PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי ביקש איכות סינית ולא קיבל?!?!

26112611
01-06-2010, 21:51:45
אז היום באתי להטעין 2 סוללות במקביל מכיוון שהייתי לחוץ בזמן (2 סוללות 900mAh 3S), השתמשתי במפצל (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10993) של הסיני
בשנייה שחיברתי אותן ביחד עשן התחיל לצאת מהחיבור והסוללות ממש התחממו, כמובן שמיד ניתקתי אותן מהמפצל וגם את המטען מהחשמל. (טוב נו, ניתקתי כל דבר שאפשר לנתק במטען ועד לספק כוח).

לא היה לי הסבר למה שקרה אז החלטתי לפתוח את המפצל, מה שראיתי הרתיח אותי ואני מאמין שגם ירתיח אותכם:

http://img337.imageshack.us/img337/1442/p1060745.jpg (http://img337.imageshack.us/i/p1060745.jpg/)

http://img706.imageshack.us/img706/682/p1060753c.jpg (http://img706.imageshack.us/i/p1060753c.jpg/)

שלחתי להם מכתב בו אני מסביר את פרטי המקרה ומצהיר על כך שהסוללות נהרסו (אני לא מתכוון להשתמש בהן, הן גם התנפחו מעט ולדעתי זה מסוכן)
במידה והם לא יפצו אותי אני פותח תלונה חריפה ביותר בפייפל.

אני מודע לכך שטעויות קורות אבל דבר כזה הוא מתחת לכל ביקורת!!

tisanir
01-06-2010, 21:55:15
תודה על האזהרה.
נראה שלא רק אותך זה הרתיח, אלא גם את החיבורים במפצל.
בהצלחה במשא ומתן איתם.

אייל שפירא
01-06-2010, 22:22:17
עד היום הספקת להשתמש בו או שזו היתה הפעם הראשונה? כי אני טוען כמעט תמיד איתו ולא היו לי תקלות בינתיים.

26112611
01-06-2010, 22:46:12
השתמשתי בו הרבה פעמים, דווקא היום הוא החליט לתקוף, אני לא יודע למה

אני ממליץ לך ולכל מי שיש לו כזה מפצל לעשות חור קטן ולבדוק, עדיף מאשר זה יקרה באוויר

liorz055
01-06-2010, 22:50:19
לפי דעתי זה פשוט שערוריה שביום שישי בשעה אחרונה יש לך היסטוריה. ככה לסיים את השבוע!! :D:D:D:D

tisanir
01-06-2010, 22:54:31
ומתמטיקה ביום שישי :(
אויי ויי :confused:

26112611
01-06-2010, 22:56:01
וחינוך אישי בשעת אפס :eek:

(ברור לכולם שאני מבריז גם מהסטוריה וגם מהשעת אפס כן? איזה עבריין אני ;))

tisanir
01-06-2010, 22:57:46
ילד רע... :)

guyst
01-06-2010, 23:02:23
לפי דעתי זה פשוט שערוריה שביום שישי בשעה אחרונה יש לך היסטוריה. ככה לסיים את השבוע!! :D:D:D:D

קרעת אותי....:D:D

האמת היא פורום מדהים, 30-40 שנה הפרשים של גילאים ואנחנו מתקשרים סבבה... בדר"כ...;)

Boogle
01-06-2010, 23:04:49
אני הייתי הולך ישר לארדואן שישלח אליהם משט של פעילי שלום שיפשטו להם על המחסן...

לפי הסימנים יש מצב שחיברת סוללה אחת , אולי, בטעות, הפוך ?

חוץ מזה במקום לפנות לפייפאל (מי יתייחס אליך, מה התואנה שיש לך ? לא קיבלת את המוצר? הוא לא היה תקין? לא נתנו לך אחריות?) תקנה חדש, את הסוללות תרום לעודד והעיקר.....

ת-ר-ג-י-ע ! ! !

26112611
01-06-2010, 23:09:24
בוגל, זאת לא פעם ראשונה שאני מבקש ממך לדבר יפה אבל כנראה שאתה לא יודע איך לעשות את זה

אני מאמין שניתן לראות בתגובותי שאני נותן יחס של כבוד למשתמשים אחרים ולא מתנשא מעליהם ו\או מדבר אליהם לא יפה, מסיבה מסויימת התכונה אינה קיימת אצלך (מסתבר שהגיל לא קובע)

אני לא ארד לרמה שלך ואדבר אליך בצורה מגעילה שכזאת, אני אנסה לענות לך בצורה הכי מכובדת שאני יכול

1. לא, לא חיברתי שום סוללה הפוך, אני לא טמבל אני רק נשמע כזה
2. "הוא לא היה תקין" אכן
3. אני לא אקנה חדש, אני אקבל חדש + שתי סוללות כפיצוי
4. זה בסדר, אצל אבא שלי בעבודה יש מקום לפינוי סוללות מסוכנות
5. אני רגוע ביותר אך נראה שאתה עצבני בזמן האחרון. אני מבקש ממך להוציא את העצבים שלך במקום אחר ולא עלי.

ללו
02-06-2010, 00:02:18
בוגל, זאת לא פעם ראשונה שאני מבקש ממך לדבר יפה אבל כנראה שאתה לא יודע איך לעשות את זה

אני מאמין שניתן לראות בתגובותי שאני נותן יחס של כבוד למשתמשים אחרים ולא מתנשא מעליהם ו\או מדבר אליהם לא יפה, מסיבה מסויימת התכונה אינה קיימת אצלך (מסתבר שהגיל לא קובע)

אני לא ארד לרמה שלך ואדבר אליך בצורה מגעילה שכזאת, אני אנסה לענות לך בצורה הכי מכובדת שאני יכול

2. "הוא לא היה תקין" אכן
5. אני רגוע ביותר אך נראה שאתה עצבני בזמן האחרון. אני מבקש ממך להוציא את העצבים שלך במקום אחר ולא עלי.

מה ניסגר איתך הבן אדם צוחק איתך,אל תהיה כזה רציני

Boogle
02-06-2010, 00:12:36
אז היום באתי להטעין 2 סוללות במקביל מכיוון שהייתי לחוץ בזמן (2 סוללות 900mAh 3S), השתמשתי במפצל (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10993)של הסיני
בשנייה שחיברתי אותן ביחד עשן התחיל לצאת מהחיבור והסוללות ממש התחממו, כמובן שמיד ניתקתי אותן מהמפצל וגם את המטען מהחשמל. (טוב נו, ניתקתי כל דבר שאפשר לנתק במטען ועד לספק כוח).

לא היה לי הסבר למה שקרה אז החלטתי לפתוח את המפצל, מה שראיתי הרתיח אותי ואני מאמין שגם ירתיח אותכם:

http://img337.imageshack.us/img337/1442/p1060745.jpg (http://img337.imageshack.us/i/p1060745.jpg/)

http://img706.imageshack.us/img706/682/p1060753c.jpg (http://img706.imageshack.us/i/p1060753c.jpg/)

שלחתי להם מכתב בו אני מסביר את פרטי המקרה ומצהיר על כך שהסוללות נהרסו (אני לא מתכוון להשתמש בהן, הן גם התנפחו מעט ולדעתי זה מסוכן)
במידה והם לא יפצו אותי אני פותח תלונה חריפה ביותר בפייפל.

אני מודע לכך שטעויות קורות אבל דבר כזה הוא מתחת לכל ביקורת!!

השתמשתי בו הרבה פעמים, דווקא היום הוא החליט לתקוף, אני לא יודע למה

אני ממליץ לך ולכל מי שיש לו כזה מפצל לעשות חור קטן ולבדוק, עדיף מאשר זה יקרה באוויר

2. "הוא לא היה תקין" אכן

זאת הבעיה, שאתה זב חוטם בשביל להבין שאתה פולט שטויות ברצף, (יאמר לזכותך שאתה רואה בזה נחיתות וישר נעלב)
כמה עובדות ותובנות:

1. נזילת הבדיל שיש לך שם היא בגלל הקצר (זרם קצר ?), היא לא היתה שם קודם! אם היה קצר מראש לא היית יכול להשתמש במוצר אפילו בפעם הראשונה. (אגב לי נראה בכלל שהיא לא מקצרת שום דבר)

2. אם היית טורח לקרוא את התקנון של פייפאל היית יודע שאין לך מה לפתוח תלונה שם. וכרגע , כמו כל ישראלי אתה מנסה לצעוק ש"תראה להם מי הבוס" - אתה לא ואתה לא.

3. לפי התמונות והזוית בין הקונקטורים אני יכול להסיק שהמוצר דווקא היה תקין. אני אפילו יכול להעריך מהסיפור שלך, שיש מצב ששמת שתי סוללות ברמות טעינה שונות מאוד אחת מהשניה (על אף שהזהרתי בנושא בשרשורים שונים) ולכן זרם בסוללה הטעונה זרם גבוה מדי בגלל שהמטען "חשב" שיש לו סוללה 6 תאים שטעונה רק בחצי, למשל.

4. אם אתה יוצא ב"הצהרות לוחמניות בנוסח דון קישוט" אל תצפה ליחס רציני מדיי בתשובות אליך.
אבל, אם אתה כל כך נעלב לא אענה לך יותר, הכי קל לי:)

5. אם היית טורח ללמוד לגבי פינוי סוללות ליתיום היית יודע שלא צריך לשים אותן אצל "אבאלה" בעבודה.

לסיכום, ע"פ עדותך , אני עדיין חושב ששגית בתפעול המוצר, אבל זכותך להמשיך לרקום לך את האמת שלך ולהאמין בה. חבל לי, שבגלל טיפוסים כמוך, שישר תוקפים, אחד המקורות הבודדים שלנו לציוד ברמה טובה (לפחות) יקח ויסמן את כל הישראלים כטראבל מייקרים ולא נוכל לקבל את היחס הראוי שם.

ולגבי "שביתות מסחר" ואיומים אחרים, אחוז המכירות שלו לישראל הוא שווה ערך לאחוז התיירים הישראלים בטורקיה. על זה יש סיפור :"גוש חרא שצף על המים, נדבק לדופן ספינה וצועק : אנחנו שטים"....

amnon
02-06-2010, 06:03:53

גם לי יש היסטוריה ביום שישי באותה שעה ... אישתי שואלת אותי על ההיסטוריה של כל השבוע :p
מה עשית ביום ראשון ? מה עשית ביום שני :confused: ....:eek:

זה לא שערוריה ?

OneLink
02-06-2010, 06:12:37
אחלה מערכת יש לך, אנחנו סיימנו את רוב המקצועות אז יוצא שמכעט כל יום 3-4 שעות היסטוריה...

ובקשר למוצר אמתין לעידכון ממך על תגובת הסיני, מעניין קצת...

liorz055
02-06-2010, 06:21:53
גם לי יש היסטוריה ביום שישי באותה שעה ... אישתי שואלת אותי על ההיסטוריה של כל השבוע :p
מה עשית ביום ראשון ? מה עשית ביום שני :confused: ....:eek:

זה לא שערוריה ?
אתה עוד במצב טוב, אישתי היא פסיכולוגית בכלל , אז יוצא שכל יום יש לי שיעור חינוך!!:eek::eek:

Tomer2
02-06-2010, 07:26:10
אני לא מבין את ההיתלהמות
איפה בדיוק הקצר? בין שני הקונקטורים?
לדעתי אמור להיות שם חיבור כי מדובר בחיבור טורי של שני הפקים ולא מקבילי

תקנו אותי אם אני טועה

sharonx
02-06-2010, 07:31:45
תיזהר שלא יחסמו אותך בסיני על פתיחת תלונה ולא תוכל לקנות יותר כלום.

IttaiP
02-06-2010, 07:53:09
תלמיד הסטוריה, יש לך מושג באלקטרוניקה?
בישראליות אתה כבר מומחה :D
מתוך הצילום ועל פי פרישת הכבלים מתוך הכרטיסון נראה בבירור שקיים קצר מכוון בין שני הפינים המרכזיים.
כדאי שתשב בשקט ותקשיב להמלצות של גדולים ממך שמבינים קצת :cool: יותר ממך ותקבל את כל מה שנאמר לך ברוח טובה :)

איתי

Shay
02-06-2010, 08:24:20
אתה עוד במצב טוב, אישתי היא פסיכולוגית בכלל , אז יוצא שכל יום יש לי שיעור חינוך!!:eek::eek:

אני מקווה שזה חינוך מיני:D

(מצטער, הייתי חייב:p)

26112611
02-06-2010, 12:32:07
זאת הבעיה, שאתה זב חוטם בשביל להבין שאתה פולט שטויות ברצף, (יאמר לזכותך שאתה רואה בזה נחיתות וישר נעלב)
כמה עובדות ותובנות:

1. נזילת הבדיל שיש לך שם היא בגלל הקצר (זרם קצר ?), היא לא היתה שם קודם! אם היה קצר מראש לא היית יכול להשתמש במוצר אפילו בפעם הראשונה. (אגב לי נראה בכלל שהיא לא מקצרת שום דבר)

אה אז סתם יצא עשן והסוללות התנפחו, אני מניח שנכנס לשם יתוש שקיצר.

2. אם היית טורח לקרוא את התקנון של פייפאל היית יודע שאין לך מה לפתוח תלונה שם. וכרגע , כמו כל ישראלי אתה מנסה לצעוק ש"תראה להם מי הבוס" - אתה לא ואתה לא.

אני מכיר את התקנון של פיי פל טוב מאוד, אני לא מנסה להראות לאף אחד מי הבוס, רק לקבל פיצוי על הנזק שנגרם לי

3. לפי התמונות והזוית בין הקונקטורים אני יכול להסיק שהמוצר דווקא היה תקין. אני אפילו יכול להעריך מהסיפור שלך, שיש מצב ששמת שתי סוללות ברמות טעינה שונות מאוד אחת מהשניה (על אף שהזהרתי בנושא בשרשורים שונים) ולכן זרם בסוללה הטעונה זרם גבוה מדי בגלל שהמטען "חשב" שיש לו סוללה 6 תאים שטעונה רק בחצי, למשל.

גאוני! איך לא חשבתי על זה קודם?? עד עכשיו הטענתי סוללה של 1000mAh וגם 5000mAh במקביל ולא חשבתי שזה ישנה, אתה בטוח שזה יכל לגרום לכזה דבר????

שאולי:
אולי תסתום את הפה שלך?
לפני שאתה פולט שטויות ומנסה לדחוף לי מילים לפה ולהוציא אותי טמבל (כמו שאמרתי, אני לא טמבל, אני רק נשמע כזה) תקרא מההתחלה ועד הסוף ותראה שהשתמשתי בסוללות זהות לחלוטין ומעולם לא השתמשתי בסוללות שונות, ברור לי בדיוק מה יכול לקרות.

4. אם אתה יוצא ב"הצהרות לוחמניות בנוסח דון קישוט" אל תצפה ליחס רציני מדיי בתשובות אליך.
אבל, אם אתה כל כך נעלב לא אענה לך יותר, הכי קל לי:)

5. אם היית טורח ללמוד לגבי פינוי סוללות ליתיום היית יודע שלא צריך לשים אותן אצל "אבאלה" בעבודה.

האבאלה שלי מבין באלקטרוניקה יותר ממך ומרוב הפורום הזה, יש לו מקום לפינוי סוללות מסוכנות (כגון ליטיום פולימר שזה ראשי התיבות של ליפו אם לא ידעת)
זה מקום אטום שבכל יום מפנים משם את הסוללות ותסמוך עלי שהם יודעים יותר טוב ממך מה לעשות איתן

אני לא מבין את ההיתלהמות
איפה בדיוק הקצר? בין שני הקונקטורים?
לדעתי אמור להיות שם חיבור כי מדובר בחיבור טורי של שני הפקים ולא מקבילי

תקנו אותי אם אני טועה

אתה טועה.

תיזהר שלא יחסמו אותך בסיני על פתיחת תלונה ולא תוכל לקנות יותר כלום.

למה שיחסמו אותי על פתיחת תלונה? זכותי המלאה בתור קונה לפתוח גם 100 תלונות כל עוד יש להן בסיס והן מוצדקות.

תלמיד הסטוריה, יש לך מושג באלקטרוניקה?
בישראליות אתה כבר מומחה :D
מתוך הצילום ועל פי פרישת הכבלים מתוך הכרטיסון נראה בבירור שקיים קצר מכוון בין שני הפינים המרכזיים.
כדאי שתשב בשקט ותקשיב להמלצות של גדולים ממך שמבינים קצת :cool: יותר ממך ותקבל את כל מה שנאמר לך ברוח טובה :)

איתי

זה ממש לא נראה כמו קצר מכוון, וכמו שכתבתי למעלה
אז סתם יצא עשן והסוללות התנפחו, אני מניח שנכנס לשם יתוש שקיצר

Tomer2
02-06-2010, 13:05:35
נדב
להגיד לי אתה טועה בלי להסביר זה לא חכמה גדולה

אם אני זוכר נכון בכל מארז (פק) הסוללות מחוברות בינהן בטור ויש חיבור בינהן (פלוס למינוס)
מה מחבר בין שני המארזים ? (שני המארזים של 3 תאים אמורים להראות למטען כמארז של 6 תאים בטור)

תקן אותי אם אני טועה

guyst
02-06-2010, 13:28:50
נדב תרגע בבקשה.
אין צורך להשתמש בשפה לא יפה.
אל תשכח שאתה לא בן 18 ולפי חוקי הפורום אתה פה בחסד כאשר מנהלי הפורום יכולים גם לחסום אותך.

לפייפל לא תוכל להגיש דיספיוט כי עברו (אני מניח) 45 יום מההזמנה - זה מה שבנצי ניסה להגיד לך.
זה מוצר סיני וכנראה לא יעבוד כל החיים, תתפלא...

איתי ניסה להגיד לך ששני הקונקטורים הלבנים בזוית, ויתכן כי שלפת את הבלנסרים בחוזקה (או עיפות החומר) מה שהביא אותם (כנראה) לקצר.

אנשים מנסים לעזור לך עם ידע מקצועי ואתה לא מקשיב.

26112611
02-06-2010, 13:36:50
גיא, אני לא השתמשתי בשפה לא יפה, לא העלבתי אף אחד ולא התנשאתי מעל אף אחד (אהמ בוגל אהמ...)

אני מסכים עם זה אבל לדעתי זה חוק דיי מיותר כי הגיל לא קובע, זוכר את משה? בערך בגיל 30 ומדבר כמו ילד בן 10...

ולפייפל יש חריגים, תמיד אפשר להתלונן, נכון שזה יותר ארוך ומסובך אבל הכל אפשרי.

המוצר שהה אצלי במשך פחות מחודש אז אני לא חושב שזה אמור להתקלקל כל כך מהר

את הבלאנסרים אני לא שולף בחוזקה, אני מחזיק את שני הצדדים (לא מהחוטים) ושולף לאט ובזבירות, יכול להיות שזה התעקם בגלל שכשראיתי את העשן נלחצתי וניתקתי את זה הכי מהר שיכולתי ואני לא ממש זוכר איך.

ואני כן מקשיב, מקשיב למי שמנסה לעזור לי ולא מנסה להוציא אותי טיפש ולהראות כמה הוא חכם.

yosi678
02-06-2010, 13:40:26
גיא, אני לא השתמשתי בשפה לא יפה, לא העלבתי אף אחד ולא התנשאתי מעל אף אחד (אהמ בוגל אהמ...)

אני מסכים עם זה אבל לדעתי זה חוק דיי מיותר כי הגיל לא קובע, זוכר את משה? בערך בגיל 30 ומדבר כמו ילד בן 10...

ולפייפל יש חריגים, תמיד אפשר להתלונן, נכון שזה יותר ארוך ומסובך אבל הכל אפשרי.

