PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות! געש סגור!

dbrosh
05-06-2010, 12:32:11
לידיעת מטיסי געש

בלי קשר לתשלום שכבר לא רלוונטי כעת

בנוסף לכל הצרות הופיע היום בשטח איש משרד הבריאות - ובגלל שמי ההשקייה הם מים מושבים ועל פי הספר הם סכנה בריאותית שאסור להמצא בקרבתם הוא הזעיק את מיודענו יורי לשטח - והתוצאה היא שמיידית מהיום, בהוראת יורי, געש סגורה לכולם - מסכימים לשלם, לא מסכימים לשלם - לכולם.

אז לטובת הסיכוי הקטנטן שאולי עוד נצליח לשכנע אותו להסיר את רוע הגזירה, להעלם מהשטח. כולם. לא לנסות להתחכם, להטיס על השביל, לבוא ולהעמיד פנים שלא שמעתם, שלא ידעתם, ששתו לכם. אם יהיה שינוי - בלי שום קשר לכסף - תבוא הודעה. כרגע, כל מי שיגיע, ירע מצב שממילא גרוע. תנו לו להרגע ונראה אם אפשר לעשות משהו.

haimgil
05-06-2010, 12:37:09
נישמע קצת מוזר, היות ורוב הירקות שאנחנו אוכלים הם ממים ממוחזרים צריך ליבדוק תנושא ולאמת את הסיפור אם מישרד הבריאות לגבי נושא ספיציפי זה.

amnon
05-06-2010, 12:40:59
נראה לי שזו קומבינה של יורי ;) איך הוא ידע להגיע בדיוק עם נציג משרד הבריאות :)

guyst
05-06-2010, 12:44:41
זו לא קומבינה.
איש שמורות הטבע הגיע אלינו לפני שהגיע ליורי.

בואו ננסה לראות מה עושים. ראינו היום שעם יורי לא הולך בכוח.

m rochlitz
05-06-2010, 12:46:02
כן מוזר....:confused:

ממתי נציג משרד ממשלתי עובד בשבת? בקושי במהלך השבוע הם עובדים.
מ.

wonderd
05-06-2010, 12:48:47
כמו שכתבתי בשירשור השני - אני לא ממש מבין למה אתם מתעקשים על המקום הזה ולא מוצאם אתר חליפי. :confused:

amnon
05-06-2010, 13:00:17
כמו שכתבתי בשירשור השני - אני לא ממש מבין למה אתם מתעקשים על המקום הזה ולא מוצאם אתר חליפי. :confused:

בגלל משטחי הדשא :cool: אין כמו ירוק בעיניים

haimz24
05-06-2010, 14:41:17
בגלל משטחי הדשא :cool: אין כמו ירוק בעיניים
אמנון תאמין לי בשטח שאני מטיס לא רחוק משם (פרסמתי אותו מס' פעמים) לא חסר ירוק ומקום לכלל מפוני געש!

דוד פלד
05-06-2010, 14:57:35
לי ניראה שהקיבוץ מכר את השטח לטובת בניית דירות או נופש
ומשתדלים להרחיק זרים..גם יכול להיות.. במדינה כמו שלנו אין רגע משעמם :cool:
יללה בואו לאשדוד חצי שקל כניסה..:D

אייל שפירא
05-06-2010, 17:02:59
הרבה רעש, הרבה התחכמויות, הרבה "אבו עלי", ושום פתרון אמיתי.
היום יצא לי להיות נוכח באזהרה של איש שמורות הטבע, והוא אמר שכל השדות מושקים במי קולחין, ולכן שלא נתקרב לממטרות פועלות ושלא נשתה מהן או נשטוף דברים.
זה מה שהוא אמר, וברגע שראה שהבנו אותו הוא נכנס לטנדר הירוק-זית שלו ונסע משם לדרכו.

כמה דקות מאוחר יותר הגיע יורי, והתחילה מריבת שוק מכוערת ומיותרת, כשכל אחד יותר חכם מהשני וכל אחד זורק איזכורים לחוקים כאילו שמישהו יוכל להשתכנע שהוא טועה רק בגלל סעיף ל' בחוק הכשרת הקרקעות של המנדט הבריטי...

להתחפף מגעש לשבועיים יכול להיות טוב גם לקצרי הפיוז שמגיעים לשם עם דופק קרבי וממתינים שמישהו יעיז להגיד להם משהו.

sharonx
05-06-2010, 17:16:54
אמנון תאמין לי בשטח שאני מטיס לא רחוק משם (פרסמתי אותו מס' פעמים) לא חסר ירוק ומקום לכלל מפוני געש!

פרסם שוב בבקשה, פספסתי את זה

amnon
05-06-2010, 17:47:58
פרסם שוב בבקשה, פספסתי את זה

מצטתף לבקשה ;)

MRDATA
05-06-2010, 17:51:31
מצטתף לבקשה ;)

1+

eranb
05-06-2010, 17:57:20
הרבה רעש, הרבה התחכמויות, הרבה "אבו עלי", ושום פתרון אמיתי.
היום יצא לי להיות נוכח באזהרה של איש שמורות הטבע, והוא אמר שכל השדות מושקים במי קולחין, ולכן שלא נתקרב לממטרות פועלות ושלא נשתה מהן או נשטוף דברים.
זה מה שהוא אמר, וברגע שראה שהבנו אותו הוא נכנס לטנדר הירוק-זית שלו ונסע משם לדרכו.

כמה דקות מאוחר יותר הגיע יורי, והתחילה מריבת שוק מכוערת ומיותרת, כשכל אחד יותר חכם מהשני וכל אחד זורק איזכורים לחוקים כאילו שמישהו יוכל להשתכנע שהוא טועה רק בגלל סעיף ל' בחוק הכשרת הקרקעות של המנדט הבריטי...

להתחפף מגעש לשבועיים יכול להיות טוב גם לקצרי הפיוז שמגיעים לשם עם דופק קרבי וממתינים שמישהו יעיז להגיד להם משהו.

נפלא...
המטרה הושגה...
עכשיו נחכה שחכמי השבט ימצאו שטח חלופי! (כמו שהבטיחו.)
תודה לכם אנשים יקרים!

OneLink
05-06-2010, 18:00:04
נפלא...
המטרה הושגה...
עכשיו נחכה שחכמי השבט ימצאו שטח חלופי! (כמו שהבטיחו.)
תודה לכם אנשים יקרים!
איזו מטרה בדיוק?

haimz24
05-06-2010, 18:09:01
בבקשה: http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=21433&highlight=%F8%EE%FA+%E4%F9%F8%E5%EF
השטח מחכה לכוווווולם!

eranb
05-06-2010, 18:14:20
איזו מטרה בדיוק?

סגירת געש וניצחון הטובים על הרעים-"מעולם לא היו חייבים רבים כל כך ,למעטים כל כך"
יום חג לטיסנאות החשמלית באיזור המרכז..
מי רוצה לעזור למצוא אולמות כדורסל להטסת INDOOR?...

OneLink
05-06-2010, 18:16:22
סגירת געש וניצחון הטובים על הרעים-"מעולם לא היו חייבים רבים כל כך ,למעטים כל כך"
יום חג לטיסנאות החשמלית באיזור המרכז..
מי רוצה לעזור למצוא אולמות כדורסל להטסת INDOOR?...
מה טוב בדיוק?, עכשיו אף אחד לא יכול להטיס בגעש אפילו מי שרצה לשלם...

tisanir
05-06-2010, 18:23:38
מה טוב בדיוק?, עכשיו אף אחד לא יכול להטיס בגעש אפילו מי שרצה לשלם...

ידידי, כל מה ערן אומר בשרשור זה הוא בציניות בלבד.

eranb
05-06-2010, 18:29:25
ידידי, כל מה ערן אומר בשרשור זה הוא בציניות בלבד.

סחטיין על האבחנה החדה...

tisanir
05-06-2010, 18:36:13
לצערנו המצב התדרדר לרמה שכזו :( כעת אין אפשרות לאף אחד להטיס שם.
ממליץ לכולם לא להגיע לגעש שבועיים-שלוש, יורי ירגע ונחזור. כמה שלא ניסינו לדבר היום עם יורי, זה פשוט לא הולך. הוא אגואיסט אטום שלדבר אליו נותן תחושה של דיבור אל קיר. :mad:
תחפשו שטחי הטסה חדשים, תטיסו שם זמנית. נקווה שנוכל המשיך להטיס בגעש בקרוב.
ונאמר אמן!

ניר

asafh1
05-06-2010, 18:54:29
ממליץ לכולם לא להגיע לגעש שבועיים-שלוש, יורי ירגע ונחזור. כמה שלא ניסינו לדבר היום עם יורי, זה פשוט לא הולך. הוא אגואיסט אטום שלדבר אליו נותן תחושה של דיבור אל קיר. :mad:
ונאמר אמן!

ניר

אני מציע שלא נגיע בכלל (עד הודעה חדשה )
ביקשו לא לבוא על תבואו
מה לא ברור
אתה היית שם

אל תהיו חכמולוגים .

eranb
05-06-2010, 18:58:00
ונאמר אמן!

ניר
הבאתם את זה על עצמכם!
ה"אגואיסט האטום" היה מוכן להגיע לפיתרון(שהיה מקובל על חלק מן האנשים),עמדתם
מולו וניהלתם דיון של בסטת ירקות על גובה התשלום,ונחש מה? לא בא לו לראות אותנו יותר...(גם לא את החברה הפריארים שרצו לשלם!)
בהצלחה בשטח החדש! (ותקוו שלא יצוץ יורי/איגור/בוריס/משה/חיים/יצחק/אחמד/סעיד/מוסטפא
שבטעות יהיו מבעלי השטח וירצו חלילה תשלום!..)
מבאס, לא??.. -לך לפחות יש את מנחת "שחק" שאתה חבר בו לדבריך,מה יעשו החברים שלך?!
הטסות נעימות לכולם.

guyst
05-06-2010, 19:01:18
חברים בואו נרגיע ולא נפתח שירשור נוסף של התנצחויות.

אני חושב שכולנו מסכימים שלא להגיע לשבוע שבועיים לגעש, להרגיע את העיניינים ולנסות לדבר עם הקיבוץ על פתרון הולם - זו הדרך.

dbrosh
05-06-2010, 19:03:03
ונאמר אמן!

ניר

אתה באמת חצית את כל הגבולות.

יורי נשלף מתוך מנוחת השבת שלו היום על ידי פקח רשות שמורות הטבע בגללך נוכחותך היום בשטח שלו, מר טיסניר הנכבד. מעניין כמה אדיב ונוח לבריות אתה היית, אם היו מקפיצים אותך באמצע מנוחת הצהרים שלך, אם אדם בשם יורי היה מתפרע אצלך בחצר הבית שלך.

מפליא עד כמה אתה יכול להיות אגואיסט ואטום, וחצוף, והנסיון שלי לדבר אליך ואל חבריך כאן באגף הטיסנים כל החודש וחצי האחרונים, והאזהרות, והתחינות, שללכת נגדו ולא איתו יובילו להרחקה של כולנו מהשטח - יצרו תחושה אצלי ואצל כמה מהמסוקאים שכן היו מעוניינים להגיע לפתרון, שאנחנו מדברים אל הקיר.

רק אתמול ביקשנו פה בפורום שאם תפגשו ביורי אל תתווכחו איתו כי זה לא מועיל. צריך להבין את הבנאדם, לדעת איך לדבר איתו. אבל אתם רק ראיתם אותו - וכעדות אייל שפירא - פתחתם פה גדול, וכשפותחים פה גדול מקבלים פה גדול בחזרה - והוא אגב אטום, תמיד כמובן האחר אשם, תמיד נוח לזרוק בוץ על האחר, ומה השגתם בסוף? אצבע משולשת.

אז הנה כל החכמים בלילה בפורום טיסנים, אנשי עקרונות שלא יכנעו - שאיימו שיילכו למשטרה, ולמשרדים הממשלתיים ולמנהל מקרקעי ישראל ולאמא של נתניהו ולסבתא של פרס - מה קיבלתם? איזה הצלחה מרשימה נחלתם? איזה גיבורים אתם אחד אחד, סיירת מטכ"ל אחד אחד, אבל תזכירו לי בבקשה - איפה אתם מטיסים בשבת הבאה? איפה אתה מטיס בשבת הבאה, מר טיסניר החצוף? מי יודע אם יורי האטום ישמח לארח אותך אצלו פעם נוספת.

eranb
05-06-2010, 19:13:03

אני חושב שכולנו מסכימים שלא להגיע לשבוע שבועיים לגעש, להרגיע את העיניינים ולנסות לדבר עם הקיבוץ על פתרון הולם - זו הדרך.

TOO LITTLE ,TOO LATE ידידי!

ד"א הפיתרון הזה היה רלוונטי לפני חודש וחצי-וגם אז לא כולם הסכימו (דפדף אחורה בפורום
ותקרא את דברי הבלע והנאצה שכוונו כלפי אלו שהעזו למצוא פיתרון).
מה נשתנה הפעם?
אולי השטח שהיה ואיננו עוד?..

dbrosh
05-06-2010, 19:13:11

גיא, מי שואל אותנו אם אנחנו מסכימים או לא? געש סגורה! לא נראה לי הטיסנירים פה מפנימים את העובדה הפשוטה הזאת. הכניסה אסורה. ואגב, אם אני שם במקרה ואני רואה מכונית של מטיסים, אני מזעיק את יורי. אני לא אתן לאף טיסניר לדפוק את הסיכוי הקטנטן שאולי נצליח להציל את העסק

Shay
05-06-2010, 19:17:19
דורון, אתה יורד לפסים אישיים וזה לא מכובד(וזה לא בגלל שניר חבר שלי).

לתשומת לבך.

שי

asafh1
05-06-2010, 19:19:58
דורון, אתה יורד לפסים אישיים וזה לא מכובד(וזה לא בגלל שניר חבר שלי).

לתשומת לבך.

שי

אני לא רואה פסים אישיים , ולא בגלל שאני חבר של דורון
אנשים לא מבינים עברית כל כל טוב

guyst
05-06-2010, 19:24:41
גיא, מי שואל אותנו אם אנחנו מסכימים או לא? געש סגורה! לא נראה לי הטיסנירים פה מפנימים את העובדה הפשוטה הזאת. הכניסה אסורה. ואגב, אם אני שם במקרה ואני רואה מכונית של מטיסים, אני מזעיק את יורי. אני לא אתן לאף טיסניר לדפוק את הסיכוי הקטנטן שאולי נצליח להציל את העסק

דורון חשבתי שנצליח להימנע משירשור נוסף כזה...:confused:

tisanir
05-06-2010, 19:31:34
אז ככה:
1. אני לא דברתי עם יורי וגם לא הצגתי את דעתי בנושא.
2. יש לי מספיק שטחי הטסה להטיס בהם. (כן, גם שחק ביניהם) גם לחברים שלי יש מספיק אלטרנטיבות. אתה יכול לא לדאוג.
3. נכון דורון, אתה צודק. הטיסנאים הם הבעייתיים ביותר כי הם לא מוכנים לשלם כסף על אוויר לנשימה. רק מזכיר לך לכולם שכל עניין התשלום בוטל לפני שבוע ואף אחד מהמסוקאים לא הועיל בטובו להודיע לנו על זה רק כי "מתאים לו שלא נהיה שם".
אף אחד לא התחיל פה לריב אתכם. אם תשימו לב, בתגובתי בשרשור הנ"ל לא הבעתי שום מחאה או התנגדות. רק ספרתי על המקרה שקרה היום.
אז מה הסיבה שאתם יורדים שוב לפסים אישיים? למה נחוצה הבריונות הזו?
דורון- אתה מרגיש חכם כשאתה מדבר ככה אל מישהו שקטן ממך ב 20 שנה? אתה מרגיש חזק?
ערן- ממך לא ציפיתי.

המשך שבוע נעים ל"טובים".

eranb
05-06-2010, 19:44:33
מצטער שאני לא עומד בצפיות שלך...

תיהיה כן ואמיתי עם עצמך ותחשוב אם פעלת או דיברת בחוכמה בכל הסאגה המגעילה הזו!
אין לי עניין אישי איתך,אני לא מכיר אותך ולא יודע איך אתה נראה אפילו.
אני כן כועס, שאתה ועוד כמה צדיקים עשיתם ככל יכולתיכם לחבל במאמצים למצוא פשרה (והצלחתם במשימה!),
ממליץ לך לקרוא את תגובותיך מלאות התובנה,ולהבין למה אתה יוצר אנטגוניזם(אנטי) אצל
חלק מן האנשים כאן,זאת בנוסף לעובדה שהיית בין אלה שהתעמתו עם נציג הקיבוץ!
תראה את זה כשיעור לחיים.
אתה לא הקורבן כאן-כולנו כן...

flyinglizard
05-06-2010, 19:45:33
חברים, אם תרצו את חיזוי העתיד בעזרת מנועים של טורניג'י, בואו אל הלטאה (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=144752&postcount=63):

...
בכיוון אליו זה הולך, אני מאמין שתוך חודש-חודשיים אף אחד לא יטיס בגעש, בתשלום או בחינם. ברגע שזה יגיע למישהו עם מעט פחות רצון טוב מאותו בחור שמדבר עם הטיסנאים, מבחינתו אתם יכולים לעוף משם ולקחת את ערימות הקלקר שלכם איתכם.

פה בא זה, שם בא זה, כולם חכמים, והרי לכם שטח הטסה אבוד. לא היה עדיף לשלם 600 שקל או פשוט ללכת משם?

tisanir
05-06-2010, 19:46:29
אין לי כל כוונה להתחיל עוד שרשור כמו הקודמים.
ובתגובתי לא הייתה שום כוונה ליצור מריבה.

נ.ב- לא התעמתתי לרגע עם נציג הקיבוץ. אתה מוזמן לשאול את כל מי שהיה נוכח.

asafh1
05-06-2010, 19:48:13
אז ככה:
1. אני לא דברתי עם יורי וגם לא הצגתי את דעתי בנושא.
2. יש לי מספיק שטחי הטסה להטיס בהם. (כן, גם שחק ביניהם) גם לחברים שלי יש מספיק אלטרנטיבות. אתה יכול לא לדאוג.
3. נכון דורון, אתה צודק. הטיסנאים הם הבעייתיים ביותר כי הם לא מוכנים לשלם כסף על אוויר לנשימה. רק מזכיר לך לכולם שכל עניין התשלום בוטל לפני שבוע ואף אחד מהמסוקאים לא הועיל בטובו להודיע לנו על זה רק כי "מתאים לו שלא נהיה שם".
אף אחד לא התחיל פה לריב אתכם. אם תשימו לב, בתגובתי בשרשור הנ"ל לא הבעתי שום מחאה או התנגדות. רק ספרתי על המקרה שקרה היום.
אז מה הסיבה שאתם יורדים שוב לפסים אישיים? למה נחוצה הבריונות הזו?
דורון- אתה מרגיש חכם כשאתה מדבר ככה אל מישהו שקטן ממך ב 20 שנה? אתה מרגיש חזק?
ערן- ממך לא ציפיתי.

המשך שבוע נעים ל"טובים".

איך הגעת למסקנה שהתשלום בוטל לפני שבוע ?

היית היום בשטח ושמעת מיורי בעצמו שהוא לא חזר מאף דרישה שלו .

אני גם יעזור לדורון באכיפה.
שאף אחד לא יטיס השטח סגור !

מה לא ברור ?

dbrosh
05-06-2010, 19:48:32
דורון חשבתי שנצליח להימנע משירשור נוסף כזה...:confused:

גיא, אני שמח לשתף איתך פעולה. המטרה שלי שלא יתקבל איזשהו רושם שזה נתון להחלטה או שיקול דעת של מישהו. שמישהו יקום בבוקר ויתלבט אם הוא נוסע בבוקר לגעש או לא. זה לא "החלטנו שלא באים לגעש לשבוע שבועיים". לא אנחנו החלטנו, החליטו בשבילנו, לא לשבוע שבועיים, אלא כרגע געש סגורה וזהו. ואם יורי יצטרף לרדוף שם אחרי איזה חכם בלילה שעוד שבועיים יעשה דין לעצמו ובכל זאת ייכנס לשטח - זה יגרום עוד יותר רע לכולנו. שיפנימו את זה כולם - עד שאין הודעה חדשה - געש סגורה. ואני שוב מודיע, ובגאווה: אם אני עובר שם במקרה ורואה רכב של מישהו, בלי שום סנטימנטים, אני מזעיק את יורי. מספיק נזק כבר נעשה. לא מוכן שטפשים יגרמו עוד נזק לסופי השבוע שלי

flyinglizard
05-06-2010, 19:50:05
ההימור הבא שלי: מכות תוך חודשיים. חכו ותראו.

eranb
05-06-2010, 19:51:31
חברים, אם תרצו את חיזוי העתיד בעזרת מנועים של טורניג'י, בואו אל הלטאה (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=144752&postcount=63):

פה בא זה, שם בא זה, כולם חכמים, והרי לכם שטח הטסה אבוד. לא היה עדיף לשלם 600 שקל או פשוט ללכת משם?

ידידי הלטאה!

מדובר פה במקרה קל לחיזוי...
במיוחד שמדובר באוסף צדיקים שסה"כ רצו ללמד את קיבוץ געש לקח שלא יישכח!
קח משימה קשה יותר:

איפה יקום השטח הבא?..ומתי ייסגר?
בין הפותרים תוגרל כנף משומשת של מוגי יד ראשונה מרופא אליל...

עם סגולה כבר אמרנו?!...

flyinglizard
05-06-2010, 20:03:12
ידידי הלטאה!

מדובר פה במקרה קל לחיזוי...
במיוחד שמדובר באוסף צדיקים שסה"כ רצו ללמד את קיבוץ געש לקח שלא יישכח!
קח משימה קשה יותר:

איפה יקום השטח הבא?..ומתי ייסגר?
בין הפותרים תוגרל כנף משומשת של מוגי יד ראשונה מרופא אליל...

עם סגולה כבר אמרנו?!...

לאחר שהפכתי והפכתי בסוגיה, עלו במוחי מספר אפשרויות - כרגע התחרות בין השטחים שהולכים להסגר מאוד צמודה בין "טייסת נתב"ג" (בפיקודו של ללו) שמטיסה בתוך הנתיב גישה למסלול, לבין החברים מהמנחת המאולתר ליד הדרים, שעושים הקפות מעל מנחת פעיל. מבחינת המנחת הבא, אני מהמר על השטח שמאחורי המגרשים של "ניו קופל" ביקום. זה קרוב, ויש שם סיכוי לפיצוץ רציני - בדיוק מה שהתחביב שלנו צריך.

eranb
05-06-2010, 20:34:03
לאחר שהפכתי והפכתי בסוגיה, עלו במוחי מספר אפשרויות - כרגע התחרות בין השטחים שהולכים להסגר מאוד צמודה בין "טייסת נתב"ג" (בפיקודו של ללו) שמטיסה בתוך הנתיב גישה למסלול, לבין החברים מהמנחת המאולתר ליד הדרים, שעושים הקפות מעל מנחת פעיל. מבחינת המנחת הבא, אני מהמר על השטח שמאחורי המגרשים של "ניו קופל" ביקום. זה קרוב, ויש שם סיכוי לפיצוץ רציני - בדיוק מה שהתחביב שלנו צריך.

המנחת בהדרים דווקא מוסדר ומוסכם על מפעילי המקום,יש תיאום שעות בין הכלים האמיתיים
לבין הטיסנים.
לגבי השאר אשאר במתח...,ואקווה שאתה טועה הפעם.
ד"א האם זה נחשב הימורים חוקיים?
שלא נואשם בפלילים חלילה!

סולינו
05-06-2010, 21:05:32
תראו מה נהיה פה!

רבותי השטח סגור. כן יורי לא יורי, מי שמטיס - שיתכונן (אני לא יודע למה). כן עובד רשות לא עובד רשות, כל העניין נולד ורק גדל - לא רוצים מטיסים יותר (לא טיסנים ולא מסוקים).

פיניטו , נגמר, חלאס.

תשתו לחיים, תחלצו ידיים וזי גיזונט.

קדימה למקום הבא. גם אני לא אוהב את השטח ברמת השרון, לא בא לי טוב. אשמח אם תצפינו מעט ולא תדרימו. שכל אחד יחפש סביבו וננסה לספק מקום מעניין ושקט מ"יורים".

תודה.

נ.ב : זה רק אני או שכולכם יודעים שזהו פורום שכוללללםםםם קוראים (גם יורי וגם הפקח ה"נחמד").

שבוע טוב

ללו
05-06-2010, 21:46:14

רק לתקן אותך שבפעם הבאה לא תדבר שטויות,טייסת בן גוריון בפיקודו של ללו היא לא ע"ש נתב"ג ולא על שם מסובים,(הטסתי שם פעמים בודדות בלבד)אני כבר מזמן לא שם,אין שום קשר בין המקרים לבין השם,תשאל את עודד (wind 556)הוא יספר לך מאין נוצר השם.

flyinglizard
05-06-2010, 22:33:53
סולינו? מה אתה רוצה מיורי? בחור זהב, תגיד תודה שלא עשו עליך חוק דרומי כשנכנסת לשם. מאוד נדיר למצוא קיבוצניק מתחשב בסגנון יורי. פשוט קברתם את עצמכם (יותר מדי אנשים, יותר מדי בלאגן, יותר מדי קמצנות ולבסוף, יותר מדי טמטום).

ללו, תודה על ההבהרה. במקרה כזה, אני מניח שהמנחת הבא להסגר יהיה השטח בביאליק.

dbrosh
05-06-2010, 23:09:04
סולינו? מה אתה רוצה מיורי? בחור זהב, תגיד תודה שלא עשו עליך חוק דרומי כשנכנסת לשם. מאוד נדיר למצוא קיבוצניק מתחשב בסגנון יורי. פשוט קברתם את עצמכם (יותר מדי אנשים, יותר מדי בלאגן, יותר מדי קמצנות ולבסוף, יותר מדי טמטום).

זה באמת אחד הדברים המרתיחים בכל הסיפור הזה, שיורי הוא באמת בחור טוב, שמצד אחד לא מאושר שיש כזאת חגיגה על הדשא שהוא אחראי הענף עליו מטעם הקיבוץ, ומצד שני לא היה לו לב להשבית לנו את החגיגה, והוא חזר ואמר את זה שוב ושוב. אז הוא חיפש דרך קצת לסדר את העסק, אבל פה הסתערו עליו בכזאת חמת זעם מטורללת כאילו הוא משהו בין שיילוק לאל קפונה והקיבוץ בכלל זה אנשים מהחמאס. עד שנמאס ליורי מהניג'וז הזה, ובצדק. ואתם מה? אנשים צודקים עם עקרונות וכל זה, אבל בלי שטח. אז בבקשה: עכשיו לכו חפשו מקום להטיס את הצדק שלכם והעקרונות שלכם

אייל שפירא
06-06-2010, 07:42:13
מילים הן אויר חם ותו לא. מי שרב עם יורי ברגע שהנ"ל ירד מרכבו הוא מי שיריב עם כל אחד אחר מהפורום אם יאמרו לו לעזוב את געש.
אנשים שנאבקים לטובת הניצחון בטווח הקצר ועיוורים לנזק שהם גורמים לטווח הארוך ולאחרים מלבדם הם לא האינטלקטואלים שמתנצחים פה בפורום על חוקים ועל אתיקה.

אתם תופתעו לגלות עד כמה אנשים מסויימים נלחמים בשיניים על משהו שקיבלו בחינם רק לפני חמש דקות, וכמה מהר הם הופכים מאורחים במקום לשותפים בבעלות עליו ולמחליטים בענייניו.

מי שיגיע למנחת בגעש בשבועיים הקרובים הם אלו שלא יודעים, לא מראים או שלא איכפת להם ממה שיקרה לו.

asafh1
06-06-2010, 07:57:00
מילים הן אויר חם ותו לא. מי שרב עם יורי ברגע שהנ"ל ירד מרכבו הוא מי שיריב עם כל אחד אחר מהפורום אם יאמרו לו לעזוב את געש.
אנשים שנאבקים לטובת הניצחון בטווח הקצר ועיוורים לנזק שהם גורמים לטווח הארוך ולאחרים מלבדם הם לא האינטלקטואלים שמתנצחים פה בפורום על חוקים ועל אתיקה.

אתם תופתעו לגלות עד כמה אנשים מסויימים נלחמים בשיניים על משהו שקיבלו בחינם רק לפני חמש דקות, וכמה מהר הם הופכים מאורחים במקום לשותפים בבעלות עליו ולמחליטים בענייניו.

מי שיגיע למנחת בגעש בשבועיים הקרובים הם אלו שלא יודעים, לא מראים או שלא איכפת להם ממה שיקרה לו.

כפי שציינתי בשירשורים הקודמים שלי
יורי יידע על כל מי שמגיע לגעש .....

אייל שפירא
06-06-2010, 08:03:17
כפי שציינתי בשירשורים הקודמים שלי
יורי יידע על כל מי שמגיע לגעש .....

וכשיורי יגיע לשטח בעקבות ה"הלשנות" על מטיסים שבוגדים בהודנא - אתה חושב שהוא יזכה מהם להסבר מנומק, התנצלות ולחיצת יד בזמן שהם מקפלים בענווה את הציוד?

asafh1
06-06-2010, 08:19:36
וכשיורי יגיע לשטח בעקבות ה"הלשנות" על מטיסים שבוגדים בהודנא - אתה חושב שהוא יזכה מהם להסבר מנומק, התנצלות ולחיצת יד בזמן שהם מקפלים בענווה את הציוד?

לא מעניין אותי
ביקשו לא להגיע יותר לגעש ! מה לא ברור ? גם לא "להעלם" לשבוע , שבועיים שלוש .
ל ת מ י ד

גם אם יש סיכוי קלוש שאולי יתנו לנו להטיס , אתם הורסים את זה

אז אני לא אתן יד ואני ילשין ולא מעניין אותי כלום , אני יתחיל להיות אנוכי ולא מתחשב כמו חלק גדול מהטיסנאים בגעש

amifi
06-06-2010, 08:44:02
אני עוקב אחרי השירשור הזה ומתפוצץ מ:D:D:D:D:D

ממש ללקק את האצבעות

כל ישארל ערבים זה לזה.

אני מבקש מכולם לא להגיע וחולון, לתל אביב וגם לא לחיפה
המקום סגור בגלל זיהום אויר
ומי שגר שם נא לעזוב או שתשלמו ל600 שקל ליורי

how the fuck is yori

MDreamer
06-06-2010, 09:08:53
טוב. כולם אמרו את אשר על ליבם. ננעל.