PDA

צפייה בגרסה מלאה : Okto video

motti
22-05-2010, 23:50:35
הוידאו צולם למטרת בדיקת יתירות(redundancy)במקרה של כשלון מנוע. נתקתי מנוע אחד וטסתי עם 7 במקום 8 המערכת התגברה בעצמה על חוסר המנוע וכמעט לא הרגשתי הבדל אולי רק תוספת כח מזערית.כפי שניתן לראות הכלי נשאר יציב לאורך כל הטיסה.
שאלה למומחי עריכת וידאו:יש לי הבדל גדול בין המקור לבין הוידאו לאחר העריכה. המקור מוקלט בפורמט MP4 ואז אני ממיר אותו ל-AVI ועורך אותו ב-MOVIEMAKER ומעלה אותו לutube או vimeo.אשמח לקבל יעוץ מהמומחים.
http://www.vimeo.com/11950823
מוטי

motiganot
23-05-2010, 12:48:00
וואי וואי איזה יופי....
גם אני תקוע בבעיה הזאת .
מוטי יש תוכנות שיכולות לערוך ישיר MP4
כמו sony vgas רק קח בחשבון שכדי
לערוך סרטים ב-HD אתה צריך חתיכת מחשב חזק ביותר.

motti
27-05-2010, 14:10:18
וואי וואי איזה יופי....
גם אני תקוע בבעיה הזאת .
מוטי יש תוכנות שיכולות לערוך ישיר MP4
כמו sony vgas רק קח בחשבון שכדי
לערוך סרטים ב-HD אתה צריך חתיכת מחשב חזק ביותר.

אני עורך את הוידאו ב-moviemaker שהיא תכנה פשוטה וידידותית. הבעייה שלה שהיא לא עובדת עם פורמט MP4 ויש צורך להמיר אותה ל AVI כדי לערוך ב-moviemaker,הדבר גוזל זמו רב ואובדן איכות הוידאו. הפתרון יותר פשוט מפשוט משנים את שם הקובץ ל-xxxx.AVI ואז moviemaker מזהה את הקובץ ואפשר לערוך, זה עובד. הפתרון ניתן לי מהחברים ב-rcgroupe לאחר שהצפתי שם את הבעייה.
מוטי

tisanir
27-05-2010, 14:47:04
יפה מאוד!

guyst
27-05-2010, 21:00:47
אני עורך את הוידאו ב-moviemaker שהיא תכנה פשוטה וידידותית. הבעייה שלה שהיא לא עובדת עם פורמט MP4 ויש צורך להמיר אותה ל AVI כדי לערוך ב-moviemaker,הדבר גוזל זמו רב ואובדן איכות הוידאו. הפתרון יותר פשוט מפשוט משנים את שם הקובץ ל-xxxx.AVI ואז moviemaker מזהה את הקובץ ואפשר לערוך, זה עובד. הפתרון ניתן לי מהחברים ב-rcgroupe לאחר שהצפתי שם את הבעייה.
מוטי

תודה מוטי!
כל עריכה אני מבזבז שעות רק על ההמרה...:)

Ido
27-05-2010, 21:42:32
אגב, מוטי - מה לדעתך ההבל בין המערכת שלך לזו של dragon fly ?