PDA

צפייה בגרסה מלאה : futaba 10 vs jr9303

szgal
15-10-2008, 21:44:47
מתלבט בין שתי המערכות עבור המסוקים שלי.
מה לדעתכם עדיף ? (לא להתייחס למחיר)
תודה.

אורח
15-10-2008, 22:43:50
תודה.

אתה מתחיל באלימות.:mad: אני מציע לפני שאתה שואל את השאלה הזאת להביא הרבה מטפים לכיבוי אש,להתקשר לתחנת המשטרה הקרובה,ובכלל להודיע לזרועות הביטחון על השאלה הזאת בפורום.

אבל אחרי שהתלוצצנו קמעה.אז ככה.נתחיל בוידוי קטן.מאז שמערכת ה ZHP שלי עשתה לי בעיות בשנת 1993 לא נגעתי מאז במערכות של החברה.
אני מאוד אוהב את JR .אני מטיס JR וימשיך להטיס JR.למה? מערכות לעניות דעתי שקודם כל! בנויות פיזית יותר טוב.הארגונומיה שלהן יותר טובה בשבילי.המרווחים בין המפסקים טוב יותר.מעבדי ה CCPM שלהם טובים יותר .לFUTABA אין יבואן מסודר בארץ (לא מיובאות מערכות בצורה מסודרת לארץ) .
יצא לי לעבוד עם ה 10C השבוע.האמת.מערכת חכמה מאוד.מרובת פונקציות.יושבת לי ביד כמעט ברמה של ה JR. ניראית יותר "פלסטיקית". לעומת ה JR.מבחינת העיצוב הוא יותר "עגול". ברמת העבודה נטו.הJR טובים יותר במהירות הגישה לתפריטים.מעבד ה CCPM עדיין יותר מהיר ב JR לFUTABA יש תאורת מסך לJR אין.המקלט של ה JR קטן יותר ואפשרויות הבחירה של JR גדול יותר במקלטים.(6100 למשל ששוקל 9 גרם.). ל FUTABA יש אפשרות לשחק עם מיקום המפסקים ל JR אין אפשרות כזו.ל JR יש שלוש נות אחריות לFUTABA שנה אחת. לFUTABA יש שני ערוצים ל ON/OFF בלבד. (שום מיקסר עליהם).לJR כל ה 9 ערוצים ניתנים לתיכנות מלא.ל JR יש DATA LOGGER כלומר,יש אפשרות לבדוק כמה ניתוקים יש על המערכת ואז לשנות את מיקומי האנטנה.בFUTABA אין.

אם היית שואל על ה 12FGA של FUTABA זו כבר אופרה אחרת.:)

עכשיו מר זהבי קורא את זה .....ומתחיל הבלאגן:D:D:D

ליאור זהבי
15-10-2008, 23:56:51
ממש לא בלאגן.

אני את הבחירה שלי עושה בראש ובראשונה על סמך אמינות השידור. קרא קצת בפורומים בחו"ל ותגלה שיש לא מעט תקלות על JR / ספקטרום ומעט מאוד עם פוטבה.

מעבר לזה, לעניות דעתי פוטבה הרבה יותר ארגונומית, ונוחה לתפעול. אבל זו כבר העדפה אישית.
בהצלחה בבחירה.

אורח
16-10-2008, 00:03:06
ממש לא בלאגן.

אני את הבחירה שלי עושה בראש ובראשונה על סמך אמינות השידור. קרא קצת בפורומים בחו"ל ותגלה שיש לא מעט תקלות על JR / ספקטרום ומעט מאוד עם פוטבה.

מעבר לזה, לעניות דעתי פוטבה הרבה יותר ארגונומית, ונוחה לתפעול. אבל זו כבר העדפה אישית.
בהצלחה בבחירה.

אמת,אבל לא מדויק . השאלה היא כמה אחוז מתוך כמה משתמשים?

ומעט מאוד עם פוטבה.
לא מדוייק,גם ל FASST לא חסרים בלאגנים.

ליאור זהבי
16-10-2008, 00:07:23
אני דובק בעמדתי, למרות דעותיך. :)
גם הנסיון בארץ (שלי ושל חבריי) תומך בעמדתי בחוזקה.

לילה טוב.

אורח
16-10-2008, 00:22:50
אני דובק בעמדתי, למרות דעותיך. :)
גם הנסיון בארץ (שלי ושל חבריי) תומך בעמדתי בחוזקה.

לילה טוב.

איך אומרים "איש איש באמונתו יחיה".:)

נאור
16-10-2008, 01:22:12
10C
יותר טוב.
אפשרות ל 2.4 וגם 72

שאלה לשאול הגיבור
כמה שוקל מקלט 6 ערוצים של פוטבה ?

nadavbarak
16-10-2008, 07:10:35
ולמה JR לא עושים כבר אפשרות ל-throttle cut ע"י הכפתור הקפיצי?

אורח
16-10-2008, 07:40:37
ולמה JR לא עושים כבר אפשרות ל-throttle cut ע"י הכפתור הקפיצי?

