PDA

צפייה בגרסה מלאה : קצת הגזמתם עם האזהרות האלו לא?

26112611
27-05-2010, 22:40:49
קיבלתי אזהרה (של 4 נקודות דרך אגב שזה מלא) על הכותרת של האשכול הזה:

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=22948

מה לא ענייני בכותרת שלי? לדעתי עשיתי אותה מספיק עניינית, לא כתבתי "בעיה כנסו דחוף!!!" או "מה עושים?", שאלתי "איך מבטלים את זה" ובגלל שהפירוט ארוך כתבתי אותו בפנים, ניתן לראות את כל תוכן האשכול במלואו כאשר עוברים עליו עם העכבר, למה אני מקבל על כזה דבר אזהרה?

אני אשמח אם בוגל וחיים שהגיבו לי באשכול יוכלו לכתוב פה באשכול אם לדעתם זאת הייתה כותרת עניינית או לא

guyst
27-05-2010, 22:47:59
אני לא מנהל בפורום אבל כדי לעשות את הפורום הזה יותר מקצועי, את השאלה שלך הייתי שם בפורום "לא להבים ולא כנפיים" והייתי כותב: "איך מבטלים התראות מייל מהסיני?". :)

26112611
27-05-2010, 22:51:54
לפי מה שהבנתי פורום "לא להבים ולא כנפיים" הוא פורום "דיבורים" כזה שמדברים בו על כל מה שלא קשור לטיסנים

בכל מקרה אני חושב שגם אם זה לא נראה ענייני צריך לפחות בפעם הראשונה להזהיר בעל פה, אני צודק?

וכותרת "איך מבטלים התראות מייל מהסיני?" היא לא נכונה, היא משקפת משהו שונה לגמרי, זה היה אמור להיות משהו בסגנון הזה: "איך מבטלים את ההתראות האלו של הסיני של המוצרים שחוזרים למלאי?" זה ארוך מידי אז רציתי לקצר ואת התוכן עשיתי קצר כדי שיהיה אפשר לראות הכל גם מבלי להכנס

nir
27-05-2010, 23:08:02
נדב יקר,
הכותרת שלך ממש לא עיניית, מצטער.
תחשוב מה היה קורה אם כל הכותרות היו כמו שלך?
"איך מבטלים את זה" "מתי אפשר לעשות ככה" בניתי טיסן כזה" "בואו נבטל את זה" וכו'

אתה באמת חושב שהכותרת שלך תקינה ?!?!?!
יצא לך במקרה לקורא פורום של RCG ? ראיתי פה כותרת כמו שלך ?? אני לא.

בכל מקרה אין צורך לחסוך בתאורים בכותרת. עדיף להיות ברור ולא בקצרנות. תאר בדיוק את מה אתה מתכיוון.
נדב, מה לדעתך יעדיפו לקרוא בשרושור חדש:

"איך מבטלים את זה?"
או ....
"איך ניתן לבטל התראה למייל על מוצר שחזר למלאי אצל הסיני?"

מקווה שתקח את זה לכיוון חיובי והכל למטרה טובה לכולנו.
תודה.
ניר.

Boogle
27-05-2010, 23:25:50
הנקודות זה כמו בנהיגה? מתי נפתח קורס כתיבה מונעת :)

26112611
28-05-2010, 11:19:00
אז למה ישר לתקוף? למה ישר אזהרה ועוד של 4 נקודות? (אחרי 5 נקודות מקבלים באן לפי מה שידוע לי)

אתה יכול להאיר לי על זה בעל פה לפני שאתה ישר נותן אזהרה!

MDreamer
28-05-2010, 11:39:05
מקבלים BAN אחרי 10
ניר וערן. רוצים לכתוב הודעה מסודרת על שיטת הניקוד החדשה בפורום המשוב?