PDA

צפייה בגרסה מלאה : HoneyBee King 2 משודרג -תנו הצעת מחיר למכירה

charls1
21-10-2008, 22:12:11
Honey Bee King 2 משודרג:

מנוע בראשלס+בקר ESKY 20A ,מכלול סט ראש מאלומיניום CNC סגול,מכלול זנב מאלומיניום CNC סגול,גיירו נועל זנב/HeadLock של TeleBee ,להבי רוטור ראשי מיוחדים מפלסטיק ללימוד טיסה ומניעת שבירה במקרה ריסוק,שתי סוללות :המקורית ו 2400.סנפיר אחורי מדיקט תעופתי לשמירה על רוטור הזנב (עמיד יותר מהסנפיר המקורי)

המסוק מורכב ומוכן לטיסה,לטעון ולהטיס.

בנוסף חלקי חילוף מקוריים והתוספות:מטען,משדר ומקלט מקוריים ESKY מכלול מקורי ראש,מכלול מקורי זנב,להבים ראשיים להבי אחוריים,פושרודס,צירים,2 מנועים מקוריים ובקר מהירות מקורי.כבל סימולטור לשלט (משדר) ובנוסף סימולטור טיסה G3 Real Flight Simulator סנפיר אחורי מקורי ועוד.כל החלקים חדשים ולא נעשה בהם שימוש.

המסוק נקנה בלהט הרגע,אחרי רכישתו נקנו עבורו בהמלצות הפורום שאר חלקי השדרוג,נהניתי מכל רגע של הרכבת המכלולים וכיול המסוק לטיסה,הכל נקנה הורכב והוכן לרגע הגדול, ברגע שעברתי להתאמן ולהטיס בסימולטור החלטתי שעדיף להשאר בתחום טיסני הרדיו....

המסוק הוטס כדקה בריחוף על ידי מדריך טיסה מיומן שבדק והשלים את כיולי הטיסה.
המסוק לא עבר שום ריסוק והוא ללא שריטה.

אני מביט על המסוק כל יום והא בחזרה עלי אך כמטיס טיסנים מיומן וויתרתי על סקרנות ההטסה שלי לגביו מתוך אי הרצון לרסק אותו .

מבקש הצעת מחיר למכירתו,אך אנא הצעות רציניות, כאלו שיהפכו את הקניה לכדאית עבורכם ואת המכירה למפתה עבורי.

מוכן לשקול החלפת המסוק בהירובו או LAMA V4 חדשים בתוספת תשלום (עבור הקינג) שהם מסוקים המתאימים יותר לכישורי הטיסה שלי כיום.

אשמח לצרף תמונות במידה ותהיה היענות.;)

trex
22-10-2008, 18:19:11
שלום צ'ארלס1
יש לי למכירה מסוק 4 ערוצים מסוג דופין של esky
שזה בעצם לאמה 4 משודרג עם חופת סקייל
כולל 2 סוללות וארגז אלומיניום
שהתאמתי לו במיוחד כולל כמובן שלט וכל מה שצריך לטיסה .
מוכן להוסיף עוד דברים מענינים שיש לי בארסנל או מזומן
באם אתה מעויניין
צור קשר בנייד 052-6737609(בשעות הבוקר).

charls1
25-10-2008, 13:40:14
תודה על ההצעה.

בשלב זה נותן העדפה למכירת המסוק על פני ההחלפה.
אגב עקב פניות בפרטי, מדגיש המסוק הזה משודרג, הוא אינו הקיט המקורי המגיע בקניה הרגילה השוני העיקרי הוא:
סרבו נועל זנב Telebee HeadLock
ראש וזנב אלומיניום CNC
מנוע בראשלס ובקר 25A

מעבר לכך, סימולטור G3 Real Flight Simulator וכבל חיבור לשלט של המסוק.

והמסוק לא טס ,למעט טיסת כיול אחת!!

charls1
26-10-2008, 18:52:46
:)לבקשת הפונים בפרטי- הנה כמה תמונות.

charls1
08-11-2008, 09:21:05
Sold out
נמכר.
תודה לפונים.