וואלה לא יודע.אבל מה שכן....אני לא הייתי רוצה כפתור כזה במסוק שלי.....מפחיד לחשוב שהאצבע תפגוש אות בטעות....אבל דווקא FUTABA נתנו רעיון יפה.קודם כל ב 6 ערוצים שלהם זה כפתור שיושב ליד הצג(צריך מאוד להתאמץ להגיע אליו כאשר אתה באויר) וב 12FGA אתה יכול לקבוע באיזה אחוז מהמצערת הוא יכנס לפעולה.כלומר אם אתה נניח קבעת שהוא יתחיל לעבוד בפחות מ 10 אחוז מצערת...אז אם תפגוש בטעות המפסק בריחוף זה פשוט לא יפעיל את הפונקציה.

נאור
16-10-2008, 07:51:58
http://2.4gigahertz.com/receivers/index.html
מבחר מקלטים

נ.ב
יש יבואן מצוין "שלט רחוק"

לא רק ב 12FGA יש את זה
וגם אפשר לשים בכל כפתור

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=2818&stc=1&d=1224141367

אליקופטר
16-10-2008, 08:07:47
אני לא ברמת הידע של שאול או זהבי אבל בהחלט חושב שבשנים(כ 15) שאני בתחום למדתי שאין טובה מפוטאבה. אמין ונוח אחיזה אחלה בחלה תפעול ממש ידידותי (ייתכנו טעויות זכר נקבה פוטאבה כחברה או פוטאבה כשלט)ללמוד את השלט לפחות את הבסיס אולי שעה של משחק איתו. תקלות לעולם לא היו לי גם לא בתקופת ה AM.

לגבי החברה שסביבי לא ראיתי לעולם תקלות עם פוטאבה לעומת JR שאיפלו החזירו שלט או נתקלו בתקלות שמנעו מהם מלהטיס ואני מדבר על 9303 ו ה 8...

אבל עלפי אמונתו של זהבי והמצטט שאול ושיפור קטן שלי "איש איש בשלטו יטיס"

נתקלתי גם בכאילו שלא מוותרים על RD8000 שזו כבר סטייה.

ניסן וצחי
16-10-2008, 08:20:29
וואלה לא יודע.אבל מה שכן....אני לא הייתי רוצה כפתור כזה במסוק שלי.....מפחיד לחשוב שהאצבע תפגוש אות בטעות....אבל דווקא FUTABA נתנו רעיון יפה.קודם כל ב 6 ערוצים שלהם זה כפתור שיושב ליד הצג(צריך מאוד להתאמץ להגיע אליו כאשר אתה באויר) וב 12FGA אתה יכול לקבוע באיזה אחוז מהמצערת הוא יכנס לפעולה.כלומר אם אתה נניח קבעת שהוא יתחיל לעבוד בפחות מ 10 אחוז מצערת...אז אם תפגוש בטעות המפסק בריחוף זה פשוט לא יפעיל את הפונקציה.

אוי ואבוי למטיס אשר פוגש כפתורים תוך כדי שהוא מטיס, אם כך שיעבור למכוניות על שלט:D...

אורח
16-10-2008, 09:20:27
אוי ואבוי למטיס אשר פוגש כפתורים תוך כדי שהוא מטיס, אם כך שיעבור למכוניות על שלט:D...

אכן לא נעים,אבל אתה מסכים איתי שיכול לקרות.?...אני מכיר איזה מטיס אחד.שריחף לו עם מסוק בגלילות עם TRX600 ופתאום "קפץ" לו איזה מפסק(לטענתו)...והוא שבר.האיש עם המון "ניסיון" וזה קרה לו בכל זאת.לא צריך לקרות אבל בהחלט יכול לקרות.:(:(

נאור
16-10-2008, 09:23:57
אכן לא נעים,אבל אתה מסכים איתי שיכול לקרות.?...אני מכיר איזה מטיס אחד.שריחף לו עם מסוק בגלילות עם TRX600 ופתאום "קפץ" לו איזה מפסק(לטענתו)...והוא שבר.האיש עם המון "ניסיון" וזה קרה לו בכל זאת.לא צריך לקרות אבל בהחלט יכול לקרות.:(:(

שאול ה throttle-cut עובד רק שהמצערת למטה
אז לא יכול לקרות.

אורח
16-10-2008, 09:29:52
שאול ה throttle-cut עובד רק שהסטיק של המצערת למטה
אז לא יכול לקרות.

לא זכור לי שאמרתי איזה מפסק:D

אבל אתה יודע על מה אני מדבר :D

אתה בא מחר להטיס?

אורח
16-10-2008, 09:31:36
אני לא ברמת הידע של שאול או זהבי אבל בהחלט חושב שבשנים(כ 15) שאני בתחום למדתי שאין טובה מפוטאבה. אמין ונוח אחיזה אחלה בחלה תפעול ממש ידידותי (ייתכנו טעויות זכר נקבה פוטאבה כחברה או פוטאבה כשלט)ללמוד את השלט לפחות את הבסיס אולי שעה של משחק איתו. תקלות לעולם לא היו לי גם לא בתקופת ה AM.

לגבי החברה שסביבי לא ראיתי לעולם תקלות עם פוטאבה לעומת JR שאיפלו החזירו שלט או נתקלו בתקלות שמנעו מהם מלהטיס ואני מדבר על 9303 ו ה 8...

אבל עלפי אמונתו של זהבי והמצטט שאול ושיפור קטן שלי "איש איש בשלטו יטיס"

נתקלתי גם בכאילו שלא מוותרים על RD8000 שזו כבר סטייה.

תכל'ס!

נאור
16-10-2008, 09:56:46
וואלה לא יודע.אבל מה שכן....אני לא הייתי רוצה כפתור כזה במסוק שלי.....מפחיד לחשוב שהאצבע תפגוש אות בטעות....

אתה מנסה לשנות את הנושא ?

אורח
16-10-2008, 10:02:42
[QUOTE=שאול אביגור;13661]וואלה לא יודע.אבל מה שכן....אני לא הייתי רוצה כפתור כזה במסוק שלי.....מפחיד לחשוב שהאצבע תפגוש אות בטעות....QUOTE]

אתה מנסה לשנות את הנושא ?

לבקשתו של מר נאור FUTABA יותר טובה מJR

מרוצה נשמתי?:)

נאור
16-10-2008, 10:06:53
FUTABA יותר טובה מJR

מה שנכון נכון

eranb
16-10-2008, 10:10:53
תלכו להטיס קצת יא מטורפים משועממים שכמותכם....
:):):)
הכי טוב HITEC וחלאס!

ערן.

ניסן וצחי
16-10-2008, 10:18:31
הכי טוב HITEC וחלאס!

ערן.

וואלה צודק, אבל נא לדייק - סנאווה - זה הדבסט :p

Boogle
16-10-2008, 10:33:49
הכי טוב HITEC וחלאס!

ערן.

100%

יש טרוטל קאט, עובד רק כשהמצערת למטה, נמצא ככפתור בתחתית המסך, צריך להפסיק לאחוז בסטיק הימני בכדי ללחוץ עליו.
משדר ב72 לכל המקלטים ללא הבדל דת גזע ומין, מקבל מודולי 2.4 של כל החברות, אין לו בעית מרכז כובד לרצועה אם לא פותחים את אנטנת ה72 .... נופל מגובה מטר על אספלט ולא ניזוק גם מכין אחלה קפה.

:eek:טוב די כמה אפשר לטחון :p

liran
16-10-2008, 10:39:37
אפשר עכשיו להמשיך לטחון לכיוון של "מה יותר טוב - מאזדה או טויוטה??" למי שעדיין לא קלט את המסר... :p

Chen Zarfati
16-10-2008, 10:45:23
אני מאוד מרוצה ממערכות הJR שלי, פשוטות לתכנות, לרוב קלות יותר מפוטאבה, נוחות ביד.
אבל בעיקרון לא תיפול אם אף אחת מהמערכות, כל אחד ישיג ביצועים טובים אם שתיהן.

השיקול בקניה מערכת זו או אחרת יכול לנבוע ממה שכולם מטיסים בשטח בו אתה מטיס, יחסים עם יבואן, מחיר ולאיזה חברה אתה רגיל.

ד"א, אפשר לכוון thr-cut שיעבוד גם בפול סטיק.

אורח
16-10-2008, 10:47:03
אפשר עכשיו להמשיך לטחון לכיוון של "מה יותר טוב - מאזדה או טויוטה??" למי שעדיין לא קלט את המסר... :p

אני אמרתי שצריך לדווח למערכת הביטחון על הדיון הזה.....הוא טעון כמו מערכת העיקול אחרי חמין בשבת.

guyro
16-10-2008, 11:02:15
עוד פעם הויכוח למי יש גדול יותר...;)
שני המערכות מצוינות , זה רק עניין של טעם וריח , המחיר הוא כמעט זהה בין השתיים.

נאור
16-10-2008, 11:15:18
תודה.

לכל המלעיזים,
זה הנושא

ופוטאבה יותר טוב

אורח
16-10-2008, 11:24:05
האמת היא.שנאור ואני מנהלים תכתובות פנימיות ביננו,והוא שלח לי משהו (http://runryder.com/helicopter/t172571p1/?highlight=jr+9303+vs+futaba+10c) מאוד מעניין,שבהחלט שווה בדיקה והתייחסות.

תודה על הקישור המעניין.
ותרגיש טוב יא עמי.:)

ליאור זהבי
16-10-2008, 11:28:36
האמת היא.שנאור ואני מנהלים תכתובות פנימיות ביננו,והוא שלח לי משהו (http://runryder.com/helicopter/t172571p1/?highlight=jr+9303+vs+futaba+10c) מאוד מעניין,שבהחלט שווה בדיקה והתייחסות.

תודה על הקישור המעניין.

אני לא מאמין. האם עיניי רואות נכון ?
10C מהיר משמעותית גם מ-DX7 וגם מ-9303 ?

Say it aint so.... :p

vinay
16-10-2008, 11:37:32

תודה על הקישור המעניין.
ופרשנות אם אפשר?

ליאור זהבי
16-10-2008, 11:39:50
בקישור הנ"ל יש השוואת LATENCY של מערכות רדיו שונות. LATENCY בעברית זה "השהייה" והכוונה הפשטנית היא כמה זמן עובר (במילי שניות) בין פקודה שניתנת בשלט עד שהיא מגיע למקלט, מפוענחת ע"י המקודד במקלט ונשלחת פקודת סיגנל לסרבו, שמזיזה אותו.

מקווה שהסברתי.

אורח
16-10-2008, 11:53:26
אני לא מאמין. האם עיניי רואות נכון ?
10C מהיר משמעותית גם מ-DX7 וגם מ-9303 ?

Say it aint so.... :p

אכן ליאור. גם אני לומד כל יום דברים חדשים.ואין כל בושה בכך....אינני מנסה לטאטא מתחת לשטיח את הדברים שאני לא תמיד צודק בהם,או במידע שטרם פגשתי,נאור האיר את עיניי במסר פרטי.והחלטתי לפרסם אותו בשביל כולנו ...:)תוך צירוף של הלינק הזה.,
הבעיה מתחילה שאדם שחושב שהוא יודע הכל.ולא ניתו לתקן אותו....(גם אם הוא גורם נזק לאנשים).כאן מתחילה הבעיה. (ואינני מתכוון אליך כלל וכלל:))

:) שאול.

ליאור זהבי
16-10-2008, 11:56:57
שיסל,

אתה קשקשן רציני. זורק עובדות שגויות באויר בתור קביעות חד משמעיות במשך שבועות ברצף ואז עוד מנסה לסובב את זה.

שמח שלמדת משהו.
יום נעים.

אורח
16-10-2008, 12:27:47
שיסל,

אתה קשקשן רציני. זורק עובדות שגויות באויר בתור קביעות חד משמעיות במשך שבועות ברצף ואז עוד מנסה לסובב את זה.

שמח שלמדת משהו.
יום נעים.

שיסל,

שמח שלמדת משהו.
יום נעים.

כמה כיף שהחיים מונעים על אגו....לא?:)
החטאת את המטרה שלשמה פירסמתי את הקישור וחבל .
כנראה שאינך בשל עדיין לדיאלוגים

מכיר את השיר "צולף" של ערן צור?;)

בקיצור,שחררני מהעונש שלך.:cool:

חג שמח.

ליאור זהבי
16-10-2008, 12:28:48
כנראה שאינך בשל עדיין לדיאלוגים

מכיר את השיר "צולף" של ערן צור?;)

בקיצור,שחררני מהעונש שלך.:cool:

חג שמח.

הפוסל במומו פוסל. קלאסי.

מרוב אגו לא שמת לב שלא אתה פרסמת את השרשור.

liran
16-10-2008, 12:52:17
העיקר שקיבלתם במה חדשה לשמר ולטפח את היריבות ישנה נושנה ביניכם. תעשו טובה וקחו אותה למקום אחר ותנו לפורום הזה לחיות. אולי הוא יסבול תקופת מה מהעדר המומחיות שלכם, אבל אולי זה יעודד את סקרנותם של משתמשים אחרים לצאת ולחפש תשובות עצמאית וקצת "ללמוד ללכת" לבד. כשחברי ואני נכנסנו לתחום לפני קצת יותר מעשר שנים לא היה כזה שפע של מידע שהשפריץ מכל עבר, אבל היינו סקרנים מספיק ורצינו להיכנס לתחום חזק מספיק כדי למצוא תשובות לבד, ללא כל עזרה מאף אחד אחר. אז אולי התקדמנו לאט מדי בהשוואה לעידן האינסטנט שאנו חיים בו היום כשכל זאטוט חייב להגיע לכוכב נולד או להטיס 3D עד גיל 18 אחרת הוא כבר "גמור", אבל מה שהישגנו נחקק בסלע לעולמי עד וזאת אף אחד לא יקח מאיתנו. גם אז אמנם כשכל האינטרנט היה עדיין בחיתולים היה הרבה אגו בתחביב ואלו שנחשבו מומחים וותיקים בתחום לא כל כך ששו לקבל אנשים חדשים לשורותיהם, והגישה הייתה
it's my way or the highway, והמשמעות של myway לעיתים הייתה כרוכה בהוצאות כספיות די גדולות שלא היו כורח המציאות בשלב המוקדם של הלמידה לנערים צעירים שעדיין לא מפרנסים את עצמם אבל מאוד להוטים להיכנס לתחביב. קצת סטיתי :eek: אז מה שאני מנסה לומר בעצם, שגם היום 10 שנים אחרי, המלחמות ביניכם זה אותה גברת בשינוי אדרת רק עם במה יותר גדולה להתנגח, בפועל זה לא תורם מאומה לתחביב ואם כבר מונע מאנשים למידה והתקדמות ויוצר תלות והופך את אמצעי העברת הזה שנקרא פורום לטור רכילות בעיתון לאישה ותו לא. אז חבר'ה תחשבו שאתם בשידור באיזשהוא ערוץ מסחרי שלא אנקוב בשמו... ונא להתנהג בהתאם!!!

guyro
16-10-2008, 13:06:35
נאור ,
זה בכלל לא משנה מה הנושא ,כי בסוף זה שוב הופך לויכוח למי יש גדול יותר...

ליאור זהבי
16-10-2008, 13:17:21
היי לירן,

ראשית כל אני מסכים איתך לחלוטין לגבי מה שהיה לפני 10 שנים - גם אני התחלתי באותה תקופה ולא היה קל למצוא מידע.

שנית, מר שיסל / שאול הגיבור או איך שלא תקרא לו, מתנהל כטרול פורומים לכל דבר ועניין. לו היה בוחר לספק מידע טכני ולא כל שני וחמישי להפגיז בהודעות בעלות אופי אישי, הכל היה נע על מי מנוחות.
מה גם שלא יקרה שום אסון אם אעמיד אותו על טעויות לעיתים, כמו שהוא כל כך אוהב לעשות. הוא גם טועה לא מעט, פשוט לא דיברנו על זה עד כה. :)

כך או כך, לקחתי את דברייך לתשומת ליבי.

אורח
16-10-2008, 13:30:49
היי לירן
זו תגובתי הבהחלט אחרונה לשירשור זה.מכיון שהעלית נושא שיש לו חשיבות מאוד גדולה בעייני.קודם כל אתה בהחלט צודק ברוב טענותיך.אני תמיד השתדלתי ותמיד אשתדל לעזור לאנשים ללא כל תמורה.חטאתי בכך שנתתי לדיון זה להגיע עד הלום,מודה אני שיכולתי לנהוג אחרת.כל חטאי היה שהעליתי שרשור שסתר חלק מטעוניי.(גם אני הופתעתי מאותו קישור).כל מה שרציתי היה זה לתרום לפורום על מנת שיוכל להתרשם מדברי המאמר.לא העליתי בדעתי שאותו קישור שצרפתי,יעורר תגובות נקמניות (אכן חבל שאנחנו סובלים מזה ,ותאמין לי שאני ואתה באותה סירה)תגובות שאינן בוגרות.אותו אדם שכתב את מה שכתב,רצה לפשוט לי את העור ולעשות ממנו תופי טם טם...אותו אדם,אינו תורם שום דבר לפורום (הוא במדיניות שתיקה) הוא פשוט ממתין לשעת הש"ין בכדי לחרחר וויכוחים מיותרים.אינני מונע על ידי אגו.פירגנתי לאותו אדם בשירשורים לפני כן(כאשר אדם צודק אני מחזק את דברין)כמו כ אני שמתי לב שלא דייקתי בדבריי ולכן היה לי חשוב לתקן את טעותי.כפי שאמרתי אינני חף מטעויות.אולם כאשר רצונו של אדם הן לעורר מלחמה ללא שום רצון לתרום לאחרים מהידע שיש לו,זוהי התוצאה.אני מודע לעניין שמר זהבי כועס וממורמר.אבל אינני חושב שזו הדרך.בכל אופן אהבתי את המשפט IT'A MY WAY OR THE HIGH WAY.....הרשה לי להביא לך איזכור הודעה (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=12245&postcount=18) של אדם שהוא העיד במו אצבעותיו שהוא כזה.....אז בוא נסיק את המסקנות לבד.

שיהיה לך המשך חג שמח.
כולי תקווה שאין טינה בליבך.
האמן לי שפני לשלום.:):)

ליאור זהבי
16-10-2008, 13:48:55
איזה חמוד אתה... ממש צדיק. :D חבל שאין יותר כמוך..
מזמן לא צחקתי ככה. כועס וממורמר ? מעניין איך הגעת למסקנה הזו היות ולי ולך אין שום קשר אפילו לא הקטן ביותר.

vinay
16-10-2008, 14:14:27
רק שימו לב שבלהט הויכוחים אינכם קוראים אחד את כתבי השני (וזה הדדי) אלא מחפשים את הויכוח, לדוגמא כאן:

...
חג שמח.

הפוסל במומו פוסל. קלאסי.

מרוב אגו לא שמת לב שלא אתה פרסמת את השרשור.

את המסתכלים מהצד זה מבדר או מעצבן אבל גם מבלבל... מעט המידע החשוב נעלם בהררי ויכוחים מיותרים שגם מסתירים את התפתחות של חלקו המקצועי של הדיון.

אורח
16-10-2008, 14:38:13
רק שימו לב שבלהט הויכוחים אינכם קוראים אחד את כתבי השני (וזה הדדי) אלא מחפשים את הויכוח, לדוגמא כאן:

את המסתכלים מהצד זה מבדר או מעצבן אבל גם מבלבל... מעט המידע החשוב נעלם בהררי ויכוחים מיותרים שגם מסתירים את התפתחות של חלקו המקצועי של הדיון.

אני בהחלט שמתי לב לעניין הזה.אבל זה בסדר,אני עם הוויכוחים עם מר זהבי סיימתי.פשוט אתעלם.:)

איך אומרים "שמח בביצה".:D

ליאור זהבי
16-10-2008, 14:50:02
מצוין.

כולי תקווה שתוכל לעמוד בהבטחתך. ;)

nadavbarak
16-10-2008, 14:59:43
:)ואני סתם הוספתי עוד הודעה לשאם הארכת השרשור
מזכיר לי את השרשור הכי ארוך שהיה פעם בפורום טיסנאות בתפוז.

עזבו אתכם משטויות ובואו לעין יהב בשבוע הבא.

אופיר נחום
16-10-2008, 15:01:41
היי לירן
זו תגובתי הבהחלט אחרונה לשירשור זה.

כשקראתי את זה- ישר גלגלתי את העכבר למטה לראות את התגובה שאחרי האחרונה :D:D:D

lior_bar_ami
16-10-2008, 15:02:53
גם אני רוצה :D:D:D
אגב אני לא בטוח אם EFLY כבר ראה שירשור בן 3 דפים(?)
רק עוד קצת מאמץ ואנחנו שם :)

szgal
16-10-2008, 15:24:30
OK
אז מה לקנות .... JR או FUTABA ???
:)

lior_bar_ami
16-10-2008, 15:35:33
תקנה או JURABA או SAN-TEC, שום דבר אחר!!!

וברצינות אין כמו המערכות של ESKY!!!

:D:D:D:eek::eek:;);)

szgal
16-10-2008, 16:03:35
OK
החלטתי ....
אני יודע בדיוק מה אני רוצה !!!
רק עוד שאלה קטנה...
מה המקום, ומי המוכר האמין ביותר בארץ ששם כדי לקנות ??? :D :D :D
(עכשיו בטוח נגיע ל-3 דפים)

vinay
16-10-2008, 16:17:38
OK
החלטתי ....
אני יודע בדיוק מה אני רוצה !!!
רק עוד שאלה קטנה...
מה המקום, ומי המוכר האמין ביותר בארץ ששם כדי לקנות ??? :D :D :D
(עכשיו בטוח נגיע ל-3 דפים)
ומה החלטת לאחר כל זה ... :confused:

ליאור זהבי
16-10-2008, 19:10:12
http://www.youtube.com/watch?v=DDn2Qp-vkKA&feature=related

SHAHAR AB
16-10-2008, 19:26:59
אין מילים !!!!!!!!!!!!!!!!!

MDreamer
16-10-2008, 19:57:26
שאלה אחת... איך בן אנוש (סטנדרטי) אמור להבחין בין 26ms ל 18ms אתם רוצים להגיד לי שיש בן אנוש שיכול להרגיש הבדל של 8ms?!?!?!?!?
זה 0.008 שניה! זה זמן גישה שמדרגים Hard Disks של מחשבים, זה זמן גישה שמודדים איתו זכרונות של RAM! תעשו לי טובה, הסרווים שאתם משתמשים בהם ומיני מפלי מתח של הסוללות משפיעים יותר. זה לא מקור השוואה בין מערכות, סתם הסרחתם את הביצה (המסריחה ממילא) לחינם

ליאור זהבי
16-10-2008, 20:12:50
שאלה אחת... איך בן אנוש (סטנדרטי) אמור להבחין בין 26ms ל 18ms אתם רוצים להגיד לי שיש בן אנוש שיכול להרגיש הבדל של 8ms?!?!?!?!?
זה 0.008 שניה! זה זמן גישה שמדרגים Hard Disks של מחשבים, זה זמן גישה שמודדים איתו זכרונות של RAM! תעשו לי טובה, הסרווים שאתם משתמשים בהם ומיני מפלי מתח של הסוללות משפיעים יותר. זה לא מקור השוואה בין מערכות, סתם הסרחתם את הביצה (המסריחה ממילא) לחינם

לא רק שקיים כזה אדם. אלא כל אחד יכול.
תעשה ניסוי, קח פוטבה 9C עם CCPM וקח כל אחד מהרדיואים 2.4 שכיום ותריץ את סטיק הקולקטיב מעלה מטה מהר כמה פעמים - אתה תהיה המום עד כמה ההבדל ונראה לעין ! כאשר עובדים עם הסטיקים מהר מאוד (למשל בתרגילי וובלינג של מסוקים) ההבדל לא רק מורגש, הוא אף קריטי !

ידידי - אני ממליץ שלהבא תבדוק את הנתונים יותר טוב לפני יציאה בהצהרות.

נאור
16-10-2008, 20:13:37

איזה מפלי מתח ?
ולמה לך להוסיף לסרחה

Boogle
16-10-2008, 20:32:13
אני גם רוצה אני גם רוצה....

לעשות וובלינג למסוק, רק שמישהו ילמד אותי להטיס מסוק :D
אני בטוח אקנה 10C או 9303 או בעצם DX7 טוב אולי אשאר עם ההיטק אקליפטוס שלי:(

MDreamer
16-10-2008, 20:40:46
תקן אותי עם אני טועה. כתוב שם הפרש של 8ms בין 10C ל DX7 על זה היה כל השרשור לא? אם כל הנתונים זהים כלומר אותו מסוק בדיוק רק שהחליפו לו את המקלט צריך להיות הבדל של 8ms איך שמים לב לזה? רק אתה יודע.
בעצם, עזוב אין לי כך לזה אני דבק בעצת נאור. תהנו. ביי.