המוצר שהה אצלי במשך פחות מחודש אז אני לא חושב שזה אמור להתקלקל כל כך מהר

את הבלאנסרים אני לא שולף בחוזקה, אני מחזיק את שני הצדדים (לא מהחוטים) ושולף לאט ובזבירות, יכול להיות שזה התעקם בגלל שכשראיתי את העשן נלחצתי וניתקתי את זה הכי מהר שיכולתי ואני לא ממש זוכר איך.

ואני כן מקשיב, מקשיב למי שמנסה לעזור לי ולא מנסה להוציא אותי טיפש ולהראות כמה הוא חכם.

א תגיד לי אתה מה זה ?
אם לא התנשאות והעלבת מישהו אחר?..

26112611
02-06-2010, 13:42:32
לא העלבתי אותו, רק חזרתי על מה שנאמר לפני

אתה מוזמן להתבונן:

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=22844

או התגובה של אייל באשכול הזה:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=22693

משה נכון שאתה מישהו מהפורום שמנסה להתסלבט עלינו ונרשם בתור משתמש פיקטיבי ושואל שאלות שאפילו ילדים בגנון היו צוחקים עליו וזורקים עליו בוץ בחצר?

אבל מה זה קשור לנושא?

yosi678
02-06-2010, 13:51:27
אם אחרים מעליבים ומתנשאים זה לא אומר שאתה גם צריך לעשות את זה.
ואם מישהו יקלל אותך ואח"כ עוד מישהו יבוא ויקלל אותך הוא יוכל להגיד להגנתו שהוא רק חזר על הדברים שמישהו אחר אמר?

לא נראה לי..

26112611
02-06-2010, 14:06:58
צודק, טעיתי, אני מתנצל
(ואני לא אומר את זה כדי שתרדו מהנושא, אני מתכוון לזה)

אפשר עכשיו לחזור לנושא?

משהו אחד יאמר לזכות FXP, שם לא יעברו מנושא על תקלה לנושא על בעיות התנהגות או באיזה טמפ' העוף יוצא מספיק מבושל

תאמת? אתם יותר גרועים מFXP, לפחות שם יש חוקים שמונעים מכאלו סטיות חדות מנושאים (דבר שקורה בכל נושא ונושא)

ואני מאמין שעכשיו נעבור לדיון על FXP :)

titleman
02-06-2010, 14:35:33
צודק, טעיתי, אני מתנצל
(ואני לא אומר את זה כדי שתרדו מהנושא, אני מתכוון לזה)

אפשר עכשיו לחזור לנושא?

משהו אחד יאמר לזכות FXP, שם לא יעברו מנושא על תקלה לנושא על בעיות התנהגול

תאמת? אתם יותר גרועים מFXP, לפחות שם יש חוקים שמונעים מכאלו סטיות חדות מנושאים (דבר שקורה בכל נושא ונושא)

ואני מאמין שעכשיו נעבור לדיון על FXP :)

אני רק בא להגיד שאתה צודק
אתה יודע כמה פעמיים שאלתי שאלות פה
ואנשים מביאים תגובות שבכלל לא קשורות וחושבים שזה מצחיק ?

אייל שפירא
02-06-2010, 15:19:21
תבנה מוגי! תקנה DX7! יש עיכובים בדואר! סיכמתי את הנושאים האחרים, בוא נחזור לקצר החשמלי.

(ואם למישהו יש ספק - אני עומד מאחורי כל משפט שאמרתי למשה, ואני גם עומד מאחורי האוטו שלי אם הוא מתחיל להטיס לידי)

26112611
02-06-2010, 15:27:10
אני מודה לך על התקציר המתוקצר :)

Boogle
02-06-2010, 15:35:29
יש לי מספר דברים קטן לומר לך ואני עונה כי אני חושב שזה חשוב על אף שכישוריך וכישורי אביך בהנדסת אלקטרוניקה לא יודעים להסביר את התקלה.

המחבר הסיני הוא בסך הכל מגשר המחבר שתי סוללות בטור למטען, כל תקלת חיבור פה היא רק אם חיברת סוללות הפוך, בכח או הצלבת את המחבר הראשי.

ולעניין האזהרה שלי:
כשאני אומר סוללות שונות ותקרא טוב טוב את מה שכתבתי , זה סוללת 900 מילי הפרוקה כמעט לגמרי ומתחה 3.3V לתא, לידה אם תחבר סוללה זהה אבל טעונה כמעט מלא , למשל ב4V לתא, אתה מסתכן בפיצוץ הסוללה הזו, למה?
חשבון:
3.3*3+3*4=21.9V שזה מבחינת המטען שקול לסוללה אחת שמתח תא בודד שלה הוא :3.65V
ולכן הזרם שיזרום לסוללה הוא זרם טעינה מלא כי מבחינת המטען יש לו סוללה המלאה פחות מחצי.
מאידך לסוללה שתאיה הם 4V והיא טעונה כבר לכ80% מהקיבול מותר להזרים כעט רק כחצי מהזרם בכדי לא להפיל מתח גבוה מדי על ההתנגדות הפנימית. אבל.... המטען לא יודע את זה. מה קיבלת??? פיצוץ:eek:

ועכשיו לעניינים אחרים, מאז הצטרפת לפורום לא הפסקת להתבכיין שלא מתייחסים אליך ברצינות, בתור "אחד שמבין" טענת שחייב להמצא מקלט פוטאבה סיני זול וש"תביאו לי" מקלט זול ולא ב80$, אחרי זה התבכיינת על עוד נושאים כאלו ואחרים שבתור מישהו המציג עצמו כ"אחד שמבין" הסתמנת בתור ה-"בדיחה" של הפורום.
אחרי זה אתה מספר לנו שאבא שלך מהנדס אלקטרוניקה בכיר וטס לו להנאתו בבאקאיי, תחביב "זול" שכל אחד מאיתנו עוסק בו וודאי שאין לו כסף לתמוך בך בקניית המקלט (הכל הלך על הבאקאיי??).

פתחת, בנוסף, שרשורים הזויים שהקנו לך נקודות "זכות" והיו לך טענות על חוקי הפורום ה"חדשים" ואז אתה גם מבקש חוקים נוספים שיגבילו את המשתתפים.:eek: (הלו ומה איתך ילד?)

אני יכול לסכם במשפט אחד שאתה כנראה אוהב לפי העדויות שלך ושל אחרים פה:

אפשר לנעול!

Shay
02-06-2010, 15:40:21
+1

tisanir
02-06-2010, 15:40:45
+2

26112611
02-06-2010, 15:51:40
גם אני נגרר:

+3

זאת תהיה הפעם האחרונה שבה אצטט אותך כי נראה שאתה תמיד תמצא על מה להתלונן

יש לי מספר דברים קטן לומר לך ואני עונה כי אני חושב שזה חשוב על אף שכישוריך וכישורי אביך בהנדסת אלקטרוניקה לא יודעים להסביר את התקלה.

המחבר הסיני הוא בסך הכל מגשר המחבר שתי סוללות בטור למטען, כל תקלת חיבור פה היא רק אם חיברת סוללות הפוך, בכח או הצלבת את המחבר הראשי.

לא לא ואממ... לא.

יש לי גם עד שאני מוכן להביא שהיה איתי (אולי אתה מכיר אותו, שמו רובל)
ולעניין האזהרה שלי:
כשאני אומר סוללות שונות ותקרא טוב טוב את מה שכתבתי , זה סוללת 900 מילי הפרוקה כמעט לגמרי ומתחה 3.3V לתא, לידה אם תחבר סוללה זהה אבל טעונה כמעט מלא , למשל ב4V לתא, אתה מסתכן בפיצוץ הסוללה הזו, למה?
חשבון:
3.3*3+3*4=21.9V שזה מבחינת המטען שקול לסוללה אחת שמתח תא בודד שלה הוא :3.65V
ולכן הזרם שיזרום לסוללה הוא זרם טעינה מלא כי מבחינת המטען יש לו סוללה המלאה פחות מחצי.
מאידך לסוללה שתאיה הם 4V והיא טעונה כבר לכ80% מהקיבול מותר להזרים כעט רק כחצי מהזרם בכדי לא להפיל מתח גבוה מדי על ההתנגדות הפנימית. אבל.... המטען לא יודע את זה. מה קיבלת??? פיצוץ:eek:

מה אתה סח

לא.
ועכשיו לעניינים אחרים, מאז הצטרפת לפורום לא הפסקת להתבכיין שלא מתייחסים אליך ברצינות, בתור "אחד שמבין" טענת שחייב להמצא מקלט פוטאבה סיני זול וש"תביאו לי" מקלט זול ולא ב80$, אחרי זה התבכיינת על עוד נושאים כאלו ואחרים שבתור מישהו המציג עצמו כ"אחד שמבין" הסתמנת בתור ה-"בדיחה" של הפורום.
אחרי זה אתה מספר לנו שאבא שלך מהנדס אלקטרוניקה בכיר וטס לו להנאתו בבאקאיי, תחביב "זול" שכל אחד מאיתנו עוסק בו וודאי שאין לו כסף לתמוך בך בקניית המקלט (הכל הלך על הבאקאיי??).

מעולם לא הצגתי את עצמי כאחד שמבין מכיוון שאני לא. (ביחס למשתמשים אחרים בפורום)
אשמח לקבל קישור לאשכול בו הסתמנתי בתור הבדיחה של הפורום
את הציוד שלי אני קונה לעצמי, אני מניח שאבא שלך לא קנה לך את הבית, הטיסנים ואת הרכב. אני צודק?

לא הייתי משתמש במילה "התבכיינת" כי זאת לא מילה נעימה ויש צורות רבות להתבטא, כנראה שאתה בוחר בדרך המעליבה.
בכל מקרה לא הייתי מודע למחירי המקלטים של פוטבה באותו הזמן, אני גם לא חייב לך הסברים.פתחת, בנוסף, שרשורים הזויים שהקנו לך נקודות "זכות" והיו לך טענות על חוקי הפורום ה"חדשים" ואז אתה גם מבקש חוקים נוספים שיגבילו את המשתתפים.:eek: (הלו ומה איתך ילד?)

אכן כן

ומה איתי? הכל טוב, מה איתך?

אני יכול לסכם במשפט אחד שאתה כנראה אוהב לפי העדויות שלך ושל אחרים פה:

אפשר לנעול!

RoVal
02-06-2010, 16:14:38
הייתי עד לכך שהוא חיבר תקונקטורים נכון וששתי הסוללות היו מרוקנות וזאת
לאחר בדיקה עם מודד מתח.

guyst
02-06-2010, 16:21:05
בנצי, יש עד....
אנחנו טועים.....

master_bebe
02-06-2010, 18:46:26
אני לא בטוח שפייפל נותנים אחריות על המוצרים של הסיני...
פייפל ידאגו לפצות אותך במידה וחנות או ספק אחר שלקחו ממך כסף ורימו אותך או לא שלחו לך את המוצר.

דבר שני, אם כבר השתמשת במפצל הזה והוא עבד בסדר, אין סיבה שפתאום הוא יתקלקל מעצמו.

דבר שלישי, זה שהבדיל נראה כאילו מישהו השפריץ אותו זה בגלל הקצר. לפני כמה ימים ראיתי סוללה שמתחברת הפוך וממיסה הלחמות גדולות (ובידודי סיליקון של הכבלים)...

Boogle
02-06-2010, 21:34:35
נו למה השרשור עוד פתוח ביקשתי לנעול .... מנהליייםםם פליייזז

(אגב, אני הייתי מחליף אבא, הבית, היאכטה הג'ט שלי וגם הSLK בחניה שלי נקנו על ידי אבי :))

עריכה: שיט קיבלתי זימון למשפט עם אדים :D

* היה עוזר אם היית מצלם גם את הצד התחתון של הפרינט.*

guyst
02-06-2010, 21:42:39
משום מה השירשורים האלה נשמעים יותר כמו משפט עם הדים....;)