PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מטיס חדש - מסוק ראשון

MistyHorizon
21-06-2010, 13:33:11
שלום לכם,
לאחר כמעט 20 שנות נתק מתחום הטיסנאות בכלל, החלטתי לחזור לעניינים ולהתחיל להטיס מסוק חשמלי.
טוב, אז עשיתי מעט סקר שוק - פיזי ובאינטרנט - והגעתי לחנות טיסנים כלשהי באיזור גוש דן המורחב.
החלטתי על מסוק KDS אלומיניום ושידרוג מערכת הרדיו ל-MULTIPLEX ROYAL PRO 7 (לאחר מבט עגום אחד לכיוון מערכת הפוטאבה 5 ערוצים AM העתיקה שלי...). הסיבה המרכזית היתה התרשמותי החיובית מצוות החנות וממחירי החלפים, שבתור מתחיל אני מניח שאזדקק להם לא אחת.
ההחלטה לרכוש מסוק בארץ ולא באינטרנט נבעה מהסברה ששוב, בתור מתחיל - הדרכה ושירות הם עניין חשוב, שלא לומר קריטי.

לאחר כל הסיפור, רק שאלה אחת -
האם מישהו יכול לתת התרשמות על ה-KDS, בעיקר על חבילת האלקטרוניקה?

תודה מראש!

yossis
21-06-2010, 13:53:17
לא מבין גדול בתחום אבל למה ???? למה לשלם כל כך הרבה כסף שאתה יכול לקנות מחו"ל ???
חכה שתגיע לריסוקים זה יכאב עוד יותר בכיס !!!

לפי דעתי המחירים בארץ מאוד יקרים!!! וחשוב שתדע שיש חנויות שתמיד תמיד תמידדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד מנסים לדפוק במחיר את את החדשים !!!
אז שלא יעבדו עליך :)

עכשיו ניתן למומחים לענות. :)

zvok
21-06-2010, 13:53:59
אני מניח שבדקת מחירים.

לא ייתכן שהמחירים של חנות כלשהי תהיה סבירה יחסית לחנויות אינטרנט. להערכתי המחירים בחנויות הם כפולים לפחות.

לגבי שירות. לדעתי חשוב אבל פחות בסופו של ענין תצטרך לעשות את השרות בעצמך.

wind556
21-06-2010, 14:00:27
שלום לכם,
לאחר כמעט 20 שנות נתק מתחום הטיסנאות בכלל, החלטתי לחזור לעניינים ולהתחיל להטיס מסוק חשמלי.
טוב, אז עשיתי מעט סקר שוק - פיזי ובאינטרנט - והגעתי לחנות "טיסני חולון".
החלטתי על מסוק KDS אלומיניום ושידרוג מערכת הרדיו ל-MULTIPLEX ROYAL PRO 7 (לאחר מבט עגום אחד לכיוון מערכת הפוטאבה 5 ערוצים AM העתיקה שלי...). הסיבה המרכזית היתה התרשמותי החיובית מצוות החנות וממחירי החלפים, שבתור מתחיל אני מניח שאזדקק להם לא אחת.
ההחלטה לרכוש מסוק בארץ ולא באינטרנט נבעה מהסברה ששוב, בתור מתחיל - הדרכה ושירות הם עניין חשוב, שלא לומר קריטי.

לאחר כל הסיפור, שתי שאלות:
האם מישהו יכול לתת התרשמות על ה-KDS, בעיקר על חבילת האלקטרוניקה?
טיסני חולון - חנות מקצועית ואמינה, כפי שהתרשמתי ?

תודה מראש!

לא יאומן שאנשים בוגרים מתפתים לזה....
יש לך הודעה פרטית

ולמסוק עצמו: אחרי שהטסתי אותו (ולא רק אחד) זה מסוק בינוני מינוס
האלקטרוניקה הכי זולה,שזה לא רלוונטי,ממילא אתה תחליף את הכל ותצטרך להשקיע בסרוואים וג'יירו נורמלי על ההתחלה, שלא לדבר על מנוע מאד חלש והחלפתו תחייב החלפת בקר.(עם המנוע אפשר לחיות) אבל גוף המסוק שנראה כמעט כמו טי רקס מתפקד פחות טוב מHK דגם הפלסטיק.
באותה קטגוריה כמו הבלייד (אולי אפילו נחות ממנו) ויותר טוב מהבלט סי פי.

לגבי המשדר, טעות ענקית מאין כמוה. זה משדר שרק מעטים מכירים אותו והתפריט שם אינו נגיש לרוב האנשים.כל משדר אחר עדיף, אפילו פוטאבה ;)

לגבי רכישה בארץ.....אין צורך להרחיב, כולם מבינים את המשמעות

barakshilo
21-06-2010, 14:08:36
לדעתי אם כבר לך על הבלייד 400 ואני יגיד לך למה
1.החלקים זולים והמסוק יותר מוכר בארץ
2.שתרסק אני בטוח שיותר אנשים מכירים אותו ויכלו לעזור לך אם יקרה משהו יותר קל להשיג חלקים למסוק והמסוק מגיע עם השלט dx6i שרק הוא שווה 1000 המסוק צריך לעלות 2200

zvok
21-06-2010, 14:31:03
בקיצור לך על Trex450 או Hurricane 550
:D:D:D

איזי
21-06-2010, 14:45:22
בקיצור, קנית או לא קנית?
אתה מחפש המלצה למסוק או הסברים על מה שכבר רכשת?

navve
21-06-2010, 14:53:26
יש לך הודעה פרטית

האלקטרוניקה הכי זולה,שזה לא רלוונטי,ממילא אתה תחליף את הכל ותצטרך להשקיע בסרוואים וג'יירו נורמלי על ההתחלה, שלא לדבר על מנוע מאד חלש והחלפתו תחייב החלפת בקר.(עם המנוע אפשר לחיות) אבל גוף המסוק שנראה כמעט כמו טי רקס מתפקד פחות טוב מHK דגם הפלסטיק.

לגבי המשדר, טעות ענקית מאין כמוה. זה משדר שרק מעטים מכירים אותו והתפריט שם אינו נגיש לרוב האנשים.כל משדר אחר עדיף, אפילו פוטאבה ;)

אני ממליץ לך להתקשר לעודד^^ אחלה בן אדם ידריך אותך כל הדרך מהקנייה ועד ההטסה
ויעזור לך מאוד. ממליץ בחום

MistyHorizon
21-06-2010, 15:25:06
מצטער אם הדברים לא היו ברורים - עדיין לא רכשתי את הציוד.
את ההמלצות כבר קיבלתי - ותודה לכולכם.

המשך יום טוב!

lior_bar_ami
21-06-2010, 15:48:00
לא מבין גדול בתחום אבל למה ???? למה לשלם כל כך הרבה כסף שאתה יכול לקנות מחו"ל ???

לפי דעתי כולם פה גנבים ! ותמיד תמיד דופקים את החדשים !!!

אני מניח שבדקת מחירים.

לא ייתכן שהמחירים של חנות כלשהי תהיה סבירה יחסית לחנויות אינטרנט. להערכתי המחירים בחנויות הם כפולים לפחות.

לגבי שירות. לדעתי חשוב אבל פחות בסופו של ענין תצטרך לעשות את השרות בעצמך.

יש לך הודעה פרטית

אני ממליץ לך להתקשר לעודד^^ אחלה בן אדם ידריך אותך כל הדרך מהקנייה ועד ההטסה
ויעזור לך מאוד. ממליץ בחום

http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon13.gif.
חוסר פירגון ודרך ארץ - גם אם חנות היא יקרה יחסית ל... יש דרך להביע את עצמכם, בסוף חנות (תהה מי שתהה) צריכה להצדיק את קיומה ואת מתן השירות המיידי שלה במקרה הצורך.

אני חושב שהיה מקום להתבטאות "נאורה" יותר משל חלקכם, מה גם שאני בטוח שהחנות הנדונה לפחות לחלקכם "סגרה" איזו פינה דחופה - בזמן זה או אחר בתחביב....

לפותח השירשור - השלט שאתה מדבר עליו אמנם אינו נפוץ בארץ כמו המתחרים שלו (עקב זמן מדף נמוך מהמתחרים, תוצאה של ייבוא צעיר) אך יחד עם זאת, מדובר בשלט טוב.

בכל מקרה אם תרצה עזרה / המלצה / נק' מבט אחרת ואובייקטיבית לשאלה אותה אתה שואל אתה גם מוזמן להתקשר אלי ואוכל לעזור לך (אני מבין שזו הדרך המועדפת עליך).

0546686485
ליאור

ziki
21-06-2010, 16:27:50

לפי דעתי כולם פה גנבים ! ותמיד תמיד דופקים את החדשים !!!

אני חושב שכדאי שתזהר בלשונך כשאתה כותב את מה שאתה כותב, להכריז על כולם כגנבים זו האשמה לא ראויה.
דווקא מהכרות אישית שלי עם החנות המדוברת מדובר בחנות אמינה.
המחירים בארץ גבוהים בגלל מיסוי וסיבות נוספות אבל לקניה בארץ מחנות מוכרת במיוחד כשאתה מטיס חדש וללא ידע יש גם יתרונות:
1. אתה מרוויח הכוונה ותמיכה בצעדיך הראשונים.
2. אתה מקבל אחריות ויוצא עם מוצר מהחנות במצב שהוא 100% עובד, אם לא מחליפים לך מייד.
3. יש חלפים בזמינות מיידית (לא כל מטיס מתחיל יודע להתמודד עם הזמנות באינטרנט מיומו הראשון).

לא יזיק לתת קצת קרדיט לחנויות בארץ,יש חנויות טובות ומדובר בפרנסה של אנשים.

ziki
21-06-2010, 16:31:58

???
משדר מעולה, תפיסת ה GUI בו קצת שונה אבל בכל זאת משדר מעולה מיצרן מעולה.

מה רע ברכישה בארץ?, כבעלים של מסוק הירובו עם יבואן בארץ קיבלתי המון ערך מוסף מקנייה דרך היבואן, המחיר היה קצת גבוה יותר אבל זמינות החלפים המיידית השתלמה לא פעם.

למה להשמיץ?

צוף
21-06-2010, 16:32:07
עם החלטת לקנות בארץ אני ממליץ לך בחום לבדוק בכמה חנויות....:)

yossis
21-06-2010, 16:42:07
ציקי, ליאור צודקים ! תיקנתי .

yossis
21-06-2010, 16:48:12
תיקון נוסף :D

wonderd
21-06-2010, 16:52:32
מהניסיון המועט שלי, טיסני XXX ששאלת עליה היא אחלה חנות ועם אחלה שירות. המחירים שלהם אינם גבוהים בהשוואה למתחרים האחרים בארץ.
למרות זאת אני בד"כ מזמין מחו"ל, לדעתי ההפרשים שערורייתיים.

firefox3
21-06-2010, 16:59:42
בוא אני יגיד לך ככה עם הבנתי אותך נכון אתה מתכוון לקנות תמערכת רדיו של מולטי פלקס אז אל תקנה !
אוקיי אז לפני הכל אני ממליץ לך בכלל על spektrum dx7 שלט שרוב אנשים הפורום לפי זכרוני משתמשים בוא... וכך יוכלו ביותר קלות לעזור לך לכוון להסביר וכו'

עכשיו לגבי ה- kds מסוק חמוד יפני נותן לו כמה פלוסים בסדר למתחילים אבל כשתרצה לעבור ל-3d תצטרך משהו יותר רציני לאזור הטירקסים או להישאר איתו ולעשות לו סט אפ מקצועי

או שתרצה מההתחלה לקנות טירקס בכלל טוב

המשך יום נעים :)

tisanir
21-06-2010, 17:40:19
מסוק טוב. לא יותר מזה.
המון דברים לשדרג כשתרצה להתקדם.
בתקציב של מולטיפלקס+KDS תוכל לקנות DX7 (או פוטאבה :) ) עם מסוק הרבה יותר טוב.

מני2000
21-06-2010, 18:04:44
חברים תתבגרו! מאיפה מגיעות ההשמצות המגעילות האלה? החנות ששאלו עליה פה היא חנות מעולה עם שרות אמין וטוב.
נכון, גם אני קונה הרבה בחו"ל, אין מה לעשות חנות בארץ לא מסוגלת לעמוד במחירי HK, אבל גנבים? תמיד דופקים את החדשים? מה זה השטויות האלה?
למה מגיע לבן אדם שעובד קשה ונותן שרות ואחריות מעולים (מנסיון אישי) שילכלכו עליו ככה?
בושה

shai509030
21-06-2010, 18:45:30
רק מחול תחסוך כסף אלה עם כן יש לך לבזבז גם הריסוקים יעלו תפנה לאחד מהאנשים הטובים בפורום תזמין מחול

על תיתקרב למסוק המגעיל הזה ולשלט סליחה על הדיבור ואחרי שיהיה לך את הדברים אז תיקנה סימולטור טוב ועם

אתה רואה שאתה לא שולט בסימולטור אז תיקח מדריך שיעזור בהטסות עם אתה רוצה להזמין יש לי מישהו מצוין
שבאמת חבל על הזמן

MistyHorizon
21-06-2010, 18:49:08
רבותיי,
היות ועשיתי סקר שווקים (לא מקיף מדי-אני מודה) - נראה לי שההתלהמות כנגד בעלי החנויות היא "מעט" מוגזמת. ניקח לדוגמא קומבו אחד שניתן להשיגו גם בארץ בשתי חנויות שונות:
המחיר בחו"ל הוא בין 550 ל-650 דולר לערך (יתכן שמומחים כמוכם ימצאו אותו במחיר נמוך במעט)
משלוח של חבילה במשקל כ-5 ק"ג - 50 דולר
מיסים בארץ - 30%.
במידה והמשלוח הוא דרך דואר שליחים (EMS) - וחלק מהאתרים מציינים שעבור חבילה בעלות זו EMS היא האופציה היחידה - חלות עלויות נוספות (עמילות, אחסון והשד יודע מה עוד) - עוד כ-250 שקלים.
לפי שער דולר של כ-3.8 ש"ח לדולר מקבלים מחיר סופי, "בבית" של 3214 ש"ח.
והמחיר בארץ? 3200 ש"ח...
אם איני מפספס כאן משהו בגדול (ותיקונים יתקבלו בתודה ובברכה), המחיר בחו"ל זהה למחיר בארץ. אפילו אם אני טועה בעלות של כ-15%, הקנייה בארץ עדיין שווה למתחיל.

תודה מראש וערב טוב!

nlior
21-06-2010, 18:56:02
לי יש kds לדעתי מסוק חמוד מאוד.
חלקים זולים בארץ.
אני החלפתי מנוע .סרוו זנב. וסרוואים.
שלט קשה להבנה אבל שמבינים אותו הוא מספיק טוב.
המסוק יקר אבל כמה עולה הטירקס בארץ? את זה לא אמרו.
וכמה עולה kds בחול? את זה לא אמרו.
אז שככה הכל יחסי.
השירות בחולון בסדר גמור , זול יותר מחול הוא לא יהיה אבל הוא לא אשם.
ואל תחשוב עכשיו על 3D כי זה עוד רחוק.
כשתגיע ל3D
כבר כל החלקים במסוק יהיו מוחלפים.
בתור התחלה עדיף להיתרסק עם kds ולא טירקס.
כל אחד פה יגיד לך ששלו יותר טוב .
אני חושב שכולם טובים .
שיהיה בהצלחה ותלך עם מה שטוב לך מבחינת נוחות וכלכלית .
הינה KDS ב 3D

http://www.youtube.com/watch?v=Yz3HFoFtPGM
יש פה אנשים שראו את המסוק שלי ואמרו יופי של מסוק , ומשום מה רושמים פה אחרת.

shai509030
21-06-2010, 19:02:14
אני חושב שאתה טועה המחירים בחול הרבה יותר זולים מה גם שאתה מזמין מספק לא מעצמך ואיזה מסוק עשיתה את השיקול 3200 אני מביא trex 450 משופר יפה עם קצת דברים שוב תתיעץ עם אנשים בפורום בטוח תימצא
את התשובה ואין לי שיום דבר עם טיסני חולן אני רציתי להזמין משם trex 600 espאבל בסוף הזמנתי מהספק
גם אני מתחיל הטסתי 5 שנים טיסנים ועברתי למסוק כמעת הכי טוב בשטח וחפרתי בפורום שאלות הכל ובסוף יש
אנשים בפורום שמוכנים לעזור ועוזרים תיקנה סימולטור את המסוק תחליט trex 450 יעשה לך את העבודה אתה
תהנה ממנו וגם תוכל וכאשר תיתקדם להטיס 3d מצוין ברמה אני יודע אתה מתחיל אבל אני לא ההיתי קונה בארץ
רק בגלל הכסף וטיסני חולן באמת טובים אין מילה רע פשוט עם יש כסף ומתאים לבזבז סליחה אז לך על זה עם לא אז מחול

wonderd
21-06-2010, 20:16:22
רבותיי,
היות ועשיתי סקר שווקים (לא מקיף מדי-אני מודה) - נראה לי שההתלהמות כנגד בעלי החנויות היא "מעט" מוגזמת. ניקח לדוגמא קומבו אחד שניתן להשיגו גם בארץ בשתי חנויות שונות:
המחיר בחו"ל הוא בין 550 ל-650 דולר לערך (יתכן שמומחים כמוכם ימצאו אותו במחיר נמוך במעט)
משלוח של חבילה במשקל כ-5 ק"ג - 50 דולר
מיסים בארץ - 30%.
במידה והמשלוח הוא דרך דואר שליחים (EMS) - וחלק מהאתרים מציינים שעבור חבילה בעלות זו EMS היא האופציה היחידה - חלות עלויות נוספות (עמילות, אחסון והשד יודע מה עוד) - עוד כ-250 שקלים.
לפי שער דולר של כ-3.8 ש"ח לדולר מקבלים מחיר סופי, "בבית" של 3214 ש"ח.
והמחיר בארץ? 3200 ש"ח...
אם איני מפספס כאן משהו בגדול (ותיקונים יתקבלו בתודה ובברכה), המחיר בחו"ל זהה למחיר בארץ. אפילו אם אני טועה בעלות של כ-15%, הקנייה בארץ עדיין שווה למתחיל.

תודה מראש וערב טוב!

בשבילך עשיתי 'סקר' קצר, למה קצר? - כי לקחתי את הדגם הראשון שקפץ לי לעין - חנות אחת בארץ ואחת בחו"ל.
הנה מה שיצא: טירקס 450PRO קומבו
בארץ - 3250 ש"ח.
בחו"ל - 470$ כולל סוללות, הורדתי את הסוללות, נשאר 400$, הוספתי משלוח - 40$, סה"כ 440$, מי יודע כמה זה בשקלים חדשים? - בעיגול למעלה - 1700 ש"ח. תוסיף 30% מכס ומע"מ - קיבלת 2200 ש"ח.

עכשיו תספר לי על הבדלים של 15%....

yossis
21-06-2010, 20:50:41
בשבילך עשיתי 'סקר' קצר, למה קצר? - כי לקחתי את הדגם הראשון שקפץ לי לעין - חנות אחת בארץ ואחת בחו"ל.
בארץ - 3250 ש"ח.
בחו"ל - 470$ כולל סוללות, הורדתי את הסוללות, נשאר 400$, הוספתי משלוח - 40$, סה"כ 440$, מי יודע כמה זה בשקלים חדשים? - בעיגול למעלה - 1700 ש"ח. תוסיף 30% מכס ומע"מ - קיבלת 2200 ש"ח.

הזמנתי לחבר 450 SPORT ב 1500 שקל ותוך שבועיים הוא קיבל אותו והוא מבסוט עד השמיים בגלל המחיר !

wind556
21-06-2010, 21:05:46
בארץ - 3250 ש"ח.

מסכים לכל מילה,
מה עוד שהלכת על הכי יקר באינטרנט.שלא לדבר על הכי טוב בקטגוריה לעומת הKDS שנמצא אי שם בתחתית הטבלה באיכותו.

היום ניתן לרכוש ב60$ קופטר 450 ולאבזר אותו בערך בעוד 200$ באלקטרוניקה משובחת.
תוסיף על זה משלוחים מכס וכו', תראה כמה תקבל.

שלא לדבר על עיסקת הקומבו של הוריקאן 425 שעולה על כל מסוק 450 בכדאיות הרכישה(הוא גודל של טי רקס 500) ומחירו 400$ (כולל סט אפ משובח ביותר)
(בחישוב כולל הובלה מכס ומעמ זה מתחת ל2500 ש"ח).

החנויות לא גנבים, החנויות פשוט לא מחוברות למציאות וניזונות בעיקר מחסרי נסיון בתחום המסוקים, ובוודאות זה לא מקור הרווח העיקרי שלהם

firefox3
21-06-2010, 21:20:00
לי יש kds לדעתי מסוק חמוד מאוד.
חלקים זולים בארץ.
אני החלפתי מנוע .סרוו זנב. וסרוואים.
שלט קשה להבנה אבל שמבינים אותו הוא מספיק טוב.
המסוק יקר אבל כמה עולה הטירקס בארץ? את זה לא אמרו.
וכמה עולה kds בחול? את זה לא אמרו.
אז שככה הכל יחסי.
השירות בחולון בסדר גמור , זול יותר מחול הוא לא יהיה אבל הוא לא אשם.
ואל תחשוב עכשיו על 3D כי זה עוד רחוק.
כשתגיע ל3D
כבר כל החלקים במסוק יהיו מוחלפים.
בתור התחלה עדיף להיתרסק עם kds ולא טירקס.
כל אחד פה יגיד לך ששלו יותר טוב .
אני חושב שכולם טובים .
שיהיה בהצלחה ותלך עם מה שטוב לך מבחינת נוחות וכלכלית .
הינה KDS ב 3D
http://www.youtube.com/watch?v=Yz3HFoFtPGM
יש פה אנשים שראו את המסוק שלי ואמרו יופי של מסוק , ומשום מה רושמים פה אחרת.

לא ראיתי עד הסוף תסרטון אבל לא נראה לי שהאלקרוניטה של זה סטוק

nlior
21-06-2010, 21:33:17
אני אמרתי שכדי להגיע ל3D יש צורך להחליף אלקטרוניקה
ואני גם אמרתי שעד שהוא יגיע ל3D
הוא כבר ירצה להחליף אלקטרונקה.
אני לא אשקר ואגיד שיש לו אלקטרוניקה טובה.
אני אחרי הריסוק הראשון החלפתי ליותר טוב אבל ריסקתי את הפחות טוב.
זה פחות כואב מלרסק טירקס. ואני מאוד אשמח שיהיה לי טירקס 500 אחרי שאני אשלוט הרבה יותר טוב.
אבל פחות כואב לי על החלקים של ה KDS .
מה שאני אומר שכל אחד יעשה את החישובים שלו . ריסוק כמו שהיה לי ,אם זה היה טירקס זה היה יותר כואב בכיס.
:)

MistyHorizon
21-06-2010, 23:04:48
שוב שלום,
ראשית - איני רוצה להתנצח אלא ללמוד.
ל- wonderd - מצאתי את אותו קומבו, כולל סרוואים וג'ירו (שכמובן, ב"תמימות", הם אינם מציינים את מקורם ואיכותם) ב-2690 ש"ח. אמנם עדיין יקר יותר ממה שציינת, אך לא במידה מדהימה. אגב, יתכן בהחלט שבגלל חוסר הידע שלי איני משווה "תפוחים לתפוחים".
אגב, תקנו אותי אם אני טועה - האם חברת ALIGN אינה מיוצגת בארץ?

לילה טוב.

wonderd
21-06-2010, 23:14:44
מה זאת אומרת מצאת את אותו הקומבו, אתה מדבר על אותו הדגם של הקומבו, או שזה של חברה אחרת מאליין? בכל מקרה אתה מדבר על הפרש של 500 ש"ח, אתה יודע כמה חלקי חילוף (שברור שתצטרך) תוכל לקנות בסכום הזה?

חברת אליין אינה מיוצגת בארץ מכיוון שלחנויות פה לא יהיה סיכוי למכור במחירי חו"ל, לפחות לא באחוזי הרווח שהם רוצים.

אבל כמו שכתבתי לך בפרטי, אם תמצא לעצמך מדריך להתחלה, אולי כדאי לך בכלל לרכוש מסוק 500 ולא 450.

eagle701
22-06-2010, 12:13:25
הפירגון פה פשוט מדהים........
פשוט עושה כיף להיכנס לפורום ולראות את השנאה הזאת לחנויות בארץ....
כולם פה מדברים מדרים ומדברים... נראה אותכם פותחים חנות ומוכרים במחירי אינטרנט...

wonderd
22-06-2010, 12:23:25
יש לי תגובה לא רעה בכלל למה שאתה פולט פה, אבל זה לא נושא השירשור ולכן אני לא אגיב, אולי כדאי שתערוך חיפוש על דיונים אחרים שהיו בנושא ותלמד מהם, או שאתה מוזמן גם לפתוח דיון כזה בעצמך ותקבל תגובות הולמות מכל מיני דעות.

wind556
22-06-2010, 12:36:52
כולם פה מדברים מדרים ומדברים... נראה אותכם פותחים חנות ומוכרים במחירי אינטרנט...

בוא ואענה לך על זה בצורה עניינית ומנומסת ככל האפשר:
ראשית, יש עסק אחד בארץ שמוכר במחירי אינטרנט פחות או יותר, ולא אזכיר את שמו מחמת חוקי הפורום (שאגב, כולם כאן עברו עליהם בהזכרת שם חנות בישראל), אבל זה מראה שבתנאים הנכונים זה אפשרי.
דבר שני ואולי הכי חשוב, אותי לא מעניין הקשיים של החנות , השכר דירה שלו, הטלפון והמזגן, גם לחנות בהונג קונג יש הוצאות ובכל זאת פערי המחיר עצומים למרות ששניהם רוכשים מאותו מקור ובאותו מחיר. (ואל תגיד לי שהחנות משלמת מכס ומע"מ, גם אני משלם)
אותי מעניינת רק השורה התחתונה, וזה עלות מול תועלת. לעיתים שווה לשלם פי 10 כדי לקבל כאן ועכשיו, ולעיתים לא, כל אחד יעשה את החשבון שלו, אבל כוחות השוק הם הכוחות החזקים ביותר והמציאות הראתה שהרוב הגדול מוכל להמתין גם חודש ולא לשלם שקל מיותר.

יש לזה גם סייד אפקט, בעקבות הנהירה לאינטרנט החנויות עצמן קיצצו לא מעט בשומן ב3 השנים האחרונות כי עד לפני 3 שנים כמות חסרי תודעת האינטרנט היתה גדולה הרבה יותר ולכן יותר לקוחות בחנות.

אנחנו המטיסים לא פילנטרופים ולא ספונסרים,ובטח לא לשכת הסעד. חנות שלא תשכיל להתמודד עם המציאות הזאת פשוט תיסגר או תשנה את אופייה, והלוואי שכן ישכילו . במחיר שמתאים לי (ובכוונה אינני אומר מחיר הוגן, אלא מתאים לי)אהיה הראשון שיבצע רכישות בחנות ישראלית.

האמירה "נראה אותך פותח" אינה אמירה אינטליגנטית. כשאי אפשר לפתוח לא פותחים ומנסים בכוח למכור את הבלתי אפשרי לפראייר התורן. התחושה שאתה מתלונן עליה כאן , את זה החנויות עצמם יצרו בכך שהם מנסים למכור את מה שהם היו רגילים גם במחיר של הפלת לקוחות חסרי נסיון בפח (אני הייתי פעם לקוח כזה)

yossis
22-06-2010, 12:41:55

אני אספר לך סיפור !
כשהייתי ממש בחיתולים ( לא שעכשיו שאני לא ) רציתי לקנות שלט.
כששאלתי את המוכר כמה עולה שלט DX7 הוא אמר לי שהמחיר בשבילי הוא 2900 שקל.
לאחר מכן הסברתי לו שאני מכיר קצת את השוק וגם קצת בתחום ויש לי כמה חברים שהסבירו לי על חנויות בארץ....אתה יודע מה הוא אמר לי ? אההה בשבילךךךך ! 1800 שקל..למה לא אמרת קודם ? ! לא משנה לא קניתי ממנו.
זה למה אני משתדל לא לקנות בארץ.

מטיס1
22-06-2010, 13:40:44

שמע ותגיד לי מה אתה חושב,מעשה שהיה ...
קניתי חלק למסוק מדובר ברכיב אלקטרוני לא עבר חודש והרכיב החל לעשות בעיות פניתי לחנות בארץ ממנה רכשתי את המוצר ואמרו לי שאין מה לעשות ולא ניתן לתת שרות בארץ ועלי לשלוח את המוצר לתיקון בחוו"ל והכי כייף שאני גם שולח משלם משלוח ומה עושה המוכר נהנה מהמחיר המלא ששלימתי לו ....
עכשיו אני שואל למה (לרכוש בארץ)?? איפה השירות? מילא מחיר פי 2 אבל שרות ...אם ההיתי קונה בחוו"ל היה עולה לי גם יותר זול ואם כבר ניתקלתי בתקלה או רכיב פגום ההיתי גם שולח לחוו"ל שורה תחתונה אין מחיר טוב ואין שרות טוב אז למה עדיין לרכוש מבעלי עסק בארץ ,גם שקונים מהם הם לא יודעים לשמר את הקונה.

בהצלחה .

המרסק
22-06-2010, 14:39:19
בוא ואענה לך על זה בצורה עניינית ומנומסת ככל האפשר:
ראשית, יש עסק אחד בארץ שמוכר במחירי אינטרנט פחות או יותר, ולא אזכיר את שמו מחמת חוקי הפורום (שאגב, כולם כאן עברו עליהם בהזכרת שם חנות בישראל), אבל זה מראה שבתנאים הנכונים זה אפשרי.

התנאי במקרה הזה היה אי תשומת לב שלי.
צודק בהחלט.

מנקודה זו ,אנא תשובות טכניות בלבד לגופה של השאלה -מסוק ושלט למתחיל המבולבל.

edoman
22-06-2010, 16:01:13
אני רואה שהתפתחה פה ממש מלחמת אחים ************ח חברה אתם שוחכים כבר את הדבר העיקרי שהוא המקצועיות שכל אחד רוכש עם הזמן
ובסוף אומרים פה לאנשים להתקשר אליהם ...
בכל מקרה דעתי היא שבסך הכל החברים שלנו רוצים בארץ להרוויח את הכסף למחיתם ואין מה לעשות קשה להחזיק עסק על במחירים של חו"ל וגם אני מכיר את החנות המדוברת באופן אישי אפילו ואני מאמין שגם לו קשה אבל הוא נהנה מזה וזה הכי חשוב ואין מה לעשות אין מתחרים לסינים האלה הם פשוט זולים הבעיה היא הזמינות אלה אם כן יש לך כסף לEMS
בקיצור אנשים תתעסקו כבר בשאלה ולא בהשמצות המיותרות
שיהיה לכולם המשך שבוע נעים

נולד לטוס
22-06-2010, 23:14:27
תעזבו את כל השטיות בחנות קטנה במרכז הארץ בקושי מתפרנס וכמעט לא גומר את החודש עקב חוסר לקוחות (פראיירים ) למרות שמוכר מסוקים מהרמה הגבוה בענף ונותן שרות יוקרתי לכל כיס ועדין לא מצליח להחליף את הפורשה ללמבורגיני חדשה ,אולי באמת יתאמץ עוד קצת במחירים מופקעים לפראיירים הפוטנצייאלים והשנה הוא יחליף לפרארי אדומה . שהמבין יבין

hatul
23-06-2010, 00:00:45
לחנויות מגיע להרויח ,הם גם משלמות מיסים וארנונה .
אבל הבעיה האמיתית היא שהמוכר ברוב המקרים ימליץ לך על מה שיש לו בחנות גם אם זה זבל.
בפעם האחרונה קניתי איזה פלסטיק לסרוו מחנות בארץ (עזוב את המחיר שלמרות שהיה גבוהה פי כמה אין לי טענות) והמוכר המליץ ומכר לי את הפלסטיק שהייתי צריך בגודל שמתאים לטיסן גדול פי כמה.
אם הייתי מתקין את המוקש שהוא מכר לי הכנף היתה נקרעת בנחיתה על הדשא.
אז סבבה הוא דפק אותי במחיר ובמוצר ,אבל היום אני לא נכנס אליו גם אם זה אומר לחכות חודשיים לחלק.
לגבי עזרה שתצטרך בהתחלה ,אתה יכול להיעזר בפורום ואו לקחת מדריך .(החנות מקסימום תראה לך שהוא עובד עף ולהתראות)

המרסק
23-06-2010, 01:18:04
התנאי במקרה הזה היה אי תשומת לב שלי.
צודק בהחלט.

מנקודה זו ,אנא תשובות טכניות בלבד לגופה של השאלה -מסוק ושלט למתחיל המבולבל.

עצוב, אבל אני מצטט את עצמי.
הדיון ננעל היות וכבר מזמן הנושא נשכח.

פותח ההודעה מוזמן לפתוח שרשור חדש במידה ולא הגיע על סיפוקו...