PDA

צפייה בגרסה מלאה : ציוד לשטח FPV

guylihi
17-10-2008, 21:57:04
ערב טוב לכולם!

יש לי ציוד FPV ואני אוסף כל הזמן עוד ועוד חלקים וציוד כדי להשלים את כל הערכה הדרושה להטסה כמו שצריך... אוטוטו אני עולה לאויר ..
רציתי לבקש שמי שמטיס FPV בשטח יש לו ניסיון וצבר דברים נוחים כדי לצלם בשטח..
יגיד מה הכי נח מבחינת סחיבה של בציוד מיזוודות שולחן וכוי... לפני תקופה היה את "תופגאן " שצילם את מה שהוא בנה לכל ארכת הFPV.. הרעיון מאד יפה לפי דעתי נח מאד .. אני מחפש להיות גם עם ישיבה חשבתי להביא שולחן מיתקפל שבא עם הכיסאות ביחד בשולחן..
לי אישית יש מיזוודה שהיא רק לוידאו שמה נימצא כל סוגי הכבלים מפצלים מקלט בטריות ספר משקפיים ומצלמת הקלטה..
השולחן המיתקפל ישאר קבוע באוטו.., שלט וארגז קטן עם כלים .. זה לפי מה שחשבתי אני בראש ללא כל ניסיון בשטח... מה אתם ממליצים רצוי כלים? מה אתם מביאים ואיך אתם מתמקמים בשטח?
כמה מיזוודות יש לכם? איך הכי נח מניסיון? לשבת הטסה זה בסדר? או עדיף עמידה?
כל המלצה או שמישהו יגיד איך הוא מטיס יעזור.
תודה והמשך ערב טוב!!!

איציק רונן
18-10-2008, 00:26:20
אני מוצא שהכי נוח זה להטיס בישיבה. לא פעם יש תחושה של ורטיגו שישיבה עוזרת להתגבר עליה.
אצלי כל הציוד נכנס למזוודה אחת כולל השלט. כמובן כלים, סוללות נוספות, מחברי וידאו וכו'
אני יושב בכיסא אחד כשלידי עוד כיסא והארגז עליו. לרוב אני יושב עם הגב לרכב וכל שאר הציוד אנטנות וכבלים הולכים אחורה, ביני לבין הרכב כדי שלא יסתובבו אנשים מאחורי, לא יפילו ציוד או ידרכו על כבל. בצד שמאל רואים את החצובה עם מקלט הוידאו.
אני יכול להעלות תמונה של המזוודה, במידה ויש עניין.
אני יודע שאיתי משתמש בשולחן.
ושוב המלצת מליון הדולר, תעזוב את כל הסידורים, תעלה לאוויר תראה שהציוד מתפקד, תתיקל בבעיות, תפתור אותן ותתקדם, תלמד מה נוח ומה לא. ותמיד תמיד להטיס עם עוזר (Spoter ).
בהצלחה :)

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=2660&d=1223582113

MickeyM
21-10-2008, 23:27:18
אהלן איציק,
שמתי לב שאתה משתמש באנטנה חיצונית למשדר של מערכת הרדיו... תוכל לפרט?
תודה

איציק רונן
22-10-2008, 23:20:00
יש לי יציאה מהמשדר לאנטנה אייכותית יותר עם בסיס מגנטי שנצמד לגג.
איציק