PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון חוות דעת על dx7..

adibenbasat
30-05-2010, 20:21:05
אני מעוניין לעבור למערכת חדשה וה-dx7 היא אופציה רלוונטית בגלל שיש לי מקלטי ספקטרום.
אני מבקש שכול מי שמכיר, היתה או יש לו מערכת כזו, שיתן חוות דעת הכי כנה לדעתו, אם יש חסרונות חשוב לי לדעת יותר מהיתרונות, אפשר גם המלצות לגבי מערכות אחרות אבל בבקשה לא להתפזר..תודה מראש אדי.:)

Shay
30-05-2010, 20:28:49
לדעתי כדאי לך לשקול את האורורה, תבדוק אצל אלון הובי ניטרו.

tisanir
30-05-2010, 20:38:25
שלט מצויין. אין סיבה לעבור לחברה אחרת אם ברשותך מקלטים של ספקטרום.
ממליץ בחום!

ניר

haimz24
30-05-2010, 20:39:53
שלט מומלץ ונח מאד לתפעול!

guyst
30-05-2010, 20:45:23
יש לי אותו מעל חצי שנה.
מאוד מרוצה.
לא מצאתי חסרונות חוץ מהמחיר הנמוך של המקלטים...:p

eran_k
30-05-2010, 20:48:49
ולמה לא "הדבר האמיתי"
JR 9503 החדש

אייל שפירא
30-05-2010, 20:53:28
שלט נוח, איכותי, פשוט להבנה, פופולרי (יתרון להשוואת הגדרות עם אחרים ולחיבור כבל למדריך).
יש כמה אנשים שמשמיצים אותו דרך קבע, אבל זה הרבה יותר דומה לקנאת פין מאשר לביקורת מקצועית.
יש לך אחלה הסברים בעברית (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=21454) לשימוש בו, הודות לשגיא הנינג'ה האילתי, ויש לך המון לקוחות מרוצים שישמחו לעזור לך בכל שאלה לגביו.

ללו
30-05-2010, 20:55:44
אתה לא עוקב אחרי הפורום,הנושא של השלט הזה ניטחן כאן מעל ומעבר,לדעתי הוא לא מומלץ בכלל עקב הרבה תלונות של חברי הפורום שכל פעם עולים לכאן אם איזה בעיה של הפרעות רדיו והתרסק להם הטיסן או המסוק(גם לי קרה),תריץ חיפוש על השלט תראה כמה תלונות יש עליו,יכול להיות שהוא נוח לשימוש מבחינת התפריט אבל לא מעבר לזה,מומלץ בחום פוטאבה ואם אין תקציב תקנה סנוואה,תעשה חיפוש בפורום תראה שאני צודק אל תהיה פזיז.

אייל שפירא
30-05-2010, 21:04:44
אני ממליץ לך להמתין גם לתשובה המקצועית של דניאל דקל, הוא וללו מאוד מאוד עקביים בהשמצת השלט הזה.

(אבל חוץ מהבאג הזה הם דווקא אנשים על הכיפאק)

Shay
30-05-2010, 21:09:39
אני מוכרח לציין שמבחינת חווית משתמש הוא עולה על כל שלט שנתקלתי בו

מני2000
30-05-2010, 21:15:41
אני ממליץ לך להמתין גם לתשובה המקצועית של דניאל דקל, הוא וללו מאוד מאוד עקביים בהשמצת השלט הזה.

(אבל חוץ מהבאג הזה הם דווקא אנשים על הכיפאק)

אייל,
גם אני עקבי...:D ואני גם על הכיפק...:D וגם אני לא אוהב את ספקטרום!:mad:
אבל השרשורים האלה כבר יצאו לנו מכל החורים.
יש לי הרבה "טיעונים איכותיים" למה לא אבל הוויכוח המקצועי באמת הפך להישמע כמו "קנאת פין" - כהגדרתך.
בכל מקרה הייתי ממליץ לשואל להריץ חיפוש ולהחליט ולמנהלי הפורום לפתוח פורום רדיו ואלקטרוניקה ולנעוץ בו שרשור "למה (לא) DX6/7" - כך כל הויכוח ארוך השנים הזה יהיה נעוץ לכל בחור חדש שבא לשכונה...

אייל שפירא
30-05-2010, 21:24:19
רעיון מעולה. אפשר לשים בצד שלו מנגנון שסוקר כמה שלטים של פוטאבה וסאנווה נמכרים בכל רגע נתון ב"יד-2". (לא צריך מנגנון שסופר את הDX7 שנמכרים שם כי פשוט אין)

ולמרות שגם אני לוקה כמו כולם בחרמנות עזה לחפצים שיש לי ובשינאה חסרת בסיס לדברים שאין לי - טיעונים עניניים אני תמיד שמח לשמוע.

דניאל דקל
30-05-2010, 21:25:08
מי אמר דניאל דקל ולא קיבל? :D

אז כפי שכבר אמרו, אני אחד מהאוהדים הבלתי נלאים של ה DX7 ;)

בעד: VALUE FOR MONEY, LOOK, Human Interface

סליחה על הפלצנות, זה פשוט נשמע טוב יותר באנגלית...

נגד: אמינות, אמינות ושוב אמינות

לפני כשבועיים ריסקו בשמרת טיסן 50 סמ"ק שהוטס עם DX7. מן הסתם מדובר במקצוען, כל

האפשרויות נבדקו, ולבסוף נשאר רק דבר אחד להאשים: את המערכת

guyst
30-05-2010, 21:26:20
אני מוכרח לציין שמבחינת חווית משתמש הוא עולה על כל שלט שנתקלתי בו

ושי איזה שלט יש לך...?;)

אייל שפירא
30-05-2010, 21:30:27
כפרות עליכם, עכשיו אפשר לקרוא לזה רשמית "שירשור די-איכס 7 קלאסי".
רק נשאר שניר וללו יתחילו ללכך אחד על השני ולאיים במכות, ושדרימר ינעל את השירשור ויתן לכולנו BAN של שבוע על הויכוח הרדוד האינסופי הזה. :D

Shay
30-05-2010, 21:33:29
לי? לא יודע איזה משהו סיני מעאפן מחברה לא ידעה רשום עליו משהו כמו FOTABA מישהו מכיר?:D
זה לא כאילו חווית המשתמש בפוטאבה שלי גרועהממש לא אני נהנה מכל רגע, בDX7 היא הרבה יותר גבוהה ביחס לתשלום.

liorz055
30-05-2010, 21:35:54
רגע לא הבנתי, אז כדאי או לא כדאי , כי שמעתי מכמה אנשים שDX7 בעייתי, בן דוד שלי , החתול שלו מכיר כלב שהחתול שלו ריסק בגלל שהבינדיג לא הצליח, זה נכון?

tisanir
30-05-2010, 21:36:58
:D

אייל שפירא
30-05-2010, 21:56:01
לי היה שלט של ספרקטום, אבל כל פעם שהוא הפליץ איבדתי קליטה לכמה שניות.

tisanir
30-05-2010, 22:05:59
לי היה שלט של ספרקטום, אבל כל פעם שהוא הפליץ איבדתי קליטה לכמה שניות.

ומה הוא בדיוק הפליץ?

אייל שפירא
30-05-2010, 22:17:59
ומה הוא בדיוק הפליץ?

מקלטים של פוטאבה! :eek:

guyst
30-05-2010, 22:37:34
מקלטים של פוטאבה! :eek:

לא יכול להיות... אז זו תרנגולת שמטילה ביצי זהב עם המחירים שלהם...:D

adibenbasat
31-05-2010, 00:25:35
טוב, השרשור די התפזר, בכול זאת תודה לכול מי שנתן את דעתו בנושא גם להמלצות וגם לאלו שקטלו, כנראה המערכת הייתה ותישאר שנוייה במחלוקת...:rolleyes:

gal
31-05-2010, 06:20:03
היי עדי היה לי את הdx7 עד לפני יומים שהוא נמכר שלט מצוין ומאוד אינטואטיבי למשתמש ישנן לפעמים הפרעות קליטה אבל אני לא יודע כמה בהשוואה לפוטאבה בסך הכול אתה לדעתי תרגיש התקדמות עצומה ברמת התכנות בהשוואה ל 6 שהיה לך אני מכרתי כי רציתי עוד ערוצים והבאתי פוטאבה והוא ממממש מסובך זה כמו לחזור לכיתה א שוב

DarZeelon
31-05-2010, 08:32:05
עדי,

אני מטיס (כשהכל בסדר איתי) עם Futaba 7C - 2.4GHz, אבל ממה שאני קורא פה לגבי ה-SP-Rektum 7DX, הוא אכן טוב יותר מה-6DXi, אבל רק ממנו!...

שומר נפשו ירחק; למרות מחירי המקלטים שהם נמוכים יותר מכל Futaba שאני יכול לחשוב עליו!!!

כמו שכבר אמרו פה; 7 די איכס...

guyst
31-05-2010, 08:46:15
עדי,

אני מטיס (כשהכל בסדר איתי) עם Futaba 7C - 2.4GHz, אבל ממה שאני קורא פה לגבי ה-SP-Rektum 7DX, הוא אכן טוב יותר מה-6DXi, אבל רק ממנו!...

שומר נפשו ירחק; למרות מחירי המקלטים שהם נמוכים יותר מכל Futaba שאני יכול לחשוב עליו!!!

כמו שכבר אמרו פה; 7 די איכס...

דר,

אשמח לשמוע את דעתך המקצועית לגבי ההערות על DX7.

יש לך ניסיון איתו?

Hagay
31-05-2010, 09:50:26
כבעלים של DX7 מזה הרבה זמן,
אחרי מעבר לAurora9,
אני החלטתי להשאר עם ה DX7 כשלט שני!

מכיוון שסיפור ה BIND והתכנות הם באמת מאוד פשוטים, אפשר להפגש בשטח ולתת לך ל"שחק עם השלט",
אני חושב שאין כמו להתרשם מנסיון.

wind556
31-05-2010, 09:55:54
אין בכלל טעם להיכנס לוויכוח הזה שוב ושוב
מאות אנשים נהנים מהמשדר הזה, וכמה בודדים הפכו את זה למסע צלב מטעמי אגו וכו'.
אבל מסתבר שיש עוד משהו מתחת לפני השטח: רוב הרוכשים DX7 לא מעניין אותם להכפיש את המתחרים ולחפש מתחת לאדמה מה ואיפה לא בסדר, ואני בטוח שאם נחפש היטב נמצא כשלים גם בפוטאבה, גם באורורה וכו' (רק בסינים ב25$ אין כשל ;))
ולסיכום, יש לי DX7 כמעט 3 שנים ובבית שלי עברו מאות כאלה, ומעולם, אפילו לא פעם אחת, לא נתקלתי בשום בעייה במו עיני. מה שאינני יכול לאמר על אחרים....

wonderd
31-05-2010, 10:14:41
לפותח השירשור - DX7 הוא אחלה שלט שבעולם, מכל הסיבות. יש לנו כמה כאלה ב'טייסת' ואף פעם לא הייתה בעיה מלבד הבעיה הקשה של ההחלטה עם איזה טיסן/מסוק להתחיל בהטסה...

ללו
31-05-2010, 10:20:26
אין בכלל טעם להיכנס לוויכוח הזה שוב ושוב
מאות אנשים נהנים מהמשדר הזה, וכמה בודדים הפכו את זה למסע צלב מטעמי אגו וכו'.
אבל מסתבר שיש עוד משהו מתחת לפני השטח: רוב הרוכשים DX7 לא מעניין אותם להכפיש את המתחרים ולחפש מתחת לאדמה מה ואיפה לא בסדר, ואני בטוח שאם נחפש היטב נמצא כשלים גם בפוטאבה, גם באורורה וכו' (רק בסינים ב25$ אין כשל ;))
ולסיכום, יש לי DX7 כמעט 3 שנים ובבית שלי עברו מאות כאלה, ומעולם, אפילו לא פעם אחת, לא נתקלתי בשום בעייה במו עיני. מה שאינני יכול לאמר על אחרים....

עודד אף אחד לא הפך את זה למסע צלב,ובטח לא מטעמי אגו או כל דבר אחר,אם תשים לב אף פעם לא ראיתי מישהו שפתח שרשור בכדי להכפיש את הדי איכס 7,אבל יש שפתחו שרשורים על בעיות שהם נתקלו בדי איכס 7 ובגלל זה הלך להם הטיסן או המסוק,אנחנו בסך הכל מגיבים על סמך אחרים שטוענים שיש להם בעיות,ואגב עוד לא ראיתי מישהו שהתלונן פה בפורום על בעיות קליטה בפוטאבה והלך לו הטיסן,ולהכפיש זה להגיד משהו רע על דבר שהוא טוב אבל לא במקרה הזה,המוצר הזה ע"פ תלונות של אנשים הוא לא שיא השלמות אז יש מקום לבוא ולתת עליו ביקורות.

wonderd
31-05-2010, 10:28:02
אני ראיתי במו עיני טיסן 26CC צולל לתוך האדמה כשהמטיס חסר אונים - הוא כמעט תלש את הסטיקים מרוב לחץ והטיסן לא הגיב. גם לאחר הריסוק הסוללה היתה עדיין מחוברת ופעילה, היה שם ניתוק של משהו כמו 10 שניות בתקשורת הרדיו. המטיס החזיק 7C ביד.
אני חשבתי שזה קרה בגלל שהיה DX7 איזה 20 מטר משם..:rolleyes:

יש מקום בהחלט לביקורת, אבל אתם באופן עיקבי 'צועקים' לא לקנות ולא להתקרב אל המשדר הזה ואיך נאמר בעדינות - זה מרגיש קצת מוגזם.

