PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה פורום סטאפים ?

ליאור זהבי
21-10-2008, 11:50:33
שלום חברים,

רציתי לפרסם סטאפים לפאן ג'ט בפורום הסטאפים ומשום מה כתוב שאני לא יכול לפרסם הודעות ו\או תגובות.

למישהו יש רעיון מדוע ? האם זה רק אצלי כך ?
ליאור.

b1yossi
21-10-2008, 13:22:20
כן, שאלה דומה שאלתי את מנהלי הפורום, והתשובה היא שהפורום מיועד להציג סט אפים ו\או נתונים של סט אפים, ולכן את הדיונים והשאלות יש להציג בפורום הרלוונטי ע"מ שפורום סט אפ יישאר "נקי".
לדעתי יש בזה הגיון.

ליאור זהבי
21-10-2008, 13:45:43
אז איך אני אמור להציג את הסטאפים שבדקתי לפאן ג'ט, ואיפה ?

b1yossi
21-10-2008, 13:54:59
אתה מעלה אותם בפורום הרלוונטי (דאונים וחשמליים, מסוקים וכ"ו), אח"כ photon יעלה אותם בצורה מסודרת ובאופן שיהיה קל לאתר סט אפ ע"פ מאפיינים מסויימים, כך יהיה קל יותר לאתר נתונים מסויימים - זה ההסבר שקיבלתי בהרבה פחות מילים... :)

ליאור זהבי
21-10-2008, 14:57:30
נשמע לי כמו שיטה מאוד לא מוצלחת.

היה הרבה יותר נוח לא יכלתי להעלות את הממצאים שלי בעצמי לפורום. זה לא גנון.

MDreamer
21-10-2008, 15:27:57
ליאור הלוואי וכולם היו תמציתיים וממקודים כמו כמוך, 4 לינקים כמה מילים וזהו (אני יודע שכך אתה היית עושה) אך עפ"י הכרותי את הנפשות הפעולות פה בפורום זה יתחיל דיון ארוך (כפי שהיה עם ה FUNJET שלך) ויגלוש גם לדברים אחרים. היו לאיציק ולי הרבה התלבטויות האם לפתוח אותו או שאמיר photon ינהל אותו והוא יהיה נעול, בסוף החלטנו על הדרך הזו, אם זה לא ילך וימות אז נחליף שיטה.
מקווה שהסברתי והבנת, גם אם אתה לא מסכים זה בסדר גמור כי אין תושבה נכונה, אלו 2 דרכים שונות.

ליאור זהבי
21-10-2008, 15:54:34
מעיין,

אני עדיין מאמין שעם ניהול נכון וכמה כללים ברורים הכל היה נע על מי מנוחות. אבל בחירתכם היא שלכם וזה בסדר.

בהצלחה בכל אופן.

leetal
21-10-2008, 16:23:26
מעין אני חושב שצריך להשאיר את הפורום כדיון פתוח כך כל אחד שיש לו טיסן(שעליו מדובר בכותרת של הדיון) יוכל לדווח על הסטאפ שלו מאיפה הוא קנה אותו מחירים וכו' ואיך הוא מתרשם מהסטאפ שלו-ואחרים יוסיפו סטאפ אחר משלהם-ואז מי שמעוניין להרכיב טיסן כזה יוכל ליראות את כל הסטאפים שאחרים הרכיבו להיתרשם -לישאול שאלות ולקבל תשובות-כמו שפורום צריך להיות.
אם אתה נותן למישהוא שיחליט מה הסטאפ המומלץ אז המישהו הזה צריך להיות "סופר טיסנאי"שמכיר את כל הטיסנים וכל מערכות החשמל -עם כל הכבוד לאמיר(ויש המון כבוד) אין טיסנאי כזה בעולם.

MDreamer
21-10-2008, 16:37:12
אם אתה נותן למישהוא שיחליט מה הסטאפ המומלץ אז המישהו הזה צריך להיות "סופר טיסנאי" שמכיר את כל הטיסנים וכל מערכות החשמל -עם כל הכבוד לאמיר(ויש המון כבוד) אין טיסנאי כזה בעולם.
זהבי כרגע נעלב עד עמקי נשמתו הטיסנאית :D בעיקר אחרי נחיתת האונס המוצלחת של ה JET (הטסתי היום בלטרון וסיפרו לי על כך, כל הכבוד)

דוד, אתה צודק אני בעד הדיונים הללו. כל מה שצריך לעשות זה לנהל אותם, בפורום הרגיל ואמיר יקח רק את העיקר. המחשבה מאוחרי המהלך הזה היא כדלקמן:
טיסנאי בנזין סטנדרטי מפחד להיכנס לעולם החשמל (מה זה בקר? למה צריך סוללה עם 25C, מה זה משנה גודל הפרופ בהקשר לזרם..) פורום נקי ייתן לו התחלה חלקה בלי הבנה, ההבנה תבוא אח"כ - עם האוכל בא התאבון. אני חושש שכשמישהו חדש נכנס ומתחיל לראות את הדיונים של החבר'ה זה יגרום לו לברוח, כך אני היית מרגיש.

נ.ב.
זהבי, אתה ויגאל (igalr) עליתם הרבה בהקשר של הפורום ואופן ניהולו :)

ליאור זהבי
21-10-2008, 16:45:45
מעיין,

במידה ורמזת בכיוון - אתה יודע שאיני רוצה להתעסק יותר בניהול. הכי כיף להיות משתמש מן השורה. :)

ובכל אופן, לא נעלבתי כלל - אני פשוט חושב שהדרך בה בחרתם לא מאפשרת את חופש הביטוי הדרוש בפורום. אפילו בפורום שצריך להכיל רק סטאפים (ומוגדר ככזה), אני בתור משתמש הייתי נכנס בשמחה וכותב מה שיש לי לכתוב בתמציתיות ומקצועיות - אבל כרגע, השיטה שבחרתם ממש הוציאה לי את האויר מהמפרשים, אם לומר לך את האמת, וחבל.

לעניות דעתי השיטה צריכה להיות הגדרה ברורה של מה מותר לכתוב בפורום, ולבצע מודרציה על כל השאר.

נ"ב - ברשותי קובץ מאוד נרחב עם נתוני מנועים (זרמים, הספקים וכ'ו) לפאנג'טים. סחבק עשה הרבה שיעורים בחודשים האחרונים בעניין... והיום שרציתי לפרסם את הכל התאכזבתי שלא ניתנה לי היכולת לעשות כן.

MDreamer
21-10-2008, 16:52:47
מעיין,

במידה ורמזת בכיוון - אתה יודע שאיני רוצה להתעסק יותר בניהול. הכי כיף להיות משתמש מן השורה. :)

ובכל אופן, לא נעלבתי כלל - אני פשוט חושב שהדרך בה בחרתם לא מאפשרת את חופש הביטוי הדרוש בפורום. אפילו בפורום שצריך להכיל רק סטאפים (ומוגדר ככזה), אני בתור משתמש הייתי נכנס בשמחה וכותב מה שיש לי לכתוב בתמציתיות ומקצועיות - אבל כרגע, השיטה שבחרתם ממש הוציאה לי את האויר מהמפרשים, אם לומר לך את האמת, וחבל.

לעניות דעתי השיטה צריכה להיות הגדרה ברורה של מה מותר לכתוב בפורום, ולבצע מודרציה על כל השאר.

נ"ב - ברשותי קובץ מאוד נרחב עם נתוני מנועים (זרמים, הספקים וכ'ו) לפאנג'טים. סחבק עשה הרבה שיעורים בחודשים האחרונים בעניין... והיום שרציתי לפרסם את הכל התאכזבתי שלא ניתנה לי היכולת לעשות כן.
זאת לא הייתה הרמיזה, הרמיזה למי מותר לכתוב שם. ייתכן שאתה ודוד (ושאר האנשים שלא מגיבים וחושבים כמוכם) צודקים, וייתכן שלא.
בכל מקרה, הבנתי את מה שאמרתם, איציק יחזור בסופ"ש מגרמניה (פילון! אבא הבטחת לי פיילון!!) ונעשה חושבים שנית - זאת לא החלטה, כמו רבות אחרות, שאני יכול לקבל לבד.

נ.ב.
אני יודע שיש לך כבר פוסט דוקטורט על FUNJET-ים :D

ליאור זהבי
21-10-2008, 16:54:04
Fair enough.

MDreamer
21-10-2008, 17:54:39
:)

ליאור זהבי
21-10-2008, 18:07:09
:)

האמת, לא חלמתי ליום שבו אראה אותך מפרסם הודעה כה קצרה. הגיהנום קפא ואף אחד לא עדכן אותי ?

Photon
21-10-2008, 18:49:41
אני חושב שיש שתי נקודות שצריך לשקול.
1. איך טיסנאים מרכזים את הדיווחים ועדכונים שלהם. אפילו כשהדיון הראשי בפורום, האם כל תיקון מוצע יהיה הודעה פרטית? (לא הכי נח)
2. כמו שנאמר, הפורום צריך להיות נקי. זה אומר, שמישהו שמחפש נתונים צריך לקבל את כל הנתונים ישר עם תחילת נושא, ולא לקרוא אין סוף וויכוחים וסיפורים.

אני מציע את האפשרות הבאה:
לפתוח את הפורום לכתיבה לכולם, תוך כדי בקשה לשמור על כללים ללא שיחות OFF-TOPIC
שרשורים ייפתחו רק ע"י המנהל ובהודעה הראשונה ירוכז כל המידע הרלוונטי.
הערות והצעות ע"י כולם בהמשך השרשור יידונו ויגרמו לעדכון הטבלאות בתחילת השרשור.

ליאור זהבי
21-10-2008, 18:59:49
1. איך טיסנאים מרכזים את הדיווחים ועדכונים שלהם. אפילו כשהדיון הראשי בפורום, האם כל תיקון מוצע יהיה הודעה פרטית? (לא הכי נח)
2. כמו שנאמר, הפורום צריך להיות נקי. זה אומר, שמישהו שמחפש נתונים צריך לקבל את כל הנתונים ישר עם תחילת נושא, ולא לקרוא אין סוף וויכוחים וסיפורים.

אני איתך. זה יעבוד מצוין.
מציע גם לארגן נוסח קבוע להודעות כגון:
----
שם הכותב:
מנוע: (פה יהיו נתונים יבשים)
בקר:
סוללה:
פרופ:
זרם:
הספק:
הערות: (כאן אפשר לספר איך זה טס ושות)
----

ככה הכל יהיה מסודר מאוד.

b1yossi
21-10-2008, 18:59:54

http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif בלאגן אבל עם היררכיה.

MDreamer
21-10-2008, 19:47:43
אני מתחיל להרגיש כמו בעבודה, הבוסים/לקוחות מדברים על עולם משולם ובסוף מכל ההצעות שלכם תמיד אני נדפק.. עכשיו לך תחפש פתרון איך עושים שרק מנהל יוכל לפתוח שרשורים וכולם יכולו להגיב.. אמממק.
הרעיון מקובל, אמיר, אחריותך לשמור על פורום "נקי", חבר'ה לא להעלב. לאמיר יש 4 כפתורי delete במקלדת שלו.
יבוצע בימים הקרובים.

b1yossi
21-10-2008, 20:34:20
אני מתחיל להרגיש כמו בעבודה, הבוסים/לקוחות מדברים על עולם משולם ובסוף מכל ההצעות שלכם תמיד אני נדפק.. עכשיו לך תחפש פתרון איך עושים שרק מנהל יוכל לפתוח שרשורים וכולם יכולו להגיב.. אמממק.
הרעיון מקובל, אמיר, אחריותך לשמור על פורום "נקי", חבר'ה לא להעלב. לאמיר יש 4 כפתורי delete במקלדת שלו.
יבוצע בימים הקרובים.

י"י
עדיף אתה מאשר אנחנו.... :D

ובטח ליורדן יהיה גם משהוא לאמר על זה....

Photon
21-10-2008, 20:40:54
יבוצע בימים הקרובים.

אם לא תמצא בקלות דרך לחסום את זה, אז פשוט פתח את הפורום לכתיבה, וכל שרשור שייפתח שלא על ידי המנהל יימחק. אם יהיה לכלוך, הוא יהיה זמני ולא יפריע לשימוש.

Boogle
21-10-2008, 23:39:32
תגידו, אתם מחפשים אולי עוזרת בית לנקות לכם את הלכלוך? :D

MDreamer
23-10-2008, 23:54:37
הצלחתי. ליאור אתה מצליח להגיב אך לא לפתוח שרשורים חדשים?

ליאור זהבי
24-10-2008, 00:03:25
מקודם היה חסום הכל.

עכשיו כתוב:
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
אתה יכול לפרסם תגובות חדשות
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
אתה יכול לערוך את הודעותיך

MDreamer
24-10-2008, 00:20:09
סבבה, אז הכל הסתדר. שמח שכולם מרוצים:)

Photon
24-10-2008, 10:31:29
טוב, ערכתי את ההנחיות ושמתי שרשור דיון על הפורמט.
אפשר להתחיל להגיב...

mix57
24-10-2008, 10:47:28
אני איתך. זה יעבוד מצוין.
מציע גם לארגן נוסח קבוע להודעות כגון:
----
שם הכותב:
מנוע: (פה יהיו נתונים יבשים)
בקר:
סוללה:
פרופ:
זרם: