PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! מישהו נתקל כבר בתופעה כזו בדואר ישראל ?

shaharg
23-06-2010, 18:21:37
שלום ,

ב 20.5 הזמנתי טיסן מהסיני , ב 25 נרשם כי התקבל בדואר HK ב 28 נשלח לארץ .
נרשם שנקלט במכס ב 3.06 מכיוון שערך החבילה היה נמוך מ 100$ ( והצהרתי כחוק את העלות המלאה ...)
נרשם במעקב כי החבילה יצאה מהמכס ( בית המכס בחיפה ...) לבית הדואר הקרוב לביתי בקריית חיים .
יש לציין שהחבילה לא הגיעה כלל !!! :mad: כבר 18 יום לוקח לחבילה להגיע מחיפה לקריית חיים מרחק 20 דקות נסיעה !
אז עשיתי מעשה והלכתי למכס - ביקשתי שיבדקו אם החבילה שם והתשובה היתה שלילית וכי הם שלחו אותה , ניגשתי לסניף הדואר הקרוב לביתי ( שם אני אוסף את החבילות ) וגם שם אין להם שום מידע מכיוון שלא הגיע אליהם שום דבר , פניתי כבר 3 פעמים לפניות הציבור בדואר ואני לא יודע מה עוד אפשר לעשות ....
מה אתם מציעים ? :confused:

OneLink
23-06-2010, 18:32:01
תתקשר ל177 מוקד של הדואר יש שם מענה אנושי של מעקב אחר חבילות רשומות והם יאמרו לך איפה החבילה נמצאת.

shaharg
23-06-2010, 18:35:25
תתקשר ל177 מוקד של הדואר יש שם מענה אנושי של מעקב אחר חבילות רשומות והם יאמרו לך איפה החבילה נמצאת.

כפי שאמרתי פניתי למס' הזה והגעתי לפניות הציבור , אחרי 3 שיחות בשבוע האחרון היא עדיין לא יודעת להגיד לי היכן החבילה ...

SEVEN
23-06-2010, 18:38:54
נתקלתי במשהו דומה, אולם לא הייתי מסיק שהמקרה שלך זהה לשלי, מה שכן אפשר ללמוד ממנו על צורת ההתנהלות היעילה של "דואר ישראל".
הזמנתי חבילה (נחש מאיפה ?), הגיעה לארץ, קיבלתי הודעה וניגשתי לדואר בחולון, לשם שלחתי את החבילה, אולם הפקידה טענה כי החבילה לא נמצאת. כמובן שהסניף המרכזי טען גם הוא שהחבילה לא נמצאת אצלו. החבילה גם לא נמצאת במכס. אז היכן החבילה ?
במקרה, יצא לי לשוחח עם פקידה בדואר המרכזי בחולון שזכרה שקרתה טעות באותו היום ואחד השליחים לקח שק חבילות שהגיע לסניף קטן בחולון והחזיר אותו לסניף המרכזי.
ומה יעשו בסניף המרכזי עם החבילות שנשלחו ולאחר כמה שעות הוחזרו ? ישלחו אותן בחזרה לשולח כמובן ...
לי היה מזל שעצרתי את החבילה שלי במכס בחיפה כמה דקות לפני שהיא מועמסת ויוצאת לה לטיול נוסף בעולם.
כששמעתי שהיא בחיפה הצעתי לפקידה שאלך לקחת אותה מאחר ואני נמצא בחיפה, והיא אמרה לי ואני מצטט "לא, אתה לא יכול, הם לא נותנים חבילות לאנשים" ... ומה זה אומר על עובדי הדואר שאוספים את החבילות ? :rolleyes:

אז הנה לך מקרה דומה מדואר ישראל, מספיקה טעות קטנה של מישהו מהצוות שם שלרוב גם ככה אין לו מושג איך למצוא לך את החבילה בכדי לפרפר אותך חודש בחיפושים אחר החבילה.

ועוד טיפ קטן לפני שאתה מתייאש, כשהזמנתי את המסוק שלי (חבילה לא ממש קטנה) הפקידה בדואר טענה שוב ושוב כי החבילה לא הגיעה בזמן שהיא הייתה לה מתחת לאף. רק נדנודים שלי גרמו לה לקום ולנבור בערימת החבילות ונחש מה ... פתאום החבילה נמצאה.

amnon
23-06-2010, 19:03:17
שלום ,

ב 20.5 הזמנתי טיסן מהסיני , ב 25 נרשם כי התקבל בדואר HK ב 28 נשלח לארץ .
נרשם שנקלט במכס ב 3.06 מכיוון שערך החבילה היה נמוך מ 100$ ( והצהרתי כחוק את העלות המלאה ...)
נרשם במעקב כי החבילה יצאה מהמכס ( בית המכס בחיפה ...) לבית הדואר הקרוב לביתי בקריית חיים .
יש לציין שהחבילה לא הגיעה כלל !!! :mad: כבר 18 יום לוקח לחבילה להגיע מחיפה לקריית חיים מרחק 20 דקות נסיעה !
אז עשיתי מעשה והלכתי למכס - ביקשתי שיבדקו אם החבילה שם והתשובה היתה שלילית וכי הם שלחו אותה , ניגשתי לסניף הדואר הקרוב לביתי ( שם אני אוסף את החבילות ) וגם שם אין להם שום מידע מכיוון שלא הגיע אליהם שום דבר , פניתי כבר 3 פעמים לפניות הציבור בדואר ואני לא יודע מה עוד אפשר לעשות ....
מה אתם מציעים ? :confused:

שילמת את ההזמנה בכרטיס אשראי נכון ?
פנה לחברת האשראי וספר את הסיפור ,הם יטפלו בזה,באחריותם שתקבל את מה שקנית בעזרת הכרטיס בשלמות ובזמן שהובטח ואם לא הכסף יוחזר.

OneLink
23-06-2010, 19:03:35
כפי שאמרתי פניתי למס' הזה והגעתי לפניות הציבור , אחרי 3 שיחות בשבוע האחרון היא עדיין לא יודעת להגיד לי היכן החבילה ...

תתקשר ל 171>תלחץ על 1>תלחץ 1>תלחץ 2

ככה תגיע למוקד הרצוי ולא לפניות הציבור.

wonderd
23-06-2010, 19:44:32
כשלי החבילה התעכבה יותר מיומיים במכס, התקשרתי ללשכת מנהל המכס. תוך שעה החבילה שוחררה. במקרה שלך גם הייתי מתקשר למנהל המכס, תספר למנהלת הלשכה את הבעיה, זה ייפתר במהירות.

lior_shenhar
23-06-2010, 21:09:23
בתור מישהו שמזמין מעל 10 שנים הכל מהכל קרה לי כמה פעמים שחבילות הולכות לאיבוד פעם אפילו לפני חודשים שלחו חבילה שלי לאיזה ישוב בצפון ונתנו אותה למישהו נדיר אבל נדיר שזה חוזר גם זה קרה לאחר שזיכו אותי והכל פתאום אחריי חודשים אתה מקבל את החבילה אפילו קרה שעד הדלת!
אין מה לעשות זה קורה כולנו בני אדם ותדע לך שחבל לך בתור מישהו עם ניסיון חבל על הבריאות שלך אין מה לעשות