ללו
31-05-2010, 10:28:13
רעיון מעולה. אפשר לשים בצד שלו מנגנון שסוקר כמה שלטים של פוטאבה וסאנווה נמכרים בכל רגע נתון ב"יד-2". (לא צריך מנגנון שסופר את הDX7 שנמכרים שם כי פשוט אין)

ולמרות שגם אני לוקה כמו כולם בחרמנות עזה לחפצים שיש לי ובשינאה חסרת בסיס לדברים שאין לי - טיעונים עניניים אני תמיד שמח לשמוע.

אייל מה נימכר יותר מרצדס או מאזדה?התשובה מאזדה למה כי היא טובה יותר לא,היא רק זולה יותר,הרי אי אפשר להשוות אותה למרצדס,זה בדיוק היחס בין די איכס 7 לפוטאבה,הדי איכס זול יחסית מקלטים זולים ועוד הוציאו להם כל מיני חיקויים,לעומת זאת הפוטאבה יקרה יותר המקלטים יקרים אבל האיכות היא מעל הכל,ניראה לי שמיצינו את נושא הדי איכס כבר נימאס לטחון את זה שוב ושוב,תפסיקו לעלות כאן את השרשורים של הדי איכס תעשו חיפוש לפני שם כתוב הכל,ניראה לי רעיון טוב להעביר את זה לפורום אלקטרוניקה,המשך יום טוב

guyst
31-05-2010, 10:56:12
אני ראיתי במו עיני טיסן 26CC צולל לתוך האדמה כשהמטיס חסר אונים - הוא כמעט תלש את הסטיקים מרוב לחץ והטיסן לא הגיב. גם לאחר הריסוק הסוללה היתה עדיין מחוברת ופעילה, היה שם ניתוק של משהו כמו 10 שניות בתקשורת הרדיו. המטיס החזיק 7C ביד.
אני חשבתי שזה קרה בגלל שהיה DX7 איזה 20 מטר משם..:rolleyes:

יש מקום בהחלט לביקורת, אבל אתם באופן עיקבי 'צועקים' לא לקנות ולא להתקרב אל המשדר הזה ואיך נאמר בעדינות - זה מרגיש קצת מוגזם.

http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif

DarZeelon
31-05-2010, 11:07:27
דר,

אשמח לשמוע את דעתך המקצועית לגבי ההערות על DX7.

יש לך ניסיון איתו?

גיא,

מעולם לא הייתה בבעלותי מערכת כזו, כך שאין לי 'דעה מקצועית' כאמור.
אך ממה שסיפרו לי אדריאן ואביו יאן; לפחות על הגרסה הקודמת, עם ה-DSM (החדשה עם DSM2); יש הפרעות ויש נעילות לעיתים. המעבר לגרסה 2 הפחית את ההפרעות, אך לא לגמרי פתר אותן...
והם מעולם לא המליצו לי לרכוש אותה...

לא צריך הפרעה שנמשכת 5 דקות, כדי לגרום לטיסן 'להתקרש'... לעיתים, מספיקה גם נעילה של חצי שניה לשם כך...

ממה שאני קורא כאן בפורום (וגם בפורומים אחרים), אני מסיק שטוב עשיתי כשבחרתי לרכוש את הפוטבה שלי...

לדעתי, אין עשן בלי אש; ואם יש ספק, אז אין ספק - אני לא קונה; וזהו!

guyst
31-05-2010, 11:10:07
כבעלים של DX7 מזה הרבה זמן,
אחרי מעבר לAurora9,
אני החלטתי להשאר עם ה DX7 כשלט שני!

מכיוון שסיפור ה BIND והתכנות הם באמת מאוד פשוטים, אפשר להפגש בשטח ולתת לך ל"שחק עם השלט",
אני חושב שאין כמו להתרשם מנסיון.

חגי, איך ה-Aurora9 בהשוואה או לא בהשוואה ל-DX7?

DarZeelon
31-05-2010, 11:16:25
גיא,

לדעה מקצועית בהרבה משיכולה להיות לי; נסה לדבר עם מוטי רוכליץ, דרך הודעה אישית, או בטלפון.

wind556
31-05-2010, 11:52:41
אין , אין בעייות בפוטאבה לעולם :D
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=23124
ח-א של משדר, הכי גרוע בעולם...

ללו
31-05-2010, 12:00:26
אין , אין בעייות בפוטאבה לעולם :D
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=23124
ח-א של משדר, הכי גרוע בעולם...

ניראה שהבעיה היא חשמלית ולא השלט,מה גם השרשור ניגמר אחרי 2 תגובות ללא תשובה חד משמעית מה גרם לתקלה,ולפי דעתי הבעיה ניפתרה ולכן הוא לא המשיך את השרשור,אגב גם אם הייתה בעיה זה אחד וזה יכול לקרות ללא ספק,אצלכם אין סוף

דניאל דקל
31-05-2010, 12:34:24
עודד

אתה לאט לאט הופך לשרלטן...

מאות שלטי DX7 עברו תחת ידיך?

בהנחה שיש 10,000 טיסנאים פעילים בארץ, ובהנחה ש 30% מהם רכשו ב2-3 האחרונות שלט,

מדובר על 3,000 שלטים. נניח ש 50% עשו את הטעות ורכשו DX7.

מדובר על 1,500 משדרים.

כלומר, רבע עד שליש מהם עברו דרכך?

עודד, אתה איש נחמד, תורם המון, אבל נעול !

מספיק כבר עם זרית החול בעיניים, יש המון בעיות אמינות עם ה DX7, אתה רק גורם נזק

לתחביב בכך שאתה ממשיך להמליץ עליו. האם אתה מקבל עליו אחוזים?

לא ראיתי ממך עד היום שום המלצה על שלט אחר!

Hagay
31-05-2010, 13:42:39
חגי, איך ה-Aurora9 בהשוואה או לא בהשוואה ל-DX7?

יש לי תמונה של קטטה בפאב (שולחנות באויר וזכוכיות נשברות...) ברקע גיא ואני יושבים בשקט על הבר ומדברים.

אני מאוד מרוצה מכל המכלול והביצועים, החסרונות לאומת ה DX7 הם סוללה מקורית (החלפתי ישר לליפו 2200 לשנה בלי טעינה) שלפי הפורומים של הגויים נגמרת יחסית מהר,
הערה: בדר"כ מדובר במי שלא ביצע מחזורי טעינה לפני השימוש!

חסרון שני: תהליך ה BIND אינו מוגדר מול מודל כמו בDX7 אלה למשדר בכללי,
כלומר אם לא קראתי את 2 הודעות האזהרה, לא בחרתי את המודל הרצוי ולא בדקתי הגאים לפני טיסה אז אני בבעיה

חסרון שלישי: מערכת יחסית חדשה בשוק...

יתרונות יש המון (פרט ל 9 ערוצים שלרוב 7 מספיק) המרכזיים לי הם:
חיווי סוללה בזמן אמת (טלמטריה - בעיקר נוח לדאונים),
תכנות נוח, מהיר, ברור ואינטואיטיבי אפילו יותר מהDX7 אבל הרבה יותר,
גמישות בבחירת המתגים והוספת תכונות לכפתורים (למשל כיוון דיפרנציאל למאזנות בזמן טיסה ללא כניסה לתכנות!),
טוב יש הרבה, נראה לי שאכתוב סקירה בקרוב ולא בשרשור על DX7.

נ.ב. - להייטק עדיין אין מקלט 2 גרם או אפשרות ל BNF של ספקטרום.

guyst
31-05-2010, 14:27:32
יש לי תמונה של קטטה בפאב (שולחנות באויר וזכוכיות נשברות...) ברקע גיא ואני יושבים בשקט על הבר ומדברים.http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif :D

אני מאוד מרוצה מכל המכלול והביצועים, החסרונות לאומת ה DX7 הם סוללה מקורית (החלפתי ישר לליפו 2200 לשנה בלי טעינה) שלפי הפורומים של הגויים נגמרת יחסית מהר,
הערה: בדר"כ מדובר במי שלא ביצע מחזורי טעינה לפני השימוש!

חסרון שני: תהליך ה BIND אינו מוגדר מול מודל כמו בDX7 אלה למשדר בכללי,
כלומר אם לא קראתי את 2 הודעות האזהרה, לא בחרתי את המודל הרצוי ולא בדקתי הגאים לפני טיסה אז אני בבעיה

חסרון שלישי: מערכת יחסית חדשה בשוק...

יתרונות יש המון (פרט ל 9 ערוצים שלרוב 7 מספיק) המרכזיים לי הם:
חיווי סוללה בזמן אמת (טלמטריה - בעיקר נוח לדאונים),
תכנות נוח, מהיר, ברור ואינטואיטיבי אפילו יותר מהDX7 אבל הרבה יותר,
גמישות בבחירת המתגים והוספת תכונות לכפתורים (למשל כיוון דיפרנציאל למאזנות בזמן טיסה ללא כניסה לתכנות!),
טוב יש הרבה, נראה לי שאכתוב סקירה בקרוב ולא בשרשור על DX7.

