שיש לו בעיה עם השלט הזה,מצד אחד אתם עולים כאן עם בעיות של השלט,מצד שני אתם מעריצים אותו,לאחר ניסיון מר עם השלט הזה זכותי להביע דעה,ואם לא מתאים לך אל תקרא אותה,שאתה רואה הודעה מללו תדלג.

tisanir
15-05-2010, 16:12:56
שאלה: היה נעים לך אם כל יום שרשור הייתי כותב שהפוטאבה 8 שלך הוא חרא שלט? אני מניח שלא. אז למה להמשיך ולטחון מים?

nir
15-05-2010, 16:17:21
גל, צריך לציין עוד משהו חשוב:
1. שני הטיסנים איבדו את הקשר בדיוק באותה נקודה באוויר ונפלו לא רחוק אחד מהשני.
2.שני הטיסנים איבד ו את הקשר מייד לאחר שניסינו לקזז אותם באוויר.

לפי דעתי יש פה בהחלט סיבה טובה לבדוק את השלט באופן מקצועי.

ללו
15-05-2010, 16:19:40
לא אני פתחתי את השרשור על השלט,אני בסך הכל מגיב וזה דבר מקובל,אני לא משמיץ מלכתחילה,אני בסך הכל עונה לשרשורים,זוהי לא רק דעתי אלה יש כאן עוד אנשים שהם בדעה שלי,שחכת שמדובר בפורום שכל אחד מביע את דעתו,תפתח rcg תראה מה קורה שם.

דניאל דקל
15-05-2010, 16:34:25
ללו, אני איתך ב 100%

תמשיך להשמיע את קולך כנגד ספקטרום, הפורום הזה הפך לתומך נלהב שלו

ובעקבות זאת אנשים רבים ניכבו

אולי אני ואתה נציל את העולם מפניו :D

נ.ב

מציע לכל מי שיש לו ספקטרום לבצע את הבדיקה שביצעתי עם הזמזם ולהעלות את תוצאותיו לכאן

רק כך אפשר ליישב סוגיה זו אחת ולתמיד

nir
15-05-2010, 16:46:01
never ending story

tisanir
15-05-2010, 16:56:30
never ending story

לצערנו...

leetal
15-05-2010, 17:00:49
גל, כמה עובדות:
1. הבעיה לא בטיסנים.
2. הבעיה לא במקלטים, לא יכול להיות ששלושתם התקלקלו ביחד.
3. הבעיה לא ב-becים, גם כי לא יכול להיות ששלושתם התקלקלו ביחד, וגם הם עבדו עם המקלטים שלך קודם (אז הם כן מתאימים לספקטרום)
4. הבעיה לא במודול השידור, כי אם כן, בבדיקת הטווח שביצעתה ההיתה מתגלה הבעיה. אם המודול נדפק בגלל שהוא עבד בלי אנטנה, אז הוא לא ישדר בכלל (מנסיון)

המסקנה:
לדעתי הבעיה היא הפרעות רדיו בשטח (בגלל משדר אחר או סתם הפרעות), תנסה לעשות ביינד מחדש לכל המקלטים שלך, בכדי שהם יעברו לפעול בתדר חדש, זה אוליי יפתור לך את הבעיה. זה בגלל בעיה ידועה (נוספת..) בספקטרום שיש אמנם קפיצת תדר אבל הקפיצה היא לתדר סמוך כך שגם בו יכולה להיות הפרעה.

ללו
15-05-2010, 17:31:35
גל, כמה עובדות:
1. הבעיה לא בטיסנים.
2. הבעיה לא במקלטים, לא יכול להיות ששלושתם התקלקלו ביחד.
3. הבעיה לא ב-becים, גם כי לא יכול להיות ששלושתם התקלקלו ביחד, וגם הם עבדו עם המקלטים שלך קודם (אז הם כן מתאימים לספקטרום)
4. הבעיה לא במודול השידור, כי אם כן, בבדיקת הטווח שביצעתה ההיתה מתגלה הבעיה. אם המודול נדפק בגלל שהוא עבד בלי אנטנה, אז הוא לא ישדר בכלל (מנסיון)

המסקנה:
לדעתי הבעיה היא הפרעות רדיו בשטח (בגלל משדר אחר או סתם הפרעות), תנסה לעשות ביינד מחדש לכל המקלטים שלך, בכדי שהם יעברו לפעול בתדר חדש, זה אוליי יפתור לך את הבעיה. זה בגלל בעיה ידועה (נוספת..) בספקטרום שיש אמנם קפיצת תדר אבל הקפיצה היא לתדר סמוך כך שגם בו יכולה להיות הפרעה.

תגיד לי מה ניסגר איתך על מה אתה מדבר בכלל איזה הפרעות רדיו,בספקטרום לעולם אין הפרעות רדיו,זו המערכת הטובה בעולם אף פעם אין הפרעות רדיו,אולי לפעמים מידי פעם,פעם כן,פעם לא,ופעם למה לא,חברים תקנו פוטאבה השלט הטוב בעולם,נסו ותראו שאני צודק

asafh1
15-05-2010, 17:48:33
אמרתי בשירשור קודם ואומר עכשיו DX7 חרא של שלט

nir
15-05-2010, 17:48:53
תגיד לי מה ניסגר איתך על מה אתה מדבר בכלל איזה הפרעות רדיו,בספקטרום לעולם אין הפרעות רדיו,זו המערכת הטובה בעולם אף פעם אין הפרעות רדיו,אולי לפעמים מידי פעם,פעם כן,פעם לא,ופעם למה לא,חברים תקנו פוטאבה השלט הטוב בעולם,נסו ותראו שאני צודק

אתה מודע לכך שאתה פותח במלחמת עולם שלישית ?!?!
עזוב, למה זה טוב ?
שכל אחד יטיס עם מה שטוב לו וכולם יהיו מאושרים.
בסה"כ כולם טובים.

והכי חשוב......... לנחות בשלום.

ללו
15-05-2010, 18:06:34
עזוב, למה זה טוב ?
בסה"כ כולם טובים.

בחתימה שלך אני רואה שאתה שייך למשפחתנו פוטאבה,הנחיתה זה החלק הכי חשוב בהטסה בתנאי שאין לך הפרעות רדיו:D,ברגע זה אני יותר לא מגיב,אבל אם מישהו ינסה להתחכם איך כתבת למעלה מלחמת עולם שלישית,במלחמה רק אחד מנצח ובמקרה הזה פוטאבה,שבת שלום

guyst
15-05-2010, 18:24:50
עזוב, למה זה טוב ?
בסה"כ כולם טובים.

http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif

guyst
15-05-2010, 18:58:47
חברים יקרים,

גל - בגלל הסאגה של ה-DX7 שנחמד לשמוע עליה מידי פעם:), מצטער בשבילך ואני מקווה שהטיסנים יחזרו במהרה לאויר (לא סיפרת מה הנזק).
היום בשטח הייתי עד לפוטבה 10 ערוצים (72 - לא זוכר את הדגם הספציפי) שהיו לו הפרעות על הקרקע ובבדיקת טווח המשיכו ההפרעות ואף ערוץ המנוע נפתח לבדו. לא היו אנשים על אותו התדר. לא ברור אם זה הרדיו, המקלט, המערכת החשמלית או דבר אחר.
למרות התקלה בפוטבה, אתם לא רואים אותי (בעל DX7 גאה עדיין:)) בא ומלכלך על פוטבה. קורה. בכל מערכת אני מניח. במערכת של $30 ומערכות של $500.
מה שמפריע לי שאין פה דיון ענייני! נכון שיש פה הרבה בעלי ספקטרום (אולי ברוב) ושממליצים בחום כי הם מרוצים מהמערכת שלהם. אז מה??? בעלי ה"לא" ספקטרום, אתם מרוצים מהמערכת שלכם? נהדר! ספרו זאת ברוח חיובית על המערכת שלכם. לכלוך על המערכת המתחרה לא תעזור לאף אחד, אפילו לא ליצרן ספקטרום - אנחנו קול חלושה לעומת המשדרים שנמכרים בכול העולם. לא תפילו את חברת JR או ספקטרום....;)
הרדיו הבא לשלי במרוצת השנים יהיה JR או פוטבה או אחר. אני תמיד פתוח לדברים חדשים ולא פוסל אחרים.
אני מציע וקורא פה לכולם (לא רק ל"קבועים" שמלכלכים על ה"די-איכסים"), בואו נתבגר ונחליף ערוץ. זה לא תורם למקצועיות של הפורום.
יש לכם דעה עיניינית עם סימוכין (ושלא נשמעה פה מעולם או לפחות 10 פעמים), תשמיעו אותה באופן מקצועי ללא תיבולים:cool:

תודה!

Shay
15-05-2010, 19:11:09
חברים יקרים,

גל - בגלל הסאגה של ה-DX7 שנחמד לשמוע עליה מידי פעם:), מצטער בשבילך ואני מקווה שהטיסנים יחזרו במהרה לאויר (לא סיפרת מה הנזק).
F-9 כן הנסע הקדמי נכנס אל תוך הגוף. כני נסע אחרויים התעקמו
HAWK BAe נכנס 90 מעלות באדמה כל האף נמעך סוללת הליפו התפוצצה יש צורך לחזק מבפנים את כל האף ולצבוע מחדש
Bandit הכנפף הימנית נפרדה מהשמאלית, שני סדקים בגוף.
היום בשטח הייתי עד לפוטבה 10 ערוצים (72 - לא זוכר את הדגם הספציפי) שהיו לו הפרעות על הקרקע ובבדיקת טווח המשיכו ההפרעות ואף ערוץ המנוע נפתח לבדו. לא היו אנשים על אותו התדר. לא ברור אם זה הרדיו, המקלט, המערכת החשמלית או דבר אחר.
למרות התקלה בפוטבה, אתם לא רואים אותי (בעל DX7 גאה עדיין:)) בא ומלכלך על פוטבה. קורה. בכל מערכת אני מניח. במערכת של $30 ומערכות של $500.
מה שמפריע לי שאין פה דיון ענייני! נכון שיש פה הרבה בעלי ספקטרום (אולי ברוב) ושממליצים בחום כי הם מרוצים מהמערכת שלהם. אז מה??? בעלי ה"לא" ספקטרום, אתם מרוצים מהמערכת שלכם? נהדר! ספרו זאת ברוח חיובית על המערכת שלכם. לכלוך על המערכת המתחרה לא תעזור לאף אחד, אפילו לא ליצרן ספקטרום - אנחנו קול חלושה לעומת המשדרים שנמכרים בכול העולם. לא תפילו את חברת JR או ספקטרום....;)
הרדיו הבא לשלי במרוצת השנים יהיה JR או פוטבה או אחר. אני תמיד פתוח לדברים חדשים ולא פוסל אחרים.
אני מציע וקורא פה לכולם (לא רק ל"קבועים" שמלכלכים על ה"די-איכסים"), בואו נתבגר ונחליף ערוץ. זה לא תורם למקצועיות של הפורום.
יש לכם דעה עיניינית עם סימוכין (ושלא נשמעה פה מעולם או לפחות 10 פעמים), תשמיעו אותה באופן מקצועי ללא תיבולים:cool:

תודה!

לדעתי עם טיפה השקעה הם יעלו לאוויר תוך חודש מקסימום(בגלל התיקון המורכב יחסית של ההוק)

gal
15-05-2010, 22:07:00
בעזרת השי

דניאל דקל
15-05-2010, 23:28:08
פתחתי שרשור בפורום הראשי תפוז כדי ללבן את הסוגיה הזו אחת ולתמיד

יש כבר דיווח טרי על ריסוק של טיסן 50 סמ"ק בשמרת שהוטס עם DX7

הם טוענים שסוללת המקלט נבדקה ונמצאה תקינה

Boogle
16-05-2010, 00:28:01
אני מציע לך , גל, לבדוק שלא נתקע לך לחצן בדיקת הטווח. אם יש לך סיגנל חלש שמספיק ל100 מטר זה תואם לעוצמה של המשדר כשהלחצן בדיקה לחוץ. בהחלט יתכן והוא נתקע לך.

ואגב , חוויתי ביום שישי איבוד רדיו בטיסן שלי, הייתי בטוח שזה בגלל שגיא עמד לידי עם הDX7 שלו שהשרה אווירה רעה. ....., בעסה, הסתבר שבקר HK25 היה דפוק והתיך את הבדיל של כל החוטים שלו באויר. (לטיסן שלום :))

guyst
16-05-2010, 00:37:24
http://images.google.com/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.sunhairsimscreations.com/forum/images/smilies/clap-animated-animation-clap-smiley-emoticon-000340-large.gif&ei=jMvdS_DsHdGHkQXL6aycBw&sa=X&oi=image_landing_page_redirect&ct=legacy&usg=AFQjCNGnwz2qJBVg5b3TVNsvpL-8vI2Drg

דניאל דקל
16-05-2010, 21:28:06
שימו לב ללינק הבא

http://www.rcmodelreviews.com/ar500problem.shtml

guyst
16-05-2010, 21:59:29
שימו לב ללינק הבא

http://www.rcmodelreviews.com/ar500problem.shtml

ושימו לב ללינק הבא:

http://www.rcmodelreviews.com/futabafasstfoobar.shtml
Problems for Futaba FASST owners
RECALL IN EUROPE BUT NOT THE USA

אז מה? אז אני בא ומלכלך בכל שירשור אפשרי על פוטבה???

נמאס כבר! קצת מקצועיות!!!

ובכלל מה הקשר בין AR500 למקלטים בהם גל השתמש???
גל כרגע מבואס ומנסה לפתור את בעיותיו ולא צריך שידרכו עוד ועוד.

ניר, מנהלי פורום, אנא טפלו בתופעה הזאת. זה לא יתכן שכל שירשור זה יכנס!

nir
16-05-2010, 22:49:11
ושימו לב ללינק הבא:

גיא צודק.
חברים, מי שרוצה להתיחס למקרה של גל מוזמן ומבורך.
אני מבקש מלחמות של מי יותר טוב ושל מי יותר גדול לא בשרשור הנ"ל.

תודה.

דניאל דקל
17-05-2010, 01:14:55
ושימו לב ללינק הבא:

אתה מדבר על מקצועיות?
מצאת את המילה FUTABA PROBLEM בגוגל והחלטת לקפוץ על המציאה כמוצא שלל רב
בכלל לא ברור מקריאה מעמיקה איזה בעיה קיימת ואם הצליחו להוכיח אותה
אם היית קורא עד הסוף היית מגיע לשורה הבאה:

From a technical perspective, FASST remains probably the most sophisticated and robust 2.4GHz spread spectrum system on the market. From a marketing and support perspective it depends very much on which part of the world you live in as to the quality of service you receive.

ZvikaF
17-05-2010, 05:37:48
אם הטיסנים הפסיקו לקלוט באותו איזור זה בהחלט יכולה להיות הפרעה בתדרים, זה בסביבת בתים ?

לדוגמא = יש לי מערכת שידור וידאו לא איכותית שמשתקת את כל תקשורת 2.4 בסביבה שלה שהיא מופעלת.

tisanir
17-05-2010, 06:15:35
היי גל,
מה שאתה מתאר נשמע כמו נקודה בעייתית בשטח.
הייתי ממליץ לקפוץ למקום ההתרסקות ולוודא שאין שום אנטנות באיזור.
במנחת שחק למשל יש נקודה שבה מערכת DSM2 נופלת. 5 טיסנים איבדו קשר רדיו (לא באותו היום) וכשהגענו לחפש את הטיסן, מצאנו באותו איזור גם טיסנים קודמים שהתרסקו עם ספקטרום.
עדיין, DX7 זו מערכת מעולה ואם יודעים לתפעל אותה, נהנים ממנה מאוד.

ללו
17-05-2010, 07:10:11
ושימו לב ללינק הבא:

גיא כל זמן שאני לא עובר על חוקי הפורום כגון קללות או משהו דומה,אף אחד כולל מנהלי הפורום לא יכולים לסתום לי את הפה,זכותי בכל פעם שמישהו יעלה שרשור זכותי להגיב לו ברעות עיני,אני לא מבזה אף אחד ובטח לא משמיץ אף אחד,אם שמת לב לא אנחנו אלה שפותחים שרשורים ויורדים על די איכס 7,אתם אלה שפותחים כל פעם שרשור עם איזו תקלה בדי איכס ואנחנו בסך הכל מגיבים כרעות עינינו,לזה נועד הפורום שכל אחד יכול להביע את דעתו בנושא,לקרוא למנהלי הפורום להתערב זה כמו ילד בגן שאמרו לו משהו והוא ניפגע ורץ לגננת,ואם שמת לב אני כבר לא מגיב בנושא הזה בכלל,בוא נעבור נושא יש דברים אחרים יותר חשובים,שיהיה יום טוב.

IttaiP
17-05-2010, 07:12:03
דניאל דקל...
היה מאוד נחמד אם גם היית שם לינק לזמזם ההוא של GWS שנדע מיהו ואיפה לרכוש אותו :)
וכללית יותר - היה מאוד נחמד אם המשתתפים בפורום יטמיעו את העניין של "קניתי X" ויסמנו את X בלינק המתאים שמפנה למוצר ולספק :D

איתי

נ.ב. ה DX6I שלי בינתיים בארון כי המערכת הסינית של 9 ערוצים (יענו TURNIGY) עם המקלטים הפושטים של הסיני מתפקדת אצלי מצויין ויש עוד משתמשים מרוצים כמוני באיזור.

guyst
17-05-2010, 07:36:01
גיא כל זמן שאני לא עובר על חוקי הפורום כגון קללות או משהו דומה,אף אחד כולל מנהלי הפורום לא יכולים לסתום לי את הפה,זכותי בכל פעם שמישהו יעלה שרשור זכותי להגיב לו ברעות עיני,אני לא מבזה אף אחד ובטח לא משמיץ אף אחד,אם שמת לב לא אנחנו אלה שפותחים שרשורים ויורדים על די איכס 7,אתם אלה שפותחים כל פעם שרשור עם איזו תקלה בדי איכס ואנחנו בסך הכל מגיבים כרעות עינינו,לזה נועד הפורום שכל אחד יכול להביע את דעתו בנושא,לקרוא למנהלי הפורום להתערב זה כמו ילד בגן שאמרו לו משהו והוא ניפגע ורץ לגננת,ואם שמת לב אני כבר לא מגיב בנושא הזה בכלל,בוא נעבור נושא יש דברים אחרים יותר חשובים,שיהיה יום טוב.

איש יקר, לא אליך הכוונה. יש אנשים ש50% מהתגובות שלהם זה בנושא אחד... ;)

guyst
17-05-2010, 22:02:20
גל, הייתי מציע לך לבדוק את מה שבוגל הציע. קראתי ב-RCG על עוד מישהו שהייתה לו בעייה בכפתור בדיקת הטווח.

tisanir
17-05-2010, 22:47:33
גל- האם במקרה יש לך סטנד לשלט מאחורה?