PDA

צפייה בגרסה מלאה : עוד כמה מילים על הפוגי

wind556
20-06-2010, 18:54:10
לאחר שהטסתי כבר את הפוגי השני כבר כמה וכמה סוללות, הנה ההתרשמות שלי:
הטיסן הזה הוא הטיסן הכי טוב שהטסתי בחיי. ללא מנוע פשוט דואה בצורה מפתיעה ולא צפויה,עם מנוע בווליום נמוך משייט לו בנחת וביציבות מוחלטת, ועם מנוע מלא הוא פשוט נבעט כאילו פתחתי מבער אחורי.
טיסן חד ומדוייק ביותר בתגובות שלו, מהיר בטירוף,נוח ביותר גם במהירויות נמוכות וקל מאד לתמרן אותו לנחיתות נגיעה רכות, ואפילו עמיד מאד לחבטות חזקות (כבר חטף כמה-באשמתי המלאה-וללא כל סימן.
העבודה עליו היא בשעות עבודה בערך פי 2-3 מהמוגי. התוצאה פי מליון. זה טיסן עם פרופיל אוירודינאמי מובנה, שיטת בנייה המאפשרת סימטריה מדוייקת ביותר, ואפילו אפשרויות אין סוף לשילובי צבעים.
עד היום לא נתקלתי בתמורה כל כך גבוהה להשקעה. למרות היותו עשוי פוליגל הוא ממש לא טיסן "זול".
ללא כל ספק הטיסן הטוב ביותר שנבנה אי פעם מפוליגל.
וכמובן שניתן לבנות אותו בגירסאות איטיות ונוחות יותר להטסה,עם נמועים איטיים וחזקים, ועם הגדלה בכמה אחוזים של שטח הכנף.
מאחל לכל מי שלא עצלן שיפרגן לעצמו טיסן כזה, וכמובן שאתן עזרה וטיפים לכל מי שבאמת יבנה כזה

MDreamer
20-06-2010, 18:59:58
הטיסן הזה הוא הטיסן הכי טוב שהטסתי בחיי.
חתיכת הצהרה.. זה משהו שאני לא יכול להגיד:D
עודד עשית משהו נהדר עם הפוגי, אבל, יש איזה 3-4 שרשורים בנושא. לא כדאי לרכז את כולם במקום אחד לטובת מי שירצה לבנות את יצירת האומנות שלך? אם תוכל לשים אותם פה אני בטוח שמנהל הפורום ישמח לאחד אותם.
אגב הייתי פונה לאתר שעשה את הMUGI, ה TEA RACER כדי שיוסיפו את הפוגי.
http://www.mugi.co.uk/
זה כיף לאגו ויכול להיות גם מהנה לכיס. בפעם האחרונה שבדקתי הם פתחו חנות.
תודה על השיתוף

wind556
20-06-2010, 19:01:32
מעיין, אתה בהחלט יכול להעביר את זה.
סתם עייפות וחוסר ריכוז:o

ללו
20-06-2010, 19:06:59
לאחר שהטסתי את הפוגי הראשון שבנית ליריב,אני חייב לציין שהוא הרבה יותר טוב מהמוגי הרגיל,הוא יותר גדול,יותר יציב,ההתנהגות שלו באויר היא סלחנית יותר,הוא דוהה טוב,והכי חשוב אפשר להכניס את הידיים בפנים כדי להתעסק עם הסט אפ.

MDreamer
20-06-2010, 19:11:08
תעזור לי למצוא אותם?

ללו
20-06-2010, 19:16:32
תיבנה פוגי ותראה איך תמצא אותם בקלות,אם לא אתה יכול לנסות במדור לחיפוש קרובים:D