PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! האקסל 6 השתגע

ziv pro tisanim
12-06-2010, 12:08:15
בכל פעם שאני רוצה לטעון סוללת שלושה תאים הוא אומר שתא אחד שלה במתח נמוך והוא לא רוצה לטעון אותה, וזה לא רק עם סוללה אחת ניסיתי 4 ( מתוכן 2 חדשות של polyquest) והוא ממשיך עם אותה שגיעה. מה אני יכול לעשות?
תודה לעוזרים
זיו

yukuzuna
12-06-2010, 12:34:40
בכדי לוודא באמת שהבעיה במטען תנסה לטעון את הסוללות בעזרת מטען אחר.
במידה ויש אותה בעיה עם המטען האחר אז הבעיה בסוללות.
במידה והבעיה לא חוזרת עם מטען אחר אז תשלח מייל עם תאור הבעיה למקום שממנו קנית את המטען
ותשאל מה לעשות

ziv pro tisanim
12-06-2010, 12:52:01
בכדי לוודא באמת שהבעיה במטען תנסה לטעון את הסוללות בעזרת מטען אחר.
במידה ויש אותה בעיה עם המטען האחר אז הבעיה בסוללות.
במידה והבעיה לא חוזרת עם מטען אחר אז תשלח מייל עם תאור הבעיה למקום שממנו קנית את המטען
ותשאל מה לעשותניסיתי ומטען אחר כן טוען

amnon
12-06-2010, 15:59:19
מחיר של מטען מצדיק שליחתו למוכר חזרה ,משלוח עולה 13 עד 18 ש"ח תלוי במשקל .
דבר עם המוכר (אני משער שזה הסיני) במייל ,צרף במייל את מס' ההזמנה שלו זה תמיד עוזר.

ziv pro tisanim
12-06-2010, 18:04:45
מחיר של מטען מצדיק שליחתו למוכר חזרה ,משלוח עולה 13 עד 18 ש"ח תלוי במשקל .
דבר עם המוכר (אני משער שזה הסיני) במייל ,צרף במייל את מס' ההזמנה שלו זה תמיד עוזר.אבל המטען נקנה לפני חודשיים ועד עכשיו עבד מצויין.

Boogle
12-06-2010, 18:12:38
יש אחריות לשנה כמדומני.
בדוק שלא כופפת איזה פין בשקעי הבאלנס במטען.
נסה לטעון ללא חיבור הבאלנסר על מצב FAST CHARGE.

עריכה, האם יש מצב שהעברת את המטען לLION או LIFE ??

אם לא הולך,
פתח קודם כל RMA באתר של הסיני, יש שם לינק בSUPPORT
הוא יוליך אותך להזמנות שלך שם תסמן את המטען ותכתוב את הבעיה.
תקבל כתובת למשלוח המכילה את מספר הRMA.
ארוז אותו היטב ושלח בדואר רשום בלבד!!
אחרי כחודש תקבל התייחסות (עקוב אחר הגעת החבילה בדואר ישראל ואחרי זה בדואר הונג קונג).
סביר שתקבל חדש או תזוכה אם הוא אכן לא תקין.

b1yossi
12-06-2010, 18:14:41
זה נשמע כאילו יש בעיה באחד מהפינים של שקע הבלאנסר 3 תאים (שקע עם 4 פינים).

כמו שהציעו לך, אתה יכול לשלוח חזרה לסיני - לא לשכוח לפתוח אצלו תלונה לפני כן אחרת לא יקבל את המטען ו\או את טענותיך.

אפשר לרכוש מתאם לבלאנסר ולעקוף את הבעיה.

ziv pro tisanim
12-06-2010, 18:44:25
זה נשמע כאילו יש בעיה באחד מהפינים של שקע הבלאנסר 3 תאים (שקע עם 4 פינים).

כמו שהציעו לך, אתה יכול לשלוח חזרה לסיני - לא לשכוח לפתוח אצלו תלונה לפני כן אחרת לא יקבל את המטען ו\או את טענותיך.

אפשר לרכוש מתאם לבלאנסר ולעקוף את הבעיה.כל הפינים ישרים, מה זה המתאם הזה?
ובוגל: אני מצליח לטעון כשחיבור הבאלנס לא מחובר, אבל אני רוצה לישמור על הסוללות ולעשות באלנס.

amnon
12-06-2010, 19:05:03
כל הפינים ישרים, מה זה המתאם הזה?
ובוגל: אני מצליח לטעון כשחיבור הבאלנס לא מחובר, אבל אני רוצה לישמור על הסוללות ולעשות באלנס.

אם אתה מצליח לטעון כשחיבור הבאלנס לא מחובר ואתה אומר שכל הפינים נראים תקינים ,כנראה שאחד החוטים הפנימיים של השקע באלנסר מנותק ,אם יש לך סוללה עם מס' תאים שונה מאלו שאתה מנסה להטעין תנסה איתה בשקע באלנסר אחר ומתאים ,אם הכל תקין אז בוודאות הבעיה נמצאת בשקע הבלנסר שלא מאפשר טעינה.

26112611
12-06-2010, 19:10:16
זה קרה לי בעבר, פשוט אחד הפינים נדפק

מה שעשיתי זה שהתחלתי להטעין דרך הקונקטור של ה6 תאים עם המפצל של 2 סוללות 3 תאים עם סוללה אחת :)

ziv pro tisanim
12-06-2010, 19:13:13
אם אתה מצליח לטעון כשחיבור הבאלנס לא מחובר ואתה אומר שכל הפינים נראים תקינים ,כנראה שאחד החוטים הפנימיים של השקע באלנסר מנותק ,אם יש לך סוללה עם מס' תאים שונה מאלו שאתה מנסה להטעין תנסה איתה בשקע באלנסר אחר ומתאים ,אם הכל תקין אז בוודאות הבעיה נמצאת בשקע הבלנסר שלא מאפשר טעינה.ניסיתי עם שני תאים וזה טוען.

b1yossi
12-06-2010, 21:01:58
כל הפינים ישרים, מה זה המתאם הזה?

מדובר על משהוא כזה (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10613&Product_Name=EH_Adapter_Coversion_Board_W/_Quattro_4x6S_Charger_plug), אני לא בטוח שזה הדגם הספציפי שמתאים, אבל זה הרעיון.
תמתין למישהוא שמכיר ויודע איזה מתאם מתאים ל- ACC6.