PDA

צפייה בגרסה מלאה : AXN - one exercise בתור טיסן ראשון

SEVEN
19-06-2010, 18:09:47
אני מעוניין להתחיל עם טיסן, למרות שפתחתי שרשור בעבר לגבי טיסן ראשון אני ממקד את השאלה בדגם הבא:
http://www.lowpricerc.com/product_info.php?products_id=748
האם למישהו יש נסיון איתו ?
האם הוא יתאים לי להתחלה ?
קראתי וגם ראיתי במו עיניי את אחיו ה-floater jet אבל הוא פחות קרץ לי.

YAHELMOY
19-06-2010, 18:46:00
תיראה יש לו צורה של טריינר אם הוא יציב וטס כמו טריינר זה כבר אי אפשר לדעת, לדעתי הוא לא יטוס כמו הAXN הדגם שהוא ה''חיקוי'' של האיזי סטאר לא הייתי מסתכן הייתי הולך על הAXN
בהצלחה

אייל שפירא
19-06-2010, 19:09:21
בתור טיסן ראשון הטיסן הכי טוב הוא מה שימליץ לך המדריך.
איזה מדריך מומלץ בתור מדריך ראשון - זה כבר דיון הרבה יותר רלוונטי (לדעתי).

ועוד שאלה חשובה - האם אתה רוצה גם באיזו שהיא מידה להינות מהטיסה ולא רק מהתחושה שחסכת כסף?

ultras
19-06-2010, 19:12:44
היתרון הגדול של הAXN הוא מיקום המנוע, לדעתי הדבר הקשה ביותר מכל שלבי ההטסה הוא הנחיתה,
עם מנוע קידמי בנחיתה גרועה אתה תשבור פרופ במקרה הטוב ותעקם ציר או תשבור מנוע במקרה הגרוע.

אני אישית התחלתי עם הFLOATER ונהנה מכל רגע,
לשיקולך.

YAHELMOY
19-06-2010, 19:18:01
היתרון הגדול של הAXN הוא מיקום המנוע, לדעתי הדבר הקשה ביותר מכל שלבי ההטסה הוא הנחיתה,
עם מנוע קידמי בנחיתה גרועה אתה תשבור פרופ במקרה הטוב ותעקם ציר או תשבור מנוע במקרה הגרוע.

אני אישית התחלתי עם הFLOATER ונהנה מכל רגע,
לשיקולך.

אני התחלתי עם איזי סטאר הטיסנים האלה הם הטובים להתחלה אבל עם מדריך כמו שאייל אמר יהיה לך פשוט מאוד להתחיל ותבין הכל בצורה נכונה וטובה כדי להמשיך בתחביב

SEVEN
19-06-2010, 19:52:37
אני התחלתי עם איזי סטאר הטיסנים האלה הם הטובים להתחלה אבל עם מדריך כמו שאייל אמר יהיה לך פשוט מאוד להתחיל ותבין הכל בצורה נכונה וטובה כדי להמשיך בתחביב

איך אתה נוחת ללא כן נחיתה על משטחים קשיחים כמו אספלט ? האם זה לא פוגע בטיסן ?

yukuzuna
19-06-2010, 20:02:44
אני גם מטיס מתחיל (בשלבים הראשונים של להכנס לתעניין) ויש לי
את ה - AXN FLOATER JET.
מניסיון שיש לי איתו הוא מאוד מומלץ למתחילים והוא שווה כל שקל שהוא
עולה. אני ממש נהנה ממנו. כמו כן הוא גם קל לתיקון במקרה של ריסוק.
כמו כן המיקום של המנוע הוא מאוד משמעותי. בשל מיקומו הוא בקושי נפגע
בעת ריסוקים
אני ממליץ לך להתחיל איתו ואחר כך להתקדם לאן שאתה רוצה

YAHELMOY
19-06-2010, 20:05:07
איך אתה נוחת ללא כן נחיתה על משטחים קשיחים כמו אספלט ? האם זה לא פוגע בטיסן ?

בדרך כלל מנחיתים בדשא אחרי שאתה שולט בו אתה יכול ליתפוס אותו ככה אני עשיתי אבל אם אתה נוחת בעדינות אין נזק בכלל

SEVEN
19-06-2010, 20:19:15
בדרך כלל מנחיתים בדשא אחרי שאתה שולט בו אתה יכול ליתפוס אותו ככה אני עשיתי אבל אם אתה נוחת בעדינות אין נזק בכלל
אחלה, תודה :)

ultras
19-06-2010, 20:21:19
ממליץ לך לעשות גם חיפוש, אני ואייל שפירא פתחנו הרבה נושאים שמכסים הרבה תחומים בAXN.

אייל שפירא
19-06-2010, 22:20:54

אתה יכול גם לקפוץ באויר ולתפוס אותו עם השיניים. :confused:

אין בנחיתת גחון שום דבר מיוחד או חריג, שמים פס או שניים של דבק טסה על הבטן, ניגשים לנחיתה ארוכה ואיטית ומשפשפים בדיוק כמו כולם את אותו האיזור. לנחות על אספלט זו גם ככה אחת האפשרויות הנדירות, עדיף על משהו רך כמו דשא, שטח חקלאי חרוש, שיחים נמוכים וכו'.

ואגב - לרוב המגיבים לא היה ברור שאתה מדבר על הדגם הנדיר של הAXN ONE - אחיו החורג דמוי הססנה של הטיסן שאנחנו מדברים עליו.

YAHELMOY
19-06-2010, 22:23:13
אתה יכול גם לקפוץ באויר ולתפוס אותו עם השיניים. :confused:

אין בנחיתת גחון שום דבר מיוחד או חריג, שמים פס או שניים של דבק טסה על הבטן, ניגשים לנחיתה ארוכה ואיטית ומשפשפים בדיוק כמו כולם את אותו האיזור. לנחות על אספלט זו גם ככה אחת האפשרויות הנדירות, עדיף על משהו רך כמו דשא, שטח חקלאי חרוש, שיחים נמוכים וכו'.

ואגב - לרוב המגיבים לא היה ברור שאתה מדבר על הדגם הנדיר של הAXN ONE - אחיו החורג דמוי הססנה של הטיסן שאנחנו מדברים עליו.

יש בעיה בזה שתפסתי?
וגם אני שמתי דבק הטסה

אייל שפירא
19-06-2010, 22:29:40
יש בעיה בזה שתפסתי?
וגם אני שמתי דבק הטסה

אין בעיה שתפסת, יש בעיה (לדעתי) שאתה מציע את זה כפיתרון לשאלה איך מנחיתים טיסן.

YAHELMOY
19-06-2010, 22:33:42
אמרתי אחרי שהוא ילמד זה היה בכוונה שזה נחמד ליטפוס את הטיסן זה כיף ואמרתי לו שהוא יכול לינחות ולא יקרה כלום לטיסן

ram130111
19-06-2010, 22:45:44
יהל צודק, אפשר להטיס בכיף אחרי שלומדים לתפוס זה ממש כיף,
גם באיזי הראשון שלי אחרי ששלטתי מצויין עליו גם אני נהנתי מזה, זה כיף.
אבל בלי קשר תתחיל עם מדריך ותנחת רגיל בהתחלה.

רם.