אורח
16-10-2008, 20:42:56
תעשה ניסוי, קח פוטבה 9C עם CCPM וקח כל אחד מהרדיואים 2.4 שכיום ותריץ את סטיק הקולקטיב מעלה מטה מהר כמה פעמים - אתה תהיה המום עד כמה ההבדל ונראה לעין ! כאשר עובדים עם הסטיקים מהר מאוד (למשל בתרגילי וובלינג של מסוקים) ההבדל לא רק מורגש, הוא אף קריטי !

יופי ליאור.....תשווה סוסיתא לפורשה.....אתה משחק אותה מטומ.... או שאתה באמת כזה? תשווה מערכת למערכת בהפרשים של עד עשירית השניה....ואז תשווה ,לא מערכת מימי "אנו באנו" שיושבים בפנים סינים קטנים להעברת הפקודות.למערכות 2.4 מתקדמות ועתירות טכנולוגיה....

איש לא מרגיש את הזמן הגישה.....גם ההבדל בין התזמונים של זכרונות מחשב(DDR2 לדוגמא) 4-4-4-12 או 5-5-5-15 לא אני ולא שום בן תמותה נורמאלי ירגיש.....וזאת העבודה שלי.
מר זהבי אפילו אלן זאבו לא ירגיש בזה......מישהו שאני מכיר שיודע קצת להטיס והתחרה קצת בחו"ל לא מרגיש בהבדלים.אז אתה תרגיש....????.העיקר להראות ידע.עם סירטונים לילדים מפג...עשה לי טובה ולך לשחק בארגז חול עם ציפי והקוקיות.:mad:mad

אה כמעט שכחתי

"הפוסל במומו פוסל" *********************חח

שמח בביצה :)

אופיר נחום
16-10-2008, 20:46:04

אני מסכים מאוד.

אורח
16-10-2008, 20:47:10
אני גם רוצה אני גם רוצה....

לעשות וובלינג למסוק, רק שמישהו ילמד אותי להטיס מסוק :D
אני בטוח אקנה 10C או 9303 או בעצם DX7 טוב אולי אשאר עם ההיטק אקליפטוס שלי:(

בחייאת בוגל....כמה השקעת בכתיבת ההודעה...???.....:D

נאור
16-10-2008, 20:48:14
תקן אותי עם אני טועה. כתוב שם הפרש של 8ms בין 10C ל DX7 על זה היה כל השרשור לא? אם כל הנתונים זהים כלומר אותו מסוק בדיוק רק שהחליפו לו את המקלט צריך להיות הבדל של 8ms איך שמים לב לזה? רק אתה יודע.
בעצם, עזוב אין לי כך לזה אני דבק בעצת נאור. תהנו. ביי.

לא על זה השרשור
השרשור על מה יותר טוב סובארו או מרצדס

אבל עזוב

אורח
16-10-2008, 20:50:27
אני מסכים מאוד.

אופיר באמת.....ההשוואה נעשתה בין המכשיר האיטי ביותר שיש לבין המכשיר הכי מהיר שיש.כולם כאן FUCKING אלופי העולם :mad::mad::mad:.......די כבר עם החרטא ברטא הזה...שילשול אוראלי אחד שלם.

גלוק גלוק גלוק. זהו לקחתי את הכדורים.עכשיו אני רגוע וחוזר להתנהג יפה.:D

נאור
16-10-2008, 20:52:08
מעבד ה CCPM עדיין יותר מהיר ב JR

ומתחיל הבלאגן:D:D:D

וואלה:D

אורח
16-10-2008, 20:54:22
וואלה:D

רק ממך אני יכול לצחוק ,תאמין לי:D:D
חבל שאין סמיילי עם נשיקה.

ניסן וצחי
16-10-2008, 22:25:48
טוב, נו, גם אני אדחוף את האף שלי - לטובת עמוד רביעי....

אורח
16-10-2008, 22:53:07
טוב, נו, גם אני אדחוף את האף שלי - לטובת עמוד רביעי....

אין בעיה.....אז מה ניסן? צריך מדריך בתשלום או לא?.....:mad:

:D:D:D:D:D:D

סתם סתם ************ח תירגע תירגע.

שמח בביצה:D

i3d
17-10-2008, 00:12:14
http://www.youtube.com/watch?v=DDn2Qp-vkKA&feature=related
היי ליאור זה אליעד

בעיה כזאת יכולה לנבעה מי סוללה חלשה, שהסוללה מגיעה לאדום בוולט וואץ המקלט נינעל. זה קרה לי כמה פעמים, שכיונתי את הטיסן בבית, עם ה 9303 שלי 2.4 כמובן. חוץ מזה לא נתקלתי בשום בעיה במערכת הזאת, וגם אצל כמה אנשים אחרים שאני מכיר לא נתקלתי בבעיה. בכול אופן תמיד מומלץ לבדוק טווח, ואחרי כול טיסה לבדוק את מצב הסוללה .

אורח
17-10-2008, 00:45:07
היי ליאור זה אליעד

בעיה כזאת יכולה לנבעה מי סוללה חלשה, שהסוללה מגיעה לאדום בוולט וואץ המקלט נינעל. זה קרה לי כמה פעמים, שכיונתי את הטיסן בבית, עם ה 9303 שלי 2.4 כמובן. חוץ מזה לא נתקלתי בשום בעיה במערכת הזאת, וגם אצל כמה אנשים אחרים שאני מכיר לא נתקלתי בבעיה. בכול אופן תמיד מומלץ לבדוק טווח, ואחרי כול טיסה לבדוק את מצב הסוללה .