נ.ב. - להייטק עדיין אין מקלט 2 גרם או אפשרות ל BNF של ספקטרום.

תודה על הסקירה הקצרה.
חסרון נוסף זה עלות המקלטים, אני מניח (ולמי שיש כבר מספר מקלטים זו הוצאה לא קטנה).

wind556
31-05-2010, 14:31:45
עודד אף אחד לא הפך את זה למסע צלב,ובטח לא מטעמי אגו או כל דבר אחר,אם תשים לב אף פעם לא ראיתי מישהו שפתח שרשור בכדי להכפיש את הדי איכס 7,אבל יש שפתחו שרשורים על בעיות שהם נתקלו בדי איכס 7 ובגלל זה הלך להם הטיסן או המסוק,אנחנו בסך הכל מגיבים על סמך אחרים שטוענים שיש להם בעיות,ואגב עוד לא ראיתי מישהו שהתלונן פה בפורום על בעיות קליטה בפוטאבה והלך לו הטיסן,ולהכפיש זה להגיד משהו רע על דבר שהוא טוב אבל לא במקרה הזה,המוצר הזה ע"פ תלונות של אנשים הוא לא שיא השלמות אז יש מקום לבוא ולתת עליו ביקורות.

ללו,אני ראיתי כשלים בפוטאבה, בסנוואה ולא ראיתי כשלים בDX7 .
תשאל את טארק או את מחצית ממשתתפי אליפות העולם במסוקים אם יש להם בעייות אמינות, במסוקים אין מקום אפילו לכשל של חצי שניה

סולינו
31-05-2010, 14:36:27
הנה משהו שטרם הבנתי.
אז מה אם מדובר בטכנולוגיה הזוהרת של ה- 2.4, זה לא אומר שלא צריך לבצע בדיקות מפעם לפעם במקום ישר לקפוץ. כל אחד מכם שדואג לטיסן/מסוק שלו, ידאג תמיד לבדוק שהכל במקום, מחובר כהלכה, ועובד. למה - כי הטיסן/מסוק עולים השמיימה ואף אחד לא רוצה לאבד איזה סרוו או פניון באמצע טיסה. אז נכוןןן, גם את השלט (מה לעשות) צריך בדוק מפעם לפעם. יש RANGE CHECK יש MONITOR - כלים חשובים מאוד והכרחיים.
לפעמים כדאי להסתמך על אינטואיציה ולא רק על הטכנולוגיה.
* אני מזכיר לכולם מה היה ב-FM (רעשים וכו').

ללו
31-05-2010, 14:45:31
ללו,אני ראיתי כשלים בפוטאבה, בסנוואה ולא ראיתי כשלים בDX7 .
תשאל את טארק או את מחצית ממשתתפי אליפות העולם במסוקים אם יש להם בעייות אמינות, במסוקים אין מקום אפילו לכשל של חצי שניה

מה אם כל אלה שמתלוננים עד עכשיו בפורום שפתאום לא היה להם קליטה וריסקו,מה הם ממציאים את זה,כבר כתבתי פעם כל אלה שמטיסים מסוקים הטווח טיסה הוא קצר בין המטיס למסוק כנ"ל טארק ועדיין יש להם בעיות מי אמר שאין,בוא לא נישכח שכל המשתתפים בתחרויות יש להם ספונסרים שזה החברות עצמם,אז השלט בחינם כולל המסוק הציוד וכל מה שנילווה,אז למה שלא יקחו,למה אין אלופי עולם בטיסנים מהירים ג'טים שטסים במהירויות גבוהות 300 קמ"ש ומעלה עם שלטים כאלה,תראה לי מי מהם יש לו ביצים להטיס עם שלט כזה,ומאין לך שלטארק אין תקלות,אם יש לך תשובות אם הוכחות למה שכתבתי אשמח.

tisanir
31-05-2010, 14:48:46
לג'טים לא מספיקים 7 ערוצים.
אני בהחלט ראיתי סרטונים של ג'טים וג'איינטים שמוטסים ע"י JR9303 ו JR12 ערוצים.

Hagay
31-05-2010, 15:08:09
הנה משהו שטרם הבנתי.
אז מה אם מדובר בטכנולוגיה הזוהרת של ה- 2.4, זה לא אומר שלא צריך לבצע בדיקות מפעם לפעם במקום ישר לקפוץ. כל אחד מכם שדואג לטיסן/מסוק שלו, ידאג תמיד לבדוק שהכל במקום, מחובר כהלכה, ועובד. למה - כי הטיסן/מסוק עולים השמיימה ואף אחד לא רוצה לאבד איזה סרוו או פניון באמצע טיסה. אז נכוןןן, גם את השלט (מה לעשות) צריך בדוק מפעם לפעם. יש RANGE CHECK יש MONITOR - כלים חשובים מאוד והכרחיים.
לפעמים כדאי להסתמך על אינטואיציה ולא רק על הטכנולוגיה.
* אני מזכיר לכולם מה היה ב-FM (רעשים וכו').

תזכורת חשובה!
בדיקת טווח יש לבצע בתחילת כל יום הטסה

ללא בדיקת טווח בכל מערכת רדיו אסור להעלות לאויר!
רבותי, לחזור על נוהלי ההטסה...

3Dor.b
31-05-2010, 17:14:25
יש לי dx7se כבר במשך שנה ואני מטיס איתו טיסנים ומסוקים כולל יאק 50cc ומעולם לא נתקלתי באיזו שהיא בעיה, אפילו הכי קטנה!

לדעתי הוא שלט מ-צ-ו-י-ן

3Dor.b
31-05-2010, 17:20:34
דרך אגב.. שימו לב בסרטונים של אלן סזבו אם איזה שלט הוא מטיס ;)

ziki
31-05-2010, 17:21:01
לא נמאס לכם להתווכח על שלט שעובד מצויין ???

tisanir
31-05-2010, 17:23:15
יש לי dx7se כבר במשך שנה ואני מטיס איתו טיסנים ומסוקים כולל יאק 50cc ומעולם לא נתקלתי באיזו שהיא בעיה, אפילו הכי קטנה!

לדעתי הוא שלט מ-צ-ו-י-ן

דרך אגב.. שימו לב בסרטונים של אלן סזבו אם איזה שלט הוא מטיס ;)

לא נמאס לכם להתווכח על שלט שעובד מצויין ???

+1

דניאל דקל
31-05-2010, 17:36:11
תודו, אין כמו שרשור עסיסי על ה DX7 בשביל לפתוח טוב את השבוע

בלי זה, היה פה משעמם רצח :D

ולכל אלה שטוענים שיש להם את השלט חצי שנה והם מרוצים - אתם מזלזלים באינטיליגנציה שלנו?

אף אחד לא דיבר על ריסוק תוך חצי שנה. גם יתכן והיו לכם הפרעות ופשוט היה לכם מזל

אמינות של שלט צריכה להיבדק לאורך מספר שנים...

3Dor.b
31-05-2010, 17:38:53
ואיך זה שאלן סזבו מטיס עם השלט הזה כבר שנים הייתי אומר?..
אם הוא היה עושה לו בעיות והפרעות הוא היה מחליף לא?
לדעתי השלט הזה הוא אחלה של שלט ואני עדיין לא ראיתי אף תקלה אצלו גם אצל אחרים שאני מטיס איתם ואומרים רק דברים טובים.
אולי קרו כל מיני מקרים איתו אבל זה לא אומר, זה יכול להיות גם שימוש לא נכון בשלט.

guyst
31-05-2010, 17:46:27
תודו, אין כמו שרשור עסיסי על ה DX7 בשביל לפתוח טוב את השבוע

בלי זה, היה פה משעמם רצח :D

ולכל אלה שטוענים שיש להם את השלט חצי שנה והם מרוצים - אתם מזלזלים באינטיליגנציה שלנו?

אף אחד לא דיבר על ריסוק תוך חצי שנה. גם יתכן והיו לכם הפרעות ופשוט היה לכם מזל

אמינות של שלט צריכה להיבדק לאורך מספר שנים...

טוב עברה בשבילי חצי שנה, אז מחליף עכשיו לDX7 חדש...:D - מישהו רוצה DX7 במצב מצויין בן חצי שנה...?:cool:

Bob Shark
31-05-2010, 18:36:31
רגע, הרוחות נרגעו???:eek:
רק הכנתי כורסה נוחה, שתייה, פיצוחים:D.

אייל שפירא
31-05-2010, 18:51:35
רגע, הרוחות נרגעו???:eek:
רק הכנתי כורסה נוחה, שתייה, פיצוחים:D.

אה, לא מה פתאום, שב ותהנה מההצגה... :)

נתנו לחמישה קופי מעבדה DX7, הם לא הצליחו להפעיל אותו אז במקום זה הם השתמשו בו לפתוח אגוזי קוקוס עד שבסוף הוא נראה כמו פוטאבה.

מיד אחרי שאלוהים אמר ויהי אור הוא נכנס לתפריט של הDX7 ובשתי שניות הגדיר ויהי חושך, ולאור קרא יום ולחושך קרא לילה, ואפילו בלי לנתק את הסוללה מהבריאה.

כל החברות מתפארות בטכנולוגיה מתקדמת יותר משל ספקטרום, אבל משום מה לא מצליחות לעשות תפריט מתקדם יותר מהנוקיה-בלטה של שנות ה90.

tisanir
31-05-2010, 18:57:49

3Dor.b
31-05-2010, 19:03:14
היי אייל,
אתה מדבר שטויות שזה ממש לא מקצועי וילדותי.
לכל אחד יש את הדעות שלו ויהיה מה להגיד לכל עניין, אני בטוח במאת האחוזים שאם הייתי
פותח שרשור על פוטאבה היו גם כמו פה השמצות ומצד שני עידוד, כנ"ל לכל מערכת אחרת
שקיימת בשוק.
אין מה לעשות שתקלות קורות לפעמים אבל זה לא חייב להיות קשור למערכת יש עוד מיליון סיבות אפשריות, וחוץ מזה גם בואינגים נפלו מהשמיים:D
אין משהו שהוא 100 אחוז.
אז בבקשה לא להשמיץ סתם ככה על משהו שחברה השקיעה מאמץ וידע בשביל לתת לכם הטיסנאים/מסוקאים שירות ולקדם את התחום שלנו.

guyst
31-05-2010, 19:08:33
סטטיסטית אלו הם השירשורים ש"ממריאים" הכי מהר.... מעל 50 תגובות בכמה שעות... הלוואי שפירסומים מקצועיים היו ממריאים כך באנך...:cool:

tisanir
31-05-2010, 19:09:54
היי אייל,
לכל אחד יש את הדעות שלו ויהיה מה להגיד לכל עניין, אני בטוח במאת האחוזים שאם הייתי
שקיימת בשוק.
אין מה לעשות שתקלות קורות לפעמים אבל זה לא חייב להיות קשור למערכת יש עוד מיליון סיבות אפשריות, וחוץ מזה גם בואינגים נפלו מהשמיים:D
אין משהו שהוא 100 אחוז.
אז בבקשה לא להשמיץ סתם ככה על משהו שחברה השקיעה מאמץ וידע בשביל לתת לכם הטיסנאים/מסוקאים שירות ולקדם את התחום שלנו.

רק הערה קטנה- אייל מטיס עם DX7 :)

אייל שפירא
31-05-2010, 19:10:34
היי אייל,
שקיימת בשוק.
אין משהו שהוא 100 אחוז.

וואו, אחי, אתה דופק קפיצת נינג'ה לתוך דלת פתוחה.
כל הקישקושים שלנו סביב הנושא הם תוצאה של יאוש מויכוחים מטופשים שלא מובילים לשום מקום.

3Dor.b
31-05-2010, 19:12:31
בסדר אם זה לא יוביל לשום מקום אז אין מה להמשיך אתה צודק.
בכל מקרה אני ימשיך להנות מהשלט שלי,ואני בטוח שגם אחרים כמוני.
הטסות מהנות:)

sagi
31-05-2010, 19:12:55
אייל אני קורא אותך לסדר :D
גם קוף יודע להטיס חללית :eek:

tisanir
31-05-2010, 19:17:52
אייל אני קורא אותך לסדר :D
גם קוף יודע להטיס חללית :eek:

באמת?

אייל שפירא
31-05-2010, 19:23:40
קופים יודעים לעשות המון דברים! שמעתי שאפילו נתנו לכמה מהם לעצב את התפריט של הסאנווה החדש. :D

Bob Shark
31-05-2010, 19:49:03
היי אייל,
שקיימת בשוק.
אין משהו שהוא 100 אחוז.

יפה, זו הנקודה. בדיוק מה שמנסים להסביר על דפי פורום מכובד זה במספר לא מבוטל של פוסטים.
כל המערכות טובות וכל אחד מוצא לעצמו משמתאים לו. זה הכיף.

ללו
31-05-2010, 20:29:32
די איכס 7 קנית על הכסף בכית,פוטאבה קנית לא טעית:D,חברים מה לעשות יש מרצדס ויש פיאט שניהם נוסעות רק יש אחת שחוזרת עם גרר,ויש אחת שהנהג לא מפסיק לחייך כל הדרך.

tisanir
31-05-2010, 20:45:20
http://www.youtube.com/watch?v=p3nNiUStTE0&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=p3nNiUStTE0&feature=player_embedded

שימותו הקנאים...

ללו
31-05-2010, 20:50:16
http://www.youtube.com/watch?v=p3nNiUStTE0&feature=player_embedded

שימותו הקנאים...

לא הבנתי מה זה שימותו הקנאים

tisanir
31-05-2010, 20:51:44
בהצלחה בפענוח.

ללו
31-05-2010, 20:56:47
בהצלחה בפענוח.