PDA

צפייה בגרסה מלאה : HobbyCity.Com / Hobby King / "הסיני"

עמודים : [1] 2

אייל שפירא
10-06-2010, 19:34:39
כל התלונות, כל המחמאות, כל הטיפים, כל התשובות לשאלות הרות הגורל כמו "כמה זמן לוקח המשלוח?"

ידידינו בהונג-קונג, בעלי הבאנר הצהוב בראש הפורום, האתר שמסייע למתחילים לשרוף סוללות ליפו בזול ולמומחים לתכנן סט-אפים שלמים בחבילה אחת.
זהו המקום לדיוני "הסיני" שקשורים לשירות, לאחריות, לאזהרות ולהמלצות.

http://www.efly.co.il/forums/image.php?groupid=9&dateline=1270654795 (http://www.hobbyking.com)

לדוגמא:
- כמה זמן לוקח משלוח מהסיני?
- בין שבוע וחצי לשלושה שבועות ברוב המקרים. לפעמים חודש וחצי, לפעמים פחות משבוע. לפעמים החבילה מתעכבת בשלב האריזה שלה בגלל לחץ של הזמנות, לפעמים היא מתעכבת בדואר הונג קונג מסיבות רבות מספור, לפעמים היא נשלחת בדרכי עיקוף בגלל מגוון תקלות תעבורה שאין טעם להתחיל לפרט, לפעמים היא מתעכבת בכניסה לארץ, לפעמים היא מתעכבת בתוך הלבירינט של דואר ישראל, ולפעמים היא מגיעה לסניף הלא נכון וסתם לא הודיעו לך.
אם מזמינים חבילה בדואר רשום אפשר לקבל מושג חלקי עם מספר המעקב שלה בדואר הונג קונג (http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp) ובדואר ישראל (http://www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf/mainsearch).

- כמה זמן לוקח למוצר לחזור למלאי?
- אין שום תשובה הגיונית לשאלה הזו. מלבד מקרים שבהם נפסק ייצור של מוצר כלשהו (כל מה שהכיל מחבר Dean לדוגמא), או שהוא נמצא באתר למטרות קידום מכירות (כמו כנפיים של אחד הדאונים שמעולם לא היו במלאי) אז מתישהו המוצר יחזור למלאי. אם לחוצים יש עוד אתרים מתחרים, ויש אפשרות לפרסם חיפוש בפורום קונים-מוכרים הרלוונטי.

- איזה סוג משלוח לבחור?
- להוביסיטי יש שלושה סוגי משלוח, אך לא תמיד זמינים שלושתם בשלב התשלום.
International Air Mail - דואר אויר רגיל, ללא מספר מעקב. בשיטה הזו החבילה מגיעה באותה המהירות רק ללא מספר מעקב, מה שחוסך מעט דולרים אבל עולה בחרדות ובמצוקה נפשית. כשמגיעה החבילה היא מונחת בתיבת הדואר, ואם היא גדולה מדי מקבלים פתק אפור-לבן כדי לבוא לאסוף אותה מהדואר. החיסרון הוא שכל אחד יכול להוציא את החבילה מהתיבה, וכל אחד יכול לקחת את הפתק במקומכם לדואר ולאסוף אותה, אין צורך בהצגת תעודה מזהה.
International (Registered) Air Mail - דואר אויר רשום. בשיטה הזו מקבלים מספר מעקב שבמצעותו אפשר להתעצבן על כל תחנה בדרך. חבילות קטנות מגיעות עם הדוור אל הדלת וחבילות גדולות נשארות בסניף ומקבלים פתק ורוד-לבן שאיתו מגיעים לחלץ אותן מהסניף. (יש צורך בתעודה מזהה)
EMS Express to Israel - השיטה הגרועה ביותר למשלוח דואר חוץ מלחבר אותו לסלע ולירות אותם עם בליסטרה. בשיטה הזו המשלוח עולה יותר, החבילה מגיעה לארץ ונתקעת במכס המון זמן, ואז מקבלים הזמנה לבוא ולשחרר אותה ושם צריך להתמודד עם תורים, עם פקידים, עם תורים אחרים בצד השני, עם עוד פקידים, להביא מסמכים, להצהיר, להסביר, להתפלא שהם כל כך איטיים, להתעצבן, לעמוד שוב בתור, לשלם לEMS עבור "איכסון החבילה" כמה עשרות שקלים, לחזור לתור הקודם ולקבל את החבילה. לקרוא לזה "אקספרס" זה כמו לקרוא למטאטא הוטליינר.

- מצב ההזמנה:
ברוב המקרים הזמנה של פריטים שנמצאים במלאי תופיע באחד משלושת המצבים - Shipeed ,Processing ו-Shipped עם מספר מעקב שמופיע בתוך כפתור אפור שמקשר אותנו ישירות לעמוד המעקב בדואר הונג קונג.
בדרך כלל המצב של Processing אמור לקחת בין יום ליומיים, ובסופי שבוע מעט יותר. אם לא מופיע הכפתור הזה ליד המילה Shipped - זה אומר שהמשלוח הוזמן בדואר אויר רגיל, ואין דרך לעקוב אחריו.
http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=24636&d=1273210549

למשלוח מוצר מקולקל:
ממלאים את הטופס הבא: http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/supportform.asp
ועל החבילה מדביקים את הכתובת הזו (http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/images/wrntyadd.jpg)ורושמים את מספר הRMA בריבוע הריק (את הRMA מקבלים אחרי ששולחים את הטופס)

לאחרונה חלק מהמשלוחים מהוביסיטי "משודרגים" לEMS, מה שמייקר בצורה בלתי סבירה את מחירם, אבל בוגל ידידנו כתב מדריך כיצד להימנע מכך: http://www.efly.co.il/forums/blog.php?b=48

http://www.efly.co.il/forums/group.php?groupid=9

lior_shenhar
10-06-2010, 19:40:18
אחלה יוזמה אני הראשון איזה כייף

liorz055
10-06-2010, 19:40:57
אני רוצה לנצל את ההזדמנות, להגיד שלטעמי יש טעם לפגם בכינוי "הסיני" , זה כמו שמישהו מחו"ל יקנה מחנות בארץ ויקרא לה היהודי, אם מקרה כזה יקרה ישר נקפוץ ונתעצבן פה, וגם דיי בצדק. אני לכן מעדיף להישתמש בשם הוביסיטי שהינו נטול גזענות....

guyst
10-06-2010, 20:25:06
אם סגרת הזמנה והתחרטת על אחד הפריטים

מניסיויני תוותרו (פניתי אליהם פעם אחרי שעתיים ונאמר לי שזה בטיפול. לאחר יום קיבלתי מייל שההזמנה כבר יצאה לצערם). יש כאלה שבעזרת מיילים ובצ'אט אולי יוכלו לבקש החלפה של פריט כזה או אחר בהזמנה אבל הסיכויים לא גדולים. במיוחד מאז המחסן החדש שבו ההזמנה יוצאת בין יום ליומיים.

זיכויים וקופונים

כל הזמנה מזכה אותך בנקודות (כחצי דולר להזמנה של $50 - אז בלי ציפיות גדולות...:)) שהם שווי ערך לדולרים. מניסיון שווה לשמור נקודות אלה ולהשתמש כשההזמנה מגיעה לחמישים וקצת דולר, כך ניתן להוריד את הערך הכולל מתחת לחמישים (ולהמנע ממכס...)
בנוסף, אם אתם נותנים פידבק על אחד המוצרים אתם מקבלים קוד שמשמש כקופון בסגירת ההזמנה. ניתן להשתמש בקוד אחד להזמנה כאשר ערך הקופון, כחצי דולר.

Boogle
10-06-2010, 20:50:22
אני רוצה לנצל את ההזדמנות, להגיד שלטעמי יש טעם לפגם בכינוי "הסיני" , זה כמו שמישהו מחו"ל יקנה מחנות בארץ ויקרא לה היהודי, אם מקרה כזה יקרה ישר נקפוץ ונתעצבן פה, וגם דיי בצדק. אני לכן מעדיף להישתמש בשם הוביסיטי שהינו נטול גזענות....

ליאור, ההונג קונגים הם סינים בכל רמח איבריהם !!
אמנם קנטונזים ולא מנדרינים, אבל סינים. (כמו המקאואים)
פשוט , פעם לא עשו וח"קים על כל ספינה שכבשה חוף וכך הבריטים לקחו לעצמם חלקת ארץ זו בתואנות של בטחון המלכה האם :D
פשוט את פלסטינה הם עזבו יותר מוקדם :rolleyes:

אגב, מכיר את רשימת הטעויות של עם ישראל? ....
1. גירשנו את הבריטים
2. לא גרשנו את הערבים
3.הבאנו את את המ**** :D
4. הבאנו את ה....
נו טוב 3 ו-4 זה כבר גזענות:D

eransa
10-06-2010, 21:36:38
אם סגרת הזמנה והתחרטת על אחד הפריטים

מניסיויני תוותרו (פניתי אליהם פעם אחרי שעתיים ונאמר לי שזה בטיפול. לאחר יום קיבלתי מייל שההזמנה כבר יצאה לצערם). יש כאלה שבעזרת מיילים ובצ'אט אולי יוכלו לבקש החלפה של פריט כזה או אחר בהזמנה אבל הסיכויים לא גדולים. במיוחד מאז המחסן החדש שבו ההזמנה יוצאת בין יום ליומיים.

זיכויים וקופונים

כל הזמנה מזכה אותך בנקודות (כחצי דולר להזמנה של $50 - אז בלי ציפיות גדולות...:)) שהם שווי ערך לדולרים. מניסיון שווה לשמור נקודות אלה ולהשתמש כשההזמנה מגיעה לחמישים וקצת דולר, כך ניתן להוריד את הערך הכולל מתחת לחמישים (ולהמנע ממכס...)
בנוסף, אם אתם נותנים פידבק על אחד המוצרים אתם מקבלים קוד שמשמש כקופון בסגירת ההזמנה. ניתן להשתמש בקוד אחד להזמנה כאשר ערך הקופון, כחצי דולר.
אם הזמנת משהו והתחרטת תפנה אליהם באמצעות הצ'אט וחליפו במוצר אחר או יבטלו ויזכו אותך בנקודות באותו הרגע

liorz055
10-06-2010, 21:51:19
ליאור, ההונג קונגים הם סינים בכל רמח איבריהם !!
אמנם קנטונזים ולא מנדרינים, אבל סינים. (כמו המקאואים)
פשוט , פעם לא עשו וח"קים על כל ספינה שכבשה חוף וכך הבריטים לקחו לעצמם חלקת ארץ זו בתואנות של בטחון המלכה האם :D
פשוט את פלסטינה הם עזבו יותר מוקדם :rolleyes:

אגב, מכיר את רשימת הטעויות של עם ישראל? ....
1. גירשנו את הבריטים
2. לא גרשנו את הערבים
3.הבאנו את את המ**** :D
4. הבאנו את ה....
נו טוב 3 ו-4 זה כבר גזענות:D

זה לא העניין, העניין שלקרוא בחנות בשם הלאום קצת מפריע לי, כמו שנניח אתה תתצעבן אם יקראו לך היהודי...

OneLink
10-06-2010, 22:35:49
אם הזמנת משהו והתחרטת תפנה אליהם באמצעות הצ'אט וחליפו במוצר אחר או יבטלו ויזכו אותך בנקודות באותו הרגע
הלוואי וזה היה ככה...
רציתי לשנות את ההזמנה פניתי אליהם בעזרת הצ'אט ונאמר לי שההזמנה שונתה ואקבל איימל לאישור.
כמובן שלא קיבלתי איימל אז יצרתי איתם קשר באיימל ונאמר לי שהחבילה כבר בטיפול במחסן ואין אפשרות לשנותה.
שעה לאחר מכן החבילה יצאה לדרך.

גועל נפש של שירות.
מחירים טובים שירות חרא.

MDreamer
10-06-2010, 23:30:35
זה לא העניין, העניין שלקרוא בחנות בשם הלאום קצת מפריע לי, כמו שנניח אתה תתצעבן אם יקראו לך היהודי...
אני ממש לא הייתי מתעצבן. בעיקר אם זה שם קוד קצר שמכניס כסף. הפכנו אותו למותג ככה.

אייל שפירא
11-06-2010, 08:01:33
אני בטוח שלבעלי חנויות האלקטרוניקה הישראלים בארה"ב אין שום בעיה להיקרא "היהודים", בדיוק מהסיבה שציין דרימר - מיתוג ובידול.

SuperTiger
11-06-2010, 20:15:20
היי עשיתי הזמנה ב5\30
קיבלתי מיספר מישלוח ביום חמישי שבוע שעבר,
עקבתי אחרי ההזמנה וזה עדיין כותב לי :

To promptly retrieve the record of your item, please key in your Enquiry Reference Number (if available), for example, 05000123A:

כל ההזמנות שעשיתי זה כתב את זה רק ליומיים ככה..

מני2000
11-06-2010, 20:21:25
הסיני התחיל לשלוח את החבילות דרך הדואר השוויצרי (סיומת CH במקום HK ) ולכן כשאתה מנסה לעקוב אחרי החבילה בדואר הונג קונג - עונים לך בסינית:D

דניאל דקל
11-06-2010, 20:22:45
1. תנסה להכניס את מספר המעקב באתר של דואר ישראל.
HK כותבים באתר שלהם שלעיתים יש מחסור בטפסים ולכן המידע לא מעודכן

2. יתכן והוא נשלח בסופו של דבר דרך דואר סינגפור. החבילה שלי חזרה מדואר הונג-קונג ונשלחה דרך סינגפור

3. לפי מה שהם כותבים באתר, הבדיקות הקפדניות של הבטריות נגמרו לפי שעה

4. מדוע אתם ממשיכים לקרוא לצוות של לפחות 10 הונג-קונגים "הסיני"?

5. סיומת CH זה CHINA - סין. שוייץ לא בדיוק גובלת עם הונג-קונג. איך בדיוק הם אמורים לבצע משלוחי דואר משוויץ?

OneLink
11-06-2010, 21:18:47
1. תנסה להכניס את מספר המעקב באתר של דואר ישראל.
HK כותבים באתר שלהם שלעיתים יש מחסור בטפסים ולכן המידע לא מעודכן

2. יתכן והוא נשלח בסופו של דבר דרך דואר סינגפור. החבילה שלי חזרה מדואר הונג-קונג ונשלחה דרך סינגפור

3. לפי מה שהם כותבים באתר, הבדיקות הקפדניות של הבטריות נגמרו לפי שעה

4. מדוע אתם ממשיכים לקרוא לצוות של לפחות 10 הונג-קונגים "הסיני"?

5. סיומת CH זה CHINA - סין. שוייץ לא בדיוק גובלת עם הונג-קונג. איך בדיוק הם אמורים לבצע משלוחי דואר משוויץ?
טעות בידך.

סיומת CH זה של שוויץ(post.ch)
סיומת CN זה של סין.

כמו כן יש סניפים של דואר שוויץ בהונג קונג.

כמו שאפשר לשלוח מהארץ דרך הדואר הצרפתי, מכוון שיש סניפים של הדואר הצרפתי בארץ.

המרסק
11-06-2010, 22:27:07
היי עשיתי הזמנה ב5\30
קיבלתי מיספר מישלוח ביום חמישי שבוע שעבר,
עקבתי אחרי ההזמנה וזה עדיין כותב לי :

To promptly retrieve the record of your item, please key in your Enquiry Reference Number (if available), for example, 05000123A:

כל ההזמנות שעשיתי זה כתב את זה רק ליומיים ככה..

מה שניסו לרמוז לך פה זה שעלייך לבדוק את מצב ההזמנה באתר http://www.swisspost.com/

RoVal
12-06-2010, 02:47:43

שורה תחתונה אתה חושב אכפת להם איך קוראים להם? סינים, תאילנדים, מטומטים או איך שאתה רוצה או לא רוצה... הם עושים ואיפה שזה לא יהיה כסף וגם ממי ממי שקורא להם ככה. :p

OneLink
12-06-2010, 10:41:31
איזה יופי, כבר הזמנה שנייה שאני מזמין בדואר רגיל ושולחים לי את זה ברשום(שניהם יצאו ברשום).

SuperTiger
12-06-2010, 18:21:38
הי
עשיתי הזמנה ב5\30 מהסיני
קיבלתי מיספר מישלוח ביום חמישי שעבר
אני בודר מה מצב החבילה איפה היא נימתאת
וזה כותב לי

To promptly retrieve the record of your item, please key in your Enquiry Reference Number (if available), for example, 05000123A

tisanir
12-06-2010, 18:24:24
שוב מתחילים...

OneLink
12-06-2010, 18:29:22
ענו לך כבר
http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=161157&postcount=15

guyst
12-06-2010, 18:36:47
יש מקום מרוכז לא צריך לפתוח כל שעה שירשוור כזה

amnon
12-06-2010, 19:27:23
לי עכשיו יש משהו חדש -
כשאני נכנס לראות מה מצב המשלוח ,נפתח לי מעקב מישלוחים של דואר שוויץ ,
אבל
הכל כתוב בגרמנית ...:eek:

OneLink
12-06-2010, 19:30:00
לי עכשיו יש משהו חדש -
כשאני נכנס לראות מה מצב המשלוח ,נפתח לי מעקב מישלוחים של דואר שוויץ ,
אבל
הכל כתוב בגרמנית ...:eek:

זה לא חדש, הסיני עכשיו שולח כמעט הכל דרכם.
אפילו דואר רגיל הוא משדרג אותו לרשום ושולח דרכם(כנראה הם זולים).

הנה באנגלית:
http://www.swisspost.ch/en/post-startseite.htm

Lyger
12-06-2010, 20:26:47
שלום לכולם!
טוב אז אני חדש פה בפורום וראיתי שיש פה באמת אנשים רציניים והכל..
טוב אז שמי יונתן בן 17 והזמנתי מהסיני חבילת אלקטרוניקה מהובי קינג ב2.6.2010 הכל טוב עד שאחרי יומיים אחרי ההזמנה קיבלתי מייל על כך שאני צריך לשלוח להם תמונה עם צילום הכרטיס אשראי וצנזור המספרים כדי לוודא את שם בעל הכרטיס..פה התחיל הסיבוך כי הזמנתי דרך הכרטיס של אבא שלי ורשמתי להם מייל בשמי ולאחר כמה ימים קיבלתי עוד מייל שאומר ששם בעל המנוי ושמי הם שונים הסברתי להם את המצב שהזמנתי מהכרטיס של אבא שלי. והם אמרו לי שזה בטיפול..
אחרי שבוע כבר שעל הסטטוס כתוב:
2/6/2010 *** $167.24 Paid Not Available

שלחתי להם עוד מייל אתמול ועדיין אין תשובה..
כמה זמן לדעתכם יכול לקחת כל הנושא הזה?
ועד כמה מסובך זה לבטל הזמנה?
והאם יש משהו נוסף שאני יכול לעשות חוץ מלחקות?

תודה מראש!
יונתן.

tisanir
12-06-2010, 20:30:58
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=23587

Lyger
12-06-2010, 20:34:57
שלום לכולם!
טוב אז אני חדש פה בפורום וראיתי שיש פה באמת אנשים רציניים והכל..
טוב אז שמי יונתן בן 17 והזמנתי מהסיני חבילת אלקטרוניקה מהובי קינג ב2.6.2010 הכל טוב עד שאחרי יומיים אחרי ההזמנה קיבלתי מייל על כך שאני צריך לשלוח להם תמונה עם צילום הכרטיס אשראי וצנזור המספרים כדי לוודא את שם בעל הכרטיס..פה התחיל הסיבוך כי הזמנתי דרך הכרטיס של אבא שלי ורשמתי להם מייל בשמי ולאחר כמה ימים קיבלתי עוד מייל שאומר ששם בעל המנוי ושמי הם שונים הסברתי להם את המצב שהזמנתי מהכרטיס של אבא שלי. והם אמרו לי שזה בטיפול..
אחרי שבוע כבר שעל הסטטוס כתוב:
2/6/2010 *** $167.24 Paid Not Available

שלחתי להם עוד מייל אתמול ועדיין אין תשובה..
כמה זמן לדעתכם יכול לקחת כל הנושא הזה?
ועד כמה מסובך זה לבטל הזמנה?
והאם יש משהו נוסף שאני יכול לעשות חוץ מלחקות?

תודה מראש!
יונתן.

b1yossi
12-06-2010, 20:46:44
יונתן
שלח להם דוא"ל ובקש לבטל ההזמנה משני טעמים :

1. סכום ההזמנה גבוה מדי - עדיף לפצל לסכומים שאינם עולים על 50$ כ"א.
2. בקש מאבא לפתוח חשבון PAYPAL - התהליך לא מסובך, אבל מבטיח הגנה הרבה יותר טובה על כרטיס האשראי + ביטוח נוסף שכספך יוחזר במקרה של אי קבלת סחורה +זו הדרך הטובה יותר כיום לבצע עסקאות בשלט רחוק בחו"ל מהטעמים שהוזכרו קודם ועוד.

Lyger
12-06-2010, 22:32:13
^^^לצערי גיליתי את זה מאוחר מדי..
אבל עוד 2 שאלות:
1.האם לפצל ל4 משלוחים זה יעלה פחות מאשר לשלוח בבת אחת עם מכס?ותוך כמה זמן כל אחד יגיע?
2.הם לא יעשו לי בעיות עם הביטול?כי הם כבר משכו כסף ראיתי את זה בבנק..הם יחזירו את הכסף?

תודה מראש!
יונתן

אייל שפירא
12-06-2010, 23:11:51
^^^לצערי גיליתי את זה מאוחר מדי..
אבל עוד 2 שאלות:
1.האם לפצל ל4 משלוחים זה יעלה פחות מאשר לשלוח בבת אחת עם מכס?ותוך כמה זמן כל אחד יגיע?
2.הם לא יעשו לי בעיות עם הביטול?כי הם כבר משכו כסף ראיתי את זה בבנק..הם יחזירו את הכסף?

תודה מראש!
יונתן

1. לפצל משלוחים לחבילות שהערך שלהן לפני מחיר המשלוח הוא פחות מ50$. אלא אם בא לך לשלם גם משלוח לאתר וגם מכס למדינה. אין בעיה לבצע עשרים כאלה באותו היום והן כולן תגענה יחד בחבילות נפרדות.
2. בדרך כלל האתר הזה לא עושה בעיות אם אתה סבלני ופונה אליהם בזמן. אם החבילה עדיין לא נארזה לא אמורה להיות בעיה לבטל.

והערה חשובה - מאוד מאוד לא מומלץ לבצע קניות עם כרטיס האשראי של אבא שלך ברחבי הגלובוס. פתחו חשבון Paypal ויפה שעה אחת קודם.

Lyger
13-06-2010, 06:20:23
אוקי תודה רבה לך!!
באמת חבל שלא התייעצתי קודם :(

alexk
13-06-2010, 06:48:17
אני יבואן במקצועי.

חשוב לחדד, על פי חוקי המכס אם קיבלת 2 הודעות דואר באותו היום לגבי חבילה מעוכבת מכס אתה משלם מיסוי לפי הערך המצטבר, למשל אם יש לך 2 חבילות של 40$ שעוכבו במכס וקיבלת הודעות על חבילות מעוכבות עלולים לומר לך שערכם הוא מעל 50$ ותשלם מע"מ ו-או מכס על 80$.

אני אומר עלולים כי לא תמיד אוכפים את החוק הזה.

מומלץ בכל זאת במקרים כאלה לשחרר את החבילות בשני אירועים שונים.

אלכס.

אייל שפירא
13-06-2010, 07:20:45
אני יבואן במקצועי.

חשוב לחדד, על פי חוקי המכס אם קיבלת 2 הודעות דואר באותו היום לגבי חבילה מעוכבת מכס אתה משלם מיסוי לפי הערך המצטבר, למשל אם יש לך 2 חבילות של 40$ שעוכבו במכס וקיבלת הודעות על חבילות מעוכבות עלולים לומר לך שערכם הוא מעל 50$ ותשלם מע"מ ו-או מכס על 80$.

אני אומר עלולים כי לא תמיד אוכפים את החוק הזה.

מומלץ בכל זאת במקרים כאלה לשחרר את החבילות בשני אירועים שונים.

אלכס.

אבל חבילות בערך של 40$ בדרך כלל לא מתעכבות במכס, אלא אם הוזמנו בEMS או שהן בגודל שמעורר חשד ביחס למחיר שמוצהר עליהן. לא?

Tornadon
14-06-2010, 10:18:59
הסיני שינה את האטר ו אי אפשר להסיג אותו ב צ'אט לא אונה למיילים שלי ו לא אונה לטלפונים
איך דורשים את הכסף בחזרה ?:mad:

אייל שפירא
14-06-2010, 10:46:32
שלח לו את היאקוזה

eransa
14-06-2010, 10:48:56
לא מצחיק,עבורי אם הסיני נופל התחביב חוזר כמה שנים אחורה

אייל שפירא
14-06-2010, 10:54:56
מה נופל? איזה נופל? מה ההיסטריה?
היום יום שני, זאת אומרת שאתמול ושלשום הסינים הנוצרים ישבו בים ועישנו אצות, ואם נאבד את חוש ההומור התחביב חוזר כמה מילניה אחורה.
זה שהצ'ט כרגע לא פועל נובע מסיבות השמורות עם ההונג קונגים.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/livesupport/files/offline.gif

haimz24
14-06-2010, 11:52:04
מזל שהמשלוחה האחרון שלי יצא!!

RoVal
14-06-2010, 13:31:57
הסיני שינה את האטר ו אי אפשר להסיג אותו ב צ'אט לא אונה למיילים שלי ו לא אונה לטלפונים
איך דורשים את הכסף בחזרה ?:mad:

רשמת "הסיני מתעלם" מצד אחד ומצד שני "איך דורשים את הכסף חזרה" אחרי שתידרוש
כסף וכ'ו... אולי תבוא בטענות אם הם יתעלמו ממך.
חוץ מזה מה שאייל רשם לך נכון מאוד ואנשים לא מבינים למה לא עונים להם באותו זמן ולא
לקח די הרבה זמן..

דרך אגב תתקן שגיאות כתיב. :p

Tornadon
14-06-2010, 13:43:39
רשמת "הסיני מתעלם" מצד אחד ומצד שני "איך דורשים את הכסף חזרה" אחרי שתידרוש
כסף וכ'ו... אולי תבוא בטענות אם הם יתעלמו ממך.
חוץ מזה מה שאייל רשם לך נכון מאוד ואנשים לא מבינים למה לא עונים להם באותו זמן ולא
לקח די הרבה זמן..

דרך אגב תתקן שגיאות כתיב. :p

מודה לך על תשומת לבך על הטעויות שלי אך לא ענתה לי על השאילה !

ו לגבי יום שני אז זה נמשך שבוע שלם ולא ספציפי היום!!!
תודה לעונים:

Iglu2232
14-06-2010, 15:12:38
שלום חברים
ה"סיני" הוא בכלל לא סיני כי אם אוסטרלי העונה לשם אנטוני הנד-ANTONY HAND. שוחחתי איתו מספר פעמים בטלפון. הוא אוסטרלי שעושה עסקים בהונג-קונג. הובי קינג פעם נקראה הובי קואלה. ושמות אחרים של חנויות באיביי.

אני רכשתי ממנו מוצרים בתאריך 4.6.10 והוא טוען ששלח את החבילה שלי בתאריך 7.6.10. עד היום, 7 ימים אחרי תאריך "המשלוח" החבילה אינה מופיעה בדואר הונג קונג. שלחתי לו אימייל לפני יומיים בו שאלתי אותו מדוע הוא טוען כי הוא שולח חבילות כאשר בפועל הן נמצאות אצלו המחסן. יש לי ניסיון רב עם דואר הונג קונג. הם מפרסמים באתר שלהם את מספר החבילה מייד כאשר הם מקבלים אותה. אני רוכש המון פריטים מאתרי איביי מהונג קונג- תוך יום יומיים מהרכישה הפריטים נשלחים ארצה. רק אצל "הסיני" יש את הבלאגן של המשלוחים. הכי גרוע שהוא טוען שהוא "שלח" וזה פשוט לא נכון. רק היום קבלתי אימייל מהם שהבעיה שלי תטופל. כלומר יפנה אלי אדם כלשהו מצוות התמיכה שלהם יטפל בבעייה שלי.

אין ספק שהמחירים שלו זולים והוא קידם את התחביב שנות אור, אך השירות שלו מתחת לכול ביקורת.

לעומתו הלי דיירקט הרבה יותר טובים אך המחירים בהתאם.

יגאל.

Iglu2232
14-06-2010, 15:44:05
שלום חברים. בהמשך לתגובתי הקודמת רק כעת גיליתי כי החבילה שלי נשלחה דרך הדואר השוויצרי בסינגפור!!! ראיתי באתר האינטרנט של דואר שוויץ את פרטי החבילה שלי :

Date Time Stato Postcode/Town Notes
08.06.2010 15:22 Mailed
08.06.2010 15:22 Mailed Swiss Post SINGAPORE
08.06.2010 15:22 Arrival at border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE
08.06.2010 18:55 Departed transit country
08.06.2010 18:55 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE
08.06.2010 18:55 Departure from border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE
14.06.2010 10:34 Mailed

מתברר כי החבילה התקבלה למשלוח יום לאחר התאריך שבו הוא ציין שנשלחה והתעכבה שישה ימים בדואר שוויץ בסניף הסינגפורי בטרם נשלחה ארצה היום!!!

עד שתגיע אליי היא תסתובב לה קצת בעולם.

יגאל.:confused:

אייל שפירא
14-06-2010, 16:40:40
יש אתר שמציע שיחות לחו"ל בעלות של שיחה סלולרית מקומית. בין המדינות שהשירות שלהם מכסה נמצאת גם הונג-קונג.

האם מישהו מכיר את האתר והשירות הזה?
http://www.hallomize.com/menu_il.php

נרשמתי וקיבלתי את המספר הבא - 0579671478

OneLink
14-06-2010, 16:47:45
יש אתר שמציע שיחות לחו"ל בעלות של שיחה סלולרית מקומית. בין המדינות שהשירות שלהם מכסה נמצאת גם הונג-קונג.

אתר חמוד, משתמש באתר השני של החברה הזאת.

אגב התמיכה של הסיני בטלפון פשוט גרועה שחבל לבזבז שקל על זה...

Boogle
14-06-2010, 19:13:13
שלום חברים. בהמשך לתגובתי הקודמת רק כעת גיליתי כי החבילה שלי נשלחה דרך הדואר השוויצרי בסינגפור!!! ראיתי באתר האינטרנט של דואר שוויץ את פרטי החבילה שלי :

08.06.2010 15:22 Mailed
08.06.2010 15:22 Mailed Swiss Post SINGAPORE
08.06.2010 15:22 Arrival at border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE
08.06.2010 18:55 Departed transit country
08.06.2010 18:55 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE
08.06.2010 18:55 Departure from border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE
14.06.2010 10:34 Mailed

מתברר כי החבילה התקבלה למשלוח יום לאחר התאריך שבו הוא ציין שנשלחה והתעכבה שישה ימים בדואר שוויץ בסניף הסינגפורי בטרם נשלחה ארצה היום!!!

עד שתגיע אליי היא תסתובב לה קצת בעולם.

יגאל.:confused:
אתה סתם ישראלי נקניק!! מצטער שצריך לנסח את זה כך, אך מבלי לבדוק ולוודא מה ההודעה שאתה מקבל בדף האישי התיישבת ובקלות רבה ירקת על מי שנותן לך את אחד השרותים הטובים בעולם ולמה? כי כמו רבים פה אתם לא מבינים את כל הנכתב באנגלית ולא מפעילים תרגום גוגל פשוט או ממתינים עוד יום או יומיים.
פשוט יצא לי מהאף לראות את הקיטורים האלו שלכם שבסוף מתבררים כעורבא פרח.
והכי מרגיז, עוד לא ראיתי פה חכם ציון אחד, שאחרי שגילה שטעה , שיפרסם התנצלות או ישתמש בזכות שיש לו למחוק את הפוסט המשמיץ והמפגר שלו.

ואחת ולתמיד CH זה שוויץ למה? ככה הם רצו. CN זה סין למה? ככה זה מה יש!!!

האתר שנותן לך שיחות בעלות של 2 סנט לדקה נקרא SKYPE.
צריך אמנם לקנות קרדיט של 10$ מינימום אבל ניתן להשתמש לשיחות מקומיות בכל העולם וגם בארץ.
בסין והונג קונג שיחות לסלולרי וקוי מקומי עולה אותו דבר 2 סנט.

דוד פלד
14-06-2010, 19:23:24
חברים אני מבקש
נא לא להרגיז את בנצי :mad:
אנחנו צריכים אותו מפוקס ;)
נב שלחתי לאוסטרלי (סיני)
אימייל ובקשתי שלא ישלח לי EMS
אחרת אנחנו נשלח את מפויוזי אשדוד
וזה לא יהיה נעים :D

דוד פלד
14-06-2010, 19:34:35
שלח לו את היאקוזה

:D:D:D
מפיוזי ?

Boogle
14-06-2010, 19:46:41
המלצה לכולם, יש מקום לכתוב הערות להזמנה - כתבו שם את הנוסח הבא :
No EMS shipping please

דוד פלד
14-06-2010, 19:55:26
הזמנתי שלט 9 ערוצים.
הינה קישור מעקב
http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/e_detail.jsp?mail_type=parcel_ouw&tracknbr=CP828924461HK&localno=CP828924461HK
ובבדיקה של המספר בארץ
כך זה נראה
http://www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf/All/28A08D43103BA311C22577420061F9FA?OpenDocument
נראה לי שהסיני יודע שאני אשדודי :D;)

דוד פלד
14-06-2010, 19:58:07
הזמנתי שלט 9 ערוצים.
הינה קישור מעקב
http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/e_detail.jsp?mail_type=parcel_ouw&tracknbr=CP828924461HK&localno=CP828924461HK
ובבדיקה של המספר בארץ
כך זה נראה
http://www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf/All/28A08D43103BA311C22577420061F9FA?OpenDocument
נראה לי שהסיני יודע שאני אשדודי :D;)

Asaf197seven
14-06-2010, 20:06:31
שלום לכולם!!!

בימים האחרונים הזמנתי מנוע איי אס פי 61 4 פעימות--כרטיס הויזה שלי חוייב-ובסוף-בטענת סיכון גבוה -בוטלה ההזמנה--רצוי לציין שזהו כרטיס אשראי שהוצא ברשות הדואר-שהוא נחשב לכרטיס אנונימי-
אז ביקשו ממני לשלוח תצלום של הכרטיס וככה עשיתי--ולמרות זאת ההזמנה בוטלה--אבל הכסף לא הוחזר לחשבון-השאלה שלי היא האם אני בסוף אזוכה וזהו רק עניין של זמן? או שאני צריך לרדוף אחריהם ללא הועיל-
ניסית להתקשר אליהם--אין תשובה בכלל בכל רגע נתון שהיה השרות מוכרז כפתוח--בהתחלה הצלחתי לדבר עם הנציג שלהם און ליין--ולאחר מכן שלחתי כבר כמה פעמים אי מייל המציג את הדרישה שלי לקבל את כספי בחזרה לחשבון---למי אני יכול לפנות על מנת לגרום להם להתעורר? קצת עולה לי על העצבים העניין........
מצד שני אני כל כך רוצה את המנוע הזה--אז גם אני מחכה לכסף--וגם עד אז יגמר המלאי --וזה יקח עוד זמן
ממש עולה על העצבים--

אשמח לקבל עצה רלוונטית........

Boogle
14-06-2010, 20:07:20
אני עונה כי התשובה חשובה.... עברתי את זה בסוף השבוע תכין את הפפלים 30% מכס :)

OneLink
14-06-2010, 20:17:15
לא בהכרח.
היה לי בדיוק אותו המצב כמוהו ולא הייתי צריך לשלם שקל...

דוד פלד
14-06-2010, 22:42:49
דוד, יש שירשור שנועד בדיוק בשביל זה (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=23587), אין טעם לפתוח כל פעם שירשור חדש רק בשביל לדבר שוב על משלוחים מהסיני, ולגמרי לא ברור לי למה פתחת שניים זהים... :confused:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?p=162139#post162139

אופס :p

RoVal
14-06-2010, 22:54:07
אתה לא בטוח תצטרך לשלם מכס אך כדאי להכין 30% שזה יוצא גרושים בסופו של דבר,
על עוד זה מגיע אלייך לדואר אין לך מה לדאוג בקשר לנסיעה למכס עצמו שנימצא בתל אביב, במידה ותצטרך לשלם אז ירשמו לך על הפתק דואר
רשום בגדול מכס והסכום בשקלים שאתה צריך לשלם.

דוד פלד
14-06-2010, 23:11:27

אתה מתכוון לרימונים ושאר חומרי הרתעה למינהם ?
אני ומכס לא אוהבים אחד את השני אנחנו מסוכסכים תקופה מאוד ארוכה
וודאי שאתה מכיר אותו הוא יושב במבצר ממשלתי. דיי מוגן תאמת :D

nir
15-06-2010, 07:33:22
המלצה לכולם, יש מקום לכתוב הערות להזמנה - כתבו שם את הנוסח הבא :
No EMS shipping please

היי בוגל,

ניסיתי לעשות הזמנה עכשיו ולא מצאתי שום מקום לכתיבת הערות.
איפה פספסתי?

לפעמים יש מקום ב-PP לכתוב הערות לפני העברת הכסף. גם זה נעלם.

תודה.
ניר.

Liav
15-06-2010, 09:41:04
דוד, אני לא בטוח שהבנתי מה הבעיה, ומי מנסה להתחזות לסיני?
תוכל להסביר קצת בהרחבה?

Iglu2232
16-06-2010, 21:32:12
אתה סתם ישראלי נקניק!! מצטער שצריך לנסח את זה כך, אך מבלי לבדוק ולוודא מה ההודעה שאתה מקבל בדף האישי התיישבת ובקלות רבה ירקת על מי שנותן לך את אחד השרותים הטובים בעולם ולמה? כי כמו רבים פה אתם לא מבינים את כל הנכתב באנגלית ולא מפעילים תרגום גוגל פשוט או ממתינים עוד יום או יומיים.
והכי מרגיז, עוד לא ראיתי פה חכם ציון אחד, שאחרי שגילה שטעה , שיפרסם התנצלות או ישתמש בזכות שיש לו למחוק את הפוסט המשמיץ והמפגר שלו.

בוגל שלום לך. תרשה לי להגיב על ההתקפה הפרועה שלך. רק היום קראתי את התגובה שלך מאחר שהייתי במקום עבודתי יומיים. תאמין לי שאני שולט בשפה האנגלית ברמה גבוהה. כאשר ביצעתי את ההזמנה ובדקתי את הדף האישי שלי לא פורסם שם שום דבר על שימוש בשירות הדואר השוויצרי. על שימוש זה למדתי מחברי הפורום הזה. ניסיתי במשך שבוע לאתר את החבילה שלי דרך דואר הונג קונג כמו תמיד אך כמובן שזה לא התאפשר. הובי קינג לא הטריחו את עצמם למיטב ידיעתי לפרסם את השימוש בשירות הדואר השוויצרי. ובכול אופן אותי באופן אישי הם לא טרחו ליידע על כך ואף לא טרחו לענות על האימיילים שלי באנגלית מצויינת במשך שבוע. לאחר ההזמנה המדוברת ביצעתי עוד הזמנה והפעם ליד מספר האיתור הם הוסיפו קישור לאתר הדואר השוויצרי בו אכן ניתן לאתר את החבילה. דבר שהם לא עשו בהזמנה הקודמת.

אז מתברר שאתה נקניק ישראלי מתלהם ואני לא מבין מהיכן אתה שואב את החוצפה שלך להשתלח בחברי פורום. ולגבי נושא ההתנצלות, אני פרסמתי שלבסוף הצלחתי לאתר את החבילה שלי באתר הדואר השוויצרי, רק לאחר שלמדתי מחברי הפורום שהובי קינג עושים שימוש בשרות הדואר השוויצרי. לידיעתך מר בוגל אני חבר פלטינום בהובי קינג עוד מהימים שהם נקראו הובי קואלה מלפני מספר שנים. רכשתי מהם עשרות רבות של מוצרים ואני מאוד נהנה מהמוצרים שלהם, למרות שלפי דעתי יש מקום לשפר את התמיכה שלהם בלקוחות.

המשך יום נעים לכול חברי הפורום וולא ספק אמשיך לרכוש מהם מוצרים נוספים בעתיד.

Tornadon
16-06-2010, 23:09:45

בוגל שלום לך. תרשה לי להגיב על ההתקפה הפרועה שלך. רק היום קראתי את התגובה שלך מאחר שהייתי במקום עבודתי יומיים. תאמין לי שאני שולט בשפה האנגלית ברמה גבוהה. כאשר ביצעתי את ההזמנה ובדקתי את הדף האישי שלי לא פורסם שם שום דבר על שימוש בשירות הדואר השוויצרי. על שימוש זה למדתי מחברי הפורום הזה. ניסיתי במשך שבוע לאתר את החבילה שלי דרך דואר הונג קונג כמו תמיד אך כמובן שזה לא התאפשר. הובי קינג לא הטריחו את עצמם למיטב ידיעתי לפרסם את השימוש בשירות הדואר השוויצרי. ובכול אופן אותי באופן אישי הם לא טרחו ליידע על כך ואף לא טרחו לענות על האימיילים שלי באנגלית מצויינת במשך שבוע. לאחר ההזמנה המדוברת ביצעתי עוד הזמנה והפעם ליד מספר האיתור הם הוסיפו קישור לאתר הדואר השוויצרי בו אכן ניתן לאתר את החבילה. דבר שהם לא עשו בהזמנה הקודמת.

אז מתברר שאתה נקניק ישראלי מתלהם ואני לא מבין מהיכן אתה שואב את החוצפה שלך להשתלח בחברי פורום. ולגבי נושא ההתנצלות, אני פרסמתי שלבסוף הצלחתי לאתר את החבילה שלי באתר הדואר השוויצרי, רק לאחר שלמדתי מחברי הפורום שהובי קינג עושים שימוש בשרות הדואר השוויצרי. לידיעתך מר בוגל אני חבר פלטינום בהובי קינג עוד מהימים שהם נקראו הובי קואלה מלפני מספר שנים. רכשתי מהם עשרות רבות של מוצרים ואני מאוד נהנה מהמוצרים שלהם, למרות שלפי דעתי יש מקום לשפר את התמיכה שלהם בלקוחות.

המשך יום נעים לכול חברי הפורום וולא ספק אמשיך לרכוש מהם מוצרים נוספים בעתיד.

??? מה הנקודה שאתה מעביר פו ????

Tornadon
16-06-2010, 23:12:45
לא עדיין לא מבין למה אתה מנקנק את כולם ???

Tornadon
16-06-2010, 23:13:15
אני עדיין מחפש את החבילה שלי

Tornadon
21-06-2010, 21:14:47
סוף רע לסרט טוב
לאחר מספר התכתבויות עם הסיני שהבטיח לי שהחבילה שלי שכוללת 4 סוללות 3S 5000 40C בקר 90A ושני צפצפות ל שלוש תאים נשלח בדואר רגיל לישראל
וידאתי פעמיים את צורת השליחה של החבילה ו פעמיים קיבלתי תשובה הבאה
Air Parcel (Israel) up to 3kg $39.86 (Air Parcel (CP))
היום בבוקר בבדיקה שגרתית של מיקום החבילה נדהמתי
לא רק שאני צריך לחקות שבועיים עד שיגידו לי איפה החבילה שלי ואיך היא נשלחה
קיבלתי תשובה מצמררת מדואר ישראל
פריט ה-EMS מסינגפור נמצא בטיפול העמילות של חברת הדואר -ממתין לשחרור בישראל מה20/06/2010.

לצערי ההבטחות של ה סיני שווה לת**
אני לא הולך ללכלך על הסיני ששירת אותי עד אחשב
לצערי אני לא יכול יותר להאמין למילה שיוצא מהסיני לכן ברגע קבלת ה משלוח האחרון בכוונתי לסיים את פעילותי עם הסיני
:mad:

OneLink
22-06-2010, 06:53:17
סוף רע לסרט טוב
לאחר מספר התכתבויות עם הסיני שהבטיח לי שהחבילה שלי שכוללת 4 סוללות 3S 5000 40C בקר 90A ושני צפצפות ל שלוש תאים נשלח בדואר רגיל לישראל
וידאתי פעמיים את צורת השליחה של החבילה ו פעמיים קיבלתי תשובה הבאה
Air Parcel (Israel) up to 3kg $39.86 (Air Parcel (CP))
היום בבוקר בבדיקה שגרתית של מיקום החבילה נדהמתי
לא רק שאני צריך לחקות שבועיים עד שיגידו לי איפה החבילה שלי ואיך היא נשלחה
קיבלתי תשובה מצמררת מדואר ישראל
פריט ה-EMS מסינגפור נמצא בטיפול העמילות של חברת הדואר -ממתין לשחרור בישראל מה20/06/2010.

לצערי ההבטחות של ה סיני שווה לת**
אני לא הולך ללכלך על הסיני ששירת אותי עד אחשב
לצערי אני לא יכול יותר להאמין למילה שיוצא מהסיני לכן ברגע קבלת ה משלוח האחרון בכוונתי לסיים את פעילותי עם הסיני
:mad:
אתה יכול לסרב גם לחבילה, לא חושב שתהיה לך סבלנות:rolleyes:

saportas
22-06-2010, 07:08:03
Tornadonאני משתתף בצערך אבל הבעיה היא שלא קם מתחרה לסיני הזה.
ולכל אלה שהם לא נקניקים תפסיקו ולקפוץ לשפוט כל אדם שמתלונן על הסיני הזה!
ככה שאף אחד לא עובד בחינם . תתחילו לשקול מילים
לאחרונה הפורום הזה מדרדר מיום ליום .

mozman11
22-06-2010, 07:20:11
מישהו יודע מה המייל של הסיני? אם שולחים מסר דרך האתר שלו זה נותן שיש תקלה במייל.

ממש בעסה אתה כותב וכותב לו הכל ולאחר שאתה לוחץ הוא נותן הודעת שגיאה ואז כל מה שכתבת הלך לטמיון!!

Tornadon
22-06-2010, 09:26:53
מישהו יודע מה המייל של הסיני? אם שולחים מסר דרך האתר שלו זה נותן שיש תקלה במייל.

ממש בעסה אתה כותב וכותב לו הכל ולאחר שאתה לוחץ הוא נותן הודעת שגיאה ואז כל מה שכתבת הלך לטמיון!!
cs@hobbyking.com

Tornadon
22-06-2010, 09:32:03
Tornadonאני משתתף בצערך אבל הבעיה היא שלא קם מתחרה לסיני הזה.
ולכל אלה שהם לא נקניקים תפסיקו ולקפוץ לשפוט כל אדם שמתלונן על הסיני הזה!
ככה שאף אחד לא עובד בחינם . תתחילו לשקול מילים
לאחרונה הפורום הזה מדרדר מיום ליום .

מודה לך, בקשר למשלוח אין מה לעסות אלא לחקות בסבלנות לגבי הפורום מסכים איתך
מה אפשר לצפות מילדים של היום שלא יעקצו הם מתענגים על סבל של אחרים

rc airplane
23-06-2010, 07:49:47
Your parcel has been sent from the HobbyKing.com warehouse!
זה אומר שהחבילה נשלחה?
ואיך זה הגיוני שקיבלתי את ההודעה הזאת יומיים לאחר ההזמנה?

haimz24
23-06-2010, 08:18:23
הבעיה היחידה היא הדואר בשוויץ, לא רק שזה מאריך את ההזמנה אלא המעקב אצלי תקוע על ה 18 לחודש ואין שום עדכון מאז!

המרסק
23-06-2010, 08:31:58
למרות שנפגעתם מעניין ה,EMS בראיה של הסיני הוא עשה לכם טובה.
על חשבונו הוא שידרג את המשלוח למשלוח מהיר יותר ויקר יותר בכדי שחבילות שכבר הוזמנו לא יתעכבו בגלל תקלה שלא קשורה אליו.
זו אינה אשמתו שבארץ הצליחו המונופוליסטים להרוס את שירות הEMS.

נכון, הוא היה צריך לשלוח מייל ולקבל אישור מכם. אך לנוכח אי הכרתו את חוקי מדינת ישראל ונסיונו למנוע עיכוב נוסף בהזמנות הוא עשה אשר עשה.

עם כל הצער הכספי זה דווקא סימן לשירות מעולה, לטעמי.

אייל שפירא
23-06-2010, 10:15:18
הבעיה היחידה היא הדואר בשוויץ, לא רק שזה מאריך את ההזמנה אלא המעקב אצלי תקוע על ה 18 לחודש ואין שום עדכון מאז!

אני חושב שהשוויצרים לא עוקבים אחרי חבילות אחרי שעזבו אתם.
הגיעה לי חבילה שהסטטוס שלה אצלם נשאר תקוע על תאריך העזיבה שלה לפני שבוע וחצי.

haimz24
23-06-2010, 11:38:41

דווקא המשלוחה אחד לפני האחרון היה מעודכן יום יום אונליין, המשלוח האחרון תקוע על התאריך כניסה וזהו, לא נורא נמתין להגעה!‏ה‏!‏

amifi
23-06-2010, 11:52:43

הגיעה לי חבילה היום שהסטטוס שלה לא ידועה

amnon
24-06-2010, 13:14:30
הדואר שוויץ הזה ממש מבאס, חבילה תקועה שם מ-14.6 (עברו 10 ימים)במצב הזה :
Departure from border point of country of mailing

OneLink
24-06-2010, 13:26:37
הדואר שוויץ הזה ממש מבאס, חבילה תקועה שם מ-14.6 (עברו 10 ימים)במצב הזה :
Departure from border point of country of mailing

בול אותו המצב אצלי וגם אותו התאריך.

ללו
24-06-2010, 13:31:48
חבילה שהגיע אליי דרך שוויץ מרגע שהיא נקלטה,לקח לה שבוע בדיוק להגיע אליי

Flying_student
24-06-2010, 14:05:42
שבוע כמו שעון שוויצרי?
לא מבין איך מההודעה הראשונה באתר השוויצרי ועד האחרונה (כ-8 שורות) לוקח 8 שעות בדיוק ואז שקט של 5 ימים (וכנראה יותר :( )

amnon
24-06-2010, 14:23:42
שבוע כמו שעון שוויצרי?
לא מבין איך מההודעה הראשונה באתר השוויצרי ועד האחרונה (כ-8 שורות) לוקח 8 שעות בדיוק ואז שקט של 5 ימים (וכנראה יותר :( )

איזה 5 ימים ,אצלי כבר 10 ימים באותו מצב מ-14.6 :mad: .

liorz055
24-06-2010, 17:08:17
מישהו יכול להגיד לי אם זה נורמלי שבאתר של swisspost מופיע בסטטוס Mailed כאשר בדואר ישראל אין שום נתונים על המספר מעקב, ובנוסף אני לא זוכר שאספתי איזשהי חבילה היום... ;);)

Tornadon
24-06-2010, 18:33:56
מישהו יכול להגיד לי אם זה נורמלי שבאתר של swisspost מופיע בסטטוס Mailed כאשר בדואר ישראל אין שום נתונים על המספר מעקב, ובנוסף אני לא זוכר שאספתי איזשהי חבילה היום... ;);)

גם אני מצטרף לשאילה אותו סטאטוס רק מה 19,06
???

amnon
24-06-2010, 18:50:50
היום יש שינוי בסטטוס :

14.06.2010 17:47 Mailed
14.06.2010 17:47 Mailed Swiss Post SINGAPORE
14.06.2010 17:47 Arrival at border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE
14.06.2010 18:28 Departed transit country
14.06.2010 18:28 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE
14.06.2010 18:28 Departure from border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE
24.06.2010 13:18 Mailed
24.06.2010 18:18 Arrival at border point of country of mailing CH-8010 Zürich 1
24.06.2010 18:20 Departure from border point of country of mailing CH-8010 Zürich 1

בסוף כתוב שזה הגיע לציריך :confused:
טוב שלא הגיע לאלסקה :eek:

Tornadon
24-06-2010, 19:12:18
השאילה עם זה EMS או דואר רגיל
זה מה שהזמנתי
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/catalog/TN004.jpg
http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8297&aff=27556
עם עלות של 10$ לא משתלם לי לשחרר חבילה מ EMS

בדיל אקסטרים עלות של 14$ כולל משלוח עד לתיבת הדואר
http://www1.dealextreme.com/productimages/sku_36464_1.jpg
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.36464

guyst
24-06-2010, 20:23:56
חבילה שהגיע אליי דרך שוויץ מרגע שהיא נקלטה,לקח לה שבוע בדיוק להגיע אליי

אז לא הבנתי ללו.... אתה מרוצה?:p

mini_guy
24-06-2010, 20:26:09
אם לא הזמנת את זה EMS אין שום סיבה שזה יגיע כן
השבוע קיבלתי דאון ASW28 , ארגז די גדול וכבד והגיע בדואר רגיל.
כרגע יש בדרך שלט 2.4 לרכב גם במשלוח רגיל.

כנראה שיש לו מדיניות משלוח EMS על סוללות , אבל זה לא אומר שצריך לחשוש על כל הזמנה

דרך אגב הדאון היה בארץ כמובן עם עיקוב קל במכס , פחות משבועים מההזמנה ועד שהגיע לחדר העבודה שלי.

ללו
24-06-2010, 21:18:17
אז לא הבנתי ללו.... אתה מרוצה?:p
החבילה שהגיע זה מהזמנה קודמת,ההזמנה האחרונה עדיין לא הגיע,אמרתי לכם שהוא מעפן אתם לא מאמינים לי:D,בינתיים אני מזמין מעוד אתרים אני לא מסתמך רק עליו,כרגע אנחנו מסוכסכים עד להודעה חדשה,עד שהוא יבקש סליחה:D,אתה רוצה להיות הבורר בינינו,אולי נגיע לפשרה

guyst
24-06-2010, 21:55:09
החבילה שהגיע זה מהזמנה קודמת,ההזמנה האחרונה עדיין לא הגיע,אמרתי לכם שהוא מעפן אתם לא מאמינים לי:D,בינתיים אני מזמין מעוד אתרים אני לא מסתמך רק עליו,כרגע אנחנו מסוכסכים עד להודעה חדשה,עד שהוא יבקש סליחה:D,אתה רוצה להיות הבורר בינינו,אולי נגיע לפשרה

הוא ביקש שידרוג למחלקה ראשונה ויתן לך בתמורה שידרוג ל-EMS....:D

amnon
28-06-2010, 12:40:04
לכל מי שהזמין מהסיני והחבילה שלו עברה דרך דואר שוויץ ,
בדואר שוויץ הסטטוס לא מתעדכן כשהחבילה יוצאת מציריך ,יומיים אחרי שמתעדכן אצלם שהגיע לציריך החבילה בארץ ,ובדואר שוויץ אין עידכון על כך ,לידיעתכם.

Flying_student
28-06-2010, 14:22:24
וווהההווווו:
"הפריט התקבל משוויץ ב 28/06/2010 ומועבר ליחידת הדואר הקרובה לנמען לשם מסירתו לנמען" כה אמר דואר ישראל ביום ההוא.
אגב, הוא עבר את התלאות הבאות:
19.06.2010 14:07 Mailed
19.06.2010 14:07 Mailed Swiss Post SINGAPORE
19.06.2010 14:07 Arrival at border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE
19.06.2010 18:22 Departed transit country
19.06.2010 18:22 Departed transit country
19.06.2010 18:22 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE
19.06.2010 18:22 Departure from border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE
25.06.2010 09:30 Mailed
25.06.2010 22:35 Arrival at border point of country of mailing CH-8010 Zürich 1
25.06.2010 22:37 Departure from border point of country of mailing CH-8010 Zürich 1

והוזמן מהסיני ב-15/6

guyst
28-06-2010, 15:59:39
איזה לחץ...:)
דרך שוויץ החבילות מגיעות תוך 12-14 יום, כמו ישירות מהונג קונג... ככה שתי חבילות הגיעו אליי בשבוע האחרון.

חברה, תרגיעו... הכול בסדר... :D

amnon
28-06-2010, 16:26:55
איזה לחץ...:)
דרך שוויץ החבילות מגיעות תוך 12-14 יום, כמו ישירות מהונג קונג... ככה שתי חבילות הגיעו אליי בשבוע האחרון.

חברה, תרגיעו... הכול בסדר... :D

גיא ,לא מדוייק .
הזמנה שלי מה 10.6 רק היום הגיעה לארץ ומחר 29.6 אקבל אותה ,כלומר 19 יום, שזה שבוע יותר ממה שאתה אומר.
מ 14.6 עד 26.6 ,12 ימים ,החבילה נחה לה בכייף בדואר שוויץ ,וכי למה?

guyst
28-06-2010, 16:52:04
גיא ,לא מדוייק .
הזמנה שלי מה 10.6 רק היום הגיעה לארץ ומחר 29.6 אקבל אותה ,כלומר 19 יום, שזה שבוע יותר ממה שאתה אומר.
מ 14.6 עד 26.6 ,12 ימים ,החבילה נחה לה בכייף בדואר שוויץ ,וכי למה?

בחום הזה לא היית מעדיף לנוח בשוויץ...?;):)

amnon
28-06-2010, 17:07:07
בחום הזה לא היית מעדיף לנוח בשוויץ...?;):)

מפונקות החבילות האלה מהסיני :)

srGal
28-06-2010, 22:12:27
שאלה!!

עשיתי הזמנה והיא עוד לא נשלחה מכיוון שמוצר אחד ב"backorder"

האם אני יכול לצרף עוד מוצר ששחכתי שאני רוצה לחבילה??

המרסק
28-06-2010, 23:10:00
שאלה!!

עשיתי הזמנה והיא עוד לא נשלחה מכיוון שמוצר אחד ב"backorder"

האם אני יכול לצרף עוד מוצר ששחכתי שאני רוצה לחבילה??

בקש שיבטלו את החבילה בתמורה לקרדיט ובצע הזמנה חדשה.
המצב הנ"ל מוכר במחוזותיהם.

lior_shenhar
28-06-2010, 23:14:14
פשוט מעצבן לא עונים בצאט לא במייל לא כלום נו באמת!!!

Ronny
29-06-2010, 00:15:37
שלום לכם
אצלי זה היה סיפור מוזר אחר
הייתה לי הזמנה שהיא בערך 140 דולרים ללא המשלוח אבל אחרי שהגיעה לארץ נדהמתי ששלחו לי הודעה מהמכס שמה שכתבו על המשלוח זה 43 דולרים והם יודעים לדבריהם שזה לא נכון (אני לא בקשתי את זה מהשולח) דבר שלדברי פקיד המכס יעלה לי בכנס
האמת אני עוד לא לקחתי את החבילה כי לא יודע מה לעשות????!!!
בנתיים שלחתי ל הופי סיטי איימל שמבקש הסבר ופתרון לבעיה שהם הכניסו אותי אליה
ועדיין מחקה

המרסק
29-06-2010, 00:44:30
שלום לכם
אצלי זה היה סיפור מוזר אחר
הייתה לי הזמנה שהיא בערך 140 דולרים ללא המשלוח אבל אחרי שהגיעה לארץ נדהמתי ששלחו לי הודעה מהמכס שמה שכתבו על המשלוח זה 43 דולרים והם יודעים לדבריהם שזה לא נכון (אני לא בקשתי את זה מהשולח) דבר שלדברי פקיד המכס יעלה לי בכנס
האמת אני עוד לא לקחתי את החבילה כי לא יודע מה לעשות????!!!
בנתיים שלחתי ל הופי סיטי איימל שמבקש הסבר ופתרון לבעיה שהם הכניסו אותי אליה
ועדיין מחקה

יש להם מנגנון המאפשר לך לבחור כמה אתה רוצה להצהיר.
הבעיה שברירת המחדל הינה 30% וכנראה זה מה שבחרת.
שים לב לסימון באדום :
http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=27864&stc=1&d=1277764922

כך שאין טעם בכלל להמתין לתשובה מהם, מבחינתם הכל תקין.

ממליץ, מנסיון קודם, לגשת לשחרר את החבילה עצמאית ,עם המסמכים הנכונים, ולהסביר שלא היתה לך שליטה על על ההצהרה.
הם מכירים את הבעיה שהחבר'ה מסין רושמים מחירים אקראיים ולכן יש סיכוי טוב שיוותרו לך ורק יוסיפו אזהרה לתיק הייבוא האישי שלך למקרים הבאים.
הבעיה אצלך שההצהרה קרובה מדי ל50 דולר ולכן זה נראה חשוד משהו. לכן אולי כדאי שתגיע על הבוקר בפתיחה כשהלחץ עדיין מינימאלי ולפקידים יש סבלנות.

avg
29-06-2010, 15:52:27
היי
לאחרונה הם שלחו אלי שני משלוחים דרך סנגפור ולא דרך הונג קונג.
לא שממש אכפת לי מאיפה זה מגיע, הבעיה היא שלקח לחבילה יותר זמן להגיע, כ"כ זה נשלח בדואר EMS (כאילו מהיר -הגיע אחרי 25ימים), שתי החבילות עוכבו במכס וקיבלתי זימון לשחרר אותם תמורת תשלום (למרות שערך המוצרים היה נמוך מ-50$).
בנוסף הפ צירפו לחבילה חשבונית מפורטת - מה שלא היה מצורף במשלוחים הקודמים שיצאו מהונגקונג.
האם השילוח דרך סינגפור הוא מגמה- האם מישהו יודע משהו על זה, האם ניתן לבקש מהם שיוציאו את המשלוח דרך הונגקונג?

תודה
אמיר

avg
29-06-2010, 16:03:36
בקש שיבטלו את החבילה בתמורה לקרדיט ובצע הזמנה חדשה.
המצב הנ"ל מוכר במחוזותיהם.

עדיף לשלוח מייל שיבטלו את הפריט שאין במלאי ויוסיפו פריט אחר.
במידה ויש הפרש כספי לזכותך הם יוסיפו אותו לנקודות שלך. במידה וחסר כסף, בקש שיחיבו את הנקודות (במידה ויש מספיק) אם אין מספיק הם יבקשו השלמת תשלום דרך EBAY
עשיתי את זה בעבר - עבד בסדר גמור.

לרוב עדיף להחליף מאשר לבטל הזמנה , במיוחד אם מדובר בהזמנה של הרבה פריטים היות ויכול להיות מצב שבהזמנה החדשה יהיו חסרים במלאי פריטים אחרים שנשמרו עבורך בהזמנה הקודמת

אמיר

lior_shenhar
30-06-2010, 16:14:35
פשוט לא יודע מה לעשות איתם כבר הגיע לי משלוח של מסוק אחד במקום 2 hk450
המשלוח הגיע לא בארגז חיצוני אלה רק הארגז המקורי של המסוק עטוף בנייר ירוק מכוער
פניתי אליהם לאחר שגיליתי גם שהמנקה זרקה את הנייר חשבה שזה זבל
זוהי תגובתם
Dear Customer,
We are sorry to learn that items are missing from your order. Our warehouse utilizes barcode id, product scanning, RFID security, final item counting and parcel weight recording to ensure each order is full and correct. We take our shipping and dispatch accuracy very seriously. If you have received a parcel that is incorrect or incomplete, you must do the following within 48hrs of receiving the parcel;
1) DO NOT throw away any of the packaging or product materials. Keep the entire package 100% as you received it.
2) Weigh your parcel and its contents. You can use a kitchen scale for this. It must be accurate to 5g.
3) Photograph the parcel and its contents. The photo must show products, parcel and packing materials clearly.
4) E-mail cs@hobbyking.com with the following information;
Order ID:
Parcel Weight:
Problem with order:
Attach photos of the parcel and contents, as stipulated above.
Failure to follow the procedures above will result in a rejection of the claim.
Never accept a parcel that is crushed, damaged or has been left open, possibly allowing contents to fall out.

Best Regards,
Britney
Customer Service Support
HobbyKing.com

אין לי מה לתת והם לא רוצים להחזיר לי חצי מהכסף 55 דולר או לשלוח אחד אחר
מה אני אמור לעשות מישהו מכיר מייל או טלפון של איזה מנהל שם ?
דיברתי עם paypal דחו את הבקשה שלי אמרו שהם לא מתערבים ומזכים בעניין של כמות

Dear lior shenhar,

You have chosen to escalate your dispute to a PayPal claim. By ending communication with the seller, you are asking PayPal to investigate the case and decide the outcome. As part of our investigation, PayPal reviewed any communication you may have had in the Resolution Center.

Our investigation into your claim is complete. As stated in our User Agreement, the claims process only applies to the shipment of goods. It does not apply to complaints about the attributes or quality of goods received. Therefore, we are unable to reverse this transaction or issue a refund.

אני פשוט לא יודע מה לעשות בחיים לא נתקלתי בשירות כזה גרוע ומאכזב בהזמנות מחול אני רגיל שמוכר רק שומע דבר כזה הוא מתנצל ושולח או מזכה ואפילו מעבר למה שצריך
ואני לא מדבר סתם בתור אחד שמזמין
אני כבר 10 שנים מזמין מכל העולם ולא חוויתי מקרה כזה מגעיל של שרות לקוחות מזעזע

אם יש לכם טלפון או אימילל אחר שם או כל מידע שיכול לעזור לי אשמח לשמו
חוץ מיזה שעל הקבלה שהם שלחו לי את החבילה כתןב משקל תמיד זה ככה אם הם יסתכלו הם יראו משקל של מסוק אחד ולא 2 אמרתי להם את זה והם לא התיחסו לנושא
זה נראה ממש כאילו שהם מרוצים מהנושא ומרוצים מהטעות הרויחו את הכסף שלי בגלל משהו שזרקו לפח
בחיים לא כעסתי ככה על מוכר כמו היום לאחר השיחה עם השר,,,,,ת בתמיכה שלו עושות לי העתק הדבק במקום לתת פתרון
אשמח לכל עזרה
תודה ליאור

OneLink
30-06-2010, 16:18:08
תפנה לחברת האשראי.

SEVEN
30-06-2010, 16:32:38
פשוט לא יודע מה לעשות איתם כבר הגיע לי משלוח של מסוק אחד במקום 2 hk450
המשלוח הגיע לא בארגז חיצוני אלה רק הארגז המקורי של המסוק עטוף בנייר ירוק מכוער
פניתי אליהם לאחר שגיליתי גם שהמנקה זרקה את הנייר חשבה שזה זבל
זוהי תגובתם
Dear Customer,
We are sorry to learn that items are missing from your order. Our warehouse utilizes barcode id, product scanning, RFID security, final item counting and parcel weight recording to ensure each order is full and correct. We take our shipping and dispatch accuracy very seriously. If you have received a parcel that is incorrect or incomplete, you must do the following within 48hrs of receiving the parcel;
1) DO NOT throw away any of the packaging or product materials. Keep the entire package 100% as you received it.
2) Weigh your parcel and its contents. You can use a kitchen scale for this. It must be accurate to 5g.
3) Photograph the parcel and its contents. The photo must show products, parcel and packing materials clearly.
4) E-mail cs@hobbyking.com with the following information;
Order ID:
Parcel Weight:
Problem with order:
Attach photos of the parcel and contents, as stipulated above.
Failure to follow the procedures above will result in a rejection of the claim.
Never accept a parcel that is crushed, damaged or has been left open, possibly allowing contents to fall out.

Best Regards,
Britney
Customer Service Support
HobbyKing.com

אין לי מה לתת והם לא רוצים להחזיר לי חצי מהכסף 55 דולר או לשלוח אחד אחר
מה אני אמור לעשות מישהו מכיר מייל או טלפון של איזה מנהל שם ?
דיברתי עם paypal דחו את הבקשה שלי אמרו שהם לא מתערבים ומזכים בעניין של כמות

Dear lior shenhar,

You have chosen to escalate your dispute to a PayPal claim. By ending communication with the seller, you are asking PayPal to investigate the case and decide the outcome. As part of our investigation, PayPal reviewed any communication you may have had in the Resolution Center.

Our investigation into your claim is complete. As stated in our User Agreement, the claims process only applies to the shipment of goods. It does not apply to complaints about the attributes or quality of goods received. Therefore, we are unable to reverse this transaction or issue a refund.

אני פשוט לא יודע מה לעשות בחיים לא נתקלתי בשירות כזה גרוע ומאכזב בהזמנות מחול אני רגיל שמוכר רק שומע דבר כזה הוא מתנצל ושולח או מזכה ואפילו מעבר למה שצריך
ואני לא מדבר סתם בתור אחד שמזמין
אני כבר 10 שנים מזמין מכל העולם ולא חוויתי מקרה כזה מגעיל של שרות לקוחות מזעזע

אם יש לכם טלפון או אימילל אחר שם או כל מידע שיכול לעזור לי אשמח לשמו
חוץ מיזה שעל הקבלה שהם שלחו לי את החבילה כתןב משקל תמיד זה ככה אם הם יסתכלו הם יראו משקל של מסוק אחד ולא 2 אמרתי להם את זה והם לא התיחסו לנושא
זה נראה ממש כאילו שהם מרוצים מהנושא ומרוצים מהטעות הרויחו את הכסף שלי בגלל משהו שזרקו לפח
בחיים לא כעסתי ככה על מוכר כמו היום לאחר השיחה עם השר,,,,,ת בתמיכה שלו עושות לי העתק הדבק במקום לתת פתרון
אשמח לכל עזרה
תודה ליאור

לפי מה שהם כותבים יש להם מידע על משקל החבילה, באתר שלהם יש להם מידע על ההזמנה שביצעת, מה הבעייה לבדוק את משקל ההזמנה לפני שיצאה מהם ?
אני הייתי מתעקש על זה.
אני חושב שזו האופציה היחידה שלך, הבעייתיות היא שאם נעלמה חצי חבילה בדרך .. אולי איזה פקיד סיני חמדן בדואר הונג קונג או השד יודע מה, אז לא תקבל פיצוי כמובן כי אצלם המשקל הוא גבוה יותר.

לגבי השירות שלהם, אין לי הרבה ניסיון איתם כמו לרבים וטובים כאן, אבל מהפעם הראשונה שהזמנתי ועד עכשיו, ישנה רק התדרדרות ... משלוחים מתעכבים, נשלחים לאחר שבוע. וכל זאת לעומת אתרים אחרים ששולחים לאחר יום.

guyst
01-07-2010, 12:27:59
הסיני משתפר? או סתם אוהב אותי...?:)
ביום ראשון 27/6 (סופשבוע שלהם) הזמנתי את ה- F16
ב-28 יצא מהם
ב-29 היה כבר בדואר
ב-30 יצא מהונג לארץ

ונותן (בדואר הונג קונג) דיווח מפורט:

מקווה עוד כמה ימים להטיס את ה-F16....:cool:

Posting Date Drop-off Point Origin
29-Jun-2010 Air Mail Centre (Counter Section) Air Mail Centre (Counter Section)

Date # Location Delivery Status
29-Jun-2010 Hong Kong Item posted and is being processed.
30-Jun-2010 Hong Kong Processed for departure.
30-Jun-2010 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 30-Jun-2010

lior_shenhar
01-07-2010, 12:36:25
סתם צירוץ מקרים נפלת על יום איסוף של משלוחים ובידיוק בזמן שמטוס הולך לעזוב

guyst
01-07-2010, 12:46:10
העיקר שאתה שומר על אופטימיות..:D

amnon
01-07-2010, 13:09:14
הסיני משתפר? או סתם אוהב אותי...?:)
ביום ראשון 27/6 (סופשבוע שלהם) הזמנתי את ה- F16
ב-28 יצא מהם
ב-29 היה כבר בדואר
ב-30 יצא מהונג לארץ

ונותן (בדואר הונג קונג) דיווח מפורט:

מקווה עוד כמה ימים להטיס את ה-F16....:cool:

Posting Date Drop-off Point Origin
29-Jun-2010 Air Mail Centre (Counter Section) Air Mail Centre (Counter Section)

Date # Location Delivery Status
29-Jun-2010 Hong Kong Item posted and is being processed.
30-Jun-2010 Hong Kong Processed for departure.
30-Jun-2010 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 30-Jun-2010

עם כמות ההזמנות שלך ,יום אחד איזה סיני עלול להביא לך את החבילה עד הבית ;), לאייל כבר הדוור מביא ...

guyst
01-07-2010, 15:08:29
עם כמות ההזמנות שלך ,יום אחד איזה סיני עלול להביא לך את החבילה עד הבית ;), לאייל כבר הדוור מביא ...

אני עוד ילד... יש פה חברה שעברו מזמן את ה-30-40 הזמנות...:p

guyst
06-07-2010, 21:57:55
הסיני משתפר... בחיפוש הוא מציג טבלה עם מחיר, זמינות במלאי ודירוג.

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=28143&stc=1&d=1278446236

rc airplane
07-07-2010, 06:34:21
תיראו את זה
https://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=12940
:D

amnon
08-07-2010, 07:11:53
בגלל חוסר סבלנות שלי הזמנתי 4 סרוואים שלפי הביקורות שלכם הם לא שווים.

אז אחרי שהסיני כתב לי שאי אפשר לבטל את הפריטים הנ"ל בהזמנה ,ביקשתי להחזיר ברגע שיגיעו וכך כתבתי:
hello Joey
i wish to send you back this 4 servos ( Turnigy TG9e 9g / 1.5kg / 0.10sec Eco Micro Servo) as soon as they arrived to me,
and get exoneration on my account.

thanks
amnon yihye

הוא כתב תשובה חיובית:
Dear Customer,

Thanks for your email.

If you are not happy with your hobbyking.com® product you may return it back to us on the price of the product. This must be done within 7 days of the purchase arriving and the product must be in new condition with original packaging and all included accessories.
Thanks.

נראה לי שאשלח בחזרה ,כי ממש אין מה לעשות איתם.

מישהו כבר שלח לסיני מוצר ? לאיזה כתובת ?

אייל שפירא
08-07-2010, 07:47:20
גם אני "נעקצתי" על ידי הוביסיטי...
קיבלתי 4 חבילות ביחד אז התבלבלה לי בראש ההשוואה להזמנות, ובעצם הם שלחו לי סוללה אחת במקום שתיים. :(
עכשיו לך תוכיח להם מה היה באיזו חבילה... ממש.

OneLink
08-07-2010, 11:37:36
בגלל חוסר סבלנות שלי הזמנתי 4 סרוואים שלפי הביקורות שלכם הם לא שווים.

אז אחרי שהסיני כתב לי שאי אפשר לבטל את הפריטים הנ"ל בהזמנה ,ביקשתי להחזיר ברגע שיגיעו וכך כתבתי:
hello Joey
i wish to send you back this 4 servos ( Turnigy TG9e 9g / 1.5kg / 0.10sec Eco Micro Servo) as soon as they arrived to me,
and get exoneration on my account.

thanks
amnon yihye

הוא כתב תשובה חיובית:
Dear Customer,

Thanks for your email.

If you are not happy with your hobbyking.com® product you may return it back to us on the price of the product. This must be done within 7 days of the purchase arriving and the product must be in new condition with original packaging and all included accessories.
Thanks.

נראה לי שאשלח בחזרה ,כי ממש אין מה לעשות איתם.

מישהו כבר שלח לסיני מוצר ? לאיזה כתובת ?
אפשר לסרב קבלה וזה יחזור אליו, אבל אולי הוא כתב משו בנוגע לזה בפוליסי שלו...

לעניין
הסיני עם חרא שירות לקוחות.
אפילו בקשות קטנות כמו לא לשלוח בEMS הוא לא מקשיב.
ועונה לאחר שכבר שלח.

אני קונה שם רק בגלל המבחר והמחיר מעבר לזה אני פונה לחנויות אחרות כשאפשר.

Boogle
08-07-2010, 19:47:05
עדכונים וחדשות.
על אף שה"סיני"מעצבן ואני לא מבין למה צוות של 10 אנשים לא מצליח לטפל 5000 הזמנות בחודש באופן אישי ולפתוח קופסאות לאחר שנארזו בשביל להחליף סרוו של 2.97 דולר בסרוו של 2.94$....

אז הנה, חבילות שהולכות לשוויץ (2 אצלי) יש לינק חדש לדואר השוויצרי, לא ממש עוזר כי מה5 לחודש אבדו עקבותיהן של חבילותיי...

אבל, השוסססס לכל נפגעי המכס, לינק חדש בדף ההזמנה CUSTOMS INV - חשבונית מותאמת אישית למכס עם מחירים המתאימים להצהרה על החבילה.

:eek:לא מבין למה צריך את זה, אני תמיד מצהיר על כל מה שקניתי אז מה היה רע בחשבון המקורי??:rolleyes:

eransa
09-07-2010, 13:25:44
שיא השיאים
אתמול הזמנתי אופנוע, היום כבר קבלתי מספר מעקב שמזוהה בדואר HK כהתקבל ובתהליך כרגע

השתפר משהו

tisanir
09-07-2010, 13:27:06
שיא השיאים
אתמול הזמנתי אופנוע, היום כבר קבלתי מספר מעקב שמזוהה בדואר HK כהתקבל ובתהליך כרגע

השתפר משהו

אופנוע כמו שלי?
מתי נפגשים למירוץ?

eransa
09-07-2010, 14:21:43
כן כמו שלך
בכדי לחשוב על מירוץ צריך למצוא דרך לשדרג את המנוע למשהו שיהיה מהיר יותר
מעניין אם מישהו כבר ניסה לשדרג אותו

DORSHAY
09-07-2010, 19:07:07
מה הבדל בניהם, הבנתי שהראשון יותר מהיר. אבל בכמה?
International (Registered) Air Mail 201-250g $9.97
International Air Mail ($79 limit) 100 - 250gr $5.95

ultras
09-07-2010, 19:10:10
Registered עם מעקב השני בלי

DORSHAY
09-07-2010, 19:11:42
אוקי תודה

tisanir
09-07-2010, 19:22:25
כן כמו שלך
בכדי לחשוב על מירוץ צריך למצוא דרך לשדרג את המנוע למשהו שיהיה מהיר יותר
מעניין אם מישהו כבר ניסה לשדרג אותו

תשמע, המנוע המקורי נותן לאופנוע מהירות של כ 20 קמ"ש.
אני נהנה מהמהירות הזו.
אם תצליח לשדרג את המנוע- מבטיח לשדרג גם כן.

KNO3
09-07-2010, 20:40:09
הבהרה לגבי EMS מהפורום של הסיני, ריכזתי מידע רלוונטי.

If you order batteries with the total MAH over 2000mAh, the order will be sent EMS or SwissPost. Regardless of voltage or number of cells.
Example;
800mAh 3S1P x 3pc = 2,400mAh (EMS/Swiss)
600mAh 2S1P x 3pc = 2100mAh (EMS/Swiss)
1800mAh 6S1P x 1pc = 1800mAh (Air Parcel,Air Mail,EMS)

This functionality starts from today. (I just finished testing the code 15 minutes ago)

For tax, we cannot assist.
But for the 'handling' or 'paperwork' fee, email the invoice to CS@hobbyking.com and we will refund you.

Scenario1;
Your order includes a total of less than 2000mAh in lipo's.
We will ship it via Hong Kong Post as per the shipping option you chose during checkout.
Scenario 2;
Your order has OVER 2000mAh in lipo capacity. (Eg: 3 x 1,000mAh)
-We will ship it via EMS Singapore Post if you chose EMS or Air Parcel.
-We will ship it via Swiss Post if you chose Registered or non-Registered air mail.
In short, over 2000mAh in total Lithium battery capacity in 1 parcel and Hong Kong Post cannot handle it.
We still ship much larger battery shipments than this each day (eg: 30 x 5,000mAh 8S), but it's sent via Private courier as explained in Scenario 2.

בקיצור, אם הזמנתם סוללות בקיבולת מצטברת של מעל 2000mah, בדואר אוויר רשום או רגיל, החבילה תישלח דרך שוויץ.
אם הגעתם למשקל של air parcel, אז "תשודרגו" לEMS, אבל יש תקווה, לפי הפוסט הראשון יזכו אותכם בעמלות. אחרי האמינות שהוא הפגין לאחרונה אני מתקשה להאמין שזה יקרה.

Boogle
09-07-2010, 21:50:03
אתם נהנים "לקטר" אני אתן המלצות:

בקר SS נרכש בספטמבר שעבר.
הותקן במאי השנה ואחרי שתי טיסות נמס.
נשלח בדואר רשום עם RMA
היום נוצרה "הזמנה" המכילה בקר חדש שמחכה שיגיע למלאי ולהשלח אלי.

מישהו רואה פה שרות בעייתי????
אני לא!
סתם קוטרים אחד אחד כותבים פה, הכי קל להשמיץ ולהחזיק אצבע בתח*.

s.mario
09-07-2010, 22:38:16

בקיצור, אם הזמנתם סוללות בקיבולת מצטברת של מעל 2000mah, בדואר אוויר רשום או רגיל, החבילה תישלח דרך שוויץ.
אם הגעתם למשקל של air parcel, אז "תשודרגו" לEMS, אבל יש תקווה, לפי הפוסט הראשון יזכו אותכם בעמלות. אחרי האמינות שהוא הפגין לאחרונה אני מתקשה להאמין שזה יקרה.

לא מסתדר לי ,

הוצאתי הזמנה של מנוע חשמלי בלבד , בעלות של פחות מ 10$ ,
החבילה נשלחה דרך שוויץ .
אני לא מצליח להבין את החוקיות...:confused:

OneLink
10-07-2010, 03:04:21
נראה לי הם הפסיקו לשלוח בדואר רגיל.
כל הזמנה(מאז תחילת עניין הדואר השוויצרי) בין אם שולם עבור רשום או רגיל זה נשלח אליי כרשום שוויץ...

haimz24
10-07-2010, 07:41:59
נראה לי הם הפסיקו לשלוח בדואר רגיל.
כל הזמנה(מאז תחילת עניין הדואר השוויצרי) בין אם שולם עבור רשום או רגיל זה נשלח אליי כרשום שוויץ...
אצלי הכול נשלח רגיל, לדוגמא טיסנים שהזמנתי הגיעו רגיל דרך hk וסוללות עוברות דרך שוויץ!

guyst
10-07-2010, 09:51:42
אצלי הכול נשלח רגיל, לדוגמא טיסנים שהזמנתי הגיעו רגיל דרך hk וסוללות עוברות דרך שוויץ!

+1

ה-F-16 הגיע לי רגיל בזמן שסוללות דרך שוויץ.

sharonx
15-07-2010, 05:57:16
מצטער על הכפילות אבל לא מצאתי את השרושור המקורי. הזמנתי חבילה של עד 2 קילו עם בין השאר 2 סוללות 2200. האם היא תישלח EMS ? האם זה בטוח או לא וודאי ? אני צריך תשובה זריזה כדי לדעת אם לבטל את ההזמנה.

תודה.

haimz24
15-07-2010, 06:00:39
אני הזמנתי 2 סוללות באותה האריזה ועוד כמה דברים, עשיתי זאת לא פעם ולא פעמיים וקיבלתי רגיל לחלוטין, השינוי היחידי היה שזה מגיע דרך שוויץ ולא הונקונג!

sharonx
15-07-2010, 07:05:18
תודה. אז מה כל ההיסטריה עם הסיני ו EMS בזמן האחרון ?
חי - לך הייתה בעיה דומה לא ?

mozman11
15-07-2010, 07:14:22
ההיסטריה מוצדקת לחלוטין, אנשים מפסידים הרבה כסף

אני חושב שתפנה אליהם במייל עם הנוסח ש בוווגל כתב ע"מ שלא ישלחו EMS

guyst
15-07-2010, 07:16:45
השירשורים הנחבחרים...:

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=25014
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=25060
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=6792

sharonx
15-07-2010, 07:19:33
תודה רבה שלחתי את נוסח בוגל

sharonx
15-07-2010, 08:15:04
Dear Customer,

Thanks for your email.

Please note that your order will be shipped by air parcel instead of EMS.

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

Best Regards,

Vivi
HobbyKing Customer Support Team
www.hobbyking.com

בוגל המלך

wonderd
15-07-2010, 08:25:38
אחלה, אם תראה בשירשור של בוגל, פירסמתי שם את התגובה שקיבלתי..

mozman11
15-07-2010, 08:27:35
גם אני קיבלתי את ההודעה הזו ובסוף שלחו EMS
תתעקש שירשמו הודעה למחסן שלהם בגוף ההודעה כמו שעשו אצלי במשלוח אחר:

ללו
15-07-2010, 08:52:54
גם אני אתמול ביקשתי שישלחו לי את החבילה ברגיל ולא EMS,והחזירו לי תשובה שזה יהיה דואר רגיל ולא EMS,נחכה וניראה.

OneLink
15-07-2010, 11:00:57
גם אני קיבלתי את ההודעה הזו ובסוף שלחו EMS
תתעקש שירשמו הודעה למחסן שלהם בגוף ההודעה כמו שעשו אצלי במשלוח אחר:
עשיתי שתי הזמנות אתמול, שלחתי לגבי שתי איימלים לגבי כל אחד מההזמנות עם הנוסח של בוגל.
באחד רשום(מדובר בהזמנה ללא הסוללה):

Hold order

customer requested to send him 2 pages of stickers.
Lisa 15/07/10

ok
meilung 15/7

בשני רשום(הזמנה עם הסוללה):
hold order -- Do Not use EMS to ship this parcel

joey 15/07/10

Boogle
15-07-2010, 14:45:50
תראו שנוספה לכם שורה ברשימת הפריטים
hold order give to staff.
זה אומר שיתייחסו למה שרשמו בהערות בהזמנה זה לא באמת יעקב את החבילה :)

יש פה סטארט אפ :D
פעם בפתחם של בתי משפט היו יושבים מנסחי מכתבים, פשוטי העם היו מגיעים עד שערי בית המשפט והמנסח (בד"כ ממוצא עיראקי :D) היה כותב עבורם את הפניה וממלא מסמכים.

אני מתחיל לפתח מבטא עיראקי ולמצוא שרפרף לשבת בפתח הפורום :D:D:D

בעוד שבוע אני שולח מייל למנכ"ל הובי קינג ושואל אותו כמה הוא מוכן לשלם לי שיפסיקו להגיע המיילים עם ה"נוסח שלי" :D:D:D

sharonx
15-07-2010, 17:11:06
למרות ההבטחות הם שלחו EMS. גם אני "מאוכזב מהסיני".

KNO3
15-07-2010, 17:28:21
air parcel עם סוללות זה מתכון בטוח לEMS, הסיני רשם את זה בפורום שלו.

guyst
15-07-2010, 19:10:07

שרון... ספר לנו מה קנית...?:)

haimz24
15-07-2010, 19:17:14
אני קיבלתי היום 2 סוללות 1000 מיל' וארבעה פרופים במשלוח רגילל ללא בקשה מיוחדת!:confused::confused::eek:

Boogle
15-07-2010, 22:03:00
אני קיבלתי היום 2 סוללות 1000 מיל' וארבעה פרופים במשלוח רגילל ללא בקשה מיוחדת!:confused::confused::eek:

כתבו במפורש שהמשלוח משתנה מקיבולת מצרפית של 2200 מילי.

leetal
15-07-2010, 22:14:44
אם אני מזמין מהם טיסן בלבד בחבילה, בלי סוללות ובלי כלום נוסף, משקל החבילה הוא מעל 3 ק"ג, אז איך הם ישלחו? יש איזשהו כלל?

guyst
15-07-2010, 23:12:49
אם אני מזמין מהם טיסן בלבד בחבילה, בלי סוללות ובלי כלום נוסף, משקל החבילה הוא מעל 3 ק"ג, אז איך הם ישלחו? יש איזשהו כלל?

אני הזמנתי וקיבלתי F-16 כולל הכול וסוללה והגיע רגיל... :) אין חוקים...:p

hai
16-07-2010, 00:33:13

שרון, אני קורא ומתעצבן בכיסא.
אל תוותר להם על אגורה.

גיא חנוך
16-07-2010, 01:48:47
גם לי אחרי הבטחה לפני ההזמנה הם שלחו שוב ב EMS

עכשיו התחילה מלחמה... בפעם השנייה אני כבר לא מוותר

OneLink
16-07-2010, 11:32:46
עשיתי שתי הזמנות אתמול, שלחתי לגבי שתי איימלים לגבי כל אחד מההזמנות עם הנוסח של בוגל.
באחד רשום(מדובר בהזמנה ללא הסוללה):

Hold order

customer requested to send him 2 pages of stickers.
Lisa 15/07/10

ok
meilung 15/7

בשני רשום(הזמנה עם הסוללה):
hold order -- Do Not use EMS to ship this parcel

joey 15/07/10
שני ההזמנות נשלחו בדואר שוויץ רשום ולא אקספרס.
בהזמנה השנייה מדובר בסוללה 4 תאים 5000mAh

26112611
16-07-2010, 17:33:44
ורק שתדעו, הכמות או הגודל של הסוללות ממש לא משנה!

אני עשיתי הזמנה של מנוע, פרופלורים, 4 סוואים ושלושה סוללות וזה נשלח דרך שוויץ בלי בקשה מיוחדת מצידי

s.mario
17-07-2010, 11:46:36
משום מה אני לא מצליח לשוחח אם הנציגות שלהם בצ'אט ,:confused:
מישהו הצליח לאחרונה? -האם הבעיה היא אצלהם?

Boogle
17-07-2010, 13:03:00
משום מה אני לא מצליח לשוחח אם הנציגות שלהם בצ'אט ,:confused:
מישהו הצליח לאחרונה? -האם הבעיה היא אצלהם?

אתה מתכוון להיום או בכללי?? קח 5 שעות אחורה , הם מגיבים בין 9 ל5 שעון הונג קונג (אין שם שעון קיץ - אין בו טעם).
ימי עבודה, שני עד שישי.

הכי פשוט לשלוח מייל.:)

s.mario
17-07-2010, 14:16:11
אתה מתכוון להיום או בכללי?? קח 5 שעות אחורה , הם מגיבים בין 9 ל5 שעון הונג קונג (אין שם שעון קיץ - אין בו טעם).
ימי עבודה, שני עד שישי.

הכי פשוט לשלוח מייל.:)

התכוונתי בכלליות ,
גם כאשר השירות הוא ONLINE - אני כנראהה ברשימת המתנה מסויימת - כך שעף פעם לא מגיע התור שלי...
דווקא לדעתי לא הכי םשוט לשלוח מייל ,
כאשר אתה מצוטט עם אחת הפקידות אתה יכול לתקן\לשנות הזמנה מתחילתה ועד סופה , מבלי להמתין לזמן המתנה בין מייל למייל..

Boogle
17-07-2010, 18:37:46
התכוונתי בכלליות ,
גם כאשר השירות הוא ONLINE - אני כנראהה ברשימת המתנה מסויימת - כך שעף פעם לא מגיע התור שלי...
דווקא לדעתי לא הכי םשוט לשלוח מייל ,
כאשר אתה מצוטט עם אחת הפקידות אתה יכול לתקן\לשנות הזמנה מתחילתה ועד סופה , מבלי להמתין לזמן המתנה בין מייל למייל..

זה מה שתוקע את המשלוחים ואחרי זה הם שולחים EMS בכדי לפצות על הזמן האבוד.;)

רבותיי תכננו את קנייתכם, אם אתם לא בטוחים אל תזמינו!!
אם אתהם מזמינים BACKORDER אחרי כמה ימים יש לכם אפשרות לבטל אתהפריטים או ההזמנה באופן ממוחשב ללא התערבות פקידים.

השאירו את הפניות הללו למשהו באמת דחוף.

והיה והזמנתם משהו שלא מתאים, מכרו אותו ביד שניה או השקיעו 10-30ש"ח בלשלוח חזרה. RMA אפשר לעשות גם על פריטים שלא מתאימים לכם ואתם מחזירים לצורך זיכוי.

כל שכתבתי אינו אישי ובגדר המלצה שלי בלבד.:)

s.mario
17-07-2010, 19:15:05
כומבן שאתה צודק , בוגל - אבל אף אחד עדיין לא יכול לחזות ריסוקים:mad:

Boogle
17-07-2010, 21:09:56
כומבן שאתה צודק , בוגל - אבל אף אחד עדיין לא יכול לחזות ריסוקים:mad:

מה זה קשור?

אני עכשיו מנחש, אם ריסקת וצריך חלקים , למה שלא תפתח הזמנה חדשה?

אגב, אם יש לך הזמנה עם BACKORDER יש אפשרות לבצע ביטול כולל שלה עם זיכוי לחנות בנקודות ותוכל למלא הזמנה חדשה תוך שימוש במה ששילמת (כולל דמי המשלוח).
בקיצור, אני ממליץ למצות את המערכת האוטומטית אחרי זה לפנות למייל ולהשתמש בצ'אט כמוצא אחרון.

michael
20-07-2010, 19:20:44
אשמח לקבל המלצה על דגם טוב
לפני שאני רוכש
תודה, מיכאל

aofer
20-07-2010, 19:26:54
התעניינתי בו לפני כמה זמן, המחיר שלו מפתה אבל תשים לב שהמשקל של החבילה איזה 700 גרם וזה קצת מייקר את המשלוח.
בסופו של דבר אני בחרתי לקנות דגם של Paasche לצערי עוד לא יצא לי להשתמש בו

michael
20-07-2010, 20:58:51
שלום,
אתה יכול לשלוח לי קישור של מה שקנית?
האם המברשת עם 2 שלבים ?
תודה, מיכאל

MDreamer
20-07-2010, 21:52:12
חיפוש קצר
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=23718&highlight=%F7%E5%EE%F4%F8%F1%E5%F8

aofer
20-07-2010, 22:40:56
בבקשה http://www.dickblick.com/products/paasche-model-vl-double-action-airbrush/

הזמנתי מאיביי

gal
21-07-2010, 07:14:49
האם מישהו יודע היכן ניתן לקנות קומפרסור קטן וזול אני מתכנן לעבוד עם האירבראש אולי פעמים בשנה

mozman11
21-07-2010, 07:46:36
תראו שנוספה לכם שורה ברשימת הפריטים
hold order give to staff.
זה אומר שיתייחסו למה שרשמו בהערות בהזמנה זה לא באמת יעקב את החבילה :)

יש פה סטארט אפ :D
פעם בפתחם של בתי משפט היו יושבים מנסחי מכתבים, פשוטי העם היו מגיעים עד שערי בית המשפט והמנסח (בד"כ ממוצא עיראקי :D) היה כותב עבורם את הפניה וממלא מסמכים.

אני מתחיל לפתח מבטא עיראקי ולמצוא שרפרף לשבת בפתח הפורום :D:D:D

בעוד שבוע אני שולח מייל למנכ"ל הובי קינג ושואל אותו כמה הוא מוכן לשלם לי שיפסיקו להגיע המיילים עם ה"נוסח שלי" :D:D:D

אנו אנשים פשוטים ולא בעלי אמצעים, אני מציע לשלם לך בחילבה, קופסה אחת כל מכתב,
במקום וודקה נביא לך עראק (אתה רוצה להיות עיראקי לא?) , סלופות, ואם זה יגיע בדואר רגיל כמו שביקשנו אז נביא לך מעמול..:)

haimz24
21-07-2010, 10:48:09
האם גם לכם זה קרה?
הזמנה יצאה מהונקוג ב 13.7 ועדיין תקועה בסטטוס בדואר ישראל " ההזמנה יצאה מהונקונג ב13.7"
עבר מעל שבוע ואין שום חדש?

Boogle
21-07-2010, 19:08:58
החבילהמתקדמת, העדכונים באינטרנט, תלוי אצל מי זה נופל....
היתה לי חבילה מערסי טיימר שבכניסה לארץ החליפה רישום מסין לבריטניה, (נדבקה מדבקה מחבילה אחרת :D) זה לא הפריע להם למסור לי את שלי ועל המספר המקורי עד היום מופיע בתהליך :D

26112611
22-07-2010, 00:28:01
טוב שלפחות נשאר להם חוש ההומור, אני יתחיל מהתחלה

לפני כשלושה חודשים אני הזמנתי מנוע מHK (לפני שהתחילו כל הבעיות)

חיכיתי חודש והוא לא הגיע, לאחר ששלחתי לסיני מכתב ואחרי שבוע וחצי הוא לא ענה לי נמאס לי וכמובן בגלל שאני אוהב להיות גיבור ולהראות מי הבוס פתחתי דיספיוט (רק שישאר פתוח)

אחרי שעברו 50 יום לחצתי על כתפור הclaim, ומאז חיכיתי בסבלנות

חיכיתי וחיכיתי והם לא החזירו את הכסף, חיכיתי עד יום חמישי הזה

ביום חמישי הזה כתבתי מכתב לפייפל כי זה כבר ממש מוגזם, פייפל כמובן התנצלו והחזירו לי את הכסף מיד (להזכירכם הדיספיוט היה פתוח כל הזמן הזה עם כפתור ה"claim" פעיל)

הכל טוב ויפה, והיום קיבלתי מכתב מאוד מצחיק מHK למייל

מה HK אומרים? הם רוצים שאני יחזיר להם את הכסף כי הייתה "אי הבנה" והם ממליצים לעתיד להשתמש בדואר רשום ולא רגיל

רק עכשיו, לאחר חודשיים שהם לא דיברו איתי ולא החזירו לי את הכסף, רק עכשיו שפייפל לקחו להם את הכסף בכוח הם טרחו לשלוח לי מייל ואפילו לא התנצלו על המקרה, ככה המכתב התחיל:

Please be advised that we have received a payment reversal notice from paypal in regards to the order.

למכתב הזה אני לא עומד לענות, איך אומרים? ניתן להם להתבשל במין של עצמם

וכן, אני אוהב לקטר, זה עושה אותי שמח כשאני ממורמר

סתם רציתי לשתף :)

שבוע נעים,
נדב

mus
22-07-2010, 06:05:28
טוב שלפחות נשאר להם חוש ההומור, אני יתחיל מהתחלה

לפני כשלושה חודשים אני הזמנתי מנוע מHK (לפני שהתחילו כל הבעיות)

חיכיתי חודש והוא לא הגיע, לאחר ששלחתי לסיני מכתב ואחרי שבוע וחצי הוא לא ענה לי נמאס לי וכמובן בגלל שאני אוהב להיות גיבור ולהראות מי הבוס פתחתי דיספיוט (רק שישאר פתוח)

אחרי שעברו 50 יום לחצתי על כתפור הclaim, ומאז חיכיתי בסבלנות

חיכיתי וחיכיתי והם לא החזירו את הכסף, חיכיתי עד יום חמישי הזה

ביום חמישי הזה כתבתי מכתב לפייפל כי זה כבר ממש מוגזם, פייפל כמובן התנצלו והחזירו לי את הכסף מיד (להזכירכם הדיספיוט היה פתוח כל הזמן הזה עם כפתור ה"claim" פעיל)

הכל טוב ויפה, והיום קיבלתי מכתב מאוד מצחיק מHK למייל

מה HK אומרים? הם רוצים שאני יחזיר להם את הכסף כי הייתה "אי הבנה" והם ממליצים לעתיד להשתמש בדואר רשום ולא רגיל

רק עכשיו, לאחר חודשיים שהם לא דיברו איתי ולא החזירו לי את הכסף, רק עכשיו שפייפל לקחו להם את הכסף בכוח הם טרחו לשלוח לי מייל ואפילו לא התנצלו על המקרה, ככה המכתב התחיל:

למכתב הזה אני לא עומד לענות, איך אומרים? ניתן להם להתבשל במין של עצמם

וכן, אני אוהב לקטר, זה עושה אותי שמח כשאני ממורמר

סתם רציתי לשתף :)

שבוע נעים,
נדב

כל אחד והאהבות שלו :confused::confused:
פולניה:D:D:D
נתי

haimz24
22-07-2010, 07:43:59
החבילהמתקדמת, העדכונים באינטרנט, תלוי אצל מי זה נופל....
היתה לי חבילה מערסי טיימר שבכניסה לארץ החליפה רישום מסין לבריטניה, (נדבקה מדבקה מחבילה אחרת :D) זה לא הפריע להם למסור לי את שלי ועל המספר המקורי עד היום מופיע בתהליך :D
זה די מוזר, נחכה ונראה בדרך כלל החבילה מגיעה אחרי 11 יום תמיד בדואר הונקונג נקווה לטוב ואני יעדכן, תודה בוגל!

אייל שפירא
22-07-2010, 08:12:51
הופיע לי במשך כמה ימים סטטוס חדש, הפעם לא Processing או Shipped אלא Not Available.
פניתי לנציג בצ'ט ותוך כמה דקות הוא הבטיח לי שהחבילה תישלח מחר.
מעצבן אבל לפחות יש שירות.

?Joey> Hi, how can I help you today
Eyal> Hello. I placed order # 20#####41 on 17/7/2010, and the status is "Not Available" altough all the items are in stock. Why is
?that
Joey> I am checking for you. Please wait for a moment. Thanks
Eyal> Thank you
Joey> Hi Eyal, your order is under processing, and we will try to ship it out in 1 day
Joey> Please check your account for updates later. Thanks
?Eyal> But why do I see the status as Not Available for 5 days
Joey> May be the system didn't update in time. Sorry for making you confusion
?Eyal> So do I need to contact you every time I make an order now
Joey> No
Joey> If you found there is order have been processed 2-3 days after you pay for it. Please kindly contact us
Eyal> Okay thank you
Joey> You are welcome

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=28979&stc=1&d=1279779135

aksl
22-07-2010, 08:56:26
אולי כבר טחנו את זה אבל שתדעו שכל!!! חבילה של הסיני עוברת בדיקה
לא משנה איך שלחתם או כמה שילמתם
זה כבר מעבר לנושא של הדואר
לא משנה כמה החשבונית
זה בטיפול רשות המס והמכס בארץ ובחול
לאחר שיחה עם עמילי מכס
מקווה שלא ימשיך כך
או כפי שאמרו לי אל תזמין ממנו
אולי צריך להרגיע קצת והוא ירד מהראדר שלהם

tkolber
22-07-2010, 09:00:46
אני קיבלתי את אותו מידע בדיוק - הפקידים במכס אמרו לי שהספק הזה בעייתי, אכן המצב גרוע.

haimz24
22-07-2010, 09:02:11
לפחות לך ענו בצ'ט אצלי שעה הוא מראה כאילו הוא מתחבר וזהו נדה!

אייל שפירא
22-07-2010, 09:07:44
במה בדיוק מתבטאת הבדיקה הזו?
כי החבילות לא מגיעות פתוחות, הקטנות שבהן אפילו לא מקבלות חותמת של בידוק, ועם כל הכבוד ל״ספק הבעייתי״ אנחנו אפילו לא אחוז אחד מהחבילות שנכנסות לארץ אז אני אשמח אם תבהירו יותר על מה אתם זורעים בהלה בדיוק?

wind556
22-07-2010, 09:16:52
אני למשל אשמח יותר אם לא תבהירו את הנושא, לא תכתבו עליו, לא תזכירו אותו, ופשוט תפתרו את הבעייות האלה איש איש לעצמו ובלי לשתף בפומבי
לא ירד לכם האסימון עדיין???
שמעתם את המושג גול עצמי?
כמה אטימות ועיוורון יכולים להיות בנושא הזה?
תחזיקו את עצמכם, תתאפקו, שימו את הידיים בכיסים עם דבק CA (מהסיני), רק אל תזכירו בפומבי את כל מה שקשור למכס, יבוא, חבילות, EMS , וכו'
אם אני מנהל הפורום, הבא שיזכיר מילה בנושא יורחק לצמיתות מהפורום ויאלץ לשלם קנס לכל החברים על הנזק שגרם להם, בתוספת מאסר עולם בצינוק טחוב :D

snimsky
22-07-2010, 09:42:14
אולי פשוט נבצע עליו "עינוי סיני"... ;)

ronmen
22-07-2010, 10:10:27

שתי שאלות:לגבי ה swiss post:confused:

1. האם אתה יכול לשלוח לינקים לציטוטים מהפורום הסיני - בעיקר את ההתחייבות שלו להחזר עמלות
2. כאשר המשלוח הגיע אליך האם הוא כלל עמלות נוספות כאלו? צרות ועיכובים פה בארץ? או שנחתה הודעה נחמדה בתיבת הדואר?

aksl
22-07-2010, 10:52:00
בסך הכל סיפרתי לכם את מה שאמרו לי בנושא
מה הקשר לפאניקה או הרחקה או כל השטויות האחרות שכתבתם
אנחנו לא גורמים לאף אחד נזק
הספק הזה נבדק במכס על כל חבילה וזהו
מה הקשר לגול עצמי?הספק הזה גורם לנו בעיות גם לא באשמתינו אז מה הקשר
גם אם זה אחוז קטן כל אחד שצריך לרוץ על כל חבילה מרגיש את זה כאחוז גדול מאוד
בכל מקרה רציתי לשתף אותכם ולא להיצלב על זה
אני לא מזמין ממנו יותר
זה הכל

wind556
22-07-2010, 10:55:51
אולי פשוט נבצע עליו "עינוי סיני"... ;)

הרעיון נרשם על שמך
אני רק אשדרג אותו טיפה:
במקום טיפות מים על הראש, נטפטף דבק CA (מהסיני)

guyst
22-07-2010, 12:53:10
תגובתם של HK לגבי משלוחים של EMS או דואר רגיל.
שורה תחתונה - להזמין חבילות קטנות ולציין בכל הזמנה ב-NOTES - לא EMS.

Recently we post our parcel via Singapore post and Hong Kong post if customer choose Air Parcel. If it is posted via Singapore post, it is upgraded to EMS. It would be better to make small order and choose Air Mail or Registered Air Mail, so we will post your parcel via Swiss post or Hong Kong post. To make sure, you could inform us to make notes for you to our staff in the warehouse to double check for you once you have made an order. Thank you for shopping with us! Have a good day!

liorz055
22-07-2010, 13:17:55
בסך הכל סיפרתי לכם את מה שאמרו לי בנושא
מה הקשר לפאניקה או הרחקה או כל השטויות האחרות שכתבתם
אנחנו לא גורמים לאף אחד נזק
הספק הזה נבדק במכס על כל חבילה וזהו
מה הקשר לגול עצמי?הספק הזה גורם לנו בעיות גם לא באשמתינו אז מה הקשר
גם אם זה אחוז קטן כל אחד שצריך לרוץ על כל חבילה מרגיש את זה כאחוז גדול מאוד
בכל מקרה רציתי לשתף אותכם ולא להיצלב על זה
אני לא מזמין ממנו יותר
זה הכל
בוא נעמיד את הדברים על דיוקם, הספק הוא איננו בעייתי, להיפך מבחינתו הוא נותן לנו הלקוחות לקבוע איזה סכום להצהיר. מי שבעייתי זה המסופקים שמכריזים על סכום שונה. זהו הגול העצמי של הלקוחות.
אמנם אני תמים, אבל אני חושב שכל עוד אני נאמן לחוקים אני יכול להזמין ללא חשש מהוביסיטי.

Boogle
22-07-2010, 14:53:08
בוא נעמיד את הדברים על דיוקם, הספק הוא איננו בעייתי, להיפך מבחינתו הוא נותן לנו הלקוחות לקבוע איזה סכום להצהיר. מי שבעייתי זה המסופקים שמכריזים על סכום שונה. זהו הגול העצמי של הלקוחות.
אמנם אני תמים, אבל אני חושב שכל עוד אני נאמן לחוקים אני יכול להזמין ללא חשש מהוביסיטי.
http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif

אם יכנס קצת שכל לקודקודיכם ותצהירו על הערך האמיתי לא תהיה לכם בעיה.
לי יש עשרות בזמנות שלא התעכבו אפילו לדקה במכס.
מה לעשות, על חלקן שילמתי את המס למדינה כחוק, זה חלק מהמשחק!
וכל היתר זה אנשים שגם גונבים וגם מתלוננים בבחינת הרוצח שרצח את אביו ומבקש רחמים מהשופט כי הוא יתום....

guyst
22-07-2010, 16:03:16

http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif

אם יכנס קצת שכל לקודקודיכם ותצהירו על הערך האמיתי לא תהיה לכם בעיה.
לי יש עשרות בזמנות שלא התעכבו אפילו לדקה במכס.
מה לעשות, על חלקן שילמתי את המס למדינה כחוק, זה חלק מהמשחק!
וכל היתר זה אנשים שגם גונבים וגם מתלוננים בבחינת הרוצח שרצח את אביו ומבקש רחמים מהשופט כי הוא יתום....

http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif
ובנוסף, מה בדיוק הבעייה לחלק את המשלוחים כך שערכם האמיתי לא יהיה יותר מ-$50???

haimz24
22-07-2010, 18:27:32
אין לי מושג מה קורה?‏ הסטטוס של המשלוח יצא ב13 לחודש מדואר הונקונג תקוע עד עכשיו מעניין מה קורה?‏

Boogle
23-07-2010, 01:41:54
אין לי מושג מה קורה?‏ הסטטוס של המשלוח יצא ב13 לחודש מדואר הונקונג תקוע עד עכשיו מעניין מה קורה?‏
שאל פה http://www.israelpost.co.il/postquestion.nsf/questionform?Openform

haimz24
23-07-2010, 06:52:38
שאל פה http://www.israelpost.co.il/postquestion.nsf/questionform?Openform
שלחתי נקווה לטוב, החבילה תקועה עדיין על אותו הסטטוס לבנתיים פתחתי במקביל ביטול בפייפל, לאחר שהתכתבתי בנסיון להסביר "לסיני" את מהות הבעיה הוא חזר אליי בתגובה שהחבילה הגיע ואלך לקחת אותה מהדואר הקרוב לביתי וכך עשיתי, לצערי נכון גם להיום אין שם לא חבילה ולא כלום, יש לציין שהחבילה היא גדולה מאד ולא קטנה כלל, בכל מקרה שוב תודה בוגל!

haimz24
23-07-2010, 08:01:43
אני עדיין לא מאמין למה שראיתי?
נכנסתי לאתר של הובי קינג וההזמנה שהייתה תקועה נמחקה לאלתר, למרות ששילמתי והתכתבתי איתם ולאחר המייל הראשון הם הפסיקו לענות וכל מייל היה לאחר 24 שעות השתדלתי שלא להיות נודניק אלא להיות חביב ההזמנה שלי נמחקה, כמובן ששלחתי להם הרגע מייל עם העתק חשבונית שהם שלחו וגם על זה שההזמנה יצאה מהם, מה לדעתכם הבעיה?

guyst
23-07-2010, 08:59:38
אני עדיין לא מאמין למה שראיתי?
נכנסתי לאתר של הובי קינג וההזמנה שהייתה תקועה נמחקה לאלתר, למרות ששילמתי והתכתבתי איתם ולאחר המייל הראשון הם הפסיקו לענות וכל מייל היה לאחר 24 שעות השתדלתי שלא להיות נודניק אלא להיות חביב ההזמנה שלי נמחקה, כמובן ששלחתי להם הרגע מייל עם העתק חשבונית שהם שלחו וגם על זה שההזמנה יצאה מהם, מה לדעתכם הבעיה?

לדעתי בעייה טכנית.
צלצל לדואר, תן להם את מספר ההזמנה ויספרו לך איפה היא.

haimz24
23-07-2010, 09:41:05
לדעתי בעייה טכנית.
צלצל לדואר, תן להם את מספר ההזמנה ויספרו לך איפה היא.
בדיוק אתמול זה מה שעשיתי אך אין שום מידע חוץ מ החבילה יצאה מדואר הונקונג בתאריך 13/07/10 זהו!

liorz055
23-07-2010, 09:58:08
מהנסיון (המוגבל) שלי, ברגע שבדואר ישראל מופיע שהחבילה יצאה את הונקונג זה אומר שהחבילה במכס, אני אומר את זה על סמך שכאשר הזמנתי את השלט שלי ,זכרתי את התאריך שבו הסטטוס באתר של דואר ישראל השתנה מ- "אין כל נתונים" ל-"החבילה יצאה את הונקונג", וכשהשלט הגיע שבועיים אחר כך ראיתי באמת חותמת מהתאריך שבו הסטטוס בדואר ישראל השתנה. כלומר זה עוכב שבועיים במכס, ובזמן המכס מה שהופיע זה רק "החבילה יצאה את הונקונג" לא הופיע לי שום איזכור למכס ולא נעליים.
אל תאמר נואש , הסיני לא משחק משחקים והוא לא בא לדפוק אותך בשום דרך. זה בטח במכס. כמו כן תמיד יש לצידך את חברת האשראי שכמו שהוביסיטי לא סופר אותך חברת האשראי לא סופרת אותו ולא את פיפאל...

haimz24
23-07-2010, 10:15:09
מהנסיון (המוגבל) שלי, ברגע שבדואר ישראל מופיע שהחבילה יצאה את הונקונג זה אומר שהחבילה במכס, אני אומר את זה על סמך שכאשר הזמנתי את השלט שלי ,זכרתי את התאריך שבו הסטטוס באתר של דואר ישראל השתנה מ- "אין כל נתונים" ל-"החבילה יצאה את הונקונג", וכשהשלט הגיע שבועיים אחר כך ראיתי באמת חותמת מהתאריך שבו הסטטוס בדואר ישראל השתנה. כלומר זה עוכב שבועיים במכס, ובזמן המכס מה שהופיע זה רק "החבילה יצאה את הונקונג" לא הופיע לי שום איזכור למכס ולא נעליים.
אל תאמר נואש , הסיני לא משחק משחקים והוא לא בא לדפוק אותך בשום דרך. זה בטח במכס. כמו כן תמיד יש לצידך את חברת האשראי שכמו שהוביסיטי לא סופר אותך חברת האשראי לא סופרת אותו ולא את פיפאל...
תודה על המידע, אני כלל וכלל לא מתכוון להפסיק לרכוש גם בעתיד ואם תבדוק את התגובות שלי על "הסיני" תראה רק דברים טובים וכך גם ימשיך להיות, זה מקרה שקורה לי לראשונה ולכן אני מודאג החבילה היא בעלות של 95$ לא זולה יחסית לחבילות שאני מזמין, בכל מקרה אמתין עוד ונראה, ומשיחה עם נציגה של הדואר הרגע היא אמרה שהחבילה כלל לא בארץ היא אמרה שאם היא במכס או משו דומה היא הייתה רואה פירוט לגבי החבילה!

yanivoz
23-07-2010, 13:00:12
היי

הבנתי שאם מזמינים יותר מסוללה אחת אז זה נשלח ב EMS או משהו כזה...

האם זה ככה גם עם הסוללות האלה ?

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11003

תודה.

דניאל דקל
23-07-2010, 14:17:13
האם גם אתם מרגישים ש HK עושים לנו טובה כשהם מוכרים לנו ציוד ?

לדעתי הדבר נובע מכך שהאמריקאים התחילו לקנות אצלם, והשתן עלה להם לראש :D

שלשום ביצעתי הזמנה, וביקשתי דואר רשום, לא EMS

למרות זאת קיבלתי מספר מעקב של EMS ומייד פניתי להם בטענה כי הדבר פשוט לא משתלם לנו

כיוון שיש עמלה בסיסית של כ 80 ש"ח ועליהם נוספות אגרות שונות ומשונות. בהזמנה האחרונה, שהערך המוצהר של היה כ 60$, שילמתי כ 110 ש"ח רק עבור שירות ה EMS !!!

כאשר פניתי ל IVY מ HK, קיבלתי ממנו תשובה כי אני יכול לדחות את קבלת המשלוח, אבל עלות המשלוח תהיה עלי.

למרות שהסברתי לו כי בחרתי דואר רשום ולא EMS, הם עדיין בשלהם

אני לקוח פלטינום שלהם, ויש לי כבר 17 הזמנות אצלם

אם יש עוד קונים מתוסכלים כמוני, אני מציע לעשות חרם זמני עליהם

זה אפשרי בהחלט. מנועים ובקרים אפשר להזמין מ RCTIMER עם איכות לא פחות טובה מ טורניגי אם לא יותר

בטריות ניתן למצוא ב EBAY, וכלי עבודה ודברים קטנים ניתן להזמין ב DX

ebay007
23-07-2010, 14:38:27
בואו נתחיל מכך שמראים להם קבוצה גדולה של אנשים שלא מוכנים לקנות מהם וגם להוריד את הפרסומת שלהם

alexk
23-07-2010, 14:42:55
מבין ומזדהה עם הרגשתך , אני שילמתי על 3 הזמנות לאחרונה שלהם כ - 550 של מיסים + עמלות שחרור של כ - 240 שח.
אם זאת על ידי החרמתם אתה הולך להעניש רק את עצמך .

המלצתי אליכ ואל כולם על מנת שלא ישלחו לך באי אם אס היא לעשות הזמנה, לא לשלם , לפנות אליהם לוודא שלא ושלחו באי אם אס ורק אז לשלם

אייל שפירא
23-07-2010, 15:11:02
תגידו לי אתם נפלתם עם הראש לתוך משטח בטון?
דניאל היקר אתה מתבקש לקרוא את הפורום הזה מדי פעם ולא רק לפלוט בו את העצבים שלך.
אם לא שלחת להם בקשה בנפרד מההזמנה אלא רק סימנת את צורת המשלוח בצ׳ק אאוט, אתה האשם הבלעדי בזה שקיבלת ems.
ודבר שני - יש שמונה סנטיליון שירשורים כאלה כבר אז בחיאת תצא מהבועה ותפסיק לחשוב שאתה לבד בעולם.

אתה בטח הולך להתקיף את כווולם בתשובה לזה, ולהחרים את הוביסיטי זה משהו שאתה ממילא מגלגל כבר המון זמן, אבל אתה בעיקר צריך להחיל לקחת אחריות.

SEVEN
23-07-2010, 15:13:50
מבין ומזדהה עם הרגשתך , אני שילמתי על 3 הזמנות לאחרונה שלהם כ - 550 של מיסים + עמלות שחרור של כ - 240 שח.
אם זאת על ידי החרמתם אתה הולך להעניש רק את עצמך .

המלצתי אליכ ואל כולם על מנת שלא ישלחו לך באי אם אס היא לעשות הזמנה, לא לשלם , לפנות אליהם לוודא שלא ושלחו באי אם אס ורק אז לשלם

כל עוד אתה לא משלם ההזמנה שלך לא עוברת למחסן, אתה תקבל אישור משירות לקוחות שלא ישלחו לך EMS ואז במחסן אחרי שתשלם כמובן, יעשו מה בא להם וישלחו EMS.
זה בדיוק מה שקרה לדניאל אאל"ט, הובטח לו כי החבילה לא תשלח EMS והיא נשלחה EMS.

ולדניאל... אתה מהר מאוד תמצא את עצמך מחרים אותם לבדך, מעבר לעובדה שאנחנו לא שוק גדול... במדינה שלנו חרם צרכנים לא עובד פרט למגזר הדתי. ראה מקרה "חרם על תורכיה".
דבר נוסף, סוללות, אין תחליף, הסוללות מאיביי מדווחות כבעייתיות יותר.

אני מזמין מהם בכמות מינימלית רק כשאין ברירה, הזמנתי סוללות לפני יומיים והזמנתי אותן אחת אחת ... כך שאחרי שראיתי שאחת נשלחה במשלוח רגיל הזמנתי נוספת. כך, גם במקרה של משלוח EMS אני מסרב ולא כואב בכיס על 5.99 דולר משלוח (לא נעים, אבל בטח שלא כמו 40 דולר משלוח).

Boogle
23-07-2010, 16:02:11
דניאל,
א. למה אתה חושב שמגיע לך שרשור נפרד ולא הצטרפת לאחרים???
ב.אם היית טורח להתעדכן, היית מבין שיש בעיה, אבל אתה מתעקש שיפעלו רק לפי מה שאתה רוצה כי אתה הלקוח ואתה צודק.:eek:
אנא החרם אותם (בשביל ההרגשה הטובה שלך), אני הזמנתי הלילה , בניתי את ההזמנה לפי ההנחיות שפורסמו בכל מקום אפשרי פרט לירח, ובאופן מפתיע החבילה נשלחה כבר הבוקר בדואר רשום רגיל ,ליתר ביטחון שלחתי שוב את מייל הEMS וענו לי שישתדלו- זה המקסימום שהם יכולים לעשות ואני מבין את זה בגלל זה אני מרכיב את ההזמנה כך שאם אפילו ישלחו EMS עדיין אשלם בארץ את התשלום המינימלי 35 ש"ח.....
כנראה שRTFM ועוד RTFM לא מזיק.

lior_shenhar
23-07-2010, 16:03:44
האתר הזה לא שם על הלקוח הקטן קצוץ ומתעלם מאנשים ומהדרישות שלהם לפי דעתי מי שאחראי על הפרסומות שלהם באתר צריך לפנות אליהם ולהסביר להם שלישראל בבקשה לשלוח רק דואר רגיל כי ems גורן לנו לצרות!! האם זה אפשרי שבעלי האתר יצרו איתם קשר ויסדרו את המחלוקת הזו?:mad: אחת ולתמיד !! וסתם לידיעה כללית בכל מקום מסחר אלקטרוני שולחים לך את ההזמנות לפי מה ששילמת!!! זה האתר היחידי שעושה מה שנוח לו ולא מה שטוב ללקוח! :mad: אז אל תבואו ותאשימו אנשים פה שהם עושים דברים לא טובים בהזמנה שלהם כח האשם היחידי כאן הוא בעל האתר :mad: השירות שגרוע שלהם!!1 ותאבת הבצע של דואר ישראל!!!!!

eagle701
23-07-2010, 16:11:06
ליאור הם שולחים לך במשלוח מהיר יותר ויקר יותר
איפה פה בידיוק השירות לקוחות הגרוע??
זה שדואר ישראל עושה מה שהוא רוצה ומחייב אותך לשלם סכומים גדולים על מוצרי EMS שאפילו לא מגיעים אליך הביתה בסופו של דבר זאת לא אשמתו של HK...

lior_shenhar
23-07-2010, 16:45:36
השירות לקוחות גרוע לקוחות מבקשים ישר לאחר ביצוע ההזמנה לא לשלוח ב ems והם לא שמים קצוץ! והם שולחים ב ems לא בישביל אינטרס שאתה תהיה מרוצה אלה זה מה שנוח להם חברות כמוהם ששולחות בכאלו כמויות קונות משקלים עצומים של מקום למשלוח בחברות השילוח הם מרוחים מלא כסף עלייך במשלוח אל תדאג להם אני מניח שהמשלוח עולה להם בכמויות שהם שולחים בערך שלישי ממה שאתה משלם, ולפני שכל אלו פה שיקפצו ויגידו שאני מדבר שטויות הדבר הזה בדוק!

חוץ מיזה אתם לא מרגישים שכאשר אתם פונים לשירות הלקוחות עונים לכם תשובות רובוטיות כאלו של העתק הדבק?
מה קרה לצאט שהיה מאד חיוני ופעל מצויין לפני כל השינויים שעשו באתר?

יש עשרות דוגמאות לאתרים יותר גדולים מהם שנותנים שירות מדהים למשל dealextream

הם לא שמים קצוץ על הלקוח חד וחלק
הזמנתי שני מסוקים זהים בחבילה אחת הגיע לי רק אחד קיבלתי שירות מזעזע ונפנפו אותי סיפרו לי סיפורים מעניין איך כאן מתבטא השירות המדהים שלהם

ebay007
23-07-2010, 17:40:24
אני בקשתי לא בEMS אתה חושב שכן ישלחו לי בEMS?
שווי ההזמנה הייתה 47$ נדמה לי

OneLink
23-07-2010, 19:11:56
אני בקשתי לא בEMS אתה חושב שכן ישלחו לי בEMS?
שווי ההזמנה הייתה 47$ נדמה לי

זה לא קשור רק לשווי ההזמנה, אלא לתוכנה(לתוכן שלה).
בכל מקרה יש מכתב שבוגל ניסח והוא נמצא בפורום מאמרים תשלח להם לפני שישלחו את החבילה.

Boogle
23-07-2010, 23:23:51
אני לא מבין אתם לא קוראים פה???

השדרוג לEMS נעשה כי שרות הדואר הרגיל סרב להעביר סוללות בקיבול כולל העולה על 2000MAH.

המסקנה הראשונה (והיחידה למעשה) צריכה להיות שאם הקיבול הכולל של הסוללות שרוצים להזמין עולה על 2000 מילי, הזמינו אותן בנפרד בחבילות נפרדות !!!
נורא מפתה להכניס את כל יתר הפיצ'פקס בחבילה ואז לקטר. אל תעשו את זה
הכנסו לאתר של היפני ותראו שמחודש אפריל הוא אינו משגר סוללות אלא בEMS ונותן הנחה בתוספת עלות המשלוח , פה משדרגים אתכם למשלוח יקר יותר (כן מר שנהר גם אם עולה להם שליש זה עדיין יקר יותר מן המשלוח הרגיל כי הוא וודאי וודאי עולה להם שליש:rolleyes:).
ועל הזמנת סולללות בקיבול גבוה, יש לנסות את המכתב שלי ואף הוא לא תמיד מועיל ומן הסיבה הפשוטה: אילו היה להם מספיק כח אדם, ללטף את דניאל בעורף, את מר שנהר במצח ועוד כמה בבית השחי, המחירים היו עולים פלאים כי יש לשלם משכורת למלטפים שתתורגם בתוספת מחיר למוצרים.
קפיש?? משהו לא ברור עכשיו? שאלות????

yukuzuna
23-07-2010, 23:31:16
אני דווקא השבוע קיבלתי הזמנה של 2 סוללות של 1800 מיליאמפר כל אחת ועוד כמה שטויות
וקיבלתי את החבילה בדואר רשום רגיל ולא ב - EMS

guyst
23-07-2010, 23:39:00
ניר, לא כדאי להעביר את הנעוץ הזה גם לפורום החדש?

Boogle
24-07-2010, 00:40:04
חברות כמוהם ששולחות בכאלו כמויות קונות משקלים עצומים של מקום למשלוח בחברות השילוח הם מרוחים מלא כסף עלייך במשלוח אל תדאג להם אני מניח שהמשלוח עולה להם בכמויות שהם שולחים בערך שלישי ממה שאתה משלם, ולפני שכל אלו פה שיקפצו ויגידו שאני מדבר שטויות הדבר הזה בדוק!

גם אני בדקתי, את הכוון ההפוך מישראל להונג קונג (והמשלוחים מישראל זולים באופן כללי)

משום מה דואר ישראל לא רוצה לעשות לי שליש מחיר עבור 3000 חבילות ביום מתוך 100,000 שאני מתעתד לשלוח דרכו :(

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=29056&stc=1&d=1279924782

yanivoz
24-07-2010, 02:22:22
היי

הבנתי שאם מזמינים יותר מסוללה אחת אז זה נשלח ב EMS או משהו כזה...

האם זה ככה גם עם הסוללות האלה ?

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11003

תודה.

מישהו ?

haimz24
24-07-2010, 07:07:52
[QUOTE=yanivoz;174869]מישהו ?[/QU
הסוללה הכי קטנה שהזמנתי זה 1000 מיל' והיא הגיע רגיל ללא בקשה אפילו!

המרסק
24-07-2010, 08:45:08
למרות שעדיין לא נתקלתי בבעיית הEMS, לטובת הצופים בבית ניסחתי מכתב לHC/HK בו שאלתי האם ניתן ליצור אופציה שבה שינוי אופציונאלי של צורת המשלוח יגרור אוטומטית הודעה במייל.
התשובה שקיבלתי היא :

For International Air Mail and International (Registered) Air Mail, we will ship it by Hong Kong post or Swiss post.
For Air Parcel, we may ship it by Singapore EMS if there are batteries in the order. Because HongKong post may delay orders with batteries.

Please refer to the information above to choose shipping method for your order. because right now we have no option for customer to marked as "NO EMS UPGRADE" .You may contact us by Email, live chat or phone to inform us your request.בפירוש הסיבה לשדרוג היא הסוללות ובעיות העיכוב שלהן.

לידיעתכם.

yanivoz
24-07-2010, 11:25:54
אני לא מבין אתם לא קוראים פה???

השדרוג לEMS נעשה כי שרות הדואר הרגיל סרב להעביר סוללות בקיבול כולל העולה על 2000MAH.

המסקנה הראשונה (והיחידה למעשה) צריכה להיות שאם הקיבול הכולל של הסוללות שרוצים להזמין עולה על 2000 מילי, הזמינו אותן בנפרד בחבילות נפרדות !!!
נורא מפתה להכניס את כל יתר הפיצ'פקס בחבילה ואז לקטר. אל תעשו את זה
הכנסו לאתר של היפני ותראו שמחודש אפריל הוא אינו משגר סוללות אלא בEMS ונותן הנחה בתוספת עלות המשלוח , פה משדרגים אתכם למשלוח יקר יותר (כן מר שנהר גם אם עולה להם שליש זה עדיין יקר יותר מן המשלוח הרגיל כי הוא וודאי וודאי עולה להם שליש:rolleyes:).
ועל הזמנת סולללות בקיבול גבוה, יש לנסות את המכתב שלי ואף הוא לא תמיד מועיל ומן הסיבה הפשוטה: אילו היה להם מספיק כח אדם, ללטף את דניאל בעורף, את מר שנהר במצח ועוד כמה בבית השחי, המחירים היו עולים פלאים כי יש לשלם משכורת למלטפים שתתורגם בתוספת מחיר למוצרים.
קפיש?? משהו לא ברור עכשיו? שאלות????

אם אני מזמין סוללה אחת של 2200 (זה הרי עבר את ה 2000) אז גם יש סיכוי שישלח ב EMS ?

guyst
24-07-2010, 11:32:14
אם אני מזמין סוללה אחת של 2200 (זה הרי עבר את ה 2000) אז גם יש סיכוי שישלח ב EMS ?

אני לא ראיתי חוקים ברורים לגבי גודל הסוללות, וקיבלתי לפני שבועיים סוללה 2500 + 2200 באותה חבילה דרך שוויץ ולא EMS.
אחרי שמזמינים סוללות (ומפצלים חבילות ככל שניתן) יש לשלוח להם אימייל, צ'אט ו/או טלפון לחסוך את הבלאגן.

עוד פרטים בשירשור ה-EMS (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=25078&page=5#post174948)

Boogle
24-07-2010, 12:41:55

תגיד אתה קורא את מה שכתבו לפניך??

למרות שעדיין לא נתקלתי בבעיית הEMS, לטובת הצופים בבית ניסחתי מכתב לHC/HK בו שאלתי האם ניתן ליצור אופציה שבה שינוי אופציונאלי של צורת המשלוח יגרור אוטומטית הודעה במייל.
התשובה שקיבלתי היא :
בפירוש הסיבה לשדרוג היא הסוללות ובעיות העיכוב שלהן.

לידיעתכם.

שימו לב בצ'ק אאוט אם רשום לכם REGISTERED AIR MAIL אז לא יהיה EMS
אם עליתם במשקל ל AIR-PARCEL כנראה הזמנתם סוללות נורא כבדות (או שלא שמעתם לעצתי להזמין סוללות בנפרד והכנסתם לחבילה עוד כמה דברים) אזי הסיכוי הוא כן לEMS.
ראו הוזהרתם !

yanivoz
24-07-2010, 15:39:57
בוגל

אתה רשמת

"השדרוג לEMS נעשה כי שרות הדואר הרגיל סרב להעביר סוללות בקיבול כולל העולה על 2000MAH"

אז לפי מה שרשמת גם אם אני מזמין סוללה אחת של 2200 זה ישלח לי בEMS שזה לא הגיוני..

Boogle
24-07-2010, 15:47:43
בוגל

אתה רשמת

"השדרוג לEMS נעשה כי שרות הדואר הרגיל סרב להעביר סוללות בקיבול כולל העולה על 2000MAH"

אז לפי מה שרשמת גם אם אני מזמין סוללה אחת של 2200 זה ישלח לי בEMS שזה לא הגיוני..

אין לי תשובה בשבילך, הזמן 10 פעמים סוללה שכזו ונעשה סטטיסטיקה :D

מצד שני אם תזמין את הסוללות בפחות מ50$ אז מקסימום תשלם 35 ש"ח לEMS (נתון עדיין לבדיקת גיא)
שים גם לב, שיש התפתחויות במידע (חבל שזה מתפזר על כמה שרשורים) באם לא תגיע לחבילה של קילו אזי יש אופציה למשלוח דרך שוויץ, אם עברת את הקילו סביר שתשודרג לEMS בסינגפור.
כל זה כמובן רק אם יש סוללות עם קיבול גבוהה בחבילה.

ובשביל הסטטיסטיקה, אתמול חבילה קטנה (750 גרם) עם שתי סוללות 1000 (סה"כ 2000 מילי) עברה ונקלטה בדואר הונג קונג (מופיעה במעקב) - אגב 4 שעות מהזמנה למשלוח !!!
לפי חשבון שלי אם היא תופסת את הטיסה ביום ראשון ויום שני מדברת עם המוכס הנחמד שלי, יום שלישי אצלי... אני אדווח

OneLink
25-07-2010, 13:16:57
אחח הסיני, לבטל הזמנות אין לו בעיה להחזיר כסף כן...

הסיפור בקצרה(לא משהו שאני מתרגש ממנו סתם לשתף):
הזמנתי מספר רכיבים שלאחר שעה מתאריך ההזמנה בדקתי שוב לעומק והתברר לי שהם לא מתאימים לי.
התקשרתי אליהם וביקשתי לבטל ולקבל החזר כספי לפאיפל ולא קרדיט.
אין בעיה ביטלו אחרי דקה, את הכסף לא החזירו והיום(יום ראשון) התמיכה לא עובדת.

guyst
25-07-2010, 13:59:24
אין לי תשובה בשבילך, הזמן 10 פעמים סוללה שכזו ונעשה סטטיסטיקה :D

מצד שני אם תזמין את הסוללות בפחות מ50$ אז מקסימום תשלם 35 ש"ח לEMS (נתון עדיין לבדיקת גיא)
שים גם לב, שיש התפתחויות במידע (חבל שזה מתפזר על כמה שרשורים) באם לא תגיע לחבילה של קילו אזי יש אופציה למשלוח דרך שוויץ, אם עברת את הקילו סביר שתשודרג לEMS בסינגפור.
כל זה כמובן רק אם יש סוללות עם קיבול גבוהה בחבילה.

ובשביל הסטטיסטיקה, אתמול חבילה קטנה (750 גרם) עם שתי סוללות 1000 (סה"כ 2000 מילי) עברה ונקלטה בדואר הונג קונג (מופיעה במעקב) - אגב 4 שעות מהזמנה למשלוח !!!
לפי חשבון שלי אם היא תופסת את הטיסה ביום ראשון ויום שני מדברת עם המוכס הנחמד שלי, יום שלישי אצלי... אני אדווח

גיא בדק, בוס...:p, אז ככה - שחרור חבילות שנשלחו ב-EMS:
1. אם החבילה היא פחות מ-$50 ולא נעצרה ע"י המכס, אז התשלום הוא אכן 35 ש"ח (עמלת שחרור ממכס ברשימון קולקטיבי כאשר הפריט פטור ממיסים)
2. אם החבילה היא מעל $50 בשיחרור עצמי (אתם באים פיזית) ו/או המכס "החליט" לבדוק את החבילה אפילו אם מתחת $50 (לדוגמה, ויטמינים עוצרים תמיד או כשאין חשבונית ברורה ע"ג החבילה), אז התשלום הוא 81.60 ש"ח (העברת ניירת עבור פריטים מעוכבים)
3. אם בחרתם להשתמש בשירותי עמיל מכס ולא להגיע לבד, התשלום יהיה כ-170 ש"ח

ronmen
27-07-2010, 22:39:35
שלום,

ח"ח עצבני לסיני שאחרי שהבקר
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2166
שבק חיים לאחר מספר טיסות החליף בלי בעיות עם משלוח חזרה כיוון אחד עליו.

אני לא מכיר חנויות בארץ (ולא רק של טיסנים) שהיו עושות זאת.

רון.

mini_guy
28-07-2010, 20:00:37
ויש גם דברים טובים על הסיני הנחמד שלנו
הזמנתי לפני חודש וחצי דאון ASW28 (גוף פיבר) , הדאון הגיע אחרי שבוע מרגע ההזמנה.
התחלתי להרכיב וגיליתי שחסרים 3 כיסויי סרוו .
שלחתי להם מייל פשוט והסברתי מה חסר ושאי אפשר לשקול את החבילה כי החלק שחסר שוקל פחות מ 5גרם.
הם ביקשו תמונה של החלק שחסר(בהוראות הרכבה) ושל החלקים שכן הגיעו , ואז קיבלתי מייל שהחוסר אומת מול היצרן והחלקים הוזמנו עבורי.
לפני 4 ימים קיבלתי מייל שהחלקים נשלחו ישירות מהיצרן (מגמייקה) בדואר רשום (usps)
אז... אני מרוצה מהסיני
בלי צ'אטים ועם הרבה סבלנות
:-)

אייל שפירא
05-08-2010, 14:14:12
תגידו אין כל מיני חנויות אחרות באינטרנט שיכולות להיות סוג של תחליף בערך באותם המחירים??

יש לך נעוצים בראש פורום מסוקים חשמליים ובראש פורום טיסנים חשמליים.
מבחינת המחירים רוב האתרים לא מצליחים לעמוד בתחרות, אבל יש מדי פעם כאלה שהמחירים בהם מוצלחים, רק שהמבחר דליל בהרבה.
ממליץ לך לחטט גם בWWW.RCTIMER.COM ובWWW.LOWPRICERC.COM שהמחירים בהם נמוכים והשירות בינתיים לא רע בכלל.

guyst
05-08-2010, 14:26:08
תגידו אין כל מיני חנויות אחרות באינטרנט שיכולות להיות סוג של תחליף בערך באותם המחירים??

ומה בדיוק רע בסיני?

אייל שפירא
05-08-2010, 15:08:20
ממה שקראתי עד עכשיו השירות חרא ואני לא רוצה להזמין ופתאום לגלות שביקשתי בדואר רשום ושלחו לי בems לא ככה??

אז לא קראת מספיק.

haimz24
05-08-2010, 16:04:22
ממה שקראתי עד עכשיו השירות חרא ואני לא רוצה להזמין ופתאום לגלות שביקשתי בדואר רשום ושלחו לי בems לא ככה??

השירות מעולה, תבדוק תשרשור של בוגל איך לא לקבל ems מהסיני ותהנה, בכל מקרה אני מזמין דיי הרבה לא בסכומים גדולים אך נהנה מכל רגע!

guyst
05-08-2010, 19:25:13
נדיר.
החלטה שלך.
רובנו פה עם מעל 10 הזמנות ומאוד רוצים (אמרתי רובנו - לא להתנפל....:D)

Boogle
05-08-2010, 19:46:49
PDNFTT !!!

אייל שפירא
05-08-2010, 20:07:14
http://web.mit.edu/ryangray/Public/Gnus/thumbs_up.jpg

Boogle
11-08-2010, 01:19:02
לא יודע אם חקרתם את האתר לאחרונה אבל היו מספר ירידות מחירים לדוג':

1. בקר 40A טאוורפרו ירד ל9.99
2.מחיר המשלוח לחבילות 750 גרם עד 1KG ירד ל17.95
3. רצועות לד לבן וכחול ירדו מתחת ל5$ למטר...
ועוד...

וגם עליית מחיר לHXT900 מ2.49 ל2.69 ...

קשה לעקוב אחרי ה"ילד"

rc airplane
12-08-2010, 07:07:39
מישהו נתקל במספר מעקב שמתחיל ב-rb ומסתיים ב-hk?

אייל שפירא
12-08-2010, 07:44:08
מישהו נתקל במספר מעקב שמתחיל ב-rb ומסתיים ב-hk?

כן.
כולם.
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=23587

rc airplane
12-08-2010, 08:34:21
תודה

eldadkas
28-08-2010, 20:31:39
שלום לכולם אני צריך עזרה:

1.האם השלט הזה מספיק להטסת טיסן חשמלי ואם כן למה הוא כזה זול?
זה השלט (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9042&Product_Name=Hobby_King_2.4Ghz_6Ch_Tx_&_Rx_V2_%28Mode_2%29)

2.למה כשאני מסיים הזמנה הוא אומר לי לבחור מסים 10 20 30 אחוז ומה לבחור על הזמנה של פחות מ50 דולר?

3.האם אפשר להזמין שלט מהם או שצריך איזה אישור בגלל שזה עובד על רדיו?
4. מה לרשום על החבילה כדי שלא יהיו בעיות ואילו טפסים להביא?

אני ממש מודה לכם

haimz24
28-08-2010, 21:09:49
1. הוא אכן מספיק זה המחיר למה הוא כזה זול את זה גם אני שואל:D
2. תמיד תצהיר 100% בכדי שלא תסתבך במידה וההזמנה תעצר במכס ישראל!
3. אתה צריך אישור לגבי כל שלט ספציפי שתזמין, לפעמים הוא יגיע עד אלייך ללא שום טפסים אלא פשוט יעבור הכל חלק ללא בדיקה!
4. אין מה לרשום על החבילה לא יהיו שום בעיות אם יהיה טופס מלא ממשרד התקשורת ותצהיר מכס 100%.

guyst
28-08-2010, 21:19:06
מדריך לקבלת אישור סוג ליבוא אישי של מערכות רדיו (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=2661&highlight=%E4%FA%F7%F9%E5%F8%FA)

eldadkas
28-08-2010, 21:19:17
אוקיי אז אני מצהיר 100 אחוז... משום מה חשבתי שזה מוסיף 100 אחוז למחיר (פי 2)

מכיוון שאתה ענית די מהר ותודה על כך רציתי לדעת עוד משהו:

האם צריך להגיד להם להדביק משהו על החבילה?
במידה והחבילה פטורה (פחות מ50 דולר) האם ניתן להזמין משלוח EMS ? במידה ומשתלם כמובן?

תודה

haimz24
28-08-2010, 21:31:54
שלא תעז להזמין ems תעשה בחיפוש ותראה כמה תגובות שליליות ולמה לא כדאי!

eldadkas
29-08-2010, 11:51:01
אוקיי שוב תודה

bymannan
10-09-2010, 10:21:48
שאלה קצרה, הרגע HK שלח לי בחבילה עם קידומת של CP. האם זה EMS? האם יש לזה יחס מיוחד בהשוואה לדואר RR או RB?

נח נח
10-09-2010, 17:30:56
זה לא EMS, זה דואר עם קצת יותר מעקב עם מאשר RB, RR,
למשל, בRB בהונג קונג מודיעים אחרי שהוא עזב וזהו,
בCP, בדואר הונג קונג מודיעים לך איפה הוא בארץ נמצא..

Boogle
10-09-2010, 20:07:22
זה לא EMS, זה דואר עם קצת יותר מעקב עם מאשר RB, RR,
למשל, בRB בהונג קונג מודיעים אחרי שהוא עזב וזהו,
בCP, בדואר הונג קונג מודיעים לך איפה הוא בארץ נמצא..

ברור, יש סיני שמתקשר אליך מדי יום ומעדכן אותך איפה הוא בעולם....

תגיד לי מאיפה המצאת את השטות הזו???? לפחות היית נכנס לאתר הדואר וקורא על ההבדל בין חבילת דואר לצרור למכתב.

CP חבילת דואר, מספר הניתן לחבילות הגדולות מ1KG . עד למשקל הנ"ל החבילה מוגדרת כצרור.

חג שמייח וחבילות נעימות:)

נח נח
11-09-2010, 04:29:34
בפעם השלישית שההודעה שלי נמחקת, אני חוזר על עצמי :

אני לא קראתי לחבילה של CP בשם כלשהוא, רק אמרתי שהמעקב על החבילה כשהיא עזבה את הונג קונג ועברה לישראל עדיין נמשך בדואר הונג קונג וגם בדואר ישראל.

Shay
11-09-2010, 09:38:02
למה הפוסט הזה כל הזמן קופץ?!:eek::confused:

b1yossi
11-09-2010, 13:19:57
במסגרת שיטוטי אצל הסיני, שמתי לב כי הוא מפרסם מחסן הנמצא באירופה (גרמניה)

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/images/banner/euro_banner.jpg

האם אפשר לפנות אליו במסגרת היחסים המצויינים עם הנהלת eFLY ולשאול מה תהיה עלות המשלוחים מהמחסן הנ"ל ? אולי מהירות משלוח גבוהה יותר ?

guyst
11-09-2010, 14:12:54
במסגרת שיטוטי אצל הסיני, שמתי לב כי הוא מפרסם מחסן הנמצא באירופה (גרמניה)

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/images/banner/euro_banner.jpg

האם אפשר לפנות אליו במסגרת היחסים המצויינים עם הנהלת eFLY ולשאול מה תהיה עלות המשלוחים מהמחסן הנ"ל ? אולי מהירות משלוח גבוהה יותר ?

מזמן יש את המחסן הזה והמוצרים המפורסמים עם (DE) והיקרים יותר מגיעים ממחסן זה.
לדעתי שווה לפנות אבל למרות שהמשלוח אמור להיות זול יותר (:confused:) המחסנים שלו שם יקרים יותר, ולכן לא יוכל לתמחר לנו בזול. מה גם שאין שם את כל המוצרים שיש בסין.

Boogle
11-09-2010, 17:35:48
המחירים במחסן הנ"ל פשוט כוללים את המכס והמע"מ הגרמני. אם ישלחו לארץ המיסים אמורים להתקזז. השאלה אם יהיה להם אינטרס להרחיב את המשלוחים משם לארץ.

guyst
11-09-2010, 17:46:20
לדעתי זה לא יתפוס עם הסכם הסחר החופשי (אם לזאת התכוונת) כי זו סחורה סינית.

Boogle
11-09-2010, 18:00:38
לא קשור, אתה לא אמור לשלם מיסים אירופיים ולכן בהוצאת הסחורה מאירופה המס מווחזר.
כמו בארץ, הזמנת שילמת מס, שלחת לחו"ל וההוכחת למכס שזה מה שנכנס , תקבל את המיסים בחזרה.

(בד"כ מקובל להצהיר מראש שהסחורה מיועדת לייצוא ואז מקבלים פטור זמני עד להוכחת יציאה מהארץ).

SSSLP
03-03-2011, 15:50:45
היי! יש לי שאלה: אני רוצה להזמין כמה דברים, אני יכול לבזבז רק 100$!

ואני עושה הזמנה של 67$, ומשקל של 1.5 קילו, זה הזמנה ראשונה שלי, שמעתי על איזה מס שצריך לשלם, הייתי רוצה להזמין דרך AIR PARCEL אבל אני לא רוצה שאני יעשה הזמנה ואז אני עוד יצתרך לשלם מס ויצא שלא יהיה לי כסף.
להזמין דרך AIR MAIL זה בסדר?

תווווווווווווודה!!!!!!

אייל שפירא
03-03-2011, 15:52:09
חלק את ההזמנה שלך להזמנות נפרדות שלא עולות יותר מ50$ לפני משלוח, כך לא תיצטרך לשלם מיסים.

SSSLP
03-03-2011, 16:19:34
טוב, הורדתי את המטען החכם (יש לי מטען בלנסר) ועכשיו אני חייב לשלם 47 (לא כולל עלות משלוך). עכשיו אני לא חייב לשלם מיסים?

אייל שפירא
03-03-2011, 17:09:58
כן, כל עוד ערך התכולה של החבילה נמוך מ50$ היא פטורה ממיסים.

עדיף לשלם כמה דולרים על משלוח נוסף מאשר 30% מיסים כל החבילה.

מבחינת משלוח - עדיף לך לבחור בRegistered air mail ככה יהיה לך מספר מעקב.

SSSLP
03-03-2011, 17:18:10
תודה גבר!

אייל שפירא
10-03-2011, 15:44:28
לפי הבלוג הם ביצעו שידרוג לאתר, ובין השאר אפשר לראות שלדוגמא הטיסנים חולקו לקטגוריות מסודרות יותר:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_listCategoriesAndProducts.asp?idCategory=191