I3D חבל לנו על הזמן,אפילו לנסות להסביר.החליטו לתת לנו מצגת שווא העיקר לנסות לגרוע ממערכות JR.כל מה שתגיד יפלו על אוזניים ערלות וכל מה שנאמר לא ישנה דבר
.סילופי העובדות ואי הדיוקים הקטנים לאותם אנשים שאינם מבינים הם אילו שגורמים לבילבול הגדול העיקר לטשטש ולהישמע צודק ומלומד.ליאור זהבי קשור במימון מסוים לחברת FUTABA אז האובייקטיביות שלו היא לא בדיוק 100%.הוא מרגיש צודק וזה מה שחשוב לא ניתן לתקן אדם "שיודע" כל כך הרבה,חבל על הזמן שלנו להיכנס לדיאלוגיים קיקיוניים.אני ידעתי שזה מה שיקרה וזה מצוין בהודעה שלי בתחילת השירשור הזה.:( אינך יכול להיות אובייקטיבי אם אתה קשור בצורה זו או אחרת לחברה מסוימת.אבל לדיון הבא אני מבטיח להביא מטרנה! או גרבר,מחקרים מוכיחים שזה עוזר להתפתחות המוח;)

ליאור זהבי
17-10-2008, 00:56:41
שיסל קשקשן יקר,

הלוואי שהיה לי קשר מימוני כלשהו לפוטבה. זה היה משמח אותי מאוד. אם אתה יכול לעזור בעניין תעדכן אותי. השקרים ההזויים שלך משעשעים אותי כל פעם מחדש :D

כל מה שנאמר על ידי בשרשור הוא עובדות נטו. רוצים להמשיך להתלכלך ? תיהנו. אני עדיין אדבוק בעובדות.

נ"ב - לא אמרת הודעה אחרונה לפני 100 הודעות ?

אורח
17-10-2008, 01:12:51
שיסל קשקשן יקר,

הלוואי שהיה לי קשר מימוני כלשהו לפוטבה. זה היה משמח אותי מאוד. אם אתה יכול לעזור בעניין תעדכן אותי. השקרים ההזויים שלך משעשעים אותי כל פעם מחדש :D

כל מה שנאמר על ידי בשרשור הוא עובדות נטו. רוצים להמשיך להתלכלך ? תיהנו. אני עדיין אדבוק בעובדות.

נ"ב - לא אמרת הודעה אחרונה לפני 100 הודעות ?

רגע רגע אני חייב.....ומעין תסלח לי

"הפוסל במומו פוסל" :) :) :)

שמח בביצה

ניסן וצחי
17-10-2008, 07:03:01
אין בעיה.....אז מה ניסן? צריך מדריך בתשלום או לא?.....:mad:

:D:D:D:D:D:D

סתם סתם ************ח תירגע תירגע.

שמח בביצה:D

אני לא אתאפק - ובכל זאת יענה (אני רגוע - לקחתי ת'כדורים..)
לא הכסף יקבע. רוצה מדריך בתשלום, טוב.
רוצה בחינם - גם טוב.
שניהם טובים - לא הכסף הוא זה שייקבע.
חוצמיזה - לא תמיד צריך מדריך.
אתה מוזמן לראות את אחי, מטיס שנה וחצי - ואני מדרג אותו (אני מדגיש אני) בין ה- 10 מטיסים הטובים בארץ. אין לו אף לא דקת מדריך אחת, הכל דרך סימולטור, כישרון וביצים ליישם.
יתרה מכך, יום אחד הוא החליט שהוא מטיס טיסן - לקח שלט, המריא, קצת 3D, והנחית. הכל לבד.
אז לסיכום, (ואל תדליק אותי יותר עם הנושא הזה:)) צריך מדריך ולא רוצה לשלם? זה טוב. צריך מדריך, אך עולה כסף? גם זה טוב. רוצה ללמוד לבד? גם זה טוב.
בקיצור הכל טוב - אחלה תחביב - תהנו!!

נ.ב - נכון שהנושא קצת לא קשור לנושא המקורי - אבל אני חייב לעבור לעמוד 4, פשוט חייב...

אליקופטר
17-10-2008, 07:04:38
[

נ.ב - נכון שהנושא קצת לא קשור לנושא המקורי - אבל אני חייב לעבור לעמוד 4, פשוט חייב...[/QUOTE]

קצת???????

ניסן וצחי
17-10-2008, 07:16:53
[

נ.ב - נכון שהנושא קצת לא קשור לנושא המקורי - אבל אני חייב לעבור לעמוד 4, פשוט חייב...

קצת???????[/QUOTE]

קצת הרבה.
טוב - לא קשור בכלל.

(אוטוטו עמוד 4...)

MDreamer
17-10-2008, 08:11:01
נעלתי כדי להמינע מהפדיחה ששרשור כזה לא אינפורמטיבי יתפוס 4 דפים. כל כך חבל.. עוד 2 הודעות והיה דף 4
:(