PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון נוחות ארגונומית של מערכות רדיו

vinay
16-10-2008, 14:01:53
הי,

הגעתי למסקנה שבשבילי הסיבה היחידה לקנות רדיו של 9 או 10 ערוצים (במקום 7 ערוצים) תהיה אולי נוחות ארגונומית של מערכות רדיו (אני מתייחס ל 2.4 בלבד). אבל סיבה זו מספיק חשובה לי.

אני לא רוצה לפתוח את הדיון של FUTABA לעומת JR/SPEKTRUM שכן ברור לי שזו תהיה מלחמה דתית, אבל נראה לי שניתן לפתוח דיון על הבדלי הנוחות בין מערכות ה 7 ערוצים לבין 9/10 בכל אחת מהמשפחות.

אם כן, ממה שקראתי אנשים טוענים מערכות הרדיו המתקדמות הן גם נוחות יותר, האם זה חד משמעי או גם כאן זה סובייקטיבי?
במה מתבטאת הנוחות? לי חשובה נוחות האחיזה והפעלת הסטיקים (שזה רוב המאמץ על היד ולאורך זמן - סבלתי מספיק ממקלדת המחשב כדי שאדע כמה זה חשוב לאורך זמן), פחות חשוב לי מפסקים ממפסקים שונים שרק מידי פעם נוגעים בהם.

כמו כן - איפה אפשר "להרגיש" את כל ארבעת הדגמים ?
תודה

lior_bar_ami
16-10-2008, 14:53:02
אתה מבלבל בין מינוחים - מקלט->קולט ומקומו בטיסן/מסוק, משדר->משדר ומקומו בידיך.

ושאלתך,
תשובת הרגשה לא תקבל ע"י אינטרנט/מחשב/מקלדת, מהסיבה הפשוטה שמה שנוח לי לא בהכרח (ואפילו בסבירות גבוהה) יהיה נוח לך.
תשובה אמיתית לשאלתך (אם היא לא נועדה לעורר פרובוקציות) תמצא ע"י ללכת לחנות המחזיקה מלאי של שלטים מכל הסוגים (שלט רחוק בהרצליה נהדרת לנושא זה) ופשוט לראות מה מתאים לך בהרגשה ובממשק (לא פחות חשוב).
שטחי ההטסה וחברים לתחביב גם יכולים לעזור למטרה זו, את מוזמן לראשל"צ או לאשדוד - שלח לי מסר לפני ותזכה להחזיק מלאי של משדרים החל מ 7 ער' ועד ל 12 (דרך כל המע' שבדרך, כולל הישנות יותר מכל החברות).
בהצלחה