PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! האם מישהו הצליח ליצור קשר עם הסיני?

IttaiP
17-06-2010, 08:09:55
האם מישהו הצליח ליצור קשר עם הסיני בצ'אט online בימים האחרונים?
אני תמיד מקבל את ה V הירוק בפינה אבל כשאני מנסה להכנס לממשק אני תמיד מקבל את האייקון של Live support - offline. בלחיצה הוא פותח לי ממשק דואר שמסרב להשלח.
לפי החיפושים שלי באינטרנט אני לא מצליח למצוא שום חג או פסטיבל ענקי ב HK שמנטרל אותם לכמה ימים :D

ובבקשה לא להתחיל לזבל על הסיני אלא לענות לעניין. תודה.

איתי

mozman11
17-06-2010, 08:19:15
הסיני גם לא עונה בטלפון:confused::eek:

בטח פשט את הרגל וברח מהארץ.... רגע הוא בכלל לא מהארץ!:rolleyes:

asafsee
17-06-2010, 08:28:32
גם אני לא מצליח לדבר איתם בCHAT
רשום שהוא מנסה למצוא נציג זמין ואחרי 10 דקות הוא רושם שהשירות בכלל OFFLINE
באמת מאכזב :( לעומת פעם שתוך שניות הייתי מדבר עם נציג או מקבל תשובה לאימייל תוך יום

guyst
17-06-2010, 08:50:15
חוויתי אותו דבר ביומיים האחרונים....:eek:

haimz24
17-06-2010, 08:58:56
ואני עשיתי 2 משלוחים באותו היום, זה שנשלח דרך הונקונג הגיע ולמזלי או שלא החבילה הזולה יותר עדיין תקועה בציריך ואין שום תזוזה מאז!

IttaiP
17-06-2010, 09:04:22
למישהו יש קשר ל RCGroups לבדוק מה קורה אצלם בעניין הזה?
:confused:

nir
17-06-2010, 09:33:52
גם אני כבר שלושה ימים מנסה להשיג אותו בשלוחה של ארה"ב....... NADA

מעניין מה קורה שם או סתם ימים קשים של עומס.

amnon
17-06-2010, 09:45:45
אני יודע ש boogle מכיר אותם ממש אישית כי הוא ביקר אצלם ,אולי הוא יוכל לעזור במשהו :confused:

בוגל :confused:

ללו
17-06-2010, 10:01:49
ביומיים האחרונים פתחתי דיון על הסיני על השרות הגרוע שהוא נותן,(דרימר נעל אותו)חלקכם הצדקתם אותו הייתם לצידו,וחלקכם הצדיקו אותי,עכשיו אתם בוכים,זה בסדר תמשיכו לקנות רק אל תבכו כל הזמן למה לא עונים למה אין שרות,שזה הייתי אני שקיבלתי את השרות הכושל זה היה בסדר,עכשיו שזה נוגע לכם זה לא בסדר,אז אל תתלוננו תבכו בשקט.

imac1
17-06-2010, 10:04:37
צודק גם אני מחכה לתשובות ממנו
הוא לא מגיב לאי מיילים הצ'ט לא זמין כבר שבוע
ניסיתי היום גם את הטלפון ולא עונים לי

RonenTal
17-06-2010, 10:09:15
ואני עשיתי 2 משלוחים באותו היום, זה שנשלח דרך הונקונג הגיע ולמזלי או שלא החבילה הזולה יותר עדיין תקועה בציריך ואין שום תזוזה מאז!

גם לי היתה חבילה שבסטטוס היתה בציריך ופתאום למחרת היה לי פתק ורוד בבית
כנראה שאחרי שהחבילה עוזבת את ציריך אין יותר עדכונים משום מה

IttaiP
17-06-2010, 10:10:39
ללו שלום,
השרשור הזה איננו דיון ואני לא מעוניין בביקורות על הסיני לטוב או לרע.
כולם ראו את השרשור שפתחת והנושא נסגר.
נא להשיב לעניין או להתאפק.

איתי

ללו
17-06-2010, 10:17:31
איתי מה שכתבת בתחילת השרשור הוא בדיוק מה שאני כתבתי רק בסגנון אחר,אותה גברת בשינוי האדרת,למרות שבשרשור שלי אתה הסכמת איתי,ושוב אני אומר השרות שלהם הוא מתחת לכל ביקורת,גרוע ביותר,על כל אחד שמקבל תשובה לשביעות רצונו,עשרה אחרים מתאכזבים,טוב סיני מה לעשות

ללו
17-06-2010, 10:19:35
עוד משהו אני מאמין בעוד כמה תגובות דרימר ינעל לך את השרשור,מהסיבה שזה לא מוביל לכלום,כמו שהבנתי ממנו.

amnon
17-06-2010, 11:25:04
לפי מהלך העיניינים ,בתקופה של השבועיים האחרונים כנראה קרה משהו יוצא דופן אצל הסיני ,אכן התאור של ללו מתאים אבל רק לשבועיים האחרונים ,לפני התקופה הזאת הכל התנהל שם בצורה הכי מסודרת וכשהיה משהו קטן ששיבש את השרות הם תמיד תרחו לכתוב הודעות שמסבירות את השיבוש .

