PDA

צפייה בגרסה מלאה : דואר הונג קונג ממשיך לעכב משלוחים

אייל שפירא
20-05-2010, 10:38:04
חבילה שיצאה מהוביסיטי ב8 במאי נמצאת עדיין בפרוסס בדואר הונג קונג, ומשום שהיום יום חמישי אני מניח שלפני שבוע הבא היא לא תצא משם.
פניתי לתמיכה של הוביסיטי כדי לברר אם יש להם מושג למה הם מוציאים חבילה תוך 24 שעות כדי שהיא תיתקע שבועיים בדרך החוצה.
זו התשובה שקיבלתי מנציג התמיכה:
The Hong Kong Post has informed us that they're currently having system problems, and it has affected the Tracking information updates

ובמילים אחרות - רדו מאיתנו אין לנו מה לעשות בנידון. :confused:

מצטער שאין לי חדשות טובות בנידון, פשוט צריך להמשיך לחכות.

wonderd
20-05-2010, 11:17:16
היתה לי בעיה דומה עם חבילה שהתעכבה שבוע, אבל המוזר הוא שחבילות אחרות, גם כן מהסיני יצאו לפני החבילה הנ"ל..
לעומת זאת, חבילה שכאילו יצאה בשבת מפליינג הובי התחילה לקבל עדכונים מיום שלישי ומאז יש כבר 4 עדכונים כולל 'נשלח' מהיום בבוקר.
יש לי הרגשה שהעניין לא תלוי רק בדואר אלא גם בחנות עצמה - הם מקבלים מספר מעקב לפני שהם שולחים את החבילה, אולי זה מתעכב אצלם ולא בדואר..
לגבי החבילה מפליינג הובי - תפסתי אותם בתמיכה אונליין ביום שלישי בבוקר, שאלתי איך זה יכול להיות שלמרות שיש מספר מעקב משבת, החבילה לא מופיעה באתר הדואר, בתמיכה ענו לי (לאחר המתנה של כמה דקות) שזה לא תלוי בהם וכדאי להמתין כמה שעות..אחרי כארבע שעות באמת ראיתי עדכון מסוג 'התקבל'...נראה לי שעובדים עלינו ולא תמיד מוציאים את החבילה כמו שהם אומרים..

חוץ מזה, בהודעה שכתבת פה, כתוב שיש בעיה עם המערכת בעדכוני המעקב ולא בשליחה.

ultras
20-05-2010, 11:48:18
חבילה שיצאה מהוביסיטי ב8 במאי נמצאת עדיין בפרוסס בדואר הונג קונג, ומשום שהיום יום חמישי אני מניח שלפני שבוע הבא היא לא תצא משם.
פניתי לתמיכה של הוביסיטי כדי לברר אם יש להם מושג למה הם מוציאים חבילה תוך 24 שעות כדי שהיא תיתקע שבועיים בדרך החוצה.
זו התשובה שקיבלתי מנציג התמיכה:
The Hong Kong Post has informed us that they're currently having system problems, and it has affected the Tracking information updates

ובמילים אחרות - רדו מאיתנו אין לנו מה לעשות בנידון. :confused:

מצטער שאין לי חדשות טובות בנידון, פשוט צריך להמשיך לחכות.

אתמול סוף סוף נשלחה חבילה שהתעכבה 5 ימים, אני מאמין שאם הבעיות שלהם קשורות רק לעידכון מצב החבילה אז החבילה שלי ושלך ביחד באותו מטוס..

לירון
20-05-2010, 12:37:29
אולי לי היה מזל...
אבל הזמנה שנעשתה מהסיני ב-10/5 הגיעה לדואר ת"א ב-20/5.
נראה לי מזל של מתחילים :)

wonderd
20-05-2010, 12:58:46
אני אמור לקבל היום 2 חבילות, אחת מה 3/5 ואחת מה 8/5, לשתיהן לקח שבוע מההזמנה ועד שיצאה מהדואר. נראה לי שהעיכוב הוא אצל הסיני דווקא, או במעבר מהסיני לדואר.

DarZeelon
20-05-2010, 13:07:00
אייל וכל השאר,

בואו ונפסיק להוציא דיבתו של דואר הונג-קונג רעה...

מחמישים משלוחים שהזמנתי מהסיני, אני לא חושב שחיכיתי מעל 21 יום אפילו לאחד! וגם זה היה סמוך לחג המולד (למרות שהסיני כותב שאני עלול לחכות עד 45 יום...).

רובם מגיעים תוך 5-14 יום מההזמנה ועדיין לא היה שום 'פיספוס'; בנוגע לפריטים חסרים, או כאלה שניזוקו במשלוח.

פשוט, נמאס לראות בראש טור השרשורים הודעות משתלחות 'שיורדות' עליהם...

לגבי השרות של דואר-ישראל, לעומת זאת, כמעט כל תלונה לגבי עמלות ותשלומים מיותרים; במקומה היא...:mad:

דניאל דקל
20-05-2010, 14:44:02
דר, אם הם היו מזמינים מארה"ב

הם היו מתחילים להעריך את דואר הונג קונג :D

אייל שפירא
20-05-2010, 15:03:02
דר, דניאל וכל השאר
בסך הכל ניסיתי לברר מדוע הוביקינג מתפאר במשלוח תוך 24 שעות, כאשר מספר המעקב שמתקבל חסר משמעות למשך יומיים לפחות והחבילה עצמה נשלחת מהדואר אחרי שבועיים.

אין טעם לקטר כפולניה, בסך הכל רציתי להעביר את התשובה שקיבלתי.
דואר ארה"ב, דואר אנגליה, דואר טייוואן כולם יכולים להפתיע לטובה ולרעה, אבל אף אתר אחר לא מבטיח משלוח מהיר כשזה לא תלוי בו.

lior_shenhar
20-05-2010, 15:38:27
הזמנתי חבילה לא קטנה בדואר רשום של הונג קונג ממריקל מארט באותו היום החבילה כבר נשליחה והופיעה במערכת של הדואר והיום כבר קיבלתי את החבילה פשוט שרות מדהים

lior_shenhar
20-05-2010, 15:40:35
ורק לידיעה כללית זה שקיבלתם מספר מעקב לא אומר שזה נשלח הם מוציאים את זה מהאינטרנט אתם תראו את זה באתר רק כאשר פיסית הם יתנו את החבילה למשלוח