PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה נעילת זנב ג'יירו 401 וכפתור HOLD

roi011
23-05-2010, 21:22:54
היי חברה,

אני חייב לשתף אתכם במקרה מוזר שקרה לי עם הרקסי 500 בשישי האחרון אך תחילה אני חייב להודות לגדי (איני יודע את שם משפחתו) ממנחת חצרים בב"ש, הבחור המקצועי עזר לי לא מעט זמן בסבלנות רבה ובמקצועיות שלא רואים כל יום...
אז ככה : גיירו 401, סרוו זנב דיגיטלי מהיר, DX7 : כשאני מדליק שלט ומסוק גיירו ננעל והכל בסדר, אך כשאני עובר ל HOLD וחוזר למצב טיסה הגיירו יוצא מנעילה (מהבהב) ולא שומר זנב.
יש למישהוא רעיון ??????

רועי

wind556
23-05-2010, 22:46:37
תבדוק דרך איפה כיוונת את הג'יירו בשלט ותחזור עם התשובה.

עמיתפורת
24-05-2010, 06:10:31
התשובה היא שיש לך הבדלים בקיזוזים.
אחד החיסרונות של הרדיו הזה הוא שהוא לא יודע לשמור קיזוזים לכל מצבי הטיסה וכך נוצרים הבדלים והרוב נופלים בעניין הזה ובאמת מרגישים את זה הכי טוב בג'ירו.\
כשיש הבדלי קיזוזים הג'ירו למעשה משנה את נקודצ ה-"אפס" שלו כל פעם שאתה מעביר להלוד.
תבדוק את זה.
בהצלחה.

ZvikaF
24-05-2010, 06:38:26
הסיבה שעמית העלה נשמעת הגיונית - הגיירו מהבהב שיש לו פקודת סיבסוב, אתה יכול לראות את זה במצב הולד בלי מנוע - תגובה לפקודת סיבסוב.

bartovmoti
24-05-2010, 07:10:24
התשובה היא שיש לך הבדלים בקיזוזים.
אחד החיסרונות של הרדיו הזה הוא שהוא לא יודע לשמור קיזוזים לכל מצבי הטיסה וכך נוצרים הבדלים
זה לא חסרון ברדיו, זה קיים בכל המערכות (גם בפוטבה שלי זה קיים) ואפשר לבטל תכונה זו שבה לכל מצב טיסה יש קיזוז משלו אלה אם כן הגדרת אחרת
והרוב נופלים בעניין הזה ובאמת מרגישים את זה הכי טוב בג'ירו.\
כשיש הבדלי קיזוזים הג'ירו למעשה משנה את נקודצ ה-"אפס" שלו כל פעם שאתה מעביר להלוד.
תבדוק את זה.
בהצלחה.
.