אני ממש מקווה שהכל יחזור לתיקנו כי בלי הסיני יהיה לפחות לי קשה.

motiganot
17-06-2010, 11:45:02
תשמעו משהו !
יש לי חבילה שנשלחה מ- 10.5 ואין אפילו מידע על החבילה באתר של הדואר של HK .
לפני 6 ימים שלחתי להם מאייל עם בקשה לברר למה אין נתונים על החבילה,
אחרי יומיים קיבלתי תשובה שהעניין בבדיקה. שלשום שלחתי שוב מאייל שעדיין לא
קיבלתי תשובה.
הבוקר אני מקבל מאייל שהמקרה נבדק והיום נשלחה חבילה כולל מס' מעקב.
ככה בלי הסבר למה זה לקח חודש וחצי כמעט...

IttaiP
17-06-2010, 12:03:51
טוב, תוך כדי בירבורים נראה שהסיני חזר מבית החולים.
יש אימייל ויש פעילות חיובית אצלי בחשבון.
נראה שעדיין הוא לא פשט את הרגל וכולנו (חוץ ממי שלא רוצה) נמשיך להנות ממנו.

אני פשוט מחכה כבר לתואמי ספקטרום ששמורים עבורי אצלו. הוצאתי את ה DX6I מהארון להטענה...

איתי

אריה הלפרין
17-06-2010, 12:06:52
לי דוקא הם היו מהירים מאוד
לקח שלושה ימים מההזמנה עד להודעה על מספר מעקב
אגב מ Swiss Post SINGAPORE
שהסיומת CH

motiganot
17-06-2010, 12:18:01
מעניין שאף אחד עד עכשו לא דיבר על זה אבל בפורום של HK יש הסבר ברור למה שקורה שם
בשבועות האחרונים.
מסתבר שכנראה בגלל משלחת סינית שהגיעה ל הונג קונג אמצעי הבטיחות בנמל התעופה תוגברו
בעקבות כך כל החבילות שהכילו LIPO הוחזרו ל-HK . מאז הם מנסים בכל מיני דרכים להוציא את המשלחים החוצה. כמובן שהחזרת החבילות גרמה לבלגן שלם כולל חבילות שיצוא ללא כתובות או מס' מעקב... תקראו מה שכתוב פה למטה .

2 2weeks ago, Hong Kong airport increased its security on items such as perfume, batteries, organic items and dried foods being posted through customs/quarantine. While we don't have full details on the matter, we can only guess at the reasons and think it may have something to do with a dignitary from the Chinese government visiting Hong Kong at the time. We saw a similar issue when the World Expo was launched, and also during the 2008 Olympics.

Unfortunately this meant that many of our orders which contained Lipoly batteries, were held and sent back to us. This caused quite a delay in dispatching new and reshipping old orders.
A reprisentative at Hong Kong post told us to "wait and just post again a few days later" which we did, only to have the parcels rejected once more (I guess the diginitary was in town for a few more days than expected). This will explain why some customers recieved mutliple notices that their parcel was posted or may have had a different tracking number than the original.

Hobbyking quickly reacted to this, engaging couriers to ship parcels out via various countries. Many parcels that were sent via Singapore did not have a tracking number on them when they left the warehouse because Singapore post was unable to provide us with enough postal forms in time. This is why some parcels show posted, without a tracking number. The postal form was later applied in Singapore and so the tracking number's are only just starting to be recorded.
Because of the backlog, parcels sent on 3/6 are now starting to leave airports and arrive in destination countries.

We have seen a small number of parcels returned to us from Singapore post. This is due to an address issue, and is only a handful of orders which we will reprocess immediately and reship at our own cost.

We are almost finally through the backlog of parcels from the previous 2 weeks, and currently our average warehouse dispatch delay is 44hrs which will be decreasing over the next 5 days and should be back to 24hr dispatch by the 14/6.

We thank you all for your patience in waiting for your orders.

Moving forward;
1) HobbyKing has worked closely with two Aviation Security companies for the last 3 weeks to devise a way of securely shipping Lipoly's at a low cost and without risk of fire or damage to the parcel or surroundings. We will be implimenting this method in the coming weeks. However, in the meantime you're still able to order batteries from our store without issue.
2) Hobbyking is taking a more serious and concerted effort to establish larger warehouses in Europe, USA and Australia. This will help to eliminate bottlenecks or delays and allow us to ship much larger models at an economical price.

וזה הקישור :http://hobbycity.com/UNITEDHOBBIES/forum/forum_posts.asp?TID=9851

amnon
17-06-2010, 12:35:13
דווקא עכשיו בתחילת הקיץ אצלנו שזה שיא הקניות ,המישלחת הזאת החליטה לבוא :mad:
היו באים בחורף :rolleyes:

IttaiP
17-06-2010, 13:24:46
מוטי, תודה על האינפורמציה :)