PDA

צפייה בגרסה מלאה : צוחקים על hk תראו trex600 מתפרק באויר !!!!!

נולד לטוס
24-05-2010, 18:35:03
לכל סוגדי הtrex ואלין גם הטובים מתפרקים לפעמים.
אין על copterx נקודה....
http://www.youtube.com/watch?v=d1f0SfVoZMU&NR=1&feature=fvwp..........

johnny_black
24-05-2010, 18:46:29
כמה @!? אתה יכול להיות?????

שים סט אפ 12 תאים על HK ונתראה בלוינשטיין..ותיהנה מהקופטר איכס שלך ידידי...

wind556
24-05-2010, 19:01:27
סביר להניח שכל חלקי הCNC בכל המסוקים בעולם של כל החברות עשויים מאותו החומר.
יש אלומיניום שנקרא 6061 והוא הנפוץ ביותר לעיבוד שבבי, וכנראה שזה החומר שבו משתמשים כולם כי זה עובד טוב מאד בעיבוד השבבי ומאד נפוץ.
מה שאומר שאם יש כשל במסוק כלשהו זה בחיבורים או בחופשים שמייצרים התנהגות לא בריאה.
וכמובן שהכשל הגדול מכולם זה הכשל האנושי: טעויות הרכבה, סט אפ לא מתאים, חוסר בידע וכו'.
נקודת כשל נוספת אפשרי זה הברגים למיניהם, שם יש הבדלי איכות בין הברגים.
מה שאומר שאין מסוק חסין , יש עבודה והרכבה שיכולים להאיץ את האפשרות לנזק.
קופטר איקס טובים, אליין טובים,HK פחות.

johnny_black
24-05-2010, 19:07:43
אני לא מבין איך אנשים מגיעים כאן למסקנות חובקות עולם ..אנשים בלי ידע ובלי ניסיון כותבים כאן שטויות שזה מביך.
אם אין לך תקציב למסוק של אליין זה לא סיבה ללכלך כי אתה יוצא די טיפש.
יש עוד חברות מצויינות בעולם חוץ מאליין וגם אם תרכיב אותם לא נכון אז....
אז בבקשה מי שאין לו משהו חכם לכתוב אז שיישב על הידיים שלו:p

johnny_black
24-05-2010, 19:08:59
ונולד לטוס...בבקשה תעלה סרטון שלך עם הקופטר X נראה קצת ביצועים
מה אתה אומר??

sagi
24-05-2010, 19:14:06
ג'וני שנה את הגישה כי זה לא יאה.
הוא עם הזמן יבין איזה פאדיחות הוא
עושה לעצמו עם התגובה הנ"ל.
"נולד לטוס" שיהיה לך רק בהצלחה בהמשך !

johnny_black
24-05-2010, 19:16:50
צודק שגיא סתם עלה לי הדם לראש...serenity now

נועם ג
24-05-2010, 19:20:25
לכל סוגדי הtrex ואלין גם הטובים מתפרקים לפעמים.
אין על copterx נקודה....http://www.youtube.com/watch?v=d1f0SfVoZMU&NR=1&feature=fvwp..........

שטויות במיץ!
אין לך מושג בכלל ממה נגרם הריסוק...חבל סתם לזרוק דברים שאין לך מושג מה עומד מאחוריהם..

לריסוק הנ"ל יכול להיות מיליון ואחד גורמים שכלל לא קשורים לאיכות המסוק..
נועם.

נולד לטוס
24-05-2010, 19:34:51
חברה תרגיעו קצת חשבתי לעלות סרטון זה בכדי להפתיע ואולי לעלות חיוך על פניכם וכמובן ליצור דיון טכני של המומחים בפורום אבל,כנראה שיש כאן חברי מוסד הפורצים לחשבונות הבנקים של חברי הפורום ויודעים מה יכולת הביזבוזים שלהם על תחביבים ולכן קודם תשתה מים קרים ואני מאמין שהדם ירד מהראש הקטן ויחזור למחזור תקין .
בקשר לביצועים אני לא יכול להעיד על עצמי יותר מדי אבל תן לי קצת זמן היות ואני חדש ואולי גם אותך ג'וני אני אפתיע כי אמביציה,קורדינציה ונכונות להיות טוב במה שאני עושה תמיד היתה אז סבלנות גבר.

johnny_black
24-05-2010, 19:48:13
חברה תרגיעו קצת חשבתי לעלות סרטון זה בכדי להפתיע ואולי לעלות חיוך על פניכם וכמובן ליצור דיון טכני של המומחים בפורום אבל,כנראה שיש כאן חברי מוסד הפורצים לחשבונות הבנקים של חברי הפורום ויודעים מה יכולת הביזבוזים שלהם על תחביבים ולכן קודם תשתה מים קרים ואני מאמין שהדם ירד מהראש הקטן ויחזור למחזור תקין .
בקשר לביצועים אני לא יכול להעיד על עצמי יותר מדי אבל תן לי קצת זמן היות ואני חדש ואולי גם אותך ג'וני אני אפתיע כי אמביציה,קורדינציה ונכונות להיות טוב במה שאני עושה תמיד היתה אז סבלנות גבר.

אל תיעלב ילד..כתבת שטות לפחות תעמוד מאחוריה..
אנחנו לא פורצים לחשבונות פשוט ידוע למה אנשים בוחרים ב HK שוב הידע שלך בעוכריך
נראה שאתה צריך מים קרים ועוד זמן למידה כי זו לא דרך ליצור דיון
מקווה שתבין בעתיד מה כתבת היום

אייל שפירא
24-05-2010, 19:54:27
אם אני לא טועה שיסל מטיס טי רקס עם 12 תאים ושום דבר לא מתפוצץ שם חוץ מאדרנלין.

sagi
24-05-2010, 19:55:53
אל תיעלב ילד..כתבת שטות לפחות תעמוד מאחוריה..
אנחנו לא פורצים לחשבונות פשוט ידוע למה אנשים בוחרים ב HK שוב הידע שלך בעוכריך
נראה שאתה צריך מים קרים ועוד זמן למידה כי זו לא דרך ליצור דיון
מקווה שתבין בעתיד מה כתבת היום
ג'וני לא ביקשתי משהו ?! :mad:
אתה מודע להשלכות כשלא מקשיבים לי !

wind556
24-05-2010, 20:10:25
עכשיו אני רגוע
לרגע חשבתי שמתחילים להתרכך כאן...
שכולם הפכו לחנונים ורכיכות
אין מה לדאוג, הפורום הזה לעולם לא ידרדר ;););)

orendar181
24-05-2010, 21:47:08
מה קורה לכם רבותיי

שתו מים קרים והרגעו לרגע

אני בטו שהוא יבין מה הוא כתב יותר מאוחר

שגיא אל תרטח!!! בטח שלא מטיפשותם של אחרים

כתב דברים בלי ביסוס ותראה מה יצא

צריך לדעת להעלות דיון לפורום בזה

נרגעתם?.!!!

המשך ערב נעים לכולם

אורן

נולד לטוס
24-05-2010, 22:14:05
עכשיו שכולם רגועים ורוויי מים כל מה שניסיתי לומר זה שבפורום מהללים חברה מסוג מסוים ויורדים על חברה אחרת אז, אין הכי טוב ומושלם יש כמעט ולפעמים אפקט העדר גם אם הוא עולמי מותיר באפלה יצרנים ומתכננים טובים בעולם שאני בטוח שיש להם דגמים שנותנים פייט טוב ואפילו יותר ,כן אני חדש אבל דעות נחרצות לגי דברים לא מתקבלים אצלי לפחות ,וכילד לפי דבריו של גו'ני (ואני רק בן 30) מה שטוב וזורם לאחד לא תמיד מתקבל כך אצל האחר .
אני מגיע מעולם האופנועים ואין מקום שבוא הדברים שכתבתי מורגשים יותר מרוכב לרוכב מאופנוע לאופנוע.

נ.ב עודד רכיכות לעולם לא היינו ולא נהיה אתה היתה רוכב קשוח ולכן לך יש מושג ממה אנחנו עשויים

johnny_black
24-05-2010, 22:49:32
עדיין ילד...(:

נולד לטוס
24-05-2010, 23:09:30
התגובות שלך מעידות על עצמך ולא שוות התיחסות אבל מאחר שאתה ממש דורש זאת
עקב שיעמום טוטאלי ושעות של שוטטות בפורם המעידים על המון עניין בחייך עדיף לפעמים לשתוק ולא לפלוט יציאות עמוסות חוכמה ואינטיליגנציה כמו שאתה מפיק גו'ני בוי.

אריה הלפרין
24-05-2010, 23:26:16
ראינו גם בארץ את התקלה הזו
זה קרה לאלעד בטיסה הראשונה עם ה 500ESP
אחת הלהבים נפתחה לשניים

johnny_black
24-05-2010, 23:38:44
וואו ממש נפגעת..אז אם פגעתי בך אני מתנצל והשקעתי קצת זמן להראות לך משהו:

http://www.youtube.com/watch?v=eUbxZU2zakg&feature=fvsr

http://www.youtube.com/watch?v=vxQhZLzqmtI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=6i3B4Nu5n6M

http://www.youtube.com/watch?v=UnQ5Qnovzdg

אין מוצר מושלם תאבל בהחלט יש מוצרים טובים יותר ולא אנחנו קבענו מהם
אני מטיס כבר שנה 450 ו 600 של ALIGN מתוחזקים ברמה מאוד גבוהה ומעולם לא התפרק לי המסוק באויר
כל אחד גם אחראי לסטאפ שהוא מרכיב על המסוק ,לפעמים אנשים מגזימים בלי לדעת את הלימיט של המרכב ושל הראש
ירדנו פה לפסים מפגרים וזה לא מתאים

שיהיה לך לילה טוב

guyro
24-05-2010, 23:44:40
מה קורה לכם, התחרפנתם כולכם?
מה זה המריבה השבועית ?
מספיק !

bendisar
24-05-2010, 23:48:52
חברה, תקלות טכניות קורות לכל חברה, לא משנה כמה היא טובה אז תפסיקו לריב על שטויות אחד עם השני!
אדון נולד לטוס, תשאל את אריה הלפרין על האיכות המופלאה של קופטר איקס, אחרי שאחד מהגריפים של הזנב השתחרר לו באמצע טיסה ועבר ישר דרך המשקפיים שלו ורק בנס לא גרם לנזק בלתי הפיך.
מצד שני בדיוק אותו הדבר קרה למספר אנשים בארץ גם עם קופטר איקס, וגם עם טירקס 700
מצד שלישי תראה מקרים רבים בארץ בהם קייס הזנב של מסוקי קופטר איקס פשוט נשבר ללא סיבה?!
מצד רביעי תראה את המסוק שלי אישית טירקס 500ESP שבטיסה הראשונה שלו התפוצץ אחד הלהבים לפני שהמסוק עוד הספיק להמריא:confused:
הנקודה שלי מכל המקרים האלה היא שלכל חברה יש בעיות בייצור, זו פשוט המציאות טעויות קורות.
אני מחשיב את עצמי בתור אחד שיודע דבר או שניים ל הטסה. אני בעל של קופטר איקס 450 שטס כבר כמעט 3 שנים, יש לי גם טירקס 250 ו-500 ויצא לי לא פעם ולא פעמיים להטיס את הטירקס 450, בין אם זה הספורט/פרו/SE V2
הקופטר איקס בעבר היה מביא תמורה יפה לכסף. מסוק שטס יפה מאוד ומתאים למתחילים וגם לרוב האנשים אבל בתרגילי 3D תחת עומס כבד הוא לא מדוייק כמו הטירקס, אין מה לעשות זו פשוט עובדה. כשהטסתי טירקס 450 ומסוקי אליין בכלל אז כל תנועה מרגישה חדה ונעולה, בקופטר איקס (ולהזכיר עוד פעם שאני מדבר על טיסת 3D קשה שרק בה ניתן להרגיש בזה) התנועות מרגישות "בערך" ואינן נעולות כמו התגובות של מסוקי אליין
מה גם שהקופטר מפתח חופשים מהר יותר מהטירקסים
אבל עדיין! הוא מסוק מצויין למתחילים! וגם למטיס הממוצע+
הסיבה היחידה שבגללה הרכישה של הקופטר איקס אינה כדאית יותר היא המחיר! הקיטים של אליין כוללים אלקטרוניקה איכותית עולים בדיוק כמו קיט קופטר איקס מאובזר באלקטרוניקה איכותית, ובכל זאת הקופטר עדיין לא יטוס כמו הטירקס...

בקשר לסרטון, טירקס 600 על 12 תאים הוא כלי מאוד כבד, שמפעיל המון לחץ על הלהבים. להטיס כלי כזה עם להבי אליין (שניתן לראות בסרטון שהמטיס משתמש בהן) זה חוסר אחריות מדרגה ראשונה! הלהבים של אליין הם מאיכות טובה מאוד, אבל לא מספיק לעומסים כמו סט אפים קיצוניים כאלה (12 תאים) מסוק בסדר גודל כזה יש להטיס על להבי ראדיקס/פאנקי/רוטורטק/אדג' ולא פחות

מקווה שהריבים המטופשים יפסיקו...
אלעד

levyoram
24-05-2010, 23:58:03
אני מגיע מעולם האופנועים ואין מקום שבוא הדברים שכתבתי מורגשים יותר מרוכב לרוכב מאופנוע לאופנוע.
נ.ב עודד רכיכות לעולם לא היינו ולא נהיה אתה היתה רוכב קשוח ולכן לך יש מושג ממה אנחנו עשויים

גם אני בא מעולם האופנועים 12 שנים ורכבתי על כל מה ששוקל 120 ק"ג ובעל 150+ כ"ס ולא הצלחתי להבין את מה שאתה טוען.
מה שאני כן מבין, שסידרת T-rex של Algin משולה לסידרת ה Ninga בקאווסקי, או סידרת ה R בסוזוקי, או סידרת ה CBR בהונדה או YZ בימהה.

למה אתה משווה את מסוקי Copter X ?

וגיא זה לא מריבה אלא, דיון!! ;)

נועם ג
25-05-2010, 04:13:52
בקשר לסרטון, טירקס 600 על 12 תאים הוא כלי מאוד כבד, שמפעיל המון לחץ על הלהבים. להטיס כלי כזה עם להבי אליין (שניתן לראות בסרטון שהמטיס משתמש בהן) זה חוסר אחריות מדרגה ראשונה! הלהבים של אליין הם מאיכות טובה מאוד, אבל לא מספיק לעומסים כמו סט אפים קיצוניים כאלה (12 תאים) מסוק בסדר גודל כזה יש להטיס על להבי ראדיקס/פאנקי/רוטורטק/אדג' ולא פחות

מקווה שהריבים המטופשים יפסיקו...
אלעד

טעות בידך,
להבי אליין עומדת בTOP של הלהבים...
זה לא חוסר אחריות ולא נעליים..

sagi
25-05-2010, 06:04:18
עכשיו שכולם רגועים ורוויי מים כל מה שניסיתי לומר זה שבפורום מהללים חברה מסוג מסוים ויורדים על חברה אחרת אז, אין הכי טוב ומושלם יש כמעט ולפעמים אפקט העדר גם אם הוא עולמי מותיר באפלה יצרנים ומתכננים טובים בעולם שאני בטוח שיש להם דגמים שנותנים פייט טוב ואפילו יותר ,כן אני חדש אבל דעות נחרצות לגי דברים לא מתקבלים אצלי לפחות ,וכילד לפי דבריו של גו'ני (ואני רק בן 30) מה שטוב וזורם לאחד לא תמיד מתקבל כך אצל האחר .

"נולד לטוס" בתור אחד שרכב על אופנועים אתה ממשיך לעשות צחוק מעצמך.
ובהודעתך למעלה אתה רק מוכיח לאיזה עדר אתה שייך !
לפחות אם אתה רוצה לגונן או לעשות משהו תעשה זאת בצורה
נכונה ולא בזריקת משפטים וניתוח סרטונים שאתה לא יכול להבין עדין.
בין מה שאתה רואה בסרטון לבין ההבנה של הריסוק יש הרבה קילומטרים בדרך :)
ובתור רוכב אופנוע מהיר לרוכב אופנוע אחר יש לי רק 2 שאלות אליך....
מה ההבדל בין רוכב אופנוע לנהג ברכב ?
מה ההבדל בין CBR600 לקטנוע 50 סמ"ק ?

שיהיה לך אחלה המשך יום !

אריה הלפרין
25-05-2010, 06:59:24
טעות בידך,
להבי אליין עומדת בTOP של הלהבים...
זה לא חוסר אחריות ולא נעליים..
לא מסכים איתך מנסיון בשטח בכמה וכמה מקרים

ziki
25-05-2010, 08:16:21
אכן יש להבים איכותיים יותר משל אליין אבל......
1.לטירקס 600 12 תאים יש בעיות בעמידה בעומס (גיר וציר המנוע הן שתיים מהם) תתפלא אבל הלהבים לעומת זאת לא.
2.לאליין יש סדרות טובות יותר וטובות פחות, C פחות (סבלו בעיקר מבעיות בחוסר איזון) D לעומת זאת סדרה טובה מאד.
3.FUNKEY ו RADIX מיוצר תחת אותו OEM (זה כתוב אפילו על הקופסא).
4.לי יש להבי אליין 690D על טירקס 700, טס נהדר ומדוייק ביותר (הסיבה היחידה שאני עומד להחליפם היא מעבר ל 710).
5.גם אם היו מקרים באליין שלהבים התפרקו כתוצאה מכשל, אני לא מכיר תיעוד רשמי או בפורומים לגבי בעיה סדרתית, בסה"כ הן עושות את העבודה טוב.

דניאל דקל
25-05-2010, 08:21:29
גם בואינג 747 יכול להתפרק באוויר

האם זה הופך את בואינג לחברה חובבנית?

ממש לא

הכל תלוי בתחזוקה השוטפת של המטוס

או במקרה זה של המסוק

אולי שמו להבים לא מתאימים? לא חיזקו ברגים כמו שצריך? חלקים לא מקוריים?

Roy B.A
25-05-2010, 09:21:39
חברים יקרים נראה לי שהויכוח יצא מכל פרופורציות.
כל אחד תוקף את חברו כאילו הוא בעל מניות או מינימום טייס ניסוי בחברת אליין או CX
מה קרה?!
בנוסף כל אחד מרגיש שהוא "טייס על" ויחליט מה טוב ומה לא.

אני מציע להרגע, כל אחד יטיס מה שהכיס שלו מאפשר ומספיק עם הויכוח של מי יותר גדול או במקרה הזה של מי מתפרק או לא.

בברכה
רואי

its
25-05-2010, 09:38:45
לסיכום:

1. CX פחות טוב מאליין - אין וויכוח על זה אל תנסו גם.

2. מהסרטון עולה שמי שאשם זה המטיס, ( סוללות, להבים, ברגים לא משנה מה בואו נפיל עליו) :D

3. להבי אליין מספיק טובים, ראדיקס יותר.

4. פה זה לא חקירה בתעופה, אז אל תנסו להגיד מה קרה למסוק, אין לכם ראיות :D

5. תטיסו מסוקים עם סט אפ טוב בשבילכם, מבלי לסכן איש.

6. זה יגמר פה ? כנראה שלא .

נולד לטוס
25-05-2010, 11:09:45
הנה המטרה הושגה בתוך כל השטויות והירידות ישנו דיון סמוי על להבים ופרטים טכנים שונים שאותי אישית הם מה שמעניינים .

בקשר להסבר על משל האופנועים : אני רוכב מוטוקרס וכוונתי היא שכל רוכב מתחבר לאופנוע אחר גם אם יש דעות שונות ומגוונות על כל סוגי הברנדים שיש בעולם המוטוקרוס.
אלין לטענתי היא כמו הונדה cr בישראל( אפקט העדר) ,למרות שאני אישית לא מתחבר אליו בכלל .
ולכן אולי לפי הבנתכם אין קשר בין העולמות ,אני חושב שיש מקום לכבוד לכל מטיס ומסוק באשר הוא גם אם הוא לא מצלצל עם אלין או trex ,אז מספיק לתקוף ואולי לחבק מטיסים חדשים.

guyro
25-05-2010, 11:33:13
הנה המטרה הושגה בתוך כל השטויות והירידות ישנו דיון סמוי על להבים ופרטים טכנים שונים שאותי אישית הם מה שמעניינים .

בקשר להסבר על משל האופנועים : אני רוכב מוטוקרס וכוונתי היא שכל רוכב מתחבר לאופנוע אחר גם אם יש דעות שונות ומגוונות על כל סוגי הברנדים שיש בעולם המוטוקרוס.
אלין לטענתי היא כמו הונדה cr בישראל( אפקט העדר) ,למרות שאני אישית לא מתחבר אליו בכלל .
ולכן אולי לפי הבנתכם אין קשר בין העולמות ,אני חושב שיש מקום לכבוד לכל מטיס ומסוק באשר הוא גם אם הוא לא מצלצל עם אלין או trex ,אז מספיק לתקוף ואולי לחבק מטיסים חדשים.

מה אני אגיד לך, ממש חוכמולוג,היפה הוא גם שאתה לא מזדהה בשם שלך...

אבל כבר למדנו שמישהו ביקש ממך לפתוח את השירשור הזה ולעורר את הפרובוקציה.

חבל, יכלת לעשות את זה כבר בצורה אחרת.

galelyakim
25-05-2010, 11:51:45
טחנו כבר את הסרט הזה מלא פעמים
אין קשר לאליין בכלל-לכל מי שיש לו ראייה טובה ישים לב ב0:48 ישנה פגיעה של עצם מסויים(כמו אבן)
מצד ימין של המסוק

johnny_black
25-05-2010, 12:50:23
אני לא הבנתי למה לעורר דיון על להבים בצורה כזו?
אם אני רוצה להתחיל לרכב על אופנועים אז אני אעלה שרשור על כמה הצמיגים של הונדה קקה?
מה הקשר בין איכות בניית האופנוע לסוג הצמיג שבחרת לרכוש? (אולי תבין באנלוגיה הזאת)
אתה איש לא ברור ואני כמו כולם כאן נסחפנו אחרי השטות הזאת.
אז אם עדיין לא הטסת תתחיל בשאלות כמו שמושון שלנו שואל ולא קובע.
אני לא רוכב על אופנועים אז קשה לי לומר איזה אופנוע הכי טוב לעדר..
אני מופתע שאני רושם כאן עוד הודעה ,אבל באמת יצרת כאן דיון לא סמוי ולא גלוי כנגדך ,אתה כנראה לא קורא את מה שרשמו כאן חברים והנסיון יקר הערך שיש לאנשים כאן עבר לך מעל הראש.

לסיכום גם אם אתה נוהג על קימקו או CBR מה שמחבר אותך לכביש זה הצמיגים
יש צמיגים זולים יותר הבחירה על אחריותך אין קשר לסוג האופנוע שניהם יתהפכו כשהצמיג יתפוצץ

אז נאחל לך בהצלחה בכל מסוק שתבחר
אני פרשתי מהשרשור הזה..מתיש

orenoved
25-05-2010, 18:03:36
קצת לחמם את האווירה

http://www.youtube.com/watch?v=q70mImtMMbM
ואני עדין חושב שטירקס זה אחלה מסוק

johnny_black
25-05-2010, 20:34:43
שכחת לשים לוקטייט על רקסי??
אורן ראיתי את כל הסרטונים שלך, תראה לו מה אתה עושה עם החמודי שלך כשיש עליו לוקטייט ;)
ועדיין לא ראיתי קופטר או HK עושים ביצועים כאלה

sagi
25-05-2010, 20:40:09
ג'וני זה המסוק שלי לשעבר :eek:
ולא נראה לי שהייתה לו בעיה של לוקטייט !
הייתה שם בעיה אחרת מסאט אפ שונה :D

orenoved
25-05-2010, 22:56:54
לא הייתה שם שום בעיה פשוט בורג עייף גם במרצדס זה יכול לקרות :D

אריה הלפרין
25-05-2010, 23:51:09
שכחת לשים לוקטייט על רקסי??
אורן ראיתי את כל הסרטונים שלך, תראה לו מה אתה עושה עם החמודי שלך כשיש עליו לוקטייט ;)
ועדיין לא ראיתי קופטר או HK עושים ביצועים כאלה

למען ההגינות אני ראיתי בגעש קופטר X
שהוטס ע"י אלעד שעושה כל מה שהטירקס עושה