PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות! הובי סיטי שקרנים רמאים ושרות גועל נפש

ללו
15-06-2010, 16:48:15
חרה של שרות צריך להחרים אותם ולא לקנות מהם יותר,ולהוריד אותם לאלתר מהפרסומת באתר,מנהלים לא לפרסם חברה שלא נותנת שרות כמו שצריך ודופקת את הלקוחות שלה,חברה של ליצנים,לא עונים למיילים ולא פותרים שום בעיה

דניאל דקל
15-06-2010, 18:30:48
לא נותר לי אלה להסכים

הבעיה, שהובי קינג זה כמו תורקיה

כולם קיללו והמשיכו לנסוע לשם

לא מזמן ביצעתי משם רכישה, אולי האחרונה

אשמח להמלצות לאתרים אחרים, גם אם הציוד מעט יקר יותר

eran_k
15-06-2010, 19:21:08
ואני ביצעתי היום את ההזמנה ה 40 מהם, והיו עוד לפני שבכלל היתה להם מערכת ששומרת את המידע של הזמנות קודמות.
לא זוכר אף בעיה או סיבוך או שינוי קטן בהזמנה שלא הצלחתי לעשות לפני שהיא נשלחה.
אז לא כדאי להכריז הכרזות גורפות כאלה, לאנשים שונים יש נסיון שונה איתם. תחשבו אולי משהו בהתנהלות שלכם מול שירות הלקוחות גרם לבעיה, אל תשכחו שיש פערי שפה ותרבות.

gal
15-06-2010, 19:27:58
האם למישהו יש אתר תחליפי לסוללות לא הגיוני שכול הסוללות הזולות מרוכזות אצל סייני אחד

haimz24
15-06-2010, 20:02:04
לשמחתי עדיין לא נתקלתי בבעיה של משלוחים או החלפת מוצר לפני שיצא למשלוחה, הבעיה היחידה היא בשינוי משלוחים שעוברים דרך שוויץ ובכך מאריכים את זמן ההגעה לארץ!

MDreamer
15-06-2010, 20:31:10
ללו,
כמו רבים אחרים אני מזמין מהם המון, בנוסף הזמנתי מהם באלפי דולרים בשנים האחרונות כי רכשנו דברים לקלוב.
לצאת בכזאת הכרזה זה לא רציני בעיקר כשיש סביבך כל כך הרבה לקוחות מרוצים. הם סינים ולפעמים יש כפי שערן אמר הבדלי תרבות ושפה אבל בסה"כ אני מאוד מרוצה מהשירות שלהם.
יכול להיות שבמקרה שלך יש בעיה ספציפית עם הזמנה.
איך כל זה קשור לפרסומת שלהם ב eFly - אני לא הבנתי.

flatspin
15-06-2010, 21:19:33
ללו.
יצאת בהכרזה גורפת מבלי שנתת אפילו רמז מה מעיק עליך. אולי בכלל הטעות היא אצלך.
אני עשיתי הרבה מאד הזמנות מהסיני. עד היום ללא שום בעיה. פעם מגיע מהר, פעם לוקח יותר זמן, אבל תמיד מגיע, ללא יוצא מן הכלל.
אז אם להכריז בסגנון שלך, אבל במהופך, זה יראה בצורה זו: "הסיני הוא הכי טוב שיש. בשום פנים ואופן שלא תעיזו לקנות במקום אחר !!!"
הרי ברור לכל שזה לא רציני.
נפגעת ממשהו? שתף אותנו ואולי נוכל לתת לך עזרה/עצה לפתרון הבעיה.

tisanir
15-06-2010, 21:22:20
ללו.
יצאת בהכרזה גורפת מבלי שנתת אפילו רמז מה מעיק עליך. אולי בכלל הטעות היא אצלך.
אני עשיתי הרבה מאד הזמנות מהסיני. עד היום ללא שום בעיה. פעם מגיע מהר, פעם לוקח יותר זמן, אבל תמיד מגיע, ללא יוצא מן הכלל.
אז אם להכריז בסגנון שלך, אבל במהופך, זה יראה בצורה זו: "הסיני הוא הכי טוב שיש. בשום פנים ואופן שלא תעיזו לקנות במקום אחר !!!"
הרי ברור לכל שזה לא רציני.
נפגעת ממשהו? שתף אותנו ואולי נוכל לתת לך עזרה/עצה לפתרון הבעיה.

+1
הסיני אף פעם לא איכזב אותי.

דוד פלד
15-06-2010, 22:26:28
תגידו לא אמרתם שזה אוסטרלי ?;)

imac1
15-06-2010, 23:28:39
מעט חיפושים
ותמצאו הרבה מאוד חלופות וחלקן גם זולות לא פחות מהסיני.

וכן מה לעשות יש לסיני הרבה פעמים
ציוד ושרות גועל נפש .

וכן בעבר רכשתי ממנו הרבה מאוד ציוד (והיום מעט מאוד)
ולא אין לי בעיה עם השפה
ואני מאמין שהחינוך שקיבלתי בבית מספיק טוב אז
אז גם עם פערי תרבות אני יודע להסתדר

לילה טוב
תומר

דוד פלד
15-06-2010, 23:49:21
חרה של שרות צריך להחרים אותם ולא לקנות מהם יותר,ולהוריד אותם לאלתר מהפרסומת באתר,מנהלים לא לפרסם חברה שלא נותנת שרות כמו שצריך ודופקת את הלקוחות שלה,חברה של ליצנים,לא עונים למיילים ולא פותרים שום בעיה

אלו גנבים בני גנבים אף אחד במשפחה לא מדבר איתם :D

Boogle
15-06-2010, 23:59:42
שרשור מיותר לחלוטין שלא תורם כלום לאף אחד.
מצד שני הטורקים הזבל האלו שבגלל ראש הממשלה הזבאללה שלהם, לא אוכל לאכול כטוב ליבי בהכל כלול ארוחה אחת ביום שמתחילה כשאני מתעורר ומסתיימת כשאני הולך לישון , זה זבל זה תת רמה אנושית.
עכשיו בגלל היחס הדפוק שלהם אני אצטרך ללמוד יוונית או בולגרית ולהסתפק בארוחות דוגימית גורמה....פככככ

בכלל איך כותבים טורקיה? תורקיה? תורכיה? טורכיה? שיחליטו כבר ה*&^%$#@ האלו.

עכשיו אני יכול ללכת לישון.
אגב, הסינים, מוזרים , הזמנתי מנועים ובקרים ב150$ ביקשתי שיצהירו 150$ החבילה טסה לארץ נחתה, החברה במכס התמוגגו, ליטפו את החבילה שלי, ביקשו שאתרום 170 שקל והעבירו לי אותה בשלמות. פיכס איזה יחס, איזה שרות.

johnny_black
16-06-2010, 00:36:24
כנראה שהוא הזמין משהו צהוב..

ללו
16-06-2010, 02:13:01
אתם זוכרים שהסיני שלח מייל שהוא מתחייב להוציא הזמנה תוך 24 שעות,מאז הוא פישל אצלי לפחות ב10 הזמנות,עכשיו לעיניין ביצעתי הזמנה לאחר 3 ימים ראיתי שכלום לא זז ביקשתי לבטל את ההזמנה,הם לא ענו למיילים שלי זה לא עניין אותם,שלחתי להם מייל כל יום בכדי לבטל את ההזמנה,רק לאחר שבוע ההזמנה שלי יצאה,וכל זאת למרות שאני מבקש לא לשלוח לי אותה,אז תגידו לי אתם זה חברה אמינה?זה חברה של ליצנים שקרנים ורמאים שכל מה שמעניין אותם זה כסף,דרימר גם אני רכשתי אצלהם בכמה אלפי דולרים במספרים הגבוהים לא הקטנים,ואם זה השרות שלהם לא רק כלפי אלה לעוד הרבה כאן,אז לא מגיע לפרסם אותם בשביל תעוות הכסף שלהם.

אייל שפירא
16-06-2010, 06:02:44
בקיצור הזמנת משהו ואחרי 3 ימים החלטת לבטל. קצת היפראקטיבי, לא?
אחרי שבוע שלחו לך את מה שהזמנת ואתה עצבני שהם שולחים לך משהו ששילמת עבורו.

יש להוביסיטי המון בעיות של קשרי לקוחות, אבל בהמון מקרים אם מתאזרים בסבלנות הם מגיעים גם אליך ופותרים את הבעיה. במקרה שלך אני לא מבין איזו בעיה היתה שההזמנה חיכתה 3 ימים. כשאתה מזמין מאתרים אחרים אתה יכול לחכות גם שבוע וחצי עד שהם בכלל מתייחסים אליך, ואף פעם לא כותבים על מוצר כשהוא לא במלאי ואתה מגלה את זה כששבוע אחרי ששילמת אתה פונה לשאול מתי הוא יישלח, ואתרים אחרים פתאום שולחים לך תוספות תשלום על משלוח... הוביסיטי לא המציאו את השירות הגרוע, ואפילו יאמר לזכותם שנראה שהם משתדלים לשפר אותו.

amnon
16-06-2010, 06:10:59
עם רמת השירות של הסיני אף פעם לא הייתה לי בעיה ,הרבה פעמים ביקשתי במייל להחליף מוצר והכל התבצע ברוגע ושלווה ,לדעתי בכללי השירות שלהם ברמה טובה בהחלט למרות שהם צריכים לטפל באלפי לקוחות ביום .
כמובן שכל מה שהזמנתי הגיע תמיד ,ואין כמו הסיני באיכות האריזה שלו.

מה שכן ,מאוד מטריד אותי עניין מישלוח הסוללות ב EMS .
והמישלוח דרך כל מיני ביתי דואר שונים ברחבי העולם גורם לחוסר שקט לבילבול וגם לעיכוב .

IttaiP
16-06-2010, 06:50:42
לצערי עלי לומר שבתור גרופי של הסיני, בימים האחרונים משהו מתפספס אצלו.
הצ'אט לא מתפקד. לא עונים לאימייל והסטטוס של ההזמנה לא מתעדכן כבר כמה ימים למרות שהמוצר (מקלטים תואמי ספקטרום) היה בפלוס ונרשם כשמור לי בהזמנה.
:confused::confused::confused:

drgabbay
16-06-2010, 07:17:08
אל תשלח מייל כנס לצאט איתם
הצאט השתפר הם הגדילו את הזמן וגם עובדים ביום שבת הגויים האלה

alexk
16-06-2010, 07:48:30
לי קרה בדיוק אותו דבר, עשיתי הזמנה, רציתי לשנות משהו, למרות שהחבילה לא יצאה לדרכה לאורך שבוע ולמרות ששלחתי כל יום מייל הנושא, הם הוציאו לי את החבילה בכל זאת.

כל מה שביקשתי הוא שישנו פריט אחד בהזמנה, וקיבלתי את הרושם שעונה לי איזה מנוע אוטומטי.

החבילה יצאה לדרכה ואפילו לא התייחסו למייל אחד ששלחתי גם לאחר שליחת החבילה.

אם זאת, גם אני ייצא להגנת הסיני וזאת מכמה סיבות :

1. המחירים הם בגדר בדיחה.

2. גם אם נעשתה טעות מצידך או מצד הסיני במשלוח המוצרים, או שאתה לא ממש רוצה את המוצרים שהגיעו, אפשר למכור אותם בקוסט תוך 3 שניות בפורום המדהים הזה.

3. בתור יבואן ותיק שקונה הרבה בחו"ל הניסיון שלי אומר שאם אתה שולח לספק סיני מכתב שהוא יותר ארוך משורה אחת הם פשוט לא יודעים איך להתמודד עם זה.

4. בכל עסקת פייפאל או כרטיס אשראי, יש עמלה שהולכת מהעסקה לטובת חברת האשראי של בין 2-6%, אותה עמלה מחוייבת פעם נוספת אם מזכים אותך - מה הם עשו שמגיע להם קנס כפול ?

ללו אני יסכים איתך על דבר אחד, שרות טוב הוא משהו שמקבלים לאחר שמתעוררת בעיה ולא שהכול הולך חלק.

אם יצאו פה לאנשים עשרות הזמנות ללא שום בעייה זה לא אומר שהשרות הוא טוב אלא שהם יעילים.

לצערי גם לי מתוך ה-10 הזמנות האחרונות יצאה אולי אחת תוך 24 שעות וכל השאר בין 3 ימים ל - 7 ימים, אבל גם במקרים האלה הרגשתי באופן לא רשמי שהיו שולחים את החבילות המעוכבות בצורה יותר מהירה כי המעוכבות הגיעו תוך כ-7 ימים מיום המשלוח בעוד שהזמנות שיצאו מהר הגיעו תוך 14-21 ימים.

בנוסף אין מחיר לאמינות הגבוהה לגבי דיווחי מלאי באתר, והצורה בה שומרים לך מוצר לאחר שהוא חוזר למלאי, בחיים שלי לא עשיתי הזמנות למוצרים שלא נמצאים במלאי באתרים אחרים, אבל אצל הסיני זה אמינות ברזל, המוצרים חוזרים למלאי בין 7-30 יום ונשלחים מהר

לסיכום, לדעתי המחירים המצחיקים והשפע במלאי המוצרים שאפשר לקנות במקום אחד מנצחים בגדול מצב אפשרי בו תעשה טעות אפשרית אחת ל-10 או 20 הזמנות - זה יחסי ואני מוכן לסבול בעיות חוסר תקשורת כמו שקרו לך ולי.

לאחר שקרה מה שקרה לי ולא ענו למייל, הפנמתי, הבנתי שאין טעם לפנות אליהם שוב אם יקרה לי מקרה דומה בעתיד.

צריך לחשוב על ביצוע הזמנה שם כמצב שווה ערך של שליחת פצצת אטום למדינה זרה ללא האופציה של לבטל.

חבל להתעצבן מדברים כאלה קטנים, לקחת בפרופוציה, ולהתנהג בהתאם בהזמנות הבאות.

אלכס.

ללו
16-06-2010, 10:19:09
לי קרה בדיוק אותו דבר, עשיתי הזמנה, רציתי לשנות משהו, למרות שהחבילה לא יצאה לדרכה לאורך שבוע ולמרות ששלחתי כל יום מייל הנושא, הם הוציאו לי את החבילה בכל זאת.

כל מה שביקשתי הוא שישנו פריט אחד בהזמנה, וקיבלתי את הרושם שעונה לי איזה מנוע אוטומטי.

החבילה יצאה לדרכה ואפילו לא התייחסו למייל אחד ששלחתי גם לאחר שליחת החבילה.

אם זאת, גם אני ייצא להגנת הסיני וזאת מכמה סיבות :

1. המחירים הם בגדר בדיחה.

2. גם אם נעשתה טעות מצידך או מצד הסיני במשלוח המוצרים, או שאתה לא ממש רוצה את המוצרים שהגיעו, אפשר למכור אותם בקוסט תוך 3 שניות בפורום המדהים הזה.

3. בתור יבואן ותיק שקונה הרבה בחו"ל הניסיון שלי אומר שאם אתה שולח לספק סיני מכתב שהוא יותר ארוך משורה אחת הם פשוט לא יודעים איך להתמודד עם זה.

4. בכל עסקת פייפאל או כרטיס אשראי, יש עמלה שהולכת מהעסקה לטובת חברת האשראי של בין 2-6%, אותה עמלה מחוייבת פעם נוספת אם מזכים אותך - מה הם עשו שמגיע להם קנס כפול ?

ללו אני יסכים איתך על דבר אחד, שרות טוב הוא משהו שמקבלים לאחר שמתעוררת בעיה ולא שהכול הולך חלק.

אם יצאו פה לאנשים עשרות הזמנות ללא שום בעייה זה לא אומר שהשרות הוא טוב אלא שהם יעילים.

לצערי גם לי מתוך ה-10 הזמנות האחרונות יצאה אולי אחת תוך 24 שעות וכל השאר בין 3 ימים ל - 7 ימים, אבל גם במקרים האלה הרגשתי באופן לא רשמי שהיו שולחים את החבילות המעוכבות בצורה יותר מהירה כי המעוכבות הגיעו תוך כ-7 ימים מיום המשלוח בעוד שהזמנות שיצאו מהר הגיעו תוך 14-21 ימים.

בנוסף אין מחיר לאמינות הגבוהה לגבי דיווחי מלאי באתר, והצורה בה שומרים לך מוצר לאחר שהוא חוזר למלאי, בחיים שלי לא עשיתי הזמנות למוצרים שלא נמצאים במלאי באתרים אחרים, אבל אצל הסיני זה אמינות ברזל, המוצרים חוזרים למלאי בין 7-30 יום ונשלחים מהר

לסיכום, לדעתי המחירים המצחיקים והשפע במלאי המוצרים שאפשר לקנות במקום אחד מנצחים בגדול מצב אפשרי בו תעשה טעות אפשרית אחת ל-10 או 20 הזמנות - זה יחסי ואני מוכן לסבול בעיות חוסר תקשורת כמו שקרו לך ולי.

לאחר שקרה מה שקרה לי ולא ענו למייל, הפנמתי, הבנתי שאין טעם לפנות אליהם שוב אם יקרה לי מקרה דומה בעתיד.

צריך לחשוב על ביצוע הזמנה שם כמצב שווה ערך של שליחת פצצת אטום למדינה זרה ללא האופציה של לבטל.

חבל להתעצבן מדברים כאלה קטנים, לקחת בפרופוציה, ולהתנהג בהתאם בהזמנות הבאות.

אלכס.

כמו שאמרת שהכל הולך חלק אין בעיות,ושיש בעיה הם לא יודעים להתמודד איתה,אני קונה אצל הסיני הרבה ואפילו הרבה מאוד לא ננקוב במספרים,אני חושב שמין הראוי שכל אחד לא משנה מה הסכום שהוא קנה צריך לקבל מענה,אני עובד באחת החברות הגדולות בארץ שלא נפרסם את שמה,חלק מהחברים כאן יודע איפה אני עובד,ולעולם אין דבר כזה שמישהו שילם ולא קיבל מענה,גם אם השרות שהוא קיבל לא השביע את רצונו,הוא קיבל מענה ובדרך כלל גם פיצוי,אני חייב לציין משהו ברגע זה הם שלחו לי מייל שהם מצטערים על מה שקרה והחבילה כבר יצאה לדרך,מה שכן מהיום אני יזמין מהסיני אך ורק אם בכלל דברים קטנים דולרים בודדים ולא דחופים,פרנסה ממני הוא לא יראה הרבה כמו שהוא ראה עד עכשיו,אני ימצא מקורות אחרים כדי לקנות מהם ולא חסר,אני מזמין מהרבה מקומות בעולם לא רק מהליצנים האלה.

liorz055
16-06-2010, 10:20:28
ל

חבל להתעצבן מדברים כאלה קטנים, לקחת בפרופוציה, ולהתנהג בהתאם בהזמנות הבאות...

אלכס.

מסכים עם כל מילה, וד"ש לג'ון...

mozman11
16-06-2010, 10:47:21
הסיני לא עונה לטלפון.

הזמנתי ססנה , יש במלאי ועדיין זה תקוע PROSSESING, והמוצר נמצא ב RESERVE

מה קורה כאן!!

הלך הכסף

guyst
16-06-2010, 10:55:30
חברים, קצת פרופורציה.
מה האלטרנטיבה?
לקנות בארץ במחיר פי כמה ולקבל באותו היום (אם במלאי:confused:) - יותר נעים ולא מתעצבנים? אז לכו על זה.:p
ומה הלחץ של אלפי השירשורים פה? "הזמנתי בתאריך X עוד לא יצא, לקח 3, 5, 15,33 יום..."
אנחנו עם שואהב לקטר וזה סבבה, אבל מה קרה? לא נטיס השבוע את כלי X, יש רק את Y...;)

תזרמו עם זה ואל תקחו ללב...:D

26112611
16-06-2010, 11:02:56
אני מסכים איתך, שירות גרוע ותשובות מגעילות
לי ממש נמאס מהסיני ואני משתדל להזמין ממנו כמה שפחות

אני אישית כבר סוללות מזמין מאיביי (חידוש: זה יותר זול מהסיני)
סרוואים גם מאיביי
בקרים גם מאיביי
ומה שאין לי בררה אלא להזמין מהסיני אלו המנועים, למרות שאני גם תמיד עושה חיפוש באיביי לפני ולפעמים יש.

דוד פלד
16-06-2010, 11:20:44
שרשור מיותר לחלוטין שלא תורם כלום לאף אחד.
מצד שני הטורקים הזבל האלו שבגלל ראש הממשלה הזבאללה שלהם, לא אוכל לאכול כטוב ליבי בהכל כלול ארוחה אחת ביום שמתחילה כשאני מתעורר ומסתיימת כשאני הולך לישון , זה זבל זה תת רמה אנושית.
עכשיו בגלל היחס הדפוק שלהם אני אצטרך ללמוד יוונית או בולגרית ולהסתפק בארוחות דוגימית גורמה....פככככ

בכלל איך כותבים טורקיה? תורקיה? תורכיה? טורכיה? שיחליטו כבר ה*&^%$#@ האלו.

עכשיו אני יכול ללכת לישון.
אגב, הסינים, מוזרים , הזמנתי מנועים ובקרים ב150$ ביקשתי שיצהירו 150$ החבילה טסה לארץ נחתה, החברה במכס התמוגגו, ליטפו את החבילה שלי, ביקשו שאתרום 170 שקל והעבירו לי אותה בשלמות. פיכס איזה יחס, איזה שרות.

מהיום יש חרם על התו..... לא כותבים ולא מאייתים חרם לא שמעתה? מהיום כותבים ארדואן הומו...אז מבינים...:D

Shay
16-06-2010, 11:24:52
מהיום יש חרם על התו..... לא כותבים ולא מאייתים חרם לא שמעתה? מהיום כותבים ארדואן הומו...אז מבינים...:D

אימצתי:D:p

אייל שפירא
16-06-2010, 11:28:08
אתם לא מאמינים!
הייתי היום בבאסטה בשוק וקניתי ב20 שקל טיסן עם מוטת כנף 2 מטר, סוללות, שלט, מטען ועשרה פרופלורים רזרביים, ולמוכר החוצפן הזה לקח 5 דקות שלמות לארוז לי את זה בשקית! אחרי דקה אמרתי לו שאין לי כח לזה ושיבטל את הקניה, אבל היו שם בערך עשר אלף לקוחות שגם בדיוק קנו ממנו דברים אז הוא התעלם ממני החוצפן! אני לא חוזר לשם יותר! זהו! נמאס לי מהשירות החרא הזה!

זמן הוא כסף. רוצים עכשיו ומהר? תקנו יקר וקרוב.

26112611
16-06-2010, 11:31:35
אתם לא מאמינים!
הייתי היום בבאסטה בשוק וקניתי ב20 שקל טיסן עם מוטת כנף 2 מטר, סוללות, שלט, מטען ועשרה פרופלורים רזרביים, ולמוכר החוצפן הזה לקח 5 דקות שלמות לארוז לי את זה בשקית! אחרי דקה אמרתי לו שאין לי כח לזה ושיבטל את הקניה, אבל היו שם בערך עשר אלף לקוחות שגם בדיוק קנו ממנו דברים אז הוא התעלם ממני החוצפן! אני לא חוזר לשם יותר! זהו! נמאס לי מהשירות החרא הזה!

זמן הוא כסף. רוצים עכשיו ומהר? תקנו יקר וקרוב.

באמת חוצפה!

תפתח דיספיוט בפייפל :D

guyst
16-06-2010, 11:32:43
20 ש"ח??? דפקו אותך אחי!:p

Enn0L
16-06-2010, 11:39:02
איל אתה גאון...

הוצאת לי את המילים מהפה אבל בצורה הכי טובה שאפשר. ;)

eagle701
16-06-2010, 14:56:37
אייל אתה גאון
ללו האיומים שלך לא מפחידים אף אחד... פרנסה??? אני בטוח שהסיני לא יסגור את העסק כי אתה הפסקת לקנות אצלו...
כאחד שעובד בשירות לקוחות אני יודע כמה זה קשה בעיקר עם הלקוחות הישראלים
אני לטובת הסיני!
אתה מדבר על חברה בארץ, אתה באמת משווה אותה לסיני?
אתה אולי מטפל ב1000 לקוחות ביום וזה בהגזמה...
הסיני מטפל לפחות ב100000 ביום...

guyst
16-06-2010, 15:52:59
הסיני מבקש שינויים רק דרך הטלפון, אני מניח בגלל מסה ההזמנות בהם הוא צריך לטפל. אין מספיק סינים לטיפול...:D

Changes to orders after payment.
If you would like to change the details on your order you need to act quickly. The safest way to change your address is by calling us.
Due to the time lag in email responses, we do not accept liability for requests which are not received or read after the parcel has been dispatched.
Simply sending us an email does not constitute an agreement nor does it mean we can act upon your request in time.
We strongly urge you to phone us if you find that your address details are incorrect or need to be changed.

26112611
16-06-2010, 15:53:09
אייל אתה גאון
ללו האיומים שלך לא מפחידים אף אחד... פרנסה??? אני בטוח שהסיני לא יסגור את העסק כי אתה הפסקת לקנות אצלו...
אני לטובת הסיני!

לדעתי זה עדיין לא פוטר אותו מהתשובות המגעילות והיחס הדוחה שלו.
נגיד שקיבלת מוצר מקולקל, מה תצטרך לעשות?
לשלוח לו מייל ולחכות שבוע לתשובה
אחרי שבוע קיבלת מייל שלא ציינת את המדינה שלך או משהו כזה ואז אתה אומר לו ומחכה עוד שבוע
אחרי עוד שבוע הוא אומר לך לשלוח לו את זה לבדיקה מכספך הפרטי ורק אז תקבל תחליף (שכל התהליך הזה יכול לקחת מעל לחודש)

עוד סיטואציה:
הזמנת חבילה עם X מוצרים
מוצר אחד לא הגיע, מה תצטרך לעשות?
1. לצלם את החבילה
2. לשקול את החבילה
3. לצלם את השקילה של החבילה
4. לשלוח לסיני תמונות עם הוחכות ולחכות חודש עד שהוא שם לב שאתה ב"junk mail" שלו
5. ורק אז אולי תקבל את המוצר חזרה וגם זה אחרי הרבה וויכוחים

הסיני פשוט מנסה לגרום ללקוחות שלו להתייאש (וזה בדרך כלל מצליח)
כי לדוגמא אם הזמנת 2 סרוואים כחולים ואחד מהם לא עובד, מחיר המשלוח חזרה יעלה כמו מחיר של חדש, וגם למה לך לחכות עד שהסיני יענה לך? פשוט קונים חדש כי אין עצבים לכל הטרטור הזה

guyst
16-06-2010, 16:05:37
אחרי שבוע קיבלת מייל שלא ציינת את המדינה שלך או משהו כזה ואז אתה אומר לו ומחכה עוד שבוע
אחרי עוד שבוע הוא אומר לך לשלוח לו את זה לבדיקה מכספך הפרטי ורק אז תקבל תחליף (שכל התהליך הזה יכול לקחת מעל לחודש)

עוד סיטואציה:
הזמנת חבילה עם X מוצרים
1. לצלם את החבילה
2. לשקול את החבילה

כי לדוגמא אם הזמנת 2 סרוואים כחולים ואחד מהם לא עובד, מחיר המשלוח חזרה יעלה כמו מחיר של חדש, וגם למה לך לחכות עד שהסיני יענה לך? פשוט קונים חדש כי אין עצבים לכל הטרטור הזה

אז פשוט אל תקנה אצלו!
תקנה סרוו ב-100 ש"ח ומעלה בישראל במקום 10 ש"ח ולא תצטרך לעבור את "הגהנום" שהוא מעביר אותך בכוונה.
גם אני קיבלתי כמה סרוואים שלא עבדו, אבל בשביל המחיר הזה לא שווה לי לשלוח חזרה - יכול לקנות 10 סרוואים במחיר אחד בישראל.
גם אני קניתי מכשירים אלקטרונים שלא עבדו וצילמתי ושלחתי חזרה וכמה חודשים מחכה לזיכוי.
אבל, אין תחרות למחירים של הסינים - עובדה!
איך הסיני מוכר במחירים כאלה שאלת פעם? כנראה ה Markup (הרווח) שלו מאוד נמוך ולא יכול להרשות לעצמו להגדיל הוצאות בדמות כ"א, החזרים בלי לשאול שאלות (כי אנשים ינצלו את זה ויש לנו דוגמה כזאת בפורום...) או שינויים ידניים.
דוגמה אישית (ונוספת באחד הפוסטים האחרונים) לטיסן שנקנה אצל הסינים והגיע לא תקין - הסיני (HC) שולח גוף נוסף ללא שאלות. שיש שומן ברווח, ניתן לעשות זאת. לא על סרוו ב-$2.50!

eagle701
16-06-2010, 16:10:20

עוד סיטואציה:
הזמנת חבילה עם X מוצרים
1. לצלם את החבילה
2. לשקול את החבילה

הסיני לא מנסה לגרום ללקוחות שלו להתיאש, לסיני פשוט יש המון לקוחות
קנית סרוו ב5 שקלים הוא התקלקל ואתה רוצה חדש?????? אוי נו באמת....
אתה יודע שהחוק, בארץ לפחות, מחייב לתת אחריות רק על מוצרים שסכומם הוא מעל 200 שקל? ככה לפחות אמרו לי ברשת שאני עובד בה... ורשת שיש לה 70 סניפים בכל הארץ קשה לי להאמין שתשקר בכזה נושא.
תשובות מגעילות? אתם בכיתם פה שהוא לא עונה אז מה הקשר לתשובות מגעילות?
ובקשר למקרה שחסר חלק בחבילה,
כל הכבוד לו!
ככה צריך לעשות! ככה הוא מונע שקרים, אגב ככה כולם עושים
כשאני קניתי מכלול זנב לפרוטוס מאתר מסויים והיה חסר חלק במכלול הם דרשו ממני אותו דבר ובצדק, אחרת מאיפה להם לדעת שאני לא מקשר?

אייל שפירא
16-06-2010, 16:10:55
לדעתי זה עדיין לא פוטר אותו מהתשובות המגעילות שלו.

עוד סיטואציה:
הזמנת חבילה עם X מוצרים
1. לצלם את החבילה
2. לשקול את החבילה

נסה לפנות למוכר באי-ביי עם טענה לגבי מוצר מקולקל, ואני מאמין שתרגיש יותר טוב לגבי הזמן שלוקח לחנות הכי עסוקה בעולם לחזור אליך.

להחרים את הסיני זה כמו להחרים את מקדונלד'ס.
בוא נגיד שהם יצטרכו רואה חשבון מיוחד כדי לחשב את חלקיקי האחוז של עד כמה זה מזיז להם את הביצה.

יש להם המון מנגנונים שמנסים להתגבר על טעויות באריזה, ואין דרך לוודא את זה אבל לתחושתי יש להם גם בקרת איכות מינימלית. אם מגיעה חבילה שחסר בה פרט שמבחינתם הברקוד שלו נסרק בשלב האריזה - מטבע הדברים הם ידרשו הרבה הוכחות לעניין.
אם המוצר שלך התקלקל, הוא בטח התקלקל לעוד 50,000 לקוחות אחרים ברחבי העולם וזה לוקח זמן לעבור על כל הטענות שלהם.
יש הרבה רמאים בתחום הזה ואני לא מדבר על מוכרים בחנויות, אני מדבר על לקוחות שמבצעים הונאות על בסיס יומי בכל העולם. אתה עומד בתור כמו כולם, ואתה מתבקש לספק הוכחות ולפרט כמה שיותר ולעשות כל מה שהם מבקשים ממך, וכל זה תאמין או לא - כדי לקצר את הזמן שלוקח לטפל במליון פניות לשירות הלקוחות.

אני חושב שקונספט מהפכני בתחום הזה יהיה להתחיל לקחת אחריות על תוצאות של בחירות שעושים במקום להשליך את האשמה מסביב כמו ממטרה.
לקנות מוצר במחיר חסר תחרות, בהונג קונג, מחנות שנותנת לך פירוט עצום על תכונות הפריט, שמאפשרת לך לחשב עד הגרם והסנט את הרכב החבילה, שמוכנה להצהיר מה שתבקש על המשלוח, שמחדשת ומפתחת מוצרים כל הזמן - וכל זה בטווח של בערך שבועיים מתיבת הדואר שלך - זה אמור להיות אחד מפלאי תבל. ובמקום זה אנשים מקטרים על שיני הסוס שקיבלו במתנה.

זה ממש מזכיר לי את זה:

http://www.youtube.com/watch?v=8r1CZTLk-Gk

ללו
16-06-2010, 17:40:06
נסה לפנות למוכר באי-ביי עם טענה לגבי מוצר מקולקל, ואני מאמין שתרגיש יותר טוב לגבי הזמן שלוקח לחנות הכי עסוקה בעולם לחזור אליך.

להחרים את הסיני זה כמו להחרים את מקדונלד'ס.
בוא נגיד שהם יצטרכו רואה חשבון מיוחד כדי לחשב את חלקיקי האחוז של עד כמה זה מזיז להם את הביצה.

יש להם המון מנגנונים שמנסים להתגבר על טעויות באריזה, ואין דרך לוודא את זה אבל לתחושתי יש להם גם בקרת איכות מינימלית. אם מגיעה חבילה שחסר בה פרט שמבחינתם הברקוד שלו נסרק בשלב האריזה - מטבע הדברים הם ידרשו הרבה הוכחות לעניין.
אם המוצר שלך התקלקל, הוא בטח התקלקל לעוד 50,000 לקוחות אחרים ברחבי העולם וזה לוקח זמן לעבור על כל הטענות שלהם.
יש הרבה רמאים בתחום הזה ואני לא מדבר על מוכרים בחנויות, אני מדבר על לקוחות שמבצעים הונאות על בסיס יומי בכל העולם. אתה עומד בתור כמו כולם, ואתה מתבקש לספק הוכחות ולפרט כמה שיותר ולעשות כל מה שהם מבקשים ממך, וכל זה תאמין או לא - כדי לקצר את הזמן שלוקח לטפל במליון פניות לשירות הלקוחות.

אני חושב שקונספט מהפכני בתחום הזה יהיה להתחיל לקחת אחריות על תוצאות של בחירות שעושים במקום להשליך את האשמה מסביב כמו ממטרה.
לקנות מוצר במחיר חסר תחרות, בהונג קונג, מחנות שנותנת לך פירוט עצום על תכונות הפריט, שמאפשרת לך לחשב עד הגרם והסנט את הרכב החבילה, שמוכנה להצהיר מה שתבקש על המשלוח, שמחדשת ומפתחת מוצרים כל הזמן - וכל זה בטווח של בערך שבועיים מתיבת הדואר שלך - זה אמור להיות אחד מפלאי תבל. ובמקום זה אנשים מקטרים על שיני הסוס שקיבלו במתנה.

זה ממש מזכיר לי את זה:

החכמה נוזלת לך מהאוזניים,כמה שטויות כתבת,חנויות כמו הסיני האינטרנט מפוצץ בהם צריך קצת להתאמץ ולבדוק,מנועים בקרים סרוו וכו' ניתן למצוא באותו מחיר ואולי יותר זול,הדבר היחיד שזול וטוב אצלו זה הסוללות והמטענים שהם באיכות נורמלית ומחיר סביר,שאר הדברים כמעט אותו הדבר,הכתרתם את הסיני כאילו יש רק אותו ואם לא הוא מחר אנחנו לא מטיסים,אני ימשיך להטיס גם אחרי שהוא יהיה,תפסיקו לבלבל את המוח,הזמנתי עד היום באלפי דולרים מחנויות ברחבי העולם,אף אחד מהם לא פישל ולו פעם אחת,אז תפסיקו להתיפייף עם הסיני המעפן הזה.

tomer_inbar
16-06-2010, 17:40:38
אייל הרגת אותי מצחוק! בסרטון הבן אדם פשוט כל כך צודק!
אנשים פשוט לא מעריכים את מה שיש היום, אני תמיד עושה השוואה איך היה פעם ואז אני מחייך :D

אייל שפירא
16-06-2010, 18:02:11
אוקי לכל המקטרים - למה שלא תעשו משהו מועיל לכולם ותציגו לינקים לחנויות שיכולות להחליף את הסיני?
לדוגמא: פרופים וספינרים יש ליפאני http://www.aircraft-world.com
סוללות ומנועים יש ב www.lowpricerc.com (שעוד צריך להכיר את טיבם אבל המחירים לא רעים)
מנועים ובקרים יש גם כמובן אצל הערסי החביב - www.rctimer.com

נו, תמשיכו...

ללו
16-06-2010, 18:07:57
אוקי לכל המקטרים - למה שלא תעשו משהו מועיל לכולם ותציגו לינקים לחנויות שיכולות להחליף את הסיני?
לדוגמא: פרופים וספינרים יש ליפאני http://www.aircraft-world.com
סוללות ומנועים יש ב www.lowpricerc.com (שעוד צריך להכיר את טיבם אבל המחירים לא רעים)
מנועים ובקרים יש גם כמובן אצל הערסי החביב - www.rctimer.com

נו, תמשיכו...

ככה אני אוהב שאתה רציני,זה אחלה רעיון אני מציע שתפתח שרשור שכל אחד יתן לינק לאתר כלשהו במחירים סבירים,אפשר שהוא גם יהיה בנעוץ,לקרוא לו בשם המתחרים של הסיני,ואז יהיה אפשר לדלג על הסיני,הוא לא יהיה בראש מעיניי,יהיו עוד אופציות לרכישה,זה גם יקל במידה שהמוצר במינוס תהיה אלטרנטיבה אחרת,אחלה רעיון לך על זה.

guyst
16-06-2010, 18:22:39
יש כבר נעוץ (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=19912)עם חנויות

ללו
16-06-2010, 18:25:25
אייל אתה גאון
אני לטובת הסיני!

מר אגל,אני לא נותן שרות לאף אחד,זה לא התפקיד שלי בעבודה,החברה שאני עובד בה נותנת שרות להערכתי בין 15,000-20,000 איש ביום,מה שידידך הסיני לא נותן ולא מסוגל לתת,ולגבי האיומים כהגדרתך אני עם הכסף שלי עושה מה שאני רוצה ומה שבז... שלי,אף אחד לא שולט לי על הכסף,וזה שאני לא יקנה ממנו זה יוריד לו בסביבות 200$-300$ מההכנסות בחודש,עכשיו אתה בטח שואל מה סכום כזה כל חודש,כן אני מטיס כל יום פעמיים ביום ולפעמים יותר,אז הבלאי אצלי קצת יותר גדול משל אחרים,וכמוני שהתאכזבו ממנו אני מאמין שיש עוד הרבה ברחבי העולם שגם הם עושים חושבים לפני שמזמינים ממנו,אז תעשה חשבון 1+1+1+1+1+1+1+1 שווה הרבה,הבנת את זה אגל

ללו
16-06-2010, 18:30:18
יש כבר נעוץ (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=19912)עם חנויות

גיא ידידי,הנעוץ זה חנויות בכללי,המטרה שכל אחד יתן לינק של מוצר זול שמתחרה בסיני,ויש הרבה כאלה.

giladba
16-06-2010, 18:54:56
לללו וחברים נוספים,

אני חדש בתחום - פחות משנה. ככה שההכרות שלי את התחום היא מחנות טיסנים שקרובה למקום מגוריי והסיני. כשרציתי להכנס לתחום פניתי לחנות כמובן, חנות מוכרת ואמינה. הוא הציע לי חבילה למתחיל של טיסן גדול וטוב, אלקטרוניקה, שלט 4 ערוצים 2 סוללות ומטען פשוט. הוא אמר שזו חבילה מעולה למתחילים ושאני אהנה ממנה מאוד.
המחיר - 3200 ש"ח!!!!!!
אז המשכתי לחפש ובמקרה חבר הפנה אותי לסיני. מאז קניתי מהסיני (ורק ממנו): 13 סוללות שונות, טיסן טריינר (בנייה של אקסטרות ומוגים עם אלקטרוניקה מהסיני), שלט 2.4 6 ערוצים, 4 מקלטים, מטען משוכלל, סרוואים, מאריכים, דבק, פרופלורים, מגנטים, 5 מנועים, סכינים, להבים, ועוד ועוד ועוד. סה"כ 30 הזמנות שונות. כולן הגיעו, כל מה שהזמנתי הגיע ולמזלי גם עובד.
וכמה הוצאתי - 3700 ש"ח.

אני יכול להגיד בוודאות שללא הסיני לא הייתי היום בתחום.

גלעד

eagle701
16-06-2010, 20:16:35
מר אגל,אני לא נותן שרות לאף אחד,זה לא התפקיד שלי בעבודה,החברה שאני עובד בה נותנת שרות להערכתי בין 15,000-20,000 איש ביום,מה שידידך הסיני לא נותן ולא מסוגל לתת,ולגבי האיומים כהגדרתך אני עם הכסף שלי עושה מה שאני רוצה ומה שבז... שלי,אף אחד לא שולט לי על הכסף,וזה שאני לא יקנה ממנו זה יוריד לו בסביבות 200$-300$ מההכנסות בחודש,עכשיו אתה בטח שואל מה סכום כזה כל חודש,כן אני מטיס כל יום פעמיים ביום ולפעמים יותר,אז הבלאי אצלי קצת יותר גדול משל אחרים,וכמוני שהתאכזבו ממנו אני מאמין שיש עוד הרבה ברחבי העולם שגם הם עושים חושבים לפני שמזמינים ממנו,אז תעשה חשבון 1+1+1+1+1+1+1+1 שווה הרבה,הבנת את זה אגל

ללו היקר דבר ראשון תלמד לקרוא, השם שלי רשום בחתימה אני לא מתביש בו
דבר שני תוריד את רמת העצבים שלך חבל... הרי להתעצבן פירושו להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים.
תן לנו להמשיך להיות טיפשים.
אתה רואה שהרב הגדול כאן נהנים מהשירות והחנות אז מה הבעיה?
שוב פעם אתה חושב שזה באמת יזיז לסיני???
כמו שכבר אמרו פה חנות שמוכרת במחיריםפ כמו שהוא מוכר כנראה שלא מרוויחה הרבה. אז אם הוא לא מפסיד עד עכשיו הוא גם לא יפסיד אחרי שאתה תעזוב אותו...
מאיפה אתה יודע מה הסיני יודע לתת? אתה רק גרגיר חול קטן מהלקוחות של הסיני שהוא צריך לטפל בהם כל יום
מאיפה אתה יודע איזה שירות מקבלים האחרים?
אני יכול לציין רק לטובה את שירות הלקוחות של הסיני, לא היתה פעם אחת שפניתי אליו והנושא לא טופל כבר למחרת! אבל אני כנראה פניתי אליו עם בקשות הגיוניות... או שהוא פשוט אוהב את השם שלי לא יודע...
מציע לך פעם אחת לנסות לעבוד בשירות לקוחות שתרגיש מזה הלקוח הישראלי, תאמין לי זאת חוויה שאתה באמת לא רוצה להרגיש. גם שאתה יוצא בסדר עם אנשים ומטפל בבעיה שלהם ואפילו נותן להם מתנות על "עוגמת הנפש" שנגרמה עדין יהיו להם תלונות. ככה אנחנו הישראלים נותנים לנו אצבע אנחנו רוצים את כל היד.
יכול להיות שהסיני סימן את כל האימילים שמגיעים מהלקוח הישראלי... זאת באמת אפשרות סבירה

guyst
16-06-2010, 20:53:43
זה ממש מזכיר לי את זה:

גדול! וככ נכון...:D

MDreamer
16-06-2010, 20:55:05
הבנו. זה מתפתח לכלום. נעלתי