PDA

צפייה בגרסה מלאה : אז מה זה קופטר SE ?

חולה על מסוקים
01-06-2010, 17:39:54
היי , אני מחפש מסוק חשמלי 4 ערוצים להטיס בשביל הכיף ולא פעלולים (זה הכיף שלי יש שיתנגדו זו לא הנקודה)
מעדיף בגודל 450
הטסתי למה וי 4 אבל כעת אני מחפש משהו יותר איכותי ממש בקצת (אני מוכן להוציא 1600 ש"ח)
ראיתי פה בתרד קודם על מסוק למתחילים ומישהו קיבל המלצה על קופטר SE רציתי לדעת אם זה 4 ערוצים אם צריך להרכיב את זה ואם יש איזה קישור לסרטון או תמונה זה יהיה נחמד כמו כן מפרט ומשקל והאם הוא עף בחוץ כמו בנאדם . מה ההבדל בין קופטר SE לקופטר X ואם אתם מתנגדים לרעיון של SE ויש לכם המלצה אחרת

בעיקרון בלמה וי 4 כשהייתי מזיז אותו קדימה או אחורה או לצדדים הוא היה חוזר לבד לאמצע ומתייצב כמו כן הוא לא היה נותן לי להמשיך למצב שהנטייה הייתה חזקה עד כדי 360 רציתי להבין אם זו תכונה של מסוק 4 ערוצים או רק ללמה וי 4 \3 כי זה די מציל מהתרסקויות לטייס לא מנוסה כמוני

תודה רבה על כל שביב מידע ותשובה מראש

נולד לטוס
01-06-2010, 19:31:33
זאת תכונה של מסוק בעל רוטר כפול אשר נותן תחושה יציבה ואין קשר בינו לבין מסוקים עם רוטר אחד ורוטר זנב חוץ מזה שלשניהם יש שלט רחוק .

אם אתה מעונין להתקדםבמסגרת המלצתי היא מסוק מסוג solo pro או דומה לו . מסוק 450 זאת פלנטה אחרת ועולם שונה לחלוטין מניסיון .

בקשר לקופטר איקס הוא מסוק 450 מקצועי ובעל מורכבות הטסה ואין בינו לבין למה קשר בכלל.
se זהו דגם של קופטר מגוף קרבון ומכלול אלומיניום.

wind556
01-06-2010, 22:37:50
אתה מוזמן להתקשר אלי, תקבל הסבר מלא ומקיף
חסר לך טונות של ידע, תקבל אותו...

wonderd
02-06-2010, 05:09:19
מסוק 450 הוא מסוק 6 ערוצים ולא ארבעה, הרבה יותר קשה להטסה ומצריך תחזוקה והבנה מעמיקים הרבה יותר מאשר מסוק למה.
קופטר SE הוא למעשה דגם של קופטרX שבו הגוף עשוי מקרבון.

תראה לי בנאדם שעף בחוץ ואני אגיד לך אם זה דומה לקופטר איקס